Podmienky a ustanovenia bonusov prevádzkovateľov hazardných hier


Prevádzkovatelia hazardných hier ponúkajú hráčom výhody v podobe bonusov. S tými sa však spájajú určité podmienky a pravidlá. Doporučujeme pravidlá každého bonusu podrobne preštudovať. Ak nesplníte všetky pravidlá jednotlivého bonusu stratíte naň nárok. Nižšie v článku sme pripravili podmienky jednotlivých prevádzkovateľov a vysvetlenie často používaných pojmov.

Podmienky a ustanovenia bonusov prevádzkovateľov hazardných hier

Presné podmienky a ustanovenia

Presné podmienky a ustanovenia prevádzkovateľov hazardných hier nájdete priamo na ich stránkach. Pred využitím bonusov odporúčame dobre si ich preštudovať, aby ste nestratili nárok na ne. Nižšie v tabuľke uvádzame všetkých slovenských legálnych prevádzkovateľov spolu s odkazom, na ktorom nájdete detailné znenie podmienok.

Prevádzkovateľ
Webové stránky s presným znením podmienok
Tipsport
TU
Doxxbet
TU
Synottip
TU
Fortuna
TU
Niké
TU
Tipos
TU

Pojmy, ktoré používame v článkoch a ich význam

  • Bonus za dokončenie registrácie – môže sa nazývať aj bonus bez vkladu alebo bonus za registráciu. Ide o bonus určený pre nových hráčov, ktorí ho získajú po tom, ako si vytvoria hráčsky účet a overia si totožnosť prostredníctvom dvoch dokladov. Po splnení tejto podmienky sa spravidla automaticky pripíše na účet do 24 hodín. Pri bonuse za dokončenie registrácie je dôležité dbať na to, že vo väčšine prípadov ho musíte vyčerpať do niekoľkých dní.
  • Bez za vklad – ďalší bonus určený pre nových hráčov, ktorí si vytvoria plnohodnotný účet. Tu ale platí, že na to, aby ste ho získali, musíte vykonať vklad. Jeho výška závisí na danej stávkovej kancelárii. Plus, nezabúdajte na to, že aj čerpanie tohto bonusu býva časovo obmedzené.
  • Free spiny – známe sú aj ako voľné zatočenia alebo pretočenia. Ide o bonus, ktorý môžete využiť na vami zvolenej hazardnej hre. Voľné zatočenia bývajú súčasťou vstupných bonusov pre nových hráčov aj bežných bonusov pre tých existujúcich.
  • Free spiny bez podmienok – na ich získanie nemusíte splniť ďalšie podmienky, ako je napríklad pretočenie určitej čiastky alebo vykonanie vkladu. Spravidla ich dostanete za dokončenie registrácie a vytvorenie plnohodnotného konta.
  • Stávka zadarmo – bonus sa dá získať len za dokončenie registrácie. Keď tak spravíte, stávková kancelária vám na účet zvyčajne pripíše body, ktoré si môžete staviť. Prípadnú výhru vám však následne vyplatí formou skutočných peňazí.
  • Demo režim – známy je aj ako režim pre zábavu alebo hra zadarmo. Tento režim umožňuje hrať casino hry bez rizika zo straty finančných prostriedkov. Nehráte v rámci neho totižto o skutočné peniaze. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí s hrami ešte len začínajú, alebo pre tých, ktorí sa chcú len zabaviť.
  • Promo akcia – ide o špeciálnu udalosť, vďaka ktorej môžete získať zaujímavé bonusy vo forme voľných zatočení, stávok zdarma a podobne. Promo akcie bývajú napríklad vo forme kalendárov, ktoré každý deň otvárate a hráte o niečo nové. Mnohé stávkové kancelárie usporadúvajú promo akcie inšpirované sviatkami, významnými dňami alebo športovými udalosťami ako sú MS v hokeji či Wimbledon.
  • Bonusy za stávku – predstavujú odmenu za uzatvorenie konkrétnej stávky, ktorú prevádzkovateľ hazardných hier uviedol v podmienkach.
  • Bonusové balíčky – ide o vstupný bonus, ktorý sa skladá z viacerých druhov bonusov, napríklad z kombinácie stávky zdarma a voľných zatočení. Ich podmienky sú presne dané.
  • Turnaje – špeciálny typ promo akcie, ktorý trvá isté obdobie, počas ktorého zbierate body. Na konci sa všetky body spočítajú a vytvorí sa rebríček. Tí najlepší hráči si medzi sebou rozdelia prize pool, ktorý môže tvoriť finančná odmena, voľné zatočenia či vecné ceny.

Bonusy a ich ponuka sa pravidelne rozširuje a môžu existovať ďalšie varianty bonusových ponúk. Kombinovať môžu viac druhov bonusov. Najzaujímavejšie bonusy sa vypisujú pre nových hráčov, čiže na nové registrácie. Dostupné sú aj ponuky, ktoré môžu využiť stávajúci aktívny hráči a pripísať si tak odmeny a výhody v hrách. Podmienky a pravidlá všetkých jednotlivých bonusov sa odlišujú. Uvádzajú sa pri danom bonuse. Môzu byť často veľmi rozsiahle a nejasné pre mnohých začínajúcich hráčov. Hlavne z tohto dôvodu uvádzame v našich článkoch iba tie najdôležitejšie informácie, ktoré sa vzťahujú k danému bonusu.