Francúzsko vs Poľsko kurzy a preview: EURO 2024


Dva zápasy, jeden strelený gól a 4 body na konte. To je vizitka aktuálneho vicemajstra sveta Francúzska. Poliaci sú na chvoste tabuľky D skupiny a na EURO 2024 týmto zápasom končia. Ako teda dopadne? Stávkové kancelárie v tom majú jasno, na „Les Bleus“ vypísali kurz iba 1.30. Duel Francúzsko vs Poľsko sa hrá v utorok 25. júna o 18:00 na štadióne v Dortmunde. Priamy prenos stretnutia môžete sledovať jedine na Voyo.

Francúzsko vs Poľsko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • V šlágri D skupiny EURO 2024 sa v piatok Francúzi rozišli s Holandskom po bezgólovej remíze.
  • Poľsko sa s turnajom lúči po prehre s Rakúskom 1:3. Nepomohol ani návrat Lewandowského, ktorý nastúpil v 2. polčase.
  • Kurz na víťazstvo Francúzska je iba 1.30. Na Poľsko, ktorému na turnaji ide už „iba“ o česť, môžete staviť s kurzom až 10.20.

Francúzsko vs Poľsko kurzy

ME vo futbale 2024 kurzy na zápas Francúzsko vs Poľsko jasne favorizujú tím trénera Didiera Deschampsa. Na Francúzsko si môžete staviť napríklad v Tipsporte s kurzom 1.29. Víťazstvo Poľska má kurz 10.20 a remíza 5.77.

Francúzsko vlajka
Francúzsko Náš tip
Poľsko vlajka
Poľsko

TIP REDAKCIE: Francúzsko vyhrá s čistým kontom

Francúzi na šampionáte ešte neinkasovali a v poslednom zápase skupiny to na zmenu ozaj nevyzerá. V tomto tisícročí vo vzájomných dueloch Poliaci Francúzom nedokázali streliť gól v 3 zo 4 zápasov. A aj v tom poslednom na MS v Katare 2022 strelil Lewandowski gól z penalty až v 99. minúte zápasu.
Francúzsko víťaz
Poľsko víťaz
Francúzsko vyhrá s čistým kontom
Francúzsko vyhrá 1. polčas
Francúzsko dá gól v oboch polčasoch

Nastúpi Kylian Mbappé?

Kylian Mbappé si v prvom zápase na šampionáte zlomil nos. Následne šláger s Holandskom presedel na lavičke náhradníkov aj so špeciálnou ochranou tváre. A je otázne, či vôbec nastúpi v dueli s Poľskom. Z posledných 7 zápasoch bez Mbappého nedokázali Francúzi ani jeden vyhrať. Je čas na prípadné zlomenie negatívnej série. Francúzsko podľa nás pôjde do vedenia už v 1.polčase s Mbappém na súpiske alebo bez. Výhodnejší kurz na výhru Francúzov už v prvom polčase nájdete v Doxxbete (1.75).

Poliaci môžu situáciu v skupine skomplikovať

Poľsko už v tomto zápase prakticky o nič nehrá. No v prípade neočakávaného zisku bodov situáciu v skupine D značne skomplikuje. A o priamych postupujúcich do osemfinále EURO 2024 potom rozhodne súčasne hraný duel Holandsko vs Rakúsko. To podľa nás Francúzsko nedopustí a po vyhratom 1. polčase dá gólovú poistku aj v tom druhom. Skúste teda tip, že sa Francúzi presadia v oboch polčasoch. S výhodným kurzom 1.93 v Doxxbete.

Kde sledovať duel Francúzsko vs Poľsko

Zápas Francúzsko vs Poľsko sa hrá v utorok 25. júna na štadióne v Dortmunde. Zápas má naplánovaný výkop už o 18:00. Priamy prenos tohto stretnutia ale nečakajte ani na Markíze, ani na Dajto. Tento zápas bude dostupný jedine prostredníctvom streamovacej služby Voyo. Tá pokrýva kompletne celý EURO 2024 program.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
25.júna 2024 o 18:00
Štadión:
Signal Iduna Park, Dortmund
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia