Tottenham vs AC Miláno – Liga majstrov preview a tip na výsledok


V severnom Londýne na Tottenham Hotspur Stadium privíta domáci Tottenham milánske AC. Pôjde o odvetu osemfinále Ligy majstrov, pričom v prvom stretnutí vyhralo AC na domácom trávniku 1:0. Zápas Tottenham vs AC Miláno štartuje v stredu 8. marca 2023 o 21:00. Akú majú oba tímy v Lige majstrov formu a kde sledovať ich druhé tohtosezónne meranie síl? Odpovieme na tieto otázky a pozrieme si aj najzaujímavejšie kurzové príležitosti.

Tottenham vs AC Miláno  - Liga majstrov preview a tip na výsledok

  • Prvý osemfinálový zápas sa hral ešte 14. februára 2023. Na San Siro vtedy AC Miláno vyhralo nad Spurs 1:0 po góle Brahima Diáza.
  • Odveta na Tottenham Hotspur Stadium začína v stredu 8. marca 2023 o 21:00.
  • Na to, že vyhrá Tottenham je kurz 1,97. Na výhru milánskeho AC je kurz 3,81.
Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Neprehrá AC Miláno1.801.80
  • Zápas: Tottenham vs AC Miláno
  • Súťaž: Liga majstrov
  • Čas zápasu: 8. 3. 2023 o 21:00
  • Živý prenos: Nova Sport 3, 4

Kde sledovať Tottenham vs AC Miláno

Priame prenosy z vyraďovacej fázy Ligy majstrov pravidelne vysielajú platené TV stanice Premier Sport 2 a zároveň Nova Sport 3 alebo Nova Sport 4. Ak chcete vedieť, kde sledovať Tottenham vs AC Miláno zadarmo, jednoznačne odporúčame TV Tipsport. Priame prenosy môže pozerať každý, kto za uplynulých 30 dní prestávkoval aspoň 1,20€. Stanica RTVS Šport priame prenosy Champions League neprinesie, ale na druhý deň po odvetných zápasov vysiela v čase 17:10 highlighty.

Kde sledovať Tottenham vs AC MilánoCenaForma prenosu
Nova Sport 3, 4Platená TVPriamy prenos v TV
Premier Sport 2Platená TVPriamy prenos v TV
RTVS ŠportzadarmoZáznam

Druhá prehra Spurs v Champions league

Pred osemfinále s AC hráči Tottenhamu neprehrali v Lige majstrov od septembra 2022, kedy nestačili na portugalskej pôde na Benficu a prehrali 0:2. Odvtedy Tottenham v piatich zápasoch Ligy majstrov nenašiel premožiteľa. Druhá prehra Spurs v Champions league však prišla v najnevhodnejší čas. Prvé osemfinále na milánskom štadióne San Siro rozhodol jediný gól a ten strelil už v siedmej minúte stretnutia Brahim Diáz. Tottenham tak musí pred odvetou doháňať najtesnejšie manko a pred vlastným publikom mu určite nebude chýbať motivácia.

Druhá prehra Spurs v Champions league

Zdroj: the sun

AC nie je favorit

Výhra v prvom osemfinále proti Spurs bola pre hráčov AC už tretia v rade v rámci ligy šampiónov, takže Milánčania majú v Európe slušnú formu. Napriek tomu však milánske AC nie je favorit v odvete so Spurs. Aspoň čo sa týka pohľadu stávkových kancelárií a výšky kurzov. Na to, že vyhrá AC Miláno na pôde Tottenhamu je napríklad na Tipsporte kurz 3,81, zatiaľ čo na víťazstvo anglického celku je vypísaný kurz 1,97. Aké sú ďalšie stávkové príležitosti?

Tottenham vs AC Miláno kurzy

Ako sme už písali vyššie, Tottenham vs AC Miláno kurzy favorizujú v odvete domáci tím, teda Spurs. Sú ale rôzne tipovacie stratégie, ktoré stoja za úvahu. V tomto prípade najviac tipérov podáva na Tottenham, konkrétne stávku, že Tottenham postúpi, na ktorú je kurz 2,40. Na to, že postúpi naopak AC je kurz 1,55. Na to, že Tottenham strelí prvý gól v zápase je vypísaný kurz 1,65. Na to, že vsieti prvý presný zásah Miláno je kurz 2,54. Pri stávke, že každý tím dá v zápase 1 a viac gólov je kurz 1,73.

Tip redakcie: postúpi Manchester United

Aj v tomto prípade sme mali pri odporúčaní šťastie a pri preview na prvý zápas sme správne natipovali, že vyhrá AC Miláno. Táto voľba je zaujímavá stále, pričom na výhru AC nad Spurs je relatívne vysoký kurz 3,81. Zvolíme však trošku bezpečnejšiu stávku a tentokrát tipujeme, že neprehrá AC Miláno. Tipsport má na túto možnosť vypísaný kurz 1,80, napríklad Fortuna má na túto stávku taktiež kurz 1,80.

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Neprehrá AC Miláno1.801.80

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport,