istavkovekancelarie.sk želajú športom nabitý šťastný nový rok 2023


Na konci roka prichádza nielen čas na rekapituláciu starého roka, ale aj na pohľad do toho nového. Celá redakcia istavkovekancelarie vám praje len to najlepšie do nového roka 2023. Nech vaše úspechy z roku 2022 v tom nasledujúcom hravo prekonáte. V končiacom roku sme sa vám prinášali aktuálne informácie zo sveta casin a športového tipovania. Aj v tom nasledujúcom si chceme udržať vašu podporu. Naďalej vás budeme informovať, kde nájdete najlepšie bonusy a promo kódy. Pozornosť venujte aj našej sekcii tipy a analýzy, kde analyzujeme tie najzaujímavejšie stávkové príležitosti. Nájdete v nich aj naše tipy na výsledok, ktoré majú vysokú úspešnosť.

Istavkovekancelarie.cz želajú športom nabitý šťastný nový rok

Čo pre vás plánujeme v roku 2023

V roku 2023 plánujeme pokračovať v tom, čo vás veľmi zaujíma. Budeme prinášať aktuálne informácie z prostredia casin a stávkových kancelárií. Vďaka tomu získate mnohé príležitosti ako si vo väčšej miere užiť zážitok z hry. Budujeme si casinami výborné vzťahy a chceme v tom pokračovať. Vďaka tomu vám vieme následne rýchlo poskytnúť prehľad o bonusoch ako sú free spiny zadarmo, či navýšenie vkladu. Nájdete u nás aj exkluzívne promo kódy. V nasledujúcom roku sa tešíme na mnohé športové udalosti a budeme vás s nimi sprevádzať. Klasicky to budú MS v hokeji, na ktoré sa teší každý slovenský fanúšik. MMA športu sa na Slovensku a v Čechách darí. Okrem zavedeného Oktagonu vznikli ďalšie organizácie a pre fanúšikov bude celý rok zaplnený pravidelnými turnajmi. Veľmi nás zaujíma najmä projekt Oktagonu – Tipsport Game Changer. Táto miliónová pyramída má svetový potenciál.

Aký bol rok 2022 na istavkovekancelarie

Rok 2022 bol plný športových podujatí a nás teší, že sme ich mohli sledovať spolu s vami. Podrobne sme analyzovali ako MS v hokeji, tak aj MS vo futbale. Slovenskí hokejisti nám v roku 2022 urobili veľkú radosť najmä ziskom bronzovej medaily na zimnej olympiáde. Na MS vo futbale sme sa venovali kompletnému programu a väčšinu zápasou sme aj podrobne analyzovali. Počas celej play off časti ste si mohli na našej stránke nájsť podrobné informácie o zápasoch a aj naše tipy na výsledok. Pravidelne sme uverejňovali informácie o konaniach najzaujímavejších podujatí a kde ich sledovať. Či už v televízii alebo ako live streamy. Veríme, že ste boli s našou prácou spokojní a sľubujeme, že budeme aj naďalej venovať pozornosť tomu, čo vás najviac zaujíma.

Aký bol rok 2022 na istavkovekancelarie