Oktagon MMA 38 live stream živý prenos

Oktagon má za sebou skvelý rok. V roku 2022 expandoval do Nemecka, vypredával haly a predstavil obrovský projekt pre budúci rok. Oktagon 38 je okrúhly desiaty turnaj v tomto roku. Živý prenos Oktagon 38 sa uskutoční piatok 30. decembra 2022 od 18:00 v O2 aréne v Prahe. V článku sa preberieme celý Oktagon program. Pre všetky zápasy uvádzame Oktagon kurzy a pridávame aj stávkarské tipy na vybrané zápasy. Dozviete sa tiež ako na 20€ zdarma pri spustení Oktagon 38 livestreamu.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 21. Marca
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registráciu
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 38

 • Oktagon 38 kurzy
 • Oktagon 38 program
 • Zápas Macek vs Lopez
 • Zápas Mikulášek vs Boráros
 • Oktagon 38 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Oktagon

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Oktagon 38 MMA živý prenos

  Oktagon v decembri 2022 pripravil dva turnaje a Oktagon 38 živý prenos mal mať rovnako ako Oktagon 37 dva titulové zápasy. Pôvodný hlavný zápas večera Kincl vs Vémola 2 mal byť titulovým súbojom v strednej váhe. Pre zdravotné komplikácie Vémolu sa tento duel neuskutoční a diváci naživo uvidia “len” jeden titulový zápas. Organizátori na základe zrušeného titulového zápasu oživili kartu viacerými zaujímavými zápasmi a turnaj tak bude rozhodne zaujímavý. Ako pre ľudí priamo v O2 aréne, tak pre divákov sledujúcich live stream.

  Oktagon 38 MMA živý prenos

  Zdroj: Oktagonmma

  • Pôvodný hlavný zápas večera, ktorým bol titulový súboj Kincl vs Vémola 2, bol zrušený pre zdravotné problémy Karlosa Vémolu
  • Druhý titulový zápas Magard vs Macek 2 sa tiež nebude konať. Namiesto toho zraneného Magarda nahradí Gustavo Lopez v súboji o dočasného šampióna bantamovej váhy. Zápas Macek vs Lopez je hlavný zápas večera
  • Na karte je 13 zápasov a turnaj má čisto mužské obsadenie

  Oktagon 38 sa koná 30. decembra od 18:00 v Prahe. Pokiaľ chcete ísť na turnaj osobne, tak lístky kúpite cez ticketportal.cz alebo ticketmaster.sk. Hala je už takmer vypredaná a preto netreba váhať. Ak si lístok nestihnete zakúpiť, máte možnosť sledovať Oktagon 38 live stream. Prvá možnosť je zakúpiť si živý prenos formou PPV (pay-per-view) na Oktagon TV. Druhá možnosť je sledovať live stream zadarmo na Tipsport TV. Pre sledovanie musíte mať vytvorenú registráciu v Tipsporte a uskutočniť stávku aspoň za 1,20€. Oktagon má tradične úvodný zápas na karte označený ako free prelims. Tento zápas bude dostupný ako live stream zadarmo na YouTube. Záznamy ostatných zápasov pridáva organizácia na svoj kanál niekoľko týždňov po turnaji.

  • Udalosť: Oktagon 38
  • Miesto: O2 Aréna, Praha
  • Čas: Piatok, 30. 12. 2022, 18:00  Oktagon 38 kurzy

  Oktagon 38 kurzy naznačujú, že väčšina zápasov má svojho favorita. Najväčší favorit podľa Tipsportu je Matěj Peňáz, ktorý má kurz 1.10 na víťazstvo v zápase s dos Santosom. Naopak kurzovo najvyrovnanejší zápas je duel Pokorný vs Aslaner, kde majú obaja zápasníci kurz 1.85. Hlavný zápas večera a zároveň zápas o dočasného šampióna bantamovej váhy Macek vs Lopez je vypísaný len krátko. Kurzy sa preto ešte môžu meniť. Aktuálne je v Tipsporte kurz na Maceka 2.29 a na Lopeza 1.55. Len nedávno pribudol aj zápas Keita vs Paleš. Keita je šampión ľahkej váhy, ale zápas s Palešom nie je obhajoba titulu, keďže sa stretnú podľa pravidiel Oktagon Underground. Favoritom je šampión Keita s kurzom 1.55. Paleš je excelentný postojár a rozhodne nie je bez šance. Kurz 2.29 na jeho výhru je preto zaujímavý. Všetky kurzy na jednotlivé zápasy prikladáme aj v tabuľke.

  Zápas turnaja Oktagon 38Kurz TipsportKurz DoxxbetTrieda
  Gustavo LOPEZ (USA) vs Filip MACEK (CZE)2.41 vs 1.502.26 vs 1.58bantamweight
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)2.41 vs 1.502.45 vs 1.50welterweight
  Rafael XAVIER (BRZ) vs Lee CHADWICK (GBR)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32catchweight 91,5 kg
  Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan MALACH (CZE)1.30 vs 3.211.32 vs 3.15lightweight
  Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Daniel ŠKVOR CZE)2.55 vs 1.452.59 vs 1.45light heavyweight
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Gábor BORÁROS (SVK)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99box do 86 kg
  Jakub DOHNAL (CZE) vs Ahmed VILA (BIH)1.40 vs 2.731.42 vs 2.70featherweight
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)1.10 vs 5.811.09 vs 6.34middleweight
  Max HANDANAGIČ (CZE) vs David JACOBSSON (SWE)2.11 vs 1.652.22 vs 1.60welterweight
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Can ASLANER (GER)1.85 vs 1.851.86 vs 1.86featherweight
  Radovan ÚŠKRT (SVK) vs Ole MAGNOR (NOR)1.15 vs 4.731.12 vs 5.48middleweight
  Martin PIPEK (CZE) vs Hassan SHAABAN (LEB)1.30 vs 3.211.44 vs 2.63catchweight 74 kg
  Losene KEITA (BEL) vs Milan PALEŠ (CZE)1.60 vs 2.191.60 vs 2.22underground 71 kg

  Oktagon 38 program

  Oktagon 38 program ovplyvnili zranenia v titulových zápasoch. Boj o titul v strednej váhe neuvidíme. Karlos “Terminátor” Vémola skončil až v nemocnici a zdravotný stav mu nedovolil nastúpiť do zápasu Kincl vs Vémola 2. A nakoniec odstúpil aj Patrik “Inspektor” Kincl. Ani druhý titulový zápas sa neobišiel bez zmeny. Šampión Jonas Magard sa zranil krátko pred turnajom. Titulový zápas Magard vs Macek, organizátori nahradili zápasom o dočasného šampióna bantamovej váhy. Hlavným duelom večera je tak stret Macek vs Lopez s plánovaným začiatkom 23:30. Najmä zrušenie zápasu Kincl vs Vémola 2 nepotešilo fanúšikov. Organizátori však dokázali turnajovú kartu obohatiť o skvelé zápasy. Uvidíme napríklad boxerský stret Boráros vs Mikulášek so začiatkom o 20:50 alebo duel podľa pravidiel Oktagon Underground. V ňom nastúpi šampión ľahkej váhy Losene Keita a Slovák Milan Paleš. Oktagon 38 program má naplánovaných 13 zápasov. Prelims karta a hlavná karta majú zhodne po šesť zápasov. Turnaj odštartuje o 18:00 free prelims duelom a končiť by mal okolo polnoci po titulovej bitke. Celý prehľad vrátane plánovaných časov začiatku nájdete v priloženej tabuľke.

  Zápas Oktagon 38 (30.12.2022)Plánovaný začiatok
  Gustavo Lopez (USA) vs Filip MACEK (CZE)okolo 23:30
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)okolo 23:00
  Rafael XAVIER (BRZ) vs Lee CHADWICK (GBR)okolo 22:30
  Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan MALACH (CZE)okolo 21:50
  Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Daniel ŠKVOR CZE)okolo 21:20
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Gábor BORÁROS (SVK)okolo 20:50
  Jakub DOHNAL (CZE) vs Ahmed VILA (BIH)okolo 20:20
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)okolo 19:50
  Max HANDANAGIČ (CZE) vs David JACOBSSON (SWE)okolo 19:30
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Can ASLANER (GER)okolo 19:10
  Radovan ÚŠKRT (SVK) vs Ole MAGNOR (NOR)okolo 18:50
  Martin PIPEK (CZE) vs Hassan SHAABAN (LEB)okolo 18:30
  Losene KEITA (BEL) vs Milan PALEŠ (CZE)okolo 18:10

  Zápas Macek vs Lopez

  Filip Macek už dvakrát bojoval o titul v Oktagone a dvakrát odchádzal ako porazený. V tomto roku si dvoma suverénnymi výhrami vybojoval ďalšiu titulovú šancu. Odveta so šampiónom Jonasom Magardom sa však nekoná, keďže ho vyradilo zranenie. Namiesto toho nastúpi proti Gustavovi Lopezovi o dočasný titul šampióna bantamovej váhy. Napriek zmene súpera je naďalej outsider zápasu. Lopez mal posledné štyri duely v UFC a bol v plnej príprave na titulový súboj v inej americkej organizácii. Jedná sa preto o náročného súpera, ktorý sa pripravoval na päťkolový súboj. Gustavo Lopez má skóre 12 výhier, 6 porážok a 1 remíza. Filip Macek má viac zápasových skúseností. Jeho skóre je 27 výhier, 16 porážok a jedna remíza.

  Zápas Macek vs Lopez

  Zdroj: Oktagonmma

  Tip na víťaza

  Filip Macek prehral z posledných trinásť zápasov len dva. Boli to práve titulové zápasy v Oktagone s Deákom a Magardom. Dôvodom týchto prehier bola najmä jeho hlava. Ak je totiž dobre psychicky nastavený je to zápasník svetovej úrovne. Predviedol to už viackrát, v tomto roku dokonca v oboch dueloch. Ku všetkej úcte k Lopezovi, ale o tom kto získa pás rozhodne Mackova hlava. A práve na svojej psychickej pripravenosti začal výraznejšie pracovať aj s mentálnym koučom. Veríme, že sa to v tomto zápase prejaví a jasne ho ovládne.

