Doxxbet Wimbledon

Promo akcia Doxxbet Wimbledon prebieha už 27.6 až do 10.7. 2022. Tipujte na tenis a vyhrávajte aj keď sa vám nedarí. Ak vám nevídu tikety, získate voľnú stávku v hodnote 5 € každý deň. V prípade, že tieto tikety budú v hodnote 5 €, musia obsahovať 5 udalostí a celkový kurz bol 5 a viac, tak máte nárok na voľnú stávku (fríbet). Spolu môžete teda získať tento fríbet až 14x, čiže v hodnote 70 €.

Doxxbet Wimbledon

Voľná stávka sa vám pridelí automaticky na herné konto do 24 hodín. Ale pozor, má platnosť 14 dní od pripísania. Po splnení podmienok sa vám voľná stávka pripíše a zobrazí priamo v tiketoch po výbere zápasov.

Podmienky a pravidlá akcie

  • Akcia platí počas Wimbledon 2022 od 27.6. 2022 do 10.7.2022 (vrátane) pre klientov internetového stávkovania DOXXbet a overených klientov tipujúcich prostredníctvom stávkového terminálu Sportbox.
  • Voľnú stávku 5 € získa každý hráč, ktorý počas presne jedného dňa (00:00 – 23:59) na nevýherných tiketov dosiahne sumu aspoň 5€. Tikety musia obsahovať minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu 5 a viac. Voľná stávka bude pripísaná automaticky do 24 hod. od jej získania.
  • Voľná stávka sa pripíše, ak suma na nevýherných tiketoch za jeden deň dosiahne aspoň 5€. Do úvahy sa berie dátum VYHODNOTENIA tiketu, nie dátum stavenia tiketu.
  • Každý hráč môže v akcii Druhé podanie s Wimbledon 2022 získať v rámci jedného dňa maximálne jednu voľnú stávku. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania akcie je 14, v celkovej hodnote 70€.
  • Suma na nevýherných tiketoch v rámci jedného dňa je kumulatívna, ale neprenáša sa do nasledujúceho dňa. Ak má hráč nevýherné tikety spĺňajúce podmienky napríklad za 3€ (chýbajú mu 2€), po polnoci začína od nuly. Voľné stávky sa do akcie nezapočítavajú.
  • Voľná stávka platí 14 dní od jej pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť minimálne 5,0 a viac.
  • Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.
  • DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, odobrať ju.
  • DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet.