Oktagon MMA 34 live stream živý prenos

Oktagon MMA 34 live stream živý prenos prichádza opäť na pražský ostrov Štvanica s už tradične netradičným turnajom. Elitní MMA zápasníci si zmerajú sily pod holým nebom! Táto výnimočná udalosť rozhodne nenechá chladným žiadneho z divákov. Tí, ktorým sa nepošťastí vidieť Oktagon MMA 34 live prenos priamo na Štvanici, nemusia zúfať. Klienti stávkovej kancelárie Tipsport môžu sledovať zápasy z pohodlia domova. Online stream bude štandardne dostupný aj na webstránke usporiadateľa, na známej Oktagon TV. Oktagon 34 je na programe už v sobotu 23. júla 2022.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registraciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 34

 • Oktagon 34 kurzy
 • Oktagon 34 program
 • Zápas Vémola vs Ilić
 • Zápas Legierski vs Kohout
 • Oktagon 34 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 34 MMA živý prenos

  Oktagon 34 MMA živý prenos sľubuje zaujímavý večer a tento článok vám prinesie, ako vždy, kompletný informačný servis k celej udalosti. Prejdeme si kurzy a Oktagon program. Dozviete sa najzaujímavejšie stávkové príležitosti, získate prehľad o všetkých zápasoch turnaja. Najzaujímavejším stretnutiam zápasníkov sa budeme venovať detailne, ale priblížime vám aj prognózy ostatných zápasov. Diváckym trhákom bude jednoznačne titulový súboj v light heavyweight kategórii medzi Karlosom Vémolom a Aleksandrom Iličom.

  Oktagon 34 MMA živý prenos

  Živý prenos Oktagonu 34 je výnimočný práve miestom a atmosférou svojho konania. Uzavreté športové haly najväčších miest Česka a Slovenska vystrieda živočíšna nálada otvorenej arény pod holým nebom! Tribúny pražskej Štvanice zaleje letná atmosféra a výber toho najlepšieho, čo MMA scéna ponúka. Netradičná udalosť na Štvanici sa stala už tradíciou, bez ktorej si ročník Oktagonu ani nevieme predstaviť. Prvýkrát sa turnaj na Štvanici zapísal do histórie v júli 2017. Stredobodom pozornosti sa vtedy stal titulový zápas Attilu Végha.

  • Udalosť: Oktagon 34
  • Miesto: Štvanice, Praha
  • Čas: Sobota, 23. 07. 2022, 19:00  Oktagon 34 program

  Oktagon 34 program začne 23. júla 2022 o 19:00. Podujatie otvorí zápas Simona Kapuyia a Martina Pipeka. Štandardne menej zaujímavé zápasy mimo hlavnej karty sa tentokrát ukazujú nadmieru atraktívne. Václav Holota sa po výhrach nad Danielom Hromkom a Cristianom Valenciom stretne v legendárnom osemuholníku s Maxom Handanagićom. V ženských zápasoch bude ťahákom stretnutie dvoch severaniek. Švédka Cornelia Holm vyzve poľskú devu Róźu Gumienna. Škandináviou tento zápas nekončí, severskí zápasníci si to rozdajú aj so stálicami Kotalíkom a Macekom.

  Zápas Oktagon 34 (23.07.2022)Plánovaný začiatok
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Aleksandar ILIČ (SRB)okolo 00:30
  Mateusz LEGIERSKI (POL) vs Matouš KOHOUT (CZE)okolo 00:00
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Vladislav KANČEV (BUL)okolo 23:00
  Dawid KARETA (POL) vs Roman PAULUS (CZE)okolo 22:30
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Tomáš FIALA (CZE)okolo 22:00
  Daniel ŠKVOR (CZE) vs Panagiotis STROUMPOULIS (GRE)okolo 21:10
  David MOON (CAN) vs Michal KONRÁD (CZE)okolo 20:50
  Michal KOTALÍK (CZE) vs Ole MAGNOR (NOR)okolo 20:30
  Filip MACEK (CZE) vs Mikael SILANDER (FIN)okolo 20:10
  Cornelia HOLM (SWE) vs Róza GUMIENNA (POL)okolo 19:50
  Václav HOLOTA (CZE) vs Max HANDANAGIĆ (CZE)okolo 19:30
  Simeon KAPUYA (GER) vs Martin PIPEK (CZE)okolo 19:10

  Prime podujatia bude hrať, samozrejme, hlavná karta. Poľsko bude reprezentovať okrem Gumiennovej aj jej krajan Kareta. Ten sa tvárou v tvár stretne s obľúbeným Romanom Paulusom. Medzinárodne úspešný, na Slovensku veľmi populárny Kertész nastúpi na svoj už jedenásty zápas pod vlajkou organizácie Oktagon. V tomto zápase sa stretne s neprívetivým súperom z Bulharska, Kančevom.

