Jake Paul vs Nate Diaz: Boxerský galavečer analýza


Jake Paul vs Nate Diaz je hlavný zápas boxerského galavečera, ktorý sa uskutoční v noci z 5. na 6. augusta v americkom Dallase. Proti sebe sa stretnú Jake Paul, známy youtuber a influencer, ktorý sa so všetkou vervou pustil do profesionálneho boxu a Nate Diaz, bývalý úspešný MMA bojovník organizácie UFC. Ako to dopadne? Tak s tým sa popasujeme v našej analýze. Nebudú v nej tiež chýbať informácie o tom, kde si tento zápas budete môcť pozrieť naživo live stream, aktuálne kurzy, ale aj náš tip na výsledok súboja.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Jake Paul vs Nate Diaz: Boxerský galavečer analýza

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Jake Paul zvíťazí 1.37 1.25
  • Zápas: Jake Paul vs Nate Diaz
  • Súťaž: Box
  • Čas zápasu: 6. 8. 2023, 4:00
  • Živý prenos: DAZN PPV

Kde sledovať Jake Paul vs Nate Diaz live stream?

Kedy a kde sledovať zápas Jake vs Nate Diaz live stream? Ten sa totiž bude odohrávať v Dallase, hlavnom meste štátu Texas. Takže sedieť v American Airlines Center na tomto boxerskom galavečere veľa Slovákov určite nebude. O štvrtej nadránom si ho tak naživo budete môcť pozrieť prostredníctvom známej PPV platformy DAZN. Live stream tohto zápasu ani celého podujatia v našich stávkových kanceláriách s veľkou pravdepodobnosťou nebude. Na druhú stranu, live stávky počas zápasu budú dostupné určite. Napríklad vo Fortune so stávkou bez rizika 30€, s bonusovým kreditom 30€ a 30 spinov k tomu. Vo Fortune máte k tomuto zápasu dokonca aj rozšírenú ponuku Live.

Galavečer boxu Plánovaný začiatok Staviť si v Tipsporte
Jake Paul vs Nate Diaz 4.00 1.27 vs 3.35

Jake Paul

Jake Paul je známy youtuber a influencer, ktorý sa vo svojej profi boxerskej kariére tešil zo šiestich výhier v rade, o svoju neporaziteľnosť vo svojom poslednom zápase prišiel. Ešte vo februári tohto roku v ringu v Saudskej Arábii sa mu postavil dovtedy takisto neporazený britský boxer Tommy Fury. Prehra split decision po 8 kolách ho vtedy naozaj musela mrzieť. Chuť si bude môcť napraviť na exhibičnom boxerskom galavečere v Dallase, kde rodák z Clevelandu s bilanciou v boxe 6-1, z ktorých až 4 boli ukončené KO, vyzve bývalého skvelého UFC fightera Nate Diaza.

Jake Paul

Zdroj: UFC

Nate Diaz

Nate Diaz, bývalý známy MMA bojovník najslávnejšej UFC organizácie nastupuje na svoj prvý boxerský zápas v profi ringu. Víťaz The Ultimate Fighter a hlavne premožiteľ slávneho Conora McGregora sa v zápase s Jakeom Paulom určite len tak nedá. Je totiž známy tým, že toho v boji veľa vydrží a nikdy sa nevzdáva. A skúseností s profesionálnymi zápasmi má na rozdávanie s celkovým MMA skóre 34 zápasov s 21 výhrami a 13 prehrami. Na druhú stranu, v zmiešaných bojových umeniach preferoval skôr „prácu“ na zemi, takže jeho boxerské propozície nie sú práve najideálnejšie.

Nate Diaz

Zdroj: mmafighting

Jake Paul vs Nate Diaz – porovnanie boxerov

Štatistiky a informácie Jake Paul Nate Diaz
Bilancia v profi boxe 6-1 0-0
Bilancia v UFC MMA 0-0 21-13
Knokauty 4-0 5-2
Vek 26 38
Výška a dosah 185 cm / 193 cm 183 cm / 190 cm
Váha 86 kg 77 kg
Štýl boxu Ortodoxný Southpaw

Jake Paul sa chystá začať ďalšiu víťaznú šnúru

Jake Paul po poslednej prehre na body s profi boxerom Tommym Furym opäť presedlá na súboje s bojovníkmi UFC MMA. Po výhrach so Silvom na body, s Benom Askrenom TKO, dvojzápase s Tyronom Woodleym na body a KO, si zmeria sily s legendou MMA a jednou z najväčších hviezd UFC Nate Diazom. A určite plánuje začiatok ďalšej víťaznej šnúry v profi boxerskom ringu Nate Diaz. bude samozrejme proti tomu a práve on si bude chcieť pripísať svoju prvú výhru v profesionálnom boxe. Pomôcť mu s tým môžu jeho veľké bojovnícke skúsenosti z UFC, kde ukončil svoju kariéru najlepšie ako mohol – víťazstvom. V hlavnom zápase večera UFC 279 .ešte v septembri 2022 zdolal Tonyho Fergusona..

Jake Paul sa chystá začať ďalšiu víťaznú šnúru

Zdroj: skysports

Zápas je dohodnutý na 10 kôl

Zápas Jake Paul vs Nate Diaz bol pôvodne dohodnutý na 8 kôl. Diazov promotér však navrhol 2 kolá navyše a tak sa môžeme tešiť na 10 kolovú bitku v cruiserweight hmotnostnej kategórii do 91 kg. To, či bojovníci absolvujú všetkých 10, je však otázne. Jakeovi sa podarilo ukončiť zápas skôr až vo 4 prípadoch. Na druhú stranu zase treba pripomenúť, že Nate Diaz je zase medzi fanúšikmi známy svojou „betónovou hubou“, takže plný počet kôl takisto nemusí byť nereálny.

Jake Paul vs Nate Diaz kurzy

V zápase Jake Paul vs Nate Diaz sú kurzy nastavené bookmakerami výrazne v prospech „The Problem Child“ Jake Paula. Na jeho víťazstvo si môžete staviť v Tipsporte v kurze 1,27. Pokiaľ budete veriť vo výhru Nate Diaza, prilepšiť si môžete pekným kurzom 3,35. Prezradíme ešte kurz na najmenej očakávaný výsledok zápasu – remízu. Nerozhodný výsledok je ocenený kurzom 17,00. Dobrá správa je, že pri tejto udalosti si môžete staviť aj na ďalšie hodnotné kurzy z rozšírenej ponuky Live vo Fortune.

Tip redakcie: Vyhrá Jake Paul

Bookmakeri v zápase s vysokou pravdepodobnosťou predpovedajú výhru Jake Paula. My s tým súhlasíme a veríme, že Jake Paul týmto zápasom naštartuje ďalšiu víťaznú sériu v profi boxerskom ringu. Ale nebude to mať ľahké. Nate Diaz toho podľa nás celkom veľa ustojí a možných desať kôl navrhnutých samotným Diazom tomu trochu napovedá. Paul na to nemusí byť dostatočne kondične pripravený a pokiaľ s ním Diaz vydrží prvé kolá, pokojne to môže byť aj Viac ako 7,5 zahájených kôl s pekným kurzom 1,83.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Jake Paul zvíťazí 1.37 1.25

Zdroje článku: Tipsport, Fortuna