Pavol Langer – Alexander Poppeck: Oktagon 44 kurzy a live stream


Zápas Pavol Langer – Alexander Poppeck nie je len hlavný zápas večera na turnaji Oktagon 44. Je to tiež duel o titul dočasného šampióna poloťažkej váhy. Podľa mnohých názorov je to súboj o to, kto vyzve Karlosa Vémolu. Ten totiž aktuálne drží pás v tejto váhe. Zápas Pavol Langer vs Alexander Poppeck sa uskutoční v sobotu 17. júna 2023 o 23:00 na turnaji Oktagon MMA 44. V našej analýze zápasu sa venujeme aj kurzom na zápas, kde sledovať live stream a prikladáme na záver aj náš tip na výsledok.

Oktagon 43 - Patrik Kincl vs Karlos Vémola kurzy a live stream

  • Titul poloťažkej váhy drží Karlos Vémola. Zápas v Oberhausene určí, kto vyzve šampióna o právoplatný titul.
  • Poppeck sa môže stať úplne prvým Nemcom s titulom v Oktagone.
  • Oktagon kurzy sú jasne na strane nemeckého bojovníka. Poppeck je podľa stávkovej kancelárie Tipsport favorit s kurzom 1.25 na víťazstvo. Langerov kurz je 3.56.
Náš tip Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Viac ako 3.5 začatých kôl v zápase Spustit live stream 1.70 bude vypísaný
  • Zápas: Langer vs Poppeck
  • Súťaž: Oktagon 44
  • Čas zápasu: 17. 6. 2023, 23:00
  • Živý prenos: Oktagon TV, Youtube free prelims

Kde sledovať Langer vs Poppeck live stream?

Kde sledovať Langer vs Poppeck live stream a turnaj Oktagon 44? Turnaj sa koná v sobotu 17.júna 2023 a je možné ho sledovať za poplatok aj zadarmo. Platená varianta je formou PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Za 10.99€ si zakúpite live stream na celý turnaj Oktagon MMA 44 v najlepšej možnej kvalite. Langer vs Poppeck live stream zadarmo bude vysielať Tipsport prostredníctvom TV Tipsport. Táto možnosť je dostupná pre registrovaných hráčov, ktorí za posledných 30 dní uskutočnili minimálnu stávku aspoň 1.20€. Okrem zápasu môžete v priloženom videu sledovať aj cestu bojovníkov na turnaj Oktagon 44.

Termín stretnutia Štadión Zápasová bilancia Váhová kategória Kde sledovať live stream
17. jún 2023 o 23:00 Rudolf Weber-Arena, Oberhausen Langer 11:9, Poppeck 16:4 poloťažká váha Oktagon TV, Tipsport TV

Langera nie je jednoduché ukončiť

Langera nie je jednoduché ukončiť a jeho nemecký protivník by sa mal pripraviť na veľmi náročného súpera. Slovenského bojovníka pravidelne označujú za veľmi tvrdého a vytrvalého v zápase. Naposledy ho ukončil Kotalík na turnaji Oktagon 1. Odvtedy má na konte osem zápasov v ktorých síce tri prehral ale vždy až na body. Jeho výška mú dáva výhodu voči väčšine súperov. Väčší dosah mu pomáha znížiť menšie nedostatky v boxerských výmenách.

Langera nie je jednoduché ukončiť

Zdroj: Oktagon MMA

Poppeck má vždy jasný game plan

Alexander Poppeck má vždy jasný game plan. Ten prispôsobuje vždy na mieru podľa svojho protivníka. Vidieť to bolo aj v jeho predchádzajúcich zápasoch v Oktagone. Takmer dvojmetrového Hajdarpašića z diaľky od úvodu okopával. Naopak s Martinom Zawadou prenášal duel na zem, kde doslova vytrel celú klietku krvavým súperom. Langer je na zemi silný a tak sa dá očakávať, že Poppeck bude chcieť zostať v postoji. Pre výškovú nevýhodu sa bude musieť dostať bližšie k súperovi a skúsiť to vyhrať rukami. Jeho povestné kopy, s ktorými dokáže narobiť veľkú škodu, môžu byť pre neho aj rizikom. Ak Langer nejaký z nich zachytí, jednoducho prenesie zápas na zem.

Poppeck má vždy jasný game plan

Zdroj: Oktagon MMA

Langer vs Poppeck kurzy

Langer vs Poppeck kurzy sú veľmi nevyrovnané. Slovenský bojovník je outsider s kurzom 3.56 a Nemec je favorit s kurzom 1.25. Viac sa tak oplatia doplnková kurzová ponuka alebo live stávky. V nich sa nachádzajú zaujímavé tipy ako napríklad rozhodnutie až na body s kurzom 2.50.

Tip redakcie: viac ako 3.5 začatých kôl v zápase

V tomto zápase sa dá očakávať aj plných 5×5 minút. Aj keď Poppeck rád vyhráva zápasy čo najskôr, tak s húževnatým Langerom sa môže veľmi natrápiť. Ukázal to aj zápas Poppeck vs Zawada, kde síce “Ironside” dominoval, ale nedokázal to predčasne ukončiť. Teraz má pred ešte silnejšieho súpera, ktorý je navyše schopný aj na zemi. To všetko nás presviedča, že uvidíme kolá šampiónov.

Náš tip Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
viac ako 3.5 začatých kôl v zápase Spustit live stream 1.70 bude vypísaný

Zdroje článku: Sherdog, Oktagon MMA