  Ďalším nesmierne populárnym zahraničným zápasníkom je pre Slovákov Jeremy Kimball. Každý si určite spomenie na moment, kedy bol po svojej prvej výhre domácim ľudom vypískaný, nevzdal sa však a so svojim neotesaným vzhľadom, no veľmi otesanými výkonmi, si získal srdcia všetkých fanúšikov Oktagonu. Žiaľ, kvôli zraneniu musel z plánovaného zápasu ustúpiť. Stretnutia hlavnej karty si počas večera zanalyzujeme dôkladne. Hoci bude priamy prenos z pražského ostrova dlhý, určite sa nenájde jediná duša, ktorá by sa pri jeho sledovaní nudila, či už doma pri obrazovke alebo priamo v rozpálenom kotli arény.

  Oktagon 34 program

  Oktagon 34 kurzy

  Oktagon 34 kurzy ešte na niektorých stávkových kanceláriách nie sú všetky vypísané, v iných sa už objavujú prvé tipy. Šance jednotlivých bojovníkov sa rôznia, v prípade hlavného stretnutia večera to však vyzerá jednoznačne v prospech skúseného českého bojovníka Karlosa Vémolu. Na jeho výhru je napríklad na Tipsporte kurz 1.08, zatiaľ čo na výhru jeho súpera Iliča je kurz až 6.45.

  V riadkoch nižšie si jednotlivé zápasy podujatia Oktagon 34 živý prenos rozoberieme trošku detailnejšie a aktuálne informácie o jednotlivých fighteroch vám zaiste pomôžu staviť si čo najlepšie. V tejto súvislosti sa ešte oplatí znovu dodať, že okrem osobnej návštevy si viete podujatie Oktagon 34 zadarmo pozrieť aj na Tipsporte.

  Zápas turnaja Oktagon 34Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Aleksandar ILIČ (SRB)1.08 vs 6.451.07 vs 7.11Light heavyweight
  Mateusz LEGIERSKI (POL) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.60 vs 2.191.60 vs 2.22Lightweight
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Vladislav KANCHEV (BUL)1.35 vs 2.941.30 vs 3.27Welterweight
  Dawid KARETA (POL) vs Roman PAULUS (CZE)1.60 vs 2.191.58 vs 2.26Featherweight
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Tomáš FIALA (CZE)1.70 vs 2.231.55 vs 2.32Lightweight
  Daniel ŠKVOR (CZE) vs Panagiotis STROUMPOULIS (GRE)1.27 vs 3.401.30 vs 3.27Light heavyweight
  David MOON (CAN) vs Michal KONRÁD (CZE)1.96 vs 1.751.98 vs 1.75Featherweight
  Michal KOTALÍK (CZE) vs Ole MAGNOR (NOR)1.45 vs 2.551.44 vs 2.63Middleweight
  Filip MACEK (CZE) vs Mikael SILANDER (FIN)1.60 vs 2.191.74 vs 2.00Bantamweight
  Cornelia HOLM (SWE) vs Róza GUMIENNA (POL)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Bantamweight
  Václav HOLOTA (CZE) vs Max HANDANAGIĆ (CZE)1.60 vs 2.191.50 vs 2.45Welterweight
  Simeon KAPUYA (GER) vs Martin PIPEK (CZE)2.29 vs 1.552.32 vs 1.55Lightweight

  Zápas Vémola vs Ilić

  Vémola vs. Ilić, Karlos vs. Aleksandar. Zápas, ktorý bude hlavným chodom všetkých vyhladovaných fanúšikov Oktagonu. Karlos sa stal miestnou legendou, hlavnou hviezdou organizácie a to v dobrom aj v zlom svetle. Nech by nastúpil do akéhokoľvek zápasu, vždy bude témou číslo jeden. Terminátor je stelesnením pozornosti, ktorú organizátori turnaja potrebujú ako soľ.Bulvár, športové magazíny, sociálne siete. Karlos na seba púta všetku pozornosť ako magnet. Ak by Oktagon nemal svojho Karlosa, nebol by Oktagonom, akým je. Časy, keď Karlos dostával pod svoje päste neprekonateľných súperov, zdá sa, pominuli. Expertov dráždia ľahší súperi, s ktorými sa v zápasoch stretáva. Vypočítavosť organizátorov? To sa možno niekedy dozvieme.

  Zápas Vémola vs Ilić

  Či už je to talentom, drinou alebo voľbou súperov, nič nevezme Karlosovi už tri roky status neporazeného zápasníka. Jediný, kto mu v poslednom období zrazil hrebienok, bol Attila Végh. Odolal Karlosovým slávnym takedownom a za odmenu mu uštedril K.O., ktoré umlčalo celé Česko a Slovensko. Srb Ilić kedysi porazil Macha Muradova, dá sa ale pochybovať o tom, či má aj na porazenie Terminátora Vémolu. Postojár bude mať v stretnutí s lokomotívou Karlosom ťažkú úlohu, najmä po jeho nedávnom zápase v boxe. Podarí sa Karlosovi dostať Ilića na zem? Kurzy budú tesne lízať jednotku.

  Tip na víťaza

  Pri pohľade na kariéry a posledné boje oboch zápasníkov je jednoznačným favoritom tohto súboja Čech a aj my sa prikláňame k názoru väčšiny fanúšikov a stávkových kancelárií. Vyhrá Karlos “Terminátor” Vémola.

  Zápas Vémola vs Ilić
  1.08 vs 6.45

  Zápas Legierski vs Kohout

  Legierski vs Kohout, dvaja Matúšovia nechajú zovrieť arénu ešte skôr, než dosiahne bod varu zo zápasu večera medzi Vémolom a Ilićom. Predposledný duel podujatia nebude o nič menej atraktívny ako ťahák večera. Poľsko – český fight zdvihne zo sedačiek a gaučov všetkých verných priaznivcov obľúbeného Kohouta. Môžeme si byť istí, že si dvaja menovci na osemhrannom parkete nič nedarujú.

  Zápas Legierski vs Kohout

  Poľský „Dynamit“ nie je pre fanúšikov žiadnou neznámou. Obrovský chlap už skolil nejedného súpera a určite nenechá nič na náhodu ani v tomto zápase. Oktagon bol pre Legierskiho odrazovým mostíkom do známej organizácie KSW, kde však nezažiaril tak, ako plánoval. Svoju reputáciu chce napraviť späť v Oktagone, kde musí zamakať, aby si znovu získal rešpekt súperov a priazeň divákov. Kohout patrí bez pochýb k najlepším zápasníkom českej scény. Bývalý bojovník thajského boxu svoje znalosti pretavuje aj do MMA. O lakte a kopance nebude v zápase s Poliakom núdza. Legiersky môže Kohoutovi zase kontrovať na zemi. Uvidíme, v akých nadmorských výškach sa tento duel rozhodne.

  Tip na víťaza

  V redakcii veríme aj v tomto prípade viac českému zápasníkovi. Vyhrá Matouš Kohout.

  Zápas Legierski vs Kohout
  1.60 vs 2.19

  Oktagon 34 ďalšie zápasy

  Oktagon 34 ďalšie zápasy taktiež sľubujú poriadnu dávku drámy a zábavy zároveň. Fanúšikovia budú určite zvedaví napríklad na to, ako si jeden z MMA objavov nedávneho obdobia Dawid Kareta poradí s 21-ročným Slovákom Romanom Paulusom. Kým Paulus má za sebou dve vyhraté stretnutia, 27-ročný Kareta v poslednom zápase nepotvrdil pozíciu možného favorita v kategórii featherweight, pretože nestačil na Jakuba Tichota z Českej republiky.

  Oktagon 34 dalšie zápasy

  Zaujímavé bude sledovať, ako sa predvedie zrejme najväčšia hviezda gréckej MMA scény. Tou je muž s prezývkou Hardcore - Panagiotis Stroumpoulis (34). Skúsený fighter má podľa oficiálnych stránok Oktagon MMA CZ bilanciu 12 výhier a sedem porážok. Jeho súperom bude o dva roky mladší zástupca českej scény Daniel Škvor. Ten má podľa oficiálneho webu Oktagonu na konte zatiaľ štyri stretnutia s bilanciou troch výhier a jednej porážky.

  Fanúšikov českej MMA scény určite zaujme stretnutie dvoch krajanov v klietke - Široký vs. Fiala. Za zmienku určite stojí aj zápas, v ktorom obľúbený český zápasník Michal Konrád vyzve kórejsko-kanadského fightera Davida Moona. Zaujímavosťou alebo takou malou pikoškou podujatia Oktagon 34 je určite aj už vyššie spomínaný ženský súboj - Švédka Cornelia Holmová vs. Poľka Róža Gumienna.

  Oktagon MMA 34 live stream živý prenos prichádza opäť na pražský ostrov Štvanica s už tradične netradičným turnajom. Elitní MMA zápasníci si zmerajú sily pod holým nebom! Táto výnimočná udalosť rozhodne nenechá chladným žiadneho z divákov. Tí, ktorým sa nepošťastí vidieť Oktagon MMA 34 live prenos priamo na Štvanici, nemusia zúfať. Klienti stávkovej kancelárie Tipsport môžu sledovať zápasy z pohodlia domova. Online stream bude štandardne dostupný aj na webstránke usporiadateľa, na známej Oktagon TV. Oktagon 34 je na programe už v sobotu 23. júla 2022.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

  Oktagon MMA 33 live stream živý prenos

  04. 06. 2022

  Už túto sobotu 4.6.2022 od 18:00 sa po dvojtýždňovej prestávke môžeme tešiť na ďalší Oktagon MMA 33 live stream živý prenos. Tentokrát už znovu uvidíme…