Euro 2021 tipy


Najväčší futbalový sviatok v Európe je za rohom, a my pre vás máme pripravené najlepšie Euro 2021 tipy. Leto sa nezadržateľne blíži a pozornosť miliónov futbalových priaznivcov sa začína sústreďovať na záverečný turnaj majstrovstiev Európy. Nedočkavosť a očakávania fanúšikov sú väčšie ako zvyčajne, a to aj vďaka preloženiu záverečného turnaja o jeden celý rok.

Euro 2021 tipy

My sme si preto, pre vás v tomto článku pripravili všetky dôležité informácie, ktoré by ste pred štartom tohto sviatku mali vedieť. Dozviete sa, kde bude možné Euro 2021 tipovanie, aké Euro 2021 stávky sú k dispozícii.

Ako a kedy sa oplatí tipovať kto vyhrá Euro 2021. Samozrejme vás navedieme, ako čo najefektívnejšie tipovať s hodnotou. V neposlednom rade vám predstavíme všetkých top kanonierov súčasnosti, ktorí si to s najväčšou pravdepodobnosťou “rozdajú” v kategórii Euro 2021 najlepší strelec. V úplnom závere, poradíme ako zostať v obraze počas celej súťaže a zodpovieme najčastejšie kladené otázky ohľadom turnaja.

Vyberte si sekciu Euro 2021 tipov:

 • Euro 2021 ponuka stávok na Slovensku
 • Stávkové trhy
 • Tipujte na víťaza Eura 2021
 • Euro 2021 stávky na najlepšieho strelca
 • Euro 2021 tipy na stávkovanie
 • Často kladené otázky
 • Euro 2021 ponuka stávok na Slovensku

  Teraz sa pozrieme na to, aká je Euro 2021 ponuka stávok na Slovensku. V prvom rade treba spomenúť, že zákazníci sú vo svete online stávok azda väčšími pánmi ako kdekoľvek inde. Totižto založenie herného konta u stávkovej kancelárie vám zaberie maximálne 5 minút, a tak sa určite oplatí spraviť prieskum a nájsť najlepšie možné kurzy, ako aj bonusové ponuky.

  Preto vám neodporúčame stávky na Euro 2021 uzatvárať iba v jednej stávkovej kancelárii. Každá jedna z nich má totižto svoje silné aj slabé stránky. Napríklad niekde nájdete lepšie kurzy na celkovú výhru mužstva v turnaji, iné nemusia mať vôbec vypísané vaše obľúbené stávky atď. Aby sme vám pomohli zorientovať sa, medzi ktorými stávkovými kanceláriami na Slovensku sa oplatí vyberať, pripravili sme si pre vás prehľadnú tabuľku.

  Stávková spoločnosťVstupné bonusy
  Tipsport20 € úplne zadarmo na vaše prvé stávky
  SynottipPrvá stávka bez rizika prehry do 50 €
  DoxxbetBezriziková stávka v hodnote 20 €
  FortunaPrvá stávka bez rizika prehry do 30 €

  Stávkové trhy

  Jednou z najväčších výhod takého veľkého športového podujatia je určite rozmanitosť stávkových trhov. Keď sa k tomu pridá extrémne konkurenčné prostredie, tak všetkým musí byť jasné, že toto leto “nezostane kameň na kameni”. K dispozícii máte už teraz stávky na celkového víťaza turnaja, môžete si vsadiť aj na to, ako dopadnú boje v jednotlivých skupinách. Postupom času, budú stávkové príležitosti pribúdať, a podľa aktuálnej formy sa budú meniť aj kurzy. Zaujímavé môžu byť napríklad, stávky na najlepšieho strelca v kombinácii s celkovým víťazom turnaja atď.

  Tipujte na víťaza Eura 2021

  Veľa futbalových nadšencov je pripravených podporiť svoj obľúbený tím, a tak sa dá očakávať, že táto stávka bude jedna z najfrekventovanejších. Existuje viac spôsobov ako pristupovať k tejto stávkovej príležitosti.

  Zvykom je vložiť peniaze na víťaza ešte pred štartom turnaja. Napríklad momentálne je najväčším favoritom na zisk titulu Anglicko s kurzom 1 ku 6. V Euro 2021 kurzy sa dozviete viac o kurzoch. Samozrejme tento tím má veľkú šancu zvíťaziť, ale určite nie sú väčší favoriti, ako napríklad Francúzsko, Belgicko, momentálne dokonca aj Portugalsko.

  Tipujte na víťaza Eura 2021

  Pýtate sa teda, prečo tomu tak je? Jednou z príčin je, že finále turnaja sa bude hrať v anglickom Wembley, a zároveň celé Anglicko verí, že toto je konečne ich turnaj. Tento fakt do značnej miery ovplyvňuje aj tipérov na Slovensku, a tak sa dá povedať, že sa tu vytvoril akýsi “falošný trh”, ktorý sa neriadi faktami a štatistikami, ale skôr želaniami. Samozrejme, ako si mnohí z vás už určite uvedomili, tento trend vytvára lepšiu hodnotu kurzov pre favorizovanejšie mančafty.

  Alternatívnou stratégiou je počkať si na odohranie prvých zápasov v skupine, a tak povediac vedieť na čom ste. To však môže byť veľmi zradné, pokiaľ váš favorit “zahviezdi”, celkový kurz na víťazstvo pôjde určite nižšie. Na druhej strane, pokiaľ remizuje alebo prehrá, stane sa presný opak. Preto odporúčame tým tipérom, ktorí plánujú túto stávkovú príležitosť využiť, aby svoju investíciu rozdelili na dve časti. Stávka pred začiatkom turnaja a po prvom kole základných skupín.

  Euro 2016 Portugalsko

  Euro 2021 stávky na najlepšieho strelca

  Všetci sme to už videli, a prakticky sa s tým stretávame pri každom turnaji. Reč je o top kanonieroch, ktorí v rozhovoroch neustále spomínajú, že najdôležitejší je pre nich tímový úspech. Čo je do veľkej miery asi aj pravda, avšak nemenej dôležitá môže byť aj súťaž o “korunu kráľa strelcov”. Táto stávka je skvelá v tom, že je veľmi otvorená, a prekvapiť môžu aj hráči, ktorí počas sezóny v lige nepodávali dobré výkony a nezaznamenali veľa gólov.

  Medzi top favoritmi sú hráči ako Harry Kane, Kylian Mbappe, Lukaku a Ronaldo, avšak odpisovať netreba ani už skoro zabudnutého Hazarda, ktorý môže stále všetkým “vypáliť rybník”. Takisto to môže byť aj Immobile alebo Griezmann. Dôležité je, aby ste sledovali hráčov zdravotný stav, a nezabudnite na to odkiaľ pochádza. Nie je totižto zvykom, že hráči z krajín, ktoré odohrajú iba 3 zápasy v skupine sa stanú najlepšími strelcami turnaja. To môže byť prípad napríklad Roberta Lewandowského z Poľska, momentálne najlepšieho hráča sveta. V národnom tíme mu to ale na záverečných turnajoch nikdy veľmi nešlo.

  Harry Kane

  Euro 2021 tipy na stávkovanie

  Teraz vám predstavíme naše Euro 2021 tipy na stávkovanie. Vašou najväčšou výhodou oproti stávkovým kanceláriam a hlavne oproti veľkému množstvu amatérskych tipérov sú vedomosti zo sveta futbalu. Euro tipy sme rozdelili do štyroch dôležitých bodov:

  1. Vždy si vyberať len kurzy, ktoré majú hodnotu
  2. Založiť si účet u viacerých stávkových kancelárii
  3. Evidovať svoje stávky
  4. Zostať v obraze počas celého priebehu turnaja

  V krátkosti si každý z týchto bodov vysvetlíme, a na záver vám odhalíme odpovede na najčastejšie kladené otázky spojené s Eurom 2021.

  Tipujte s hodnotou

  Ukážkovým prípadom, čomu by ste sa mali vyhnúť je Anglicko a jeho celkový kurz 1 ku 6 na víťazstvo v turnaji. Aj napriek tomu akú má Anglicko momentálne generáciu hráčov, ktorí počas sezóny predvádzajú výborné výkony, netreba zabúdať na fakt, že na medzinárodnej scéne to už predlhých 55 rokov nedotiahli na vrchol. Skrátka v národnom tíme im stále niečo chýba. Samozrejme netvrdíme, že Anglicko nie je jeden z favoritov na zisk titulu, ale momentálny kurz je pre nás nízky. Tip na víťaza Euro 2021 necháme na vás.

  Z celkového počtu 51 zápasov, ktoré sú na programe, určite pár z nich skončí prekvapením. Avšak väčšina z týchto zápasov skončí, tak ako sa predpokladá.

  Príklad

  Stretnutie Holandsko – Severné Macedónsko. Pri týchto zápasoch nie je dôležité odhadovať kto vyhrá, ale ako. Máme tým na mysli, že pokiaľ veríte v to, že Holandsko zvládne tento zápas bez problémov, tak si radšej vsaďte na výhru o 2 a viac gólov. Zvýšite tak hodnotu stávky, zlepšíte pomer výhry a rizika. Euro 2021 stávkovanie tak bude mať celkom nový rozmer.

  Tipujte s hodnotou

  Vytvorte si účet vo viacerých stávkových spoločnostiach

  Dôležité je dať emócie bokom a nahradiť ich iba logikou. Vykašlite sa na vašu obľúbenú stávkovú kanceláriu a založte si herné kontá aj u konkurencie. Ako sme už spomínali vyššie, celkový počet zápasov v turnaji je 51. Aj napriek tomu, že asi nebudete vsádzať na všetky,v priebehu 4 týždňov sa drobné odchýlky v kurzoch sčítajú. To môže hrať v konečnom zúčtovaní veľkú rolu. Samozrejme v tomto období budú stávkové kancelárie ponúkať množstvo voľných stávok a bonusov na Euro tipovanie. Za nás dáva zmysel pozbierať čo najviac z nich, a zvýšiť tak svoj profit.

  Evidujte svoje stávky

  Jedna z veľmi dôležitých vecí, ako vaše Euro stávkovanie dostať do plusu je evidencia stávok. Samozrejme sa to viac bude hodiť tipérom, ktorí budú využívať služby viacerých stávkových kancelárii. Históriu svojich stávok si môžete pozrieť na každej jednej stránke zvlášť. Avšak nie je na škodu si všetky stávky viesť na jednom mieste, napríklad dokument vo worde, alebo to môže byť aj poznámkový blok.

  Dôvodom je, aby ste mali prehľad o všetkých svojich uzavretých stávkach, ich kurzoch a vkladoch. Takýmto spôsobom môžete kontrolovať svoj zárobok, alebo prípadnú stratu. Je totižto veľmi jednoduché stratiť prehľad a vsadiť viac ako bol váš pôvodný plán. Následne sa z hry vytráca zábava, a o tú nám predsa všetkým v prvom rade ide.

  Evidujte svoje stávky

  Buďte v obraze

  Všetky stávkové spoločnosti, ktoré sme zaradili do nášho zoznamu ponúkajú tipérom veľké množstvo štatistík a tabuliek. Veľa hráčov si tento fakt neuvedomuje a častokrát sa spolieha iba na svoju intuíciu. V “lepšom” prípade iba bezhlavo kopíruje ostatných tipérov. Takisto aj my na našej stránke ponúkame všetkým vám priebežné výsledky a správy z celého turnaja.

  Je veľmi dôležité, aby ste sa stotožnili s faktom, že nie všetky vaše stávky budú výherné. Čím viac však o danom tíme, respektíve jeho hráčoch budete vedieť, tým máte väčšiu šancu dosiahnuť úspech. Zároveň neodporúčame bezhlavo nasledovať ostatných tipérov. Nikdy neviete na čom sú ich predikcie založené. Častokrát to môžu byť iba osobné priania alebo manipulácia zo strany stávkových kancelárii.

  Buďte v obraze na čo tipujete

  Často kladené otázky

  Kde nájdem tipy na stávky Euro 2021?

  V tomto článku sme spomenuli všetky dôležité body na to, aby ste si turnaj mohli užiť čo najviac. Pokiaľ hľadáte tipy na výsledok zápasu, tak vám odporúčame začať u seba. Obklopiť sa štatistikami a informáciami, počas turnaja dennodenne sledovať všetky novinky. Výsledky sa určite dostavia a budete z toho mať aj väčšiu radosť.

  Bude turnaj opäť zrušený?

  Uefa sa snaží robiť všetko preto, aby k tomu nedošlo. Varianta je aj hra bez divákov alebo prípadné presunutie turnaja do jednej krajiny, ktorou by s najväčšou pravdepodobnosťou bolo Anglicko.

  Kde sa turnaj bude konať?

  Momentálne je v pláne odohrať turnaj podľa pôvodného rozpisu. Šesť základných skupín, každá sa odohraje v dvoch rôznych krajinách (Taliansko/Azerbajdžan, Španielsko/Írsko..). Semifinálové zápasy, ako aj finálový sa odohrajú v Londýne.

  Ktoré stávkové spoločnosti ponúkajú najlepšie bonusy pre Euro 2021?

  Momentálne je ešte skoro povedať, čo si naše stávkové spoločnosti pre nás pripravia. Tieto informácie budú dostupné pár dní pred turnajom. Momentálne najlepším bonusom disponuje Tipsport, ktorý ponúka novým hráčom 20 € bonus bez vkladu a podmienok na hru.

  Na čo je najlepšie stávkovať počas turnaja?

  Po začiatku turnaja sa tipéri sústredia na iný typ stávok. Najpopulárnejšími stávkami zvyknú byť tie na víťaza zápasu, oba tímy dajú gól, výhra tímu o viac gólov (handicap), stávka bez remízy, a samozrejme mnoho ďalších.