Najlepšie stávkarské tikety mesiaca


Stávkové kancelárie poskytujú svojim hráčom viaceré typy tiketov. Tie si môžete vyberať na základe vašich osobných preferencií, športu alebo športovca, na ktorého chcete staviť, či podľa ich popularity. Ak inklinujete práve k poslednej z vymenovaných možností, ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre vás zoznam tých najlepších tiketov mesiaca v stávkovej kancelárii Tipsport, ktoré hráči podávali najviac. Poďme sa na ne pozrieť.

Najlepšie tikety mesiaca

Aké sú najlepšie tikety mesiaca v Tipsporte

  • Z dostupných štatistík vyplýva, že najpopulárnejším bol tiket AKU, ktorý je vo všeobecnosti veľmi obľúbený nehľadiac na stávkovú kanceláriu. Ide o kombinovanú stávku, ktorú tvorí niekoľko športových tipov na minimálne 2 zápasy a maximálne 60 zápasov. Viete tak pomocou nej dosiahnuť vysokú výhru aj pri nízkom vklade.
  • V prvom týždni bol populárny aj tiket MIX. Ten umožňuje kombinovať predzápasové a live stávky na jednom tikete. Zaisťuje tak skvelý zážitok z tipovania. K dispozícii je pre všetkých hráčov Tipsportu.
  • Posledným obľúbeným tiketom za apríl bol LIVE tiket. Live stávky majú výhodu v tom, že ich môžete podávať počas sledovania živého zápasu. Ten býva spravidla k dispozícii prostredníctvom TV od Tipsportu alebo športových televíznych kanálov.

Najlepší tiket v Tipsporte za apríl

Tiket od tipéra Vklad Kurz Skutočná výhra
Neverejný tiket 0,68 € 4 724.66/td> 3 213,03 €

Najlepší tiket v Tipsporte za marec

Tiket od tipéra Vklad Kurz Skutočná výhra
pelinas 0,20 € 107 127,65 21 200,80 €

Najlepší tiket v Tipsporte za február

Tiket od tipéra Vklad Kurz Skutočná výhra
Neverejný tiket 1,00 € 20 102,76 20 102,76 €

Najlepší tiket v Tipsporte za január

Tiket od tipéra Vklad Kurz Skutočná výhra
Neverejný tiket 0,10 € 11 079.79 1 107,98 €