West Ham vs Chelsea – Premier League preview a tip na výsledok


V 23. kole anglickej Premier League uvidia diváci londýnske derby West Ham vs Chelsea. Obe mužstvá sa v tejto sezóne trápia. West Ham sa dokonca pohybuje len tesne nad pásmom zostupu. Chelsea sa čoraz viac vzďaľujú pohárové umiestnenia. Stretnutie West Ham vs Chelsea môžete naživo sledovať v sobotu 11. 2. 2023 o 13:30 na štadióne London Stadium.

West Ham vs Chelsea - Premier League preview a tip na výsledok

  • Chelsea aj West Ham postúpili v európskych pohároch do jarnej časti
  • Enzo Fernández prestúpil z Benficy do Chelsea za 121 miliónov €. Je to najdrahšia posila v histórii Premier League
  • Chelsea vyhrala štyri z posledných piatich vzájomných zápasov
Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Menej ako 2.5 gólu v zápase1.741.71
  • Zápas: West Ham vs Chelsea
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 11. 2. 2023 o 13:30
  • Živý prenos: Canal + Sport

Kde sledovať West Ham vs Chelsea

Kto si zvykol sledovať športové live streamy na TV Tipsport má smolu, keďže žiadna stávková kancelária nemá práva na vysielanie Premier League. Kde sledovať West Ham vs Chelsea? Odpoveďou je televízna stanica Canal+. Stanica ponúka všetkých 380 zápasov z aktuálnej sezóny Premier League vrátane zápasu West Ham vs Chelsea.

Nečakané trápenie oboch klubov v Premier League

V tejto sezóne sledujeme nečakané trápenie oboch klubov v Premier League. V minulej sezóne sa obe mužstvá umiestnili na pozíciach pre európske poháre. V tejto sezóne však West Ham bojuje o záchranu a Chelsea je stratená uprostred tabuľky. V európskych pohároch pritom podávali výborné výkony. Vyhrali svoje skupiny a postúpili do jarnej vyraďovacej časti.

Informácie o zápasePopis
Termín stretnutia11. februára 2023 o 13:30
ŠtadiónLondon Stadium
Postavenie v Premier LeagueWest Ham – 16. miesto, 19 bodov; Chelsea – 9. miesto, 30 bodov
Aktuálna forma (posledných 5 zápasov)West Ham – 3 výhry, 1 remíza, 1 prehra, skóre 6:2; Chelsea – 1 výhra, 2 remízy, 2 prehry, skóre 2:6
Posledný vzájomný zápasChelsea – West Ham 2:1, 3.9.2022

Chelsea v januári výrazne posilňovala

Chelsea v januári výrazne posilňovala a dokonca lámala ligové rekordy. Nákup záložníka Fernándeza za 121 miliónov € z Benficy je najdrahší nákup histórie Premier League. Ďalšie získané posily sú Mudryk, Madueke, Badiashile, Gusto, Santos, Fofana a k tomu na hosťovanie Joao Felix. Celkovo utratila Chelsea viac ako 300 miliónov €. Či to bude mať aj okamžitý účinok sa ukáže v nasledujúcich týždňoch. West Ham bol v nákupoch opatrnejší a priviedol len útočníka Ingsa.

Chelsea v januári výrazne posilňovala

Zdroj: Footballondon.com

West Ham bojuje o záchranu aj keď inkasuje minimum gólov

West Ham bojuje o záchranu aj keď inkasuje minimum gólov. Problémom je totiž ofenzíva a strieľanie gólov. West Ham doteraz inkasoval len 26 gólov a menej gólov dostala len štvorica tímov. Na druhej strane v kolonke strelených gólov má číslo 18. Menej gólov strelila opäť len štvorica tímov. Paradoxne sa West Ham stretne s klubom, ktorý má podobné starosti. Chelsea má skóre 22:21 a problémy so strieľaním gólov ju v tejto sezóne stál už veľa bodov. Ani jedno mužstvo nemá v tíme gólového lídra. Obe mužstvá si to uvedomujú a v januárovom prestupovom okne na to reagovali posilnením ofenzívy.

West Ham bojuje o záchranu aj keď inkasuje minimum gólov

Zdroj: Sportingnews.com

West Ham vs Chelsea kurzy

West Ham vs Chelsea kurzy hovoria mierne v prospech Chelsea. Na výhru West Hamu sa pohybuje kurz v Tipsporte na úrovni 3.37. Chelsea má ako hosťujúce mužstvo kurz 2.27. Vzhľadom na to, že obe mužstvá podávajú nevýrazné výkony môže byť zaujímavý tip na remízu s kurzom 3.38. Obe mužstvá majú problém so strieľaním gólov. Preto sa javí zaujímavý tip, že minimálne jedno mužstvo nestrelí gól s kurzom 1.89. V ponuke budú aj veľmi obľúbené live stávky.

Tip redakcie: menej ako 2.5 gólu v zápase

Chelsea aj West Ham majú rovnaký problém a to je strieľanie gólov. Defenzívne patria medzi najlepšie kluby v lige ale ofenzívne medzi najhoršie. Fanúšikovia oboch tímov si tak užijú gólové hody len sporadicky. Práve preto tipujeme, že padne menej ako 2.5 gólu v zápase.

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Menej ako 2.5 gólu v zápase1.741.71

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport, Wikipedia, Goal