Doxxbet borci mesiaca

Doxxbet borci mesiaca je rebríček najlepších kasíno hráčov a tipérov, ktorým sa počas daného mesiaca podarilo vyhrať najviac peňazí. Zapojenie sa do promo akcie je jednoduché. Stačí sa len zaregistrovať a začať hrať výherné automaty v casíne alebo tipovať na obľúbené športy. Zaujíma vás, ako sa používateľom Doxxbet darilo počas júla? Nižšie v článku nájdete aktuálne najvyššie výhry spolu s podmienkami akcie.

Doxxbet borci mesiaca - za október

Doxxbet borci tipéri v októbri

Stávková kancelária Doxxbet vyhlasuje v každom mesiaci päť najlepších tipérov, ktorým sa podarilo vyhrať najviac peňazí. Ak sa medzi nich chcete dostať, nezabudnite si vytvoriť plnohodnotný účet. Pri registrácii môžete využiť aj Doxxbet skaut kód, ktorý vám zaručí zaujímavé bonusy. A ktorým používateľom sa darilo počas tohto mesiaca najviac? Nižšie v tabuľke uvádzame ich mená spolu s výškou výhry a číslom tiketu.

Meno Výhra Číslo tiketu
Andrej 11707,39 € Skúsiť šťastie
Adrián 5868,27 € Skúsiť šťastie
Martin 2969,39 € Skúsiť šťastie
Jozef 2582,47 € Skúsiť šťastie
Andrej 1887,04 € Skúsiť šťastie

Doxxbet nadupaní hráči v septembri

Okrem úspešných tipérov vyhlasuje Doxxbet aj tých najlepších hráčov za daný mesiac. Ide o používateľov, ktorým sa podarilo vyhrať najvyššiu sumu na obľúbených výherných automatoch. V tabuľke uvádzame aktuálnych nadupaných hráčov spolu s ich výhrou.

Doxxbet nadupaní hráči v júli

Meno Výhra Číslo tiketu
Daniel 10 000 € King’s Fruit
Ivana 10 000 € Multi 5
Peter 8 000 € Multiplay 81
Martin 7 400 € Triple Wild Seven 5 Reels
Ivana 7 200 € Multi 5

Podmienky Doxxbet borci mesiaca

  1. Na zapojenie sa do promo akcie musíte mať plnohodnotný používateľský účet. Netreba sa však ničoho obávať. Doxxbet registrácia je rýchla a jednoduchá. Hotovú ju budete mať do niekoľkých minút.
  2. Najlepších tipérov a hráčov za určitý mesiac uverejňuje Doxxbet po jeho skončení.
  3. Na to, aby ste sa dostali do rebríčka tipérov alebo hráčov môžete staviť na akýkoľvek šport a zahrať si akúkoľvek hru.
  4. Doxxbet borci mesiaca je akcia, ktorá trvá až do ukončenia organizátorom.
Podmienky Doxxbet borci mesiaca

Často kladené otázky

Ako často sa vyhlasujú Doxxbet borci mesiaca?

Doxxbet borci mesiaca sa vyhlasujú vždy raz za mesiac, pričom stávková kancelária vyhlási v danom mesiaci najlepších tipérov a hráčov za ten minulý. Napríklad, v auguste vyhlasuje júlových, v septembri zas augustových atď.

Na aké hry je viazaná akcia Doxxbet borci mesiaca?

Promo akcia Doxxbet borci mesiaca nie je viazaná na žiadne presne stanovené hry ani typy stávok. Zapájate sa do nej automaticky po tom, ako si zahráte nejaký z výherných automatov alebo si na niečo stavíte. V zozname nadupaných hráčov alebo borcov tipérov sa ocitnete v prípade, že budete medzi piatimi najlepšími používateľmi, ktorým sa podarí získať najviac peňazí.

Aké podmienky sa spájajú s akciou borci mesiaca Doxxbet?

S akciou borci mesiaca Doxxbet sa spája len zopár podmienok. Dôležité je, aby ste mali plnohodnotný účet a hrali výherné automaty alebo tipovali. V prípade, že sa vám bude dariť, vás Doxxbet automaticky zaradí do daného rebríčka.