Daniil Medvedev vs Novak Djokovic: US Open finále


Turnaj US Open má v v rámci mužskej dvojhry na programe finálové vyvrcholenie. Zápas Daniil Medvedev vs Novak Djokovic začína v nedeľu 10. septembra 2023 o 22:00 SEČ. Hrá sa na hlavnom kurte národného tenisového centra Billie Jean Kingovej v New Yorku. Na úvod tohto článku si môžete prečítať, kde je vysielaný tento zápas. Ďalej si pripomenieme doterajšie turnajové ťaženie oboch hráčov. Na záver predstavíme Daniil Medvedev vs Novak Djokovic kurzy.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Daniil Medvedev vs Novak Djokovic: US Open finále

  • Ide už o pätnásty vzájomný zápas týchto dvoch hráčov. Medvedev vyhral v piatich prípadoch. Novak Djokovič 9x.
  • Tento rok stáli proti sebe dvakrát. Naposledy v semifinále na turnaji v Dubaji a Rus vyhral 2:0 na sety.
  • Stávkové kancelárie favorizujú na výhru Djokovica. Presné kurzy nájdete na konci článku.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Djokovic vyhrá prvý set aj zápas 2.67 2.32

Kde sledovať Daniil Medvedev vs Novak Djokovic

TV Tipsport a Fortuna TV sú dobré možnosti, kde sledovať Daniil Medvedev vs Novak Djokovic. Obe stávkové kancelárie prinášajú livestreamy počas celého US Open. Televízny priamy prenos vysiela stanica Eurosport 1, pričom štúdio pred zápasom štartuje v nedeľu 10. septembra 2023 o 21:30. Zostrihy z duelov možno nájsť na YouTube. Vo videu nižšie si môžete pripomenúť highlighty zo semifinále medzi Daniilom Medvedevom a Carlosom Alcarazom.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
10. 9. 2023 o 22:00 USTA Billie Jean King National Tennis Center, New York Eurosport 1, TV Tipsport, Fortuna TV

Medvedev zdolal Alcaraza

Tretí nasadený hráč rebríčka ATP Daniil Medvedev v semifinále zdolal Alcaraza. Mladý Španiel bol najvyššie nasadeným tenistom, ale prvý set semifinále ovládol Medvedev po výsledku 7:6. V druhom sete Daniil prekvapil viacerých tenisových fanúšikov, keď si s Carlosom poradil relatívne hladko 6:1. V treťom sete síce Alcaraz vyhral, konkrétne 3:6, ale v štvrtom sete po výsledku 6:3 opäť triumfoval Medvedev a postúpil ďalej. Jeho finále proti Novakovi Djokovicovi je reprízou finále US Open z roku 2021. Vtedy Daniil Medvedev zdolal Novaka 3:0 na sety, pričom každý zo setov vyhral rovnakým výsledkom 6:4.

Medvedev zdolal Alcaraza

Zdroj: marca

Djokovic vyradil Sheltona

Djokovic bol od začiatku turnaja ako druhý nasadený hráč rebríčka ATP jedným z hlavných favoritov na to, kto vyhrá US Open 2023. 36-ročná srbská legenda si vo štvrťfinále poradila 3:1 na sety s Američanom Taylorom Frizom. V semifinále Djokovic vyradil Sheltona. Prvý set vyhral nad 20-ročným tenistom z USA pomerom 6:3, v druhom zvíťazil po výsledku 6:2. Tretí set bol poriadne dramatický, ale napokon ho Djokovic vyhral 7:6 a po celkovom triumfe 3:0 na sety postúpil do ďalšieho finále, celkovo už v poradí 36-teho v kariére. V prípade výhry môže získať už svoj 24. grandslamový titul.

Djokovic vyradil Sheltona

Zdroj: edition

Daniil Medvedev vs Novak Djokovic kurzy

Daniil Medvedev vs Novak Djokovic kurzy favorizujú Srba, na ktorého je kurz 1,41, na Rusa 3,11. Napríklad na Tipsporte si na Djokovica podalo až 86% tipérov a tí skúšajú rôzne tipovacie stratégie. Medzi najčastejšie stávky patria napríklad viac ako 3.5 setu v zápase s kurzom 1,50 alebo že Medvedev vyhrá viac ako 1.5 setu s kurzom 1,96. Tip, že prvý set vyhrá Medvedev má kurz 2,55, na Djokovica je 1,52. Stávka, že Medvedev vyhrá 1. set aj celý zápas je v ponuke s kurzom 4,02. Naopak, tip, že Djokovic vyhrá prvý set aj zápas má kurz 1,75. Možnosť, že bude tie-break je v ponuke s kurzom 1,51, že tie-break nebude pre zmenu s kurzom 2,38.

Tip redakcie: Djokovic vyhrá prvý set aj zápas

Medvedev porazil Novaka vo finále US Open pred dvoma rokmi a tentokrát sa Srb bude do začiatku snažiť získať zápas pre seba. Djokovic má navyše za sebou pomerne jednoduchšie semifinále proti Sheltonovi, zatiaľ čo Medvedev zviedol ťažký boj s výborným Alcarazom. Tipujeme, že Novak Djokovic vyhrá prvý set aj celý zápas.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Djokovic vyhrá prvý set aj zápas 2.67 2.32

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia