Anglicko vs Slovensko kurzy a preview: osemfinále EURO 2024


V nedeľu 30. júna je na programe EURO 2024 zápas, v ktorý dúfali všetci naši fanúšikovia. V osemfinále turnaja narazíme na jedného z najväčších favoritov na zisk európskej futbalovej trofeje. Dokážeme i napriek tomu uspieť? Kurzy stávkových kancelárií naznačujú jednoznačný výsledok v prospech futbalistov z Albiónu. Duel Anglicko vs Slovensko sa hrá na štadióne v Gelsenkirchene s naplánovaným výkopom o 18:00. V priamom prenose si ho môžete vychutnať na Markíze a Voyo.

Anglicko vs Slovensko kurzy a preview: osemfinále EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Angličania do osemfinále postúpili z 1.miesta skupiny C po jednej výhre a dvoch remízach. Stačili im na to len dva strelené góly.
  • Slováci v najvyrovnanejšej skupine šampionátu (E) skončili tretí. Vďaka zisku 4 bodov pohodlne postúpili do osemfinále EURO 2024.
  • Stávkové kancelárie vypísali kurzy na postup do štvrťfinále jednoznačne v prospech Anglicka (1.18). Na postup Slovenska si môžete staviť pri kurze 5.13.

Anglicko vs Slovensko kurzy

Vypísané EURO 2024 kurzy na zápas Anglicko vs Slovensko celkom výrazne favorizujú aktuálneho vicemajstra Európy. Na výhru Anglicka ešte v riadnom hracom čase je totiž kurz len 1.41. Na remízu, po ktorej by nasledovalo predĺženie, si môžete staviť s kurzom 4.51. Víťazstvo Slovenska po 90. minútach stávkové kancelárie „ocenili“ kurzom až 8.81.

Anglicko vlajka
Anglicko
Slovensko vlajka
Slovensko

TIP REDAKCIE: Slovensko 1. polčas neprehrá

Slovensko podľa nás v 1. polčase s favoritom dokáže udržať krok a o všetkom sa tak rozhodne až v druhej polovici stretnutia. A keď sa na našu stranu prikloní aj trochu šťastia ako s Belgickom, prekvapenie môže byť na svete. Neprehru Slovenska v 1.polčase odporúčame staviť vo výhodnom kurze 1.80 v Tipsporte.
Anglicko
Slovensko
Slovensko neprehrá 1.polčas
Slovensko menej ako 2.5 rohov zápase
Viac žltých kariet v zápase Anglicko

Angličania doteraz inkasovali len 1 gól

Angličania sa na EURE 2024 prezentujú dôrazne defenzívnym štýlom hry. Svojim súperom toho v hre smerom na ich bránu nejako extra veľa nedovolia. Svedčia o tom napríklad aj rohové kopy. Srbsku pri výhre 1:0 povolili len dva. Slovinsku naposledy pri remíze 0:0 ani jeden. Na druhú stranu, naši v skupine dokázali získať pomerne dosť rohov. No pri štýle hry Angličanov sa podľa nás tentoraz nedostanú ani ku trom za celý zápas. Odporúčame tipovať v Tipsporte s výhodným kurzom 2.04.

Slovensko patrí k najmenej trestaným tímom

Slovensko si v rámci troch zápasov v skupine pripísalo na konto len dve žlté karty. Na EURO 2024 je tak spolu s Holandskom najmenej trestaným tímom. Disciplína a taktická vyzretosť zverencov Francesca Calzonu môže byť v zápase s Anglickom základom nášho prípadného úspechu. Skúste preto riskantnejší tip, že Slovensko bude mať po zápase menej žltých kariet ako Anglicko. Podobne ako to bolo v poslednom zápase Angličanov proti Slovinsku. Kurz 3.79 na túto možnosť v Tipsporte má podľa nás celkom zaujímavú hodnotu.

Kde sledovať osemfinálový duel Anglicko vs Slovensko

Slovensko je po ôsmich rokoch opäť súčasťou vyraďovacej fázy na EURE. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na ďalší skvelý zápas na najvyššej úrovni. Osemfinálový duel Anglicko vs Slovensko v priamom prenose vysiela televízia Markíza v nedeľu 30. júna od 18:00. Zápasové štúdio začína už o 17:25.

Informácie k zápasu
Súťaž
EURO 2024
Termín stretnutia:
30. júna 2024 o 18:00
Kurzy Tipsport:
1.41 vs 8.81
Miesto zápasu:
Veltins Arena, Gelsenkirchen
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia