NHL výsledky


V nasledujúcom článku sme sa zamerali na to, ako a kde si najlepšie môžete pozrieť NHL výsledky. Okrem toho vám dáme aj tipy na to, kde si prečítať novinky o mužstvách. Prípadne, kde zistiť podrobné štatistiky mužstiev z odohratých zápasov. Nová sezóna zámorskej NHL 2023/24 naplno odštartuje 10. októbra. Fanúšikov ľadového hokeja čaká dlhá regulárna sezóna nabitá zápasmi ako po minulé roky.

NHL výsledky titulná

Zoznam najlepších stránok na sledovanie NHL výsledkov:

 • Flashscore
 • Sport.akuality
 • NHL.com
 • NHL.sk
 • Sportnet.sme
 • Livevysledky
 • Celkové hodnotenie
 • Často kladené otázky
 • Najlepšie stránky na sledovanie NHL výsledkov

  Najlepšie stránky na sledovanie NHL výsledkov poskytujú množstvo dôležitých informácií. K dispozícii je ich rovno niekoľko. V nasledujúcej sekcii sme sa preto zamerali na porovnanie tých najlepších. Na nich si môžu fanúšikovia pozrieť nielen NHL výsledky, ale aj štatistiky či zaujímavosti. Dokonca, niektoré umožňujú pozrieť si videá zostrihov zo zápasov alebo NHL live stream.

  Flashscore

  Flashscore poskytuje kompletný program zápasov. Ďalej NHL výsledky, tabuľky tímov po konferenciách, divíziach, po zápasoch doma a vonku či celkové umiestnenia v tabuľkách. Nachádza sa tu aj archív zápasov po sezónu 1993/1994. V štatistikách pri jednotlivých odohratých zápasoch sa uvádzajú strely na bránu. Ďalej úspešnosť streľby, zákrokov, vylúčenia, presilovky, straty pukov, vyhraté vhadzovania a zisky pukov. Tieto štatistiky si môžete pozrieť za celý zápas alebo aj jednotlivo po tretinách. Zo súhrnu sa dozviete zloženie formácií, ale aj to, kto v zápase chýbal pre zranenie.

  Zistíte taktiež:

 • štatistiky hráčov
 • počet gólov
 • asistencie
 • úspešnosť na vhadzovaniach
 • čas strávený na ľade
 • Ak sa pozriete na zápasy, ktoré sa majú ešte len odohrať, dozviete sa rôzne informácie. K nim sa radia napríklad aktuálne zranenia hráčov z daných tímov. Nájdete tam aj bodovaciu tabuľku strelcov. V tej si môžete vyhľadať hráča podľa tímu, národnosti alebo pozície. Ľahko tak zistíte, koľko gólov strelil a alebo koľko mal asistencií v danej sezóne. Okrem toho, keď si kliknete na jednotlivých hráčov, zistíte celú históriu ich bodovania. Informovať sa môžete aj o ich prestupoch alebo o zraneniach od príchodu do NHL.

  Flashscore

  Sport.akuality

  Sport.akuality ponúka články o novinkách z odohratých zápasov. Okrem toho tu môžete nájsť NHL výsledky, program, tabuľky, ale aj archív po sezónu 2016/2017. V odohraných zápasoch môžete zistiť strelcov a asistentov na gól. Na zápas, ktorý sa ešte len odohrá, je nastavený 24-hodinový časovač. Ten vás presne zorientuje, kedy začína zápas. Následne tam nájdete aj štatistiky, ako napr. porovnanie foriem mužstiev, priemerný počet gólov, ktoré dosiahnu v zápasoch a pod. V tabuľke stránka uvádza tímy podľa konferencií, divízií, ale aj úspešnosti doma a vonku. Nájdete tu aj informácie o hráčoch a doterajšie štatistiky v NHL, ako góly, asistencie, odohrané zápasy a minúty. V článkoch sú okrem textu aj video zostrihy z jednotlivých zápasov.

  Sport.akuality

  NHL.com

  NHL.com je oficiálny portál súťaže NHL. Fanúšikovia tú môžu nájsť články o novinkách hráčov z každého tímu. Nemôžu tu chýbať ani NHL výsledky odohratých zápasov, rozpis budúcich zápasov, tabuľky podľa divízií alebo konferencií. Fanúšikovia sa môžu odkliknúť na oficiálnu stránku ktoréhokoľvek tímu a tam sa priamo dozvedieť viac informácií. Hráči tímov sú tak isto rozpracovaní a môžete tam nájsť ich štatstiky bodov, ktoré doposiaľ dosiahli v NHL. Okrem toho tam nájdete aj aktuálne štatistiky najlepších strelcov. Ďalej hráčov v bodovacej súťaži, najlepších brankárov podľa úspešnosti zákrokov, body obrancov, ale aj body nováčikov roka. Keď sa dostanete do sekcie výsledkov, môžete si pozrieť už odohrané zápasy. A v game center zistíte jednotlivé štatistiky. K nim sa radia vyhrané buly, hity, strely, zákroky, vylúčenia, súpisky hráčov a podobne. Ak si vyberiete zápas, ktorý sa má ešte odohrať, môžete zistiť tímové štatistiky, napr. percentuálnu úspešnosť presiloviek, vyhrané buly, inkasovaný a strelený priemer gólov alebo porovnanie brankárov a hráčov. Tým, že túto stránku spravuje NHL, nájdete tu rôzne podcasty a videá. Môžete si tiež stiahnuť aplikáciu NHL do mobilu, zakúpiť si vstupenky alebo navštíviť obchod s oblečením.

  NHL.com

  NHL.sk

  NHL.sk môžeme považovať za zhrňujúci portál, kde nájdete články, informácie alebo novinky čisto len z prostredia zámorskej NHL. Článková sekcia je rozdelená na dve časti. V jednej si môžete prečítať informácie len o slovenských hráčoch a v druhej celkovo o všetkých hráčoch. V tabuľkách sú zosumarizované všetky výsledky odohratých zápasov jednotlivo doma a vonku. Môžete si pozrieť aj tabuľky z minulých období až po sezónu 2005/2006. Ďalej tam nájdete NHL výsledky z ukončených stretnutí, môžete si rozkliknúť jednotlivý zápas, pozrieť, kto dal góly a asistencie. Zistíte tam aj program najbližších zápasov, ktoré sa majú odohrať. Portál uvádza aj výsledky NHL dnes. A keď si rozkliknete zápas, nájdete tam štatistiky mužstiev. Či už strelené góly, odohrané zápasy, body, výhry, prehry a vzájomné zápasy z posledných 10 stretnutí.

  NHL.sk

  Sportnet.sme

  Sportnet.sme je stránka, kde môžu fanúšikovia nájsť informácie a správy v článkovej podobe. Články sa zameriavajú predovšetkým na slovenských hokejistov. Nájdete tu však aj zaujímavosti z odohratých zápasov daného dňa. Tie zachytávajú výsledky NHL, v krátkosti sa spomínajú strelci gólov, asistencie, počet zákrokov brankárov a veľa ďalšieho. Ku každému zápasu je priložené video highlitov zo zápasu. Na portáli nájdete aj tabuľky, východnú a západnú konferenciu alebo tabuľku podľa divízií. Rozsiahlejšie štatistiky zo zápasov, o hráčoch, zraneniach, zostavách a programe pre nadchádzajúce zápasy tam nenájdete.

  Sportnet.sme

  Livevysledky

  Livevysledky je stránka, ktorá nám v určitom spôsobe pripomína aj flashscore.sk. Predsa sú tu však nejaké odlišnosti. Na tomto portáli nenájdete články o hráčoch alebo iné blog novinky, skôr sa jedná o prehľadnú stránku štatistík. Môžete tu nájsť tabuľky podľa celkového poradia, výkonov doma, vonku, konferencií, ale aj divízií. Stránka ponúka NHL výsledky a zápasy dnes alebo live. Po rozkliknutí stretnutia sa môžete dozvedieť štatistiky, ako sú strely, vylúčenia, kto dal góly a podobne. Ak sa zameriate na nadchádzajúce zápasy môžete si pozrieť detaily tímov