  Zápas Macek vs Lopez
  1.50 vs 2.41

  Zápas Mikulášek vs Boráros

  Zápas Boráros vs Mikulášek by v MMA nemohol nastať. Mikulášek zápasí v strednej váhe, ale viackrát sa ukázalo, že má do nej problém zhadzovať. Nebolo by prekvapením, ak by časom prestúpil do poloťažkej váhy. Boráros pôsobí vo welterovej váhe a je preto medzi nimi veľký váhový rozdiel. Ten je aj v ich výške. ? ?Gábor Boráros má 175 centimetrov, oproti tomu Baba Jaga má 188 centimetrov. Ich stret bude ale v boxe, ktorý bude trochu v exhibičnom duchu. Podrobnejšie rozoberáme zápas v samostatnej analýze Oktagon 38 – Boráros vs Mikulášek kurzy a live stream. Divácky patrí tento stret medzi najzaujímavejšie s celého turnaja. Jedná sa totiž o dve veľmi populárne a zároveň kontroverzné osobnosti.

  Zápas Mikulášek vs Boráros

  Zdroj: Oktagonmma

  Tip na víťaza

  Václav “Baba Jaga” Mikulášek je favorit stávkových kancelárií a aj náš. Je to jednoduchá voľba, keďže všetky výhody sú na jeho strane. Je bývalý boxer, takže má viac skúseností. Výškový rozdiel je výrazne v jeho prospech a má väčší dosah rúk ako Boráros. Aj váhový rozdiel bude hovoriť v prospech Baby Jagy, čo sa môže ukázať v sile úderov. Pokiaľ Gábor nevytiahne z rukáva nejaké obrovské prekvapenie, tak po zápase zdvihne ruku Mikulášek.

  Zápas Mikulášek vs Boráros
  1.35 vs 2.94

  Oktagon 38 ďalšie zápasy

  V reakcii na zrušený ťahák večera Kincl vs Vémola, Oktagon 38 ďalšie zápasy vyskladal čo najzaujímavejšie. Okrem ťažkej váhy sa odohrá minimálne jeden stret v každej váhovej kategórii. Svoje titulové ambície bude chcieť potvrdiť Rafael Xavier. Dvojka poloťažkej váhy sa stretne so skúseným Lee Chadwickom z Anglicka. V poloťažkej váhe uvidíme aj ďalší dôležitý zápas Škvor vs Montagnac. Jedná sa o štvorku (Montagnac) a päťku (Škvor) rebríčka. V MMA majú obaja menej skúseností, ale majú za sebou úspechy v postojárskych disciplínach a ich súboj môže byť veľmi divácky atraktívny. Za výborných postojárov sa považujú aj Matěj Peňáz a Radovan Úškrt. Obaja bojovníci strednej váhy majú svoj zápas už v prelims karte čo potvrdzuje kvalitu celej karty Oktagonu 38. Peňáz sa stretne s Dos Santosom a Úškrta čaká Ole Magnor.

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Oktagon 38?

  Oktagon 38 sa bude konať 30. decembra 2022 od 18:00 v O2 aréne v Prahe. Predpokladaný koniec turnaja je okolo polnoci.

  Kde môžem sledovať Oktagon 38 live stream živý prenos?

  Oktagon 38 live stream si môžete zakúpiť ako PPV a sledovať cez Oktagon.TV. Druhá možnosť je Oktagon 38 live stream zadarmo, ktorý ponúka pre registrovaných hráčov Tipsport TV.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na Oktagon 38?

  Posledné vstupenky na turnaj Oktagon 38 kúpite cez portál Ticketportal.cz a Ticketmaster.cz. Ak už lístky nezoženiete, sledovať turnaj môžete prostredníctvom live streamu cez Oktagon.TV alebo Tipsport TV.

  Kto nastúpi v hlavnom zápase na Oktagon 38?

  Hlavný zápas Oktagon 38 bol viackrát zmenený. Nakoniec ním je súboj o dočasný titul bantamovej váhy Macek vs Lopez. V článku nájdete viac informácií.

  Kedy bude zápas Kincl vs Vémola?

  Momentálne nie je jasné kedy a či vôbec sa zápas Kincl vs Vémola 2 uskutoční. Karlosa Vémolu čaká niekoľko mesačná liečba a Patrik Kincl sa v roku 2023 presúva v Oktagone do nižšej váhy. Tam nastúpi v miliónovej pyramíde Tipsport Gamechanger.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon má za sebou skvelý rok. V roku 2022 expandoval do Nemecka, vypredával haly a predstavil obrovský projekt pre budúci rok. Oktagon 38 je okrúhly desiaty turnaj v tomto roku. Živý prenos Oktagon 38 sa uskutoční piatok 30. decembra 2022 od 18:00 v O2 aréne v Prahe. V článku sa preberieme celý Oktagon program. Pre všetky zápasy uvádzame Oktagon kurzy a pridávame aj stávkarské tipy na vybrané zápasy. Dozviete sa tiež ako na 20€ zdarma pri spustení Oktagon 38 livestreamu.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…