Doxxbet bonus 100 € pre MS v hokeji

Tipuj MS v hokeji s majstrovským bonusom 100 €. MS v hokeji 2021 sa uskutočnia od 21. mája do 6. júna 2021 v Lotyšsku. V Doxxbet sme pre tipérov pripravili skvelé bonusy a aj super prekvapenie. Sledujte svetový šampionát s nami a tipujte na hokejové výsledky už od začiatku. Súboje v oboch skupinách A aj B, postupové skupiny ale aj semifinále, či finále MS v hokeji môžeš tipovať so super bonusmi. Pozri, čo sme pre Teba pripravili:

Doxxbet 100 € majstrovský bonus

Možnosť získať 5 € vo voľných stávkach až 20x. Maximálny zisk na promo akcií je až 100 €. Začiatok akcie je 18. mája o polnoci. Podmienky pre zisk 100 € bonusu nájdete v bodoch nižšie.

 1. Počas dňa je potrebné pretipovať aspoň 10 € na tiketoch, ktorých je celkový kurz 5 a viac, obsahujú 5 udalostí a následne získať 5 € ako voľnú stávku.
 2. Netreba tipovať iba na MS v hokeji, tipovať môžete na čokoľvek. Každý deň počas trvania Doxxbet promo akcie máš šancu získať voľnú stávku 5 €.
 3. Bonus MS v hokeji 2021 trvá 20 dní. Od 18.5. do 6.6.2021 tak máte šancu získať až 100 €.
Pretipovanú sumu nájdete vo svojom hernom konte po prihlásení. Zobrazia sa vám v sekcii nad tiketom. Netreba zabudnúť nato, že 10 € je potrebné pretipovať počas jedného dňa do polnoci. Voľná stávka sa následne načíta do 24 hodín.
100 € majstrovský bonus

Doxxbet hokejové prekvapenie

Doxxbet hokejové prekvapenie bude dostupné 21.5.2021 o 12:00. Sledujte svoju e-mailovú adresu, web a a sociálne siete Doxxbetu a darček by vám nemal ujsť. Je možnosť teda odštartovať MS 2021 v hokeji v predstihu. Všetky podrobné informácie a podmienky k promo akcii nájdete v odseku nižšie.

Podmienky a pravidlá majstrovskej promo akcie

 • Akcia začína od 18.5.2021 00:01 do 6.6.2021 23:59 pre registrovaných klientov v spoločnosti Doxxbet.
 • Voľnú stávku 5 € získa každý hráč, ktorý prestávkuje počas dňa aspoň 10 € na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac. Voľná stávka bude pripísaná do 24 hod. od jej získania a má platnosť 14 dní.
 • Každý hráč môže v akcii získať maximálne jednu voľnú stávku v hodnote 5 € v rámci jedného dňa. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania akcie je 20, t.j. 100 €.
 • Pretipovaná suma v rámci jedného dňa je kumulatívna a neprenáša sa do ďalšieho dňa. Ak má hráč pretipované napríklad 4 € na tiketoch spĺňajúcich podmienky (chýba mu 6 €), po polnoci začína od 0 €. Voľné stávky sa nezapočítavajú do pretipovanej sumy.
 • Voľná stávka platí 14 dní od jej pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky. Minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 5,0 a viac.
 • Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety, LIVE stávky a virtuálne hry. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, stornované tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy, tikety za voľnú stávku a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.
 • Doxxbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, má Doxxbet právo odobrať ju.
 • Doxxbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet.
doxxbet ms v hokeji 2021