Karlos “Terminátor” Vémola vs Lucas Alsina: Oktagon 45 analýza


Zápas Karlos Vémola vs Lucas Alsina je hlavný predzápas sobotného turnaja Oktagon. Terminátor sa vracia po prehre s Patrikom Kinclom, od ktorej ubehli len dva mesiace. Pred obhajobou titulu v poloťažkej váhe si chce zlepšiť chuť a práve na to slúži tento zápas v dohodnutej váhe 91 kilogramov. Zápas Karlos Vémola vs Lucas Alsina sa uskutoční v sobotu 29. júla 2023 o 22:20 v Prahe na Štvanici. V analýze nájdete informácie o kurzoch, kde sledovať live stream a prikladáme aj náš tip na výsledok.

Karlos “Terminátor” Vémola vs Lucas Alsina: Oktagon 45 analýza

  • Zápas sa koná v dohodnutej váhe 91 kilogramov. Je to z dôvodu, že Vémolu čaká v poloťažkej váhe obhajoba titulu proti Langerovi. Do strednej váhy už nechce chudnúť.
  • Obaja bojovníci nastupujú po prehre z predchádzajúce zápasu.
  • Tento zápas má podľa kurzov najväčšieho favorita zo všetkých 22 zápasov turnaja. Terminátor má kurz na výhru 1.03.
Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vémola zvíťazí v prvom kole Spustit live stream Spustit live stream 1.45 1.40
  • Zápas: Karlos “Terminátor” Vémola vs Lucas Alsina
  • Súťaž: Oktagon 45
  • Čas zápasu: 29. 7. 2023, 22:20
  • Živý prenos: Oktagon TV, TV Tipsport

Kde sledovať Vémola vs Alsina live stream?

Kde sledovať Vémola vs Alsina live stream? Turnaj Oktagon 45 sa koná v piatok a sobotu 28. a 29. júla 2023 na Štvanici v Prahe. Uvedený zápas sa uskutoční v sobotu 29. júla. Nielen tento duel ale aj celý turnaj je možné sledovať dvoma spôsobmi. Tým prvým je PPV (pay-per-view) cez Oktagon.tv. Cena je 10.99€ za jeden turnaj alebo 19.99€ za oba prenosy. Druhá možnosť je live stream zadarmo na TV Tipsport.Tú môžu využiť registrovaní hráči, ktorí v čase 30 dní pred podujatím uskutočnili ľubovoľné stávky aspoň za 1.20€. Turnaj na Štvanici patrí medzi najobľúbenejšie medzi bojovníkmi i divákmi a tak si nenechajte ujsť rozlúčku s týmto ikonickým miestom.

Zápas Oktagonu Čas Kde sledovať
Stuart Austin vs Michal Andryszak piatok po 18:00 Spustiť live stream
Máté Kertész vs Ion Surdu piatok po 18:00 Spustiť live stream
Ole Magnor vs Václav Mikulášek piatok po 18:00 Spustiť live stream
Jan Malach vs Shem Rock piatok po 18:00 Spustiť live stream
Vladimír Lengál vs Michael Deiga-Scheck piatok po 18:00 Spustiť live stream
Tato Primera vs Radovan Úškrt piatok po 18:00 Spustiť live stream
Radek Roušal vs Kostas Bozidis piatok po 18:00 Spustiť live stream
Zbyněk Vlček vs Gabriel Torok piatok po 18:00 Spustiť live stream
Robert Bryczek vs Samuel Krištofič piatok po 18:00 Spustiť live stream
Jonas Mågård vs Felipe Lima piatok 22:00 Spustiť live stream
Ivan Buchinger vs Aboubakar Tounkara sobota po 18:00 Spustiť live stream
Roman Paulus vs Mullen Callum sobota po 18:00 Spustiť live stream
Jan Široký vs Ondřej Petrášek sobota po 18:00 Spustiť live stream
Daniel Škvor vs Nermin Hajdarpašić sobota po 18:00 Spustiť live stream
Lazar Todev vs Wallyson Carvalho sobota po 18:00 Spustiť live stream
Mate Sanikdize vs Losene Keita sobota 22:00 Spustiť live stream

Názor Patrika Kincla na zápas Vémola vs Alsina

V súvislosti so zápasom Vémola vs Alsina vyjadril svoj názor aj Patrik Kincl (posledný Vémolov súper a šampión Oktagonu v strednej váhe). Čo od zápasu očakáva? “Rychlý konec. Něco jako v Liberci, konec v prvním kole. Easy money, velký nástup, potom nafouknutí ega. Osobně si myslím, že ti soupeři, kteří se nabízeli, tak Karel měl šanci vyhrát, porazit je, ale nebylo by to 90 ku 10 jako teď, ale třeba 60 na 40, to by bylo zajímavý i pro mě, pro fanoušky. Nevím, kdo dneska chce vidět, že někomu přivezou žrádlo, které zápasník přejede v prvním kole.”

Vémola nič nezmení na svojom bojovom štýle

Vémola nič nezmení na svojom bojovom štýle. A to i napriek tomu, že v poslednom zápase vyhorel proti Patrikovi Kinclovi a nezískal titul strednej váhy. Vémola má už 38 rokov a začal ohlasovať svoj koniec kariéry. Preto nemožno očakávať, že uvidíme od neho ešte niečo iné ako nátlak na súpera a akúkoľvek snahu o prenesenie zápasu na zem. Na druhú stranu treba pripustiť, že tento jeho spôsob boja je obvykle mimoriadne efektívny. Z posledných osem zápasov dokázal takto vyhrať sedemkrát a ukončil v nich päť súperov v prvom kole práve na zemi.

Vémola nič nezmení na svojom bojovom štýle

Zdroj: Oktagon

Alsina nebol prvá možnosť

Majiteľ a promotér Ondrěj Novotný uviedol, že Lucas Alsina nebol prvá možnosť pre zápas na Štvanici. Súperom pre Vémolu mala byť poľská MMA legenda Materla, ten pre zdravotné problémy odmietol. V hre bol aj Brazílčan Cleber či Poliak Haratyk. Nakoniec nič z toho nevyšlo a Terminátorovi sa postaví Argentínčan Lucas Alsina (11:4). Čistokrvný postojár má už 37 rokov a v poloťažkej váhe sa nachádza až v tretej stovke rebríčka. Vzhľadom na jeho menšie skúsenosti a štýl boja sa mu dávajú minimálne šance na úspech.

Alsina nebol prvá možnosť

Zdroj: Oktagon

Vémola vs Alsina kurzy

Vémola vs Alsina kurzy jednoznačne demonštrujú, že sa nečaká nič iné ako víťazstvo Terminátora. Kurz 1.03 na víťazstvo šampióna poloťažkej váhy sa ani neoplatí tipovať. Na výhru Alsinu je kurz 8.85. Zaujímavejšie Oktagon kurzy sú na spôsob ukončenia zápasu. Reálne sa ukazujú dve možnosti, ukončenie na KO/TKO alebo submisia. Prvá možnosť má kurz 3.18 a tá druhá 1.47.

Tip redakcie: Vémola zvíťazí v prvom kole

Neočakávame žiadne prekvapenie. Vémola okamžite natlačí Alsinu na pletivo a presunie boj na zem. Viac ako prvé kolo na ukončenie súpera nebude potrebovať.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vémola zvíťazí v prvom kole 1.45 1.40

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport, Fortuna