Oktagon MMA 26 live stream

Najnovší Oktagon live stream ponúkne naozaj dychberúcu atmosféru. Už tradičná udalosť ponúka zaujímavý Oktagon program. Česko-slovenský turnaj bojových športov MMA sa uskutoční už v sobotu 24. 7. 2021. Bude naozaj výnimočný a to hlavne preto, že sa odohrá v Prahe a naživo pred očami publika. Najaktuálnejšie Oktagon kurzy nájdete v sekcii nižšie. Hlavnými aktérmi galavečera budú Samuel Krištofič a Marcin Naruszczka, ktorí si zmerajú sily o titul stredne ťažkej váhy. Sledujte Oktagon 26 live stream zadarmo, využite náš akčný kód a získajte bonus 20 EUR zadarmo za registráciu v Tipsporte.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 4. Oktobra
Doxxbet bonus logo
Voľná stávka 5 € na tipovanie OKTAGON 25

Oktagon 26 live stream

Júlový Oktagon MMA live stream bude tentokrát vysielaný z pražskej Štvanice. Celá udalosť sa bude konať pod holým nebom a zápasníci, či fanúšikovia si to bezpochyby naplno užijú. Oktagon program bude znovu naozaj pestrý. Uvidíme fighterov zo Slovenska, Česka, či iných zahraničných krajín. Mená ako Samuel Krištofič, Miloš Petrášek, Lucia Szabová, či Lucie Pudilová sľubujú naozaj vzrušujúce zápasy MMA. Kompletnú fight kartu si pozrite v článku nižšie.

Oktagon 26 živý prenos

 • Udalosť: Oktagon 26
 • Miesto: Štvanice, Praha
 • Čas: Sobota, 14. 7. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 26 (24. júla 2021) Plánovaný začiatok
Samuel Krištofič (SVK) vs Marcin NARUSZCZKA (POL) okolo 22:00
Magdalena ŠORMOVÁ (CZE) vs Chiara PENCO (ITA) okolo 21:00
Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Cornelia HOLM (SWE) okolo 19:00
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Talita BERNARDO (BRA) okolo 19:00
Miloš PETRÁŠEK (CZE) vs Vlado NEFERANOVIĆ (CRO) okolo 19:00
Matúš JURÁČEK (CZE) vs Tato PRIMERA (ESP) okolo 19:00
Peter GABAL (CZE) - Dawid KARETA (POL) okolo 18:15
Ondřej RAŠKA (CZE) vs Daniel BRUNCLÍK (CZE) okolo 18:00
Janne ELONEN-KULMALA (FIN) vs Farid BASHARAT okolo 18:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 26

 • Oktagon 26 kurzy
 • Oktagon 26 program
 • Zápas Petrášek vs Neferanović
 • Zápas Szabová vs Holm
 • Zápas Juráček vs Primera
 • Oktagon 26 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Na Oktagon 26 live sa možno dostanete aj priamo. Oktagon lístky sice sú už pravdepodobne vyprodané, no stále si máte možnosť pozrieť Oktagon živý prenos z pohodlia domova. Nemusíte za to ani platiť. Tipsport TV ponúka všetkým klientom každý jeden zápas turnaja. Stačí, ak v priebehu 30 dní uzavriete stávky aspoň v hodnote 1,20 €. Tipnúť si môžete aj práve na svojho favorita na tejto udalosti.

  Alternatívou je kúpa PPV členstva na Oktagon.tv. Cena je 9,99 € a v deň konania akcie o niečo viac, konkrétne 12,99 €. V minulosti vysielal Oktagon live stream aj O2 TV Oktagon, no či budú vysielať aj najnovší turnaj, overené nemáme. Nastavte si pripomienku, porovnajte naše Oktagon kurzy, zvoľte si vášho favorita a vychutnajte si neopakovateľný turnaj najobľúbenejších bojových umení.

  Oktagon 26 kurzy

  Vašu pozornosť si nepochybne zaslúžia Oktagon 26 kurzy. Turnaj Oktagon je pre tipérov veľmi zaujímavou a lákavou príležitosťou, ako sa zabaviť, no možno aj zarobiť. Tentokrát bookmakeri favorizujú českých, či slovenských zápasníkov. Avšak aspoň jedno turnajové prekvapenie nastane takmer stále. Pomerne vyrovnané kurzy sú v zápase Matúš Júráček – Tato Primera, kde si stávkové kancelárie netrúfli odhadnúť jednoznačného favorita. Naopak, úplného favorita nájdeme v dueli Petrášek – Neferanovic. Pozrime si kurzy od společnosti Tipsport a Fortuna.

  Zápas turnaja Oktagon 26 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Trieda
  Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Marcin NARUSZCZKA (POL) 1.85 vs 1.85 1.80 vs 1.90 middleweight
  Magdalena ŠORMOVÁ (CZE) vs Chiara PENCO (ITA) 1.45 vs 2.55 1.40 vs 2.50 strawweight
  Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Cornelia HOLM (SWE) 1.20 vs 4.04 1.22 vs 3.83 bantamweight
  Ondřej RAŠKA (CZE) vs Daniel BRUNCLÍK (CZE) 1.29 vs 3.28 1.30 vs 3.21 middleweight
  Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Talita BERNARDO (BRA) 1.35 vs 2.94 1.43 vs 2.62 bantamweight
  Miloš PETRÁŠEK (CZE) vs Vlado NEFERANOVIĆ (CRO) 1.10 vs 5.81 1.10 vs 5.81 light heavyweight
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Tato PRIMERA (ESP) 1.70 vs 2.03 1.62 vs 2.16 welterweight
  Peter GABAL (CZE) - Dawid KARETA (POL) 1.65 vs 2.11 1.65 vs 2.11 featherweight
  Janne ELONEN-KULMALA (FIN) vs Farid BASHARAT 3.56 vs 1.25 3.21 vs 1.30 bantamweight

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon 26 program

  Ako pri ostatných podujatiach, tak aj pri turnaji Oktagon 26 platí, že budeme pravidelne aktualizovať jeho program. Oktagon Štvanice, respektíve Oktagon Praha ponúkne niekoľko úchvatných súbojov. Hlavným trhákom večera bude duel, v ktorom sa stretne pirát Samuel Krištofič a poľský gladiátor Marcin Naruszczka. Naruszczka vtedy porazil favorizovaného Američana Erica Spicelyho a zabezpečil si tak vstupenku na turnaj Štvanice Oktagon.

  Na programe galavečera uvidíme aj mená ako Daniel Škvor, či Damien Lapilus. Tí však svojho súpera ešte nepoznajú a organizátori častokrát vyplnia fight kartu až pár dní pred začiatkom turnaja. Aj práve preto je Oktagon live stream pre divákov tak atraktívny. Až do poslednej chvíle nevedia, kto sa tentokrát v klietke môže objaviť. Nejde len o nepotvrdené účasti, ale aj o prisľúbené, ktoré môže narušiť zranenie zápasníka, či iná nepříjemná udalosť. Prejdime však ku najzaujímavejším zápasom, ktoré bude Oktagon 26 živý prenos vysielať.

  Zápas Petrášek vs Neferanović

  Miloš Petrášek alias Meloun sa naposledy predstavil v klietke v novembri 2019. Známy je najmä českým fanúšikom bojových športom, no aj slovenským, ktorí sledovali Oktagon pravidelne. Stálym hosťom bol aj v televíznom programe MMA letem světem. Petrášek bol súčasťou Oktagonu už päťkrát, no v posledných troch zápasoch utrpel porážky. Zaujímavosťou je, že sa predstavil na turnaji Oktagon 10 a Oktagon 11 proti rovnakému súperovi, ktorým bol Jeremy Kimball. Práve proti nemu prehral oba zápasy a neskôr, práve v novembri 2019, ešte jeden na Oktagone 15.

  Zápas Petrášek vs Neferanović

  Vlado Neferanović je chorvátsky zápasník, ktorý sa proti Melounovi predstaví. S bilanciou 6-6-0 je proti českému zápasníkovi veľkým outsiderom, no prekvapenie sa neda nikdy vylúčiť. Očakávaná udalosť Praha Oktagon 26 tu bude jeho premiérou.

  Vlado Neferanović veľmi známy nie je, ale aby organizátori dali Petráškovi silnejšieho súpera, si nemyslíme. Miloš je predsa fanúšikmi veľmi obľúbený a jeho veľký návrat by nemal skončiť inak, než víťazstvom. Silnejší súper príde nabudúce.

  Tip na víťaza
  Zápas Petrášek vs Neferanović
  1.10 vs 5.81

  Zápas Szabová vs Holm

  Najatraktívnejším súbojom, hlavne pre okolo pánskeho publika bude zápas Lucii Szabovej a Cornelie Holm. Ambiciózna 23-ročná Slovenka je v zápase podľa stávkových kancelárií naozaj veľkou favoritkou a to nie len kvôli podpore fanúšikov. S bilanciou 4-0-0 a niekoľkými cennými skalpmi z oktagonovej klietky sa tomu nemôžeme čudovať. Do zápasu dá Slovenka s prezývkou „Silent killer“ naozaj všetko.

  Zápas Szabová vs Holm

  Proti bude stáť švédska fighterka Cornelia „Conny Future“ Holm. Oktagon online stream ponúkol jej vystúpenie už dvakrát, s bilanciou jedna výhra, jedna prehra. Naposledy to bolo na turnaji Oktagon 20 proti Lucii Pudilovej. Napriek prehre na body zanechala veľmi dobrý dojem a ukázala svoju kvalitu. Skúsenosti hrajú so Švédkou, no skóre 4-3-0 až tak nie. Prečo stanovili bookmakeri kurz na Holmovú v hodnote 4, nám až taký zmysel nedáva a možno by sa vyplatilo využiť ho. Očakávame vyrovnaný duel.

  Lucia Szabová vstúpi do zápasu s agresívnym štýlom boja. Na druhej strane klietky, Cornelia Holm je veľmi kvalitná wrestlerka. Ako zápas skončí, je náročné predpovedať. Kurz 4 v prospech Švédky je teda naozaj výzvou.

  Tip na víťaza
  Zápas Szabová vs Holm
  1.20 vs 4.04

  Zápas Juráček vs Primera

  Ďalším zaujímavým zápasom, ktorý Oktagon 26 live stream divákom ponúkne, bude súboj Čecha Matúša Juráčka a Španiela Tata Primeru. Miernym favoritom je domáci 25-ročný fighter s prezývkou „Slávista“, ktorého sme na Oktagon turnaji mali možnosť vidieť dvakrát. Konkrétne na 19. a 21. vydaní turnaja. V oboch prípadoch odchádzal ako víťaz a to proti Janovi Širokému a Gáborovi Borárosovi. So skóre 7-2-0 a možno práve vďaka jeho výške 190 cm ho bookmakeri mierne favorizujú. Predsalen, častokrát je zápasník v domácom prostredí častokrát favoritom.

  Zápas Juráček vs Primera

  Tato „El Espectaculo“ Primera je 27-ročný skúsený MMA bojovník so skóre 16-10-0. Skúsenosti mu evidentne absolútne nechýbajú, čo sme mali možnosť vidieť na Oktagonovom podujatí už trikrát. Z týchto zápasov sa dvakrát radoval a raz odchádzal ako porazený. S výškou 177 cm sa mu proti českému súperovi nebude bojovať práve najľahšie, no odpisovať ho určite nebudeme.

  Zápas vo welterovej váhe má u bookmakerov iba mierneho favorita, ktorým je Matúš Juráček. Tato Primera sice meria o 13 cm menej, no predpokladáme, že bude mať väčšiu silu, najmä v rukách. Zápas to bude vyrovnaný, no svojim agresívnym štýlom by ho Španiel mohol priviezť do víťazného konca.

  Tip na víťaza
  Zápas Juráček vs Primera
  1.70 vs 2.03

  Oktagon 26 ďalšie zápasy

  Nepríjemný poľský súper bude čakať v klietke na Petra Gabala. Dawid Kareta na svojom poslednom turnaji Oktagon 22 porazil favorizovaného Tadeáša Růžičku a favoritom nie je ani tentokrát. Tento zápas sa nepochybne oplatí vidieť. Oktagon live nám ponúkne aj vystúpenie niekoľkých ďalších dám. Predstavme si zopár najznámejších, ktorými sú Tereza Bledá, Magda Šormová, Lucie Pudilová, či už spomenutá Lucka Szabová. Ondřej Raška sa postaví proti Danielovi Brunclíkovi a Fín Elonen-Kulmala sa stretne zoči-voči Faridovi Basharatovi z Afganistanu.

  Prize money pre víťaza

  Prize money pre víťaza nie sú na Oktagon MMA hlavnou prioritou. Zápasníkom ide o šou, prestíž a získanie dobrého mena v očiach publika, či rôznych agentov. Skvelá bilancia a forma môžu časom zabezpečiť účastníkom vstupenku do najlepšej organizácie sveta UFC. Len pre zaujímavosť, na turnaji Oktagon Last Man Standing si víťaz odniesol 10 000 EUR. Už za jeden zápas dostávali účastníci od 1 000 EUR a podľa našich informácií to teraz môže byť ešte viac. Výška prize money je na dohode organizátorov a fighterov, no okrem toho zinkasujú zápasníci aj rôzne prémie a dary od svojich sponzorov.

  Sledujte akciu Oktagon 26 live stream na TV Tipsport a tipnite si na vášho víťaza. Pre novoregistrovaných hráčov má spoločnosť Tipsport pripravený bonus zadarmo vo výške 20 EUR + vstupný bonus až 1 000 EUR navyše.

  Tipsport Oktagon 26 akčný kód

  Oktagon história

  Oktagon história siaha až do roku 2016. Je to už relatívne dlhá doba, čo je najznámejšia česko-slovenská MMA organizácia na scéne a každým rokom naberá na popularite neuveriteľným tempom. Za jej vznikom stoja dve mená – Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Oni totiž prišli s nápadom organizovať podujatia v štýle UFC aj na Slovensku. Obvykle sa turnaje konali v mestách ako Praha, Brno, či Bratislava, ale zavítali aj do ďalších ako Ostrava, Šamorín, či Košice. Opomenúť nesmieme ani spojenie „Karlos Vémola Oktagon“ – aj vďaka tomuto slávnemu zápasníkovi je Oktagon tak známy.

  Pre všetkých fanúšikov je okrem Oktagon TV k dizpozícii aj Oktagon eshop, respektíve Oktagon mma shop, kde si kúpite rôzne oblečenie, suveníry, či predmety z limitovanej edície. Nájdete tam aj ďalšie sekcie, kde sa dajú zakúpiť doplnky výživy, energy drinky, či dokonca perfém od Karlosa Terminátora Vémolu. Na svoje si príde každý milovník bojových športov.

  Často kladené otázky

  Je možné sledovať Oktagon live stream zadarmo?

  Vo svojej podstate áno. Tipsport TV ponúka túto možnosť všetkým registrovaným klientom. Stačí v priebehu 30 dní uzatvoriť stávky v hodnote aspoň 1,20 €. Ak ešte nemáte v Tipsporte účet, využite náš akčný kód, zaregistrujte sa a užite si bonus 20 € zadarmo.

  Kde môžem sledovať Oktagon živý prenos zadarmo?

  Oktagon online prenos zadarmo sledujte na TV Tipsport alebo Oktagon TV. Na druhej spomínanej platforme si je však potrebné zakúpiť PPV členstvo v hodnote 9,99 €. V deň konania Oktagonu 26 členstvo stojí 12,99 €.

  Je dostupný TV prenos na Oktagon?

  Vieme, že v minulosti sa dal Oktagon live stream sledovať aj v televízii. V dnešnej dobe však takúto informáciu nemáme a odporúčame TV Tipsport zdarma.

  Je možné sledovať Oktagon 26 live stream na mobile?

  Áno, na všetkých platformách môžete turnaj Oktagon 26 sledovať zadarmo aj na mobile. Stačí mať k dizpozícii smartfón a pripojenie k internetu.

  Ako sledovať turnaje Oktagon v roku 2021?

  Všetky zápasy turnajov Oktagon môžete sledovať na Oktagon TV alebo neplatenej platforme TV Tipsport. Športovým podujatiam praje aj priaznivá situácia okolo koronavírusu a k dizpozícii sú tentokrát aj lístky priamo na podujatie Oktagon 26.

  Sú k dizpozícii záznamy zápasov Oktagon zadarmo?

  S odstupom času si všetky zápasy môžete pozrieť na YouTube kanáli Oktagon MMA. A to úplne zadarmo.

  Najnovší Oktagon live stream ponúkne naozaj dychberúcu atmosféru. Už tradičná udalosť ponúka zaujímavý Oktagon program. Česko-slovenský turnaj bojových športov MMA sa uskutoční už v sobotu 24. 7. 2021. Bude naozaj výnimočný a to hlavne preto, že sa odohrá v Prahe a naživo pred očami publika. Najaktuálnejšie Oktagon kurzy nájdete v sekcii nižšie. Hlavnými aktérmi galavečera budú Samuel Krištofič a Marcin Naruszczka, ktorí si zmerajú sily o titul stredne ťažkej váhy. Sledujte Oktagon 26 live stream zadarmo, využite náš akčný kód a získajte bonus 20 EUR zadarmo za registráciu v Tipsporte.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Aké všetky zápasy si tu môžete pozrieť a aká je cena TV Tipsport?…

  Tipsport registrácia

  Tipsport registrácia je veľmi jednoduchá. Ak ňou však chcete úspešne prejsť, musíte sa zoznámiť s dôležitými podmienkami. V tomto článku sa dozviete, ako svoje herné…

  Oktagon MMA 25 live stream

  19. 06. 2021

  Sledujte Oktagon 25 live stream. Nasledujúce vydanie tohto prestížneho podujatia sľubuje pestrý Oktagon program a jedinečnú šou. Oktagon živý prenos môžete sledovať už v sobotu…

  Oktagon 47 kurzy

  Oktagon 47 kurzy sú k dispozícii na celú kartu turnaja. Podujatie sa uskutoční v sobotu 7. októbra 2023 v Bratislave. V nasledujúcom článku nájdete viacero…