Christian Eckerlin vs Leandro “Apollo” Silva: Oktagon 49 analýza


Oktagon 49 je už štvrtý turnaj v roku v Nemecku. V Kolíne chce Oktagon vytvoriť nový divácky rekord na MMA podujatí. Pri tom nemôže chýbať najväčšia nemecká hviezda Christian Eckerlin. Proti nemu nastúpi UFC veterán a trojka welterovej váhy Apollo. Zápas Christian Eckerlin vs Leandro “Apollo” Silva sa uskutoční v sobotu 18. novembra 2023 v Kolíne v Lanxess Arena. V analýze nájdete informácie o kurzoch, kde sledovať live stream a prikladáme aj náš tip na výsledok.

Christian Eckerlin vs Leandro “Apollo” Silva: Oktagon 49 analýza

  • Silva je UFC veterán. V najprestížnejšej MMA organizácii má skóre 3:3 a jeden zápas no contest (bez výsledku).
  • Christian Eckerlin neprehral už 9 zápasov v rade.
  • Favoritom je Leandro “Apollo” Silva s kurzom 1.42 na výhru. Veria mu aj tipujúci, keď na jeho výhru smeruje viac ako 80% vkladov.
Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zvíťazí Silva Spustit live stream zdarma 1.42 1.36
  • Zápas: Eckerlin vs Silva
  • Súťaž: Oktagon 49
  • Čas zápasu: 18. 11. 2023
  • Živý prenos: TV Tipsport, Oktagon TV

Kde sledovať Eckerlin vs Silva live stream?

Oktagon live stream môžete sledovať na Oktagon.tv alebo TV Tipsport. Tento duel sa odohrá 18. novembra 2023 na turnaji Oktagon 49. V súčasnosti sú ešte dostupné vstupenky do Lanxess Areny v Kolíne. Ak chcete sledovať live stream môžete si zaplatiť PPV (pay-per-view) cez Oktagon.tv. Druhá možnosť je živý prenos zadarmo na TV Tipsport. To platí pre registrovaných hráčov ak 30 dní pred turnajom uskutočnia stávky v minimálnej sume 1.20€. Kompletný Oktagon program nájdete v samostatnom článku.

Zápas Oktagonu Čas Kde sledovať
Dyrschka Konrad – Bonifacio Silva Luis Thiago 18:00 Začať sledovať
Eckerlin Christian – Silva Leandro 18:00 Začať sledovať
Engizek Kerim – Sami Ahmed 18:00 Začať sledovať
Ilbay Ralf Deniz – Fry Corey 18:00 Začať sledovať
Kalašník Andrej – Stolze Niklas 18:00 Začať sledovať
Klevets Ivan – McHugh Jake 18:00 Začať sledovať
Montagnac Jorick – MacDonald Steve 18:00 Začať sledovať
Paulus Roman – Topallaj Arijan 18:00 Začať sledovať
Moeil Hatef – Todev Lazar 18:00 Začať sledovať

Eckerlin neprehral od roku 2017

Nemec Christian Eckerlin (15:5) aktuálne drží sériu bez prehry už od roku 2017. Počas tejto doby dokázal vyhrať 8 zápasov. Teraz ho ale čaká najťažší súper kariéry. Tento zápas navyše prichádza po zranení a ročnej pauze. Eckerlin si napriek tomu verí. Jeho prednosťou je nátlakový štýl, kde dostáva súpera na pletivo alebo na zem, kde sa snaží o ukončenie. Duel sa uskutoční v predpísanej váhe do 80 kilogramov. Eckerlin ako nemecký šampión vo welterovej a strednej váhe by mal mať podľa očakávaní váhovú prevahu. Napokon Apollo ešte pred pár rokmi zápasil v ľahkej váhe. Dopredu ho poženie aj domáce prostredie, napriek tomu je v zápase outsider.

Eckerlin neprehral od roku 2017

Zdroj: fight night challenge

Nekoncentrovanosť Apolla

Leandro “Apollo” Silva (27:11) opakovane potvrdzuje, že patrí medzi špičku welterovej váhy v Oktagone. Počas svojho pôsobenia v organizácii dokázal vyhrať 4 zo 6 zápasov. Poraziť ho dokázal len šampión Kozma v neskutočnom zápase a Grék Michailidis, ktorý už je vo finále Tipsport Gamechanger. Naopak Apollo porazil druhého finalistu pyramídy Veličkoviča alebo napríklad Bryczeka a Lohorého. Brazílčan je držiteľ čierneho pásu v BJJ a je to poznať v jeho zápasoch, keď už 11 súperov porazil na submisiu. Na druhú stranu, toto číslo mohlo byť väčšie, ak by občas nedochádzalo k strate koncentrácie počas jeho zápasov. Výkony Apolla ale gradujú s dôležitosťou duelu a pred nepriateľským publikom v Nemecku by sme mali visieť jeho najlepšiu verziu.

Nekoncentrovanosť Apolla

Zdroj: life.hu

Eckerlin vs Silva kurzy

Oktagon kurzy hovoria jasnou rečou. Ani dlhá séria Eckerlina bez prehry nepresvedčila stávkové kancelárie. Na výhru nemeckého bojovníka je na Tipsporte kurz 2.78 a na jeho brazílskeho súpera 1.42. Medi zaujímavé tipy patrí možnosť, že duel skončí na body. Je to z dôvodu bojového štýlu SIlvu, ktorý sa občas ako keby ani nepúšťal za ukončením. Až 24 jeho zápasov rozhodli bodový rozhodcovia. Kurz na rozhodnutie zápasu na body je 1.52. Ak by mal zápas skončiť predčasne, tak je pravdepodobnejšia submisia ako KO/TKO. Kurz na ukončenie submisiou je pritom prekvapivo vysoký až 6.59.

Tip redakcie: Zvíťazí Silva

Eckerlin síce bude v zápase väčší a silnejší, ale jeho výhra by bola aj tak prekvapením. Pokiaľ Apollo pristúpi od úvodu k zápasu seriózne, tak nebude mať problém postupne si nabodovať duel pre seba. Eckerlin nebude vedieť nájsť zbraň na skúsenejšieho bojovníka.

Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zvíťazí Silva Spustit live stream zdarma 1.42 1.36

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport