Oktagon MMA 41 live stream živý prenos

Oktagon 41 live stream sa prvýkrát uskutoční na severe Čiech v Liberci. Turnaj sa uskutoční 15. apríla 2023 od 18:00 v hale Home Credit Arena. Turnaj Oktagon 41 nesie prezývku najťažší turnaj, keďže sú na karte mnohé zápasy v najvyšších váhach. Celý Oktagon 41 program sa dozviete v tomto článku. Nájdete tu aj informácie kde sledovať Oktagon 40 živý prenos. Nechýbajú ani tipy na najzaujímavejšie zápasy večera a Oktagon 41 kurzy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 30€ za registráciu
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 41

 • Kde sledovať Oktagon 41 live stream zdarma
 • Oktagon 41 vstupenky
 • Oktagon 41 kurzy
 • Oktagon 41 program
 • Zápas Magard vs Lopez
 • Zápas Vémola vs Matavao
 • Oktagon 41 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Oktagon

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Fortuna TV
  Fortuna
  100€ stávka bez rizika

  Oktagon 41 MMA živý přenos

  Oktagon 41 živý prenos začína 15.apríla 2023 o 18:00. Turnaj má potenciál na prekonanie rekordu organizácie v počte KO počas jedného večera. Na karte je množstvo zápasov v najvyšších váhových kategóriách. Aj preto sa neoficiálne Oktagon 41 spomína ako najťažší turnaj organizácie. Takéto duely sľubujú tvrdé a rýchle ukončenia. Celkovo je na karte desať zápasov a pozitívom je fakt, že turnaj prešiel minimom neplánovaných zmien. Celý prehľad jednotlivých zápasov aj s kurzami na bojovníkov nájdete v pokračovaní článku.

  Oktagon 41 MMA živý přenos

  Zdroj: Oktagon facebook

  • Podujatie Oktagon 41 sa koná 15.4.2023 od 18:00 v Liberci v Home Credit Arena.
  • Hlavný zápas večera je súboj o titul bantamovej váhy Magard vs Lopez.
  • Zápas Karlos Vémola vs Al Matavao má historicky najvyšší nepomer kurzov na turnajoch Oktagonu. Vémola je favorit s kurzom 1.02.

  • Udalosť: Oktagon 41
  • Miesto: Home Credit Aréna, Liberec
  • Čas: Sobota, 15. 4. 2023, 18:00  Kde sledovať Oktagon 41 live stream zdarma

  TV Tipsport je miesto, kde sledovať Oktagon 41 live stream zdarma. Túto výsadu má ako hlavný sponzor organizácie. Pre sledovanie zápasov naživo je potrebná registrácia a vytvorenie ľubovoľných stávok aspoň za 1.20€. Vďaka tejto minimálnej stávke, sú na TV Tipsport dostupné live streamy zadarmo až 30 dní. Pokiaľ chcete sledovať turnaj v najlepšej kvalite, tak je k dispozícii živý prenos na Oktagon tv. Funguje to princípom PPV (pay-per-view). Za sumu 10.99€ si zakúpite živý prenos z celého turnaja Oktagon 41. Ďalšou možnosťou kde sledovať Oktagon 41 live stream zdarma je YouTube kanál organizácie. Tam nájdete naživo free prelims zápasy a ostatné obvykle za pár týždňov zo záznamu. Okrem toho môžete na YouTube sledovať live aj oficiálne váženie či tlačovku po turnaji.

  Kde sledovať Oktagon 41CenaDetaily prenosu
  Oktagon TV10.99€Live stream cez PPV
  Tipsport TVzadarmoLive stream
  YouTubezadarmoLive stream zadarmo free prelims zápasu, časom pridané záznamy všetkých zápasov

  Oktagon 41 vstupenky

  Oktagon 41 sa predávajú cez portál ticketportal.cz. Turnaj sa organizuje v Liberci a začína v sobotu 15. apríla 2023 od 18:00. Oktagon je v Liberci prvýkrát a aj preto je o turnaj obrovský divácky záujem. Predpokladá sa že Home Credit Arena bude vypredaná. V tejto chvíli sú lístky ešte dostupné, ale do niektorých sektorov už vstupenku nekúpite. Ak chcete vidieť podujatie na vlastné oči, tak neváhajte s kúpou. V prípade, že nemôžete ísť osobne sledovať turnaj, stále máte viaceré možnosti kde vidieť live stream Oktagon 41 naživo. Informácie sú uvedené vyššie v článku.

  Oktagon 41 kurzy

  Oktagon 41 kurzy sú v tejto chvíli dostupné na 9 z 10 zápasov. Po odstúpení Gottwalda sa hľadá náhradný súper pre Montagnaca. Na karte sa nachádzajú zápasy s veľkými favoritmi, ale aj vyrovnané duely. Najväčší favorit svojho zápasu je Karlos “Terminátor” Vémola, ktorý sa vracia po zdravotných problémoch v zápase s Matavaom. Jeho kurz na výhru je v Tipsporte 1.02, zatiaľ čo Matavao je outsider s kurzom 9.93. Na karte je jediný Slovák Matyas Viszlay. Jeho súperom bude Mikulášek a tento zápas má vyrovnaný kurz 1.85 na oboch bojovníkov. Medzi vyrovnanejšie zápasy by sa dal zaradiť aj hlavný súboj večera. V boji o titul sa stretne obhajca Jonas Magard a dočasný šampión Gustavo Lopez. Lopez je veterán UFC a aj pre jeho väčšie skúsenosti je miernym favoritom. Lopez má kurz 1.55 a Magard 2.29. Celý prehľad kurzom nájdete v priloženej tabuľke.

  Zápas turnaja Oktagon 41Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Magard Jonas (DK) vs Lopez Gustavo (USA)2.29 vs 1.552.13 vs 1.65Bantamweight
  Vémola Karlos (CZ) vs Matavao Al (USA)1.02 vs 9.931.03 vs 9.07Catchweight 89 kg
  Palasz Adam (PL) – Todev Lazar (BG)1.07 vs 6.831.08 vs 6.70Heavyweight
  Hosseinpour Ebrahim (IR) – Malach Jan (CZ)1.96 vs 1.751.90 vs 1.82Catchweight 73 kg
  Škvor Daniel (CZ) – Vinni Dan (GB)1.15 vs 4.731.14 vs 5.05Light heavyweight
  Mikulášek Václav (CZ) – Viszlay Matyas (SK)1.85 vs 1.851.85 vs 1.85Catchweight 87 kg
  Gabal Peter (CZ) vs Nafuka Hafeni (DE)1.60 vs 2.191.70 vs 2.05Lightweight
  Fošum Robin (CZ) – Hajdarpašic Nermin (SE)1.30 vs 3.211.27 vs 3.47Catchweight 97 kg
  Raška Ondřej (CZ) - Cordero Jaime (DE)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32Middleweight

  Oktagon 41 program

  Oktagon 41 program otvorí zápas Raška vs Cordero. Obaja bojovníci sú bývalý účastníci Oktagon výzvy a ich stret je naplánovaný na 18:10. Celkovo je na programe 10 zápasov. Hlavný zápas večera Lopez vs Magard má plánovaný štart na 22:00. Stretnú sa v boji o titul bantamovej váhy a je preto vypísaný na 5x5 minút. Veľmi očakávaný je aj návrat Karlosa Vémolu. Jeho duel s Matavaom je hlavný predzápas so začiatkom 21:30. Najťažší stret na najťažšom turnaji Oktagonu je duel Palasz vs Todev. Súboj v ťažkej váhe očakávajte približne o 20:30. Z desiatich zápasov na karte je až sedem v strednej váhe a viac. Veľa zápasov má tak potenciál na rýchle ukončenie. To znamená, že Oktagon 41 program môže rýchlo plynúť a plánované časy zápasov sa trochu posúvať. Celú kartu so časom začiatku jednotlivých zápasov sme vám zhrnuli v nasledujúcej tabuľke.

  Oktagon 41 program

  Zápas Oktagon 41 (15.4.2023)Plánovaný začátok
  Magard Jonas (DK) vs Lopez Gustavo (USA)po 18:00
  Vémola Karlos (CZ) vs Matavao Al (USA)po 18:00
  Palasz Adam (PL) – Todev Lazar (BG)po 18:00
  Hosseinpour Ebrahim (IR) – Malach Jan (CZ)po 18:00
  Škvor Daniel (CZ) – Vinni Dan (GB)po 18:00
  Mikulášek Václav (CZ) – Viszlay Matyas (SK)po 18:00
  Gabal Peter (CZ) vs Nafuka Hafeni (DE)po 18:00
  Fošum Robin (CZ) – Hajdarpašic Nermin (SE)po 18:00
  Raška Ondřej (CZ) - Cordero Jaime (DE)po 18:00

  Zápas Magard vs Lopez

  Zápas Magard vs Lopez je vrchol celého večera. Súboj šampióna bantamovej váhy proti dočasnému šampiónovi. Jonas Magard (13:5) sa už v druhom zápase v Oktagone prepracoval k titulu. Jeho prvá obhajoba mala byť na konci roka 2022, ale zlomenina lícnej kosti jeho plány zmenila. V súboji ho nahradil Gustavo Lopez (13:6) a tento UFC veterán sa dlho v klietke nezdržal. Filipa Macka ukončil v prvom kole po perfektnej práci na zemi. Magard sa po vzore svojej prezývky chce do Lopeza zahryznúť ako žralok a potvrdiť svoj status šampióna. V postoji sa očakáva jeho prevaha. Na druhú stranu na zemi by mal mať výhodu Lopez. Zostáva teda otázne, kto si presadí svoj štýl boja.

  Zápas Magard vs Lopez

  Zdroj: Oktagon facebook

  Tip redakcie: zvíťazí Lopez

  Lopez sa predviedol v Oktagone na výbornú. V zápase bol rozvážny a do bodky dodržiaval taktický plán. Magard má šancu v postoji vďaka výškovej prevahe a dlhšiemu rozpätiu rúk. Akonáhle sa však boj dostane na zem, Lopez bude kontrolovať priebeh boja.

  Zápas Magard vs Lopez
  2.29 vs 1.55

  Zápas Vémola vs Matavao

  Zápas Vémola vs Matavao sa odohrá v dohodnutej váhe do 89 kilogramov. To je výhoda pre oboch bojovníkov. Vémolu (33:6) čaká o mesiac titulový súboj v strednej váhe s Patrikom Kinclom. Dve namáhavé chudnutia krátko po sebe by neprospeli jeho výkonom. Na druhej strane Matavao (10:5) mal už viackrát problém navážiť do strednej váhy. Bojovník zo Samoe je podľa mnohých považovaný za ľahké sústo pre “Terminátora”. Netreba však zabudnúť, že Matavao vie rozdávať silné údery. Napokon 7 z 10 výhier ukončil na KO/TKO. Objektívne však treba priznať, že Vémola je obrovský favorit. Akonáhle prenesie boj na zem, tak je pravdepodobné, že ho tam aj ukončí.

  Zápas Vémola vs Matavao

  Zdroj: Oktagon facebook

  Tip redakcie: menej ako 1.5 začatých kôl

  Ako sme písali Matavao má šancu na víťazstvo, ak sa mu podarí odmietnuť pokusy o takedown a tvrdo zasiahne v postoji. V druhom a pravdepodobnejšom scenári vezme Vémola boj na zem a tam kraľuje. Pre obe varianty si nevieme predstaviť, že by zápas trval viac ako jedno kolo.

  Zápas Vémola vs Matavao
  1.02 vs 9.93

  Oktagon 41 ďalšie zápasy

  Na turnaji Oktagon 41 ďalšie zápasy nezaostávajú atraktivitou za vyššie spomenutými duelmi. V tejto chvíli poznajú svojho súpera všetci okrem Montagnaca. Jeho protivník mal byť Gottwald, ale ten sa rozhodol prekvapivo ukončiť kariéru ešte pred Oktagonom 41. Zo Slovenska sa predstaví jediný bojovník. Matyas Viszlay (2:0) vyzve oveľa skúsenejšieho Mikuláška (8:10). Viszlay zápasil v Liberci aj vo februári, keď vyhral z pozície outsidera na turnaji poľskej organizácie KSW. Hlavnú kartu otvorí domáci bojovník Jan Malach, ktorý sa v zápase s Ebrahimom Hosseinpourom môže spoľahnúť na podporu celej haly. Rýchle ukončenie a atraktívny zápas sa očakáva v dueloch Palasz vs Todev a Škvor vs Vinni.

  Oktagon 41 ďalšie zápasy

  Zdroj: Oktagon facebook

  Prize money pre víťaza

  Informácie o prize money pre víťaza nie sú oficiálne zverejnené. Napriek tomu sa z času na čas sa objavia orientačné čísla. Promotér a spolumajiteľ Oktagonu v jednom z pravidelných živých vysielaní priznal, že čoraz viac bojovníkov sa dostáva nad sumu 10 000€ za zápas. Navyše top hviezdy ako Karlos Vémola alebo zápasníci v boji o titul dosahujú ešte vyššie čiastky. Odhadom pre turnaj ako je Oktagon 41 v Liberci uvádzal priemer 10 000€ na bojovníka. Táto informácia je samozrejme nepodložená, aj keď odznela z úst spolumajiteľa organizácie.

  Duel OktagonuOktagon prize money
  Porazený v osemfinále15.000€
  Porazený v štvrťfinále40.000€
  Porazený v semifinále80.000€
  Finalista130.000€
  Víťaz300.000€

  Oktagon história

  História organizácie Oktagon siaha do roku 2016. Jej zakladatelia Ondřej Novotný a Pavol Neruda prišli s dokonalou myšlienkou, ktorou zašili dieru na česko-slovenskom trhu. Začali organizovať pravidelné MMA turnaje, ktoré môžu diváci z celého sveta sledovať online prostredníctvom PPV na Oktagon TV, ale aj osobne. Štartovali v Bratislave a Prahe, no neskôr sa akcie presunuli aj do ďalších miest, ako Ostrava, Šamorín, Košice, či Brno.

  Pre každého fanúšika, ktorý by si chcel zaobstarať Oktagon merch, je k dizpozícii Oktagon MMA shop, respektíve Oktagon eshop. Zakúpiť sa tam dajú rôzne druhy oblečenia, doplnky stravy, suveníry, prípravky na imunitu, ktoré sa dnes zídu viac, než kedykoľvek predtým, či napríklad parfém značky Karlos Terminátor Vémola. K dizpozícii sú aj rôzne limitované edície produkované ako promo ku konkrétnym turnajom. K turnaju Oktagon 39 si môžete zaobstarať napríklad energy drinky s tvárou jednotlivých fighterov.

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Oktagon 41?

  Turnaj Oktagon 41 sa uskutoční v sobotu 15. apríla 2023 od 18:00. Podujatie sa koná v hale Home Credit Arena v Liberci.

  Kde môžem sledovať Oktagon 41 live stream živý prenos?

  Oktagon 41 live stream je dostupný formou PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Cena je 10.99€ za prenos celého turnaja. Oktagon 41 živý prenos je možné sledovať aj zadarmo prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport. Tipsport TV je pre dostupné pre registrovaných hráčov, ktorí v mesiaci pred turnajom uskutočnili ľubovoľné stávky v minimálnej hodnote 1.20€.

  Kde sa dajú kúpiť vstupenky na Oktagon 41?

  Vstupenky na Oktagon 41 sa dajú kúpiť prostredníctvom portálu ticketportal.cz. Turnaj je možné sledovať naživo aj cez live stream.

  Kto nastúpi v hlavnom zápase na Oktagon 41?

  Ako hlavný zápas turnaja Oktagon 41 sa uskutoční duel Jonas Magard vs Gustavo Lopez. Jedná sa o titulový súboj bantamovej váhy. Hlavný zápas večera je plánovaný na 22:00 a je vypísaný na 5x5 minút.

  Koľko zápasov má Oktagon 41 program?

  Oktagon 41 program má naplánovaných 10 zápasov. V čase písania tohto článku je ohrozený len zápas Joricka Montagnaca v poloťažkej váhe. Jeho súper odstúpil a hľadá sa náhrada.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon 41 live stream sa prvýkrát uskutoční na severe Čiech v Liberci. Turnaj sa uskutoční 15. apríla 2023 od 18:00 v hale Home Credit Arena. Turnaj Oktagon 41 nesie prezývku najťažší turnaj, keďže sú na karte mnohé zápasy v najvyšších váhach. Celý Oktagon 41 program sa dozviete v tomto článku. Nájdete tu aj informácie kde sledovať Oktagon 40 živý prenos. Nechýbajú ani tipy na najzaujímavejšie zápasy večera a Oktagon 41 kurzy.

  Mohlo by vás zaujímať

  Oktagon MMA 41 live stream živý prenos

  15. 04. 2023

  Oktagon 41 live stream sa prvýkrát uskutoční na severe Čiech v Liberci. Turnaj sa uskutoční 15. apríla 2023 od 18:00 v hale Home Credit Arena.…

  Oktagon MMA 41 live stream živý prenos

  15. 04. 2023

  Oktagon 41 live stream sa prvýkrát uskutoční na severe Čiech v Liberci. Turnaj sa uskutoční 15. apríla 2023 od 18:00 v hale Home Credit Arena.…

  Oktagon MMA 41 live stream živý prenos

  15. 04. 2023

  Oktagon 41 live stream sa prvýkrát uskutoční na severe Čiech v Liberci. Turnaj sa uskutoční 15. apríla 2023 od 18:00 v hale Home Credit Arena.…

  Oktagon MMA 41 live stream živý prenos

  15. 04. 2023

  Oktagon 41 live stream sa prvýkrát uskutoční na severe Čiech v Liberci. Turnaj sa uskutoční 15. apríla 2023 od 18:00 v hale Home Credit Arena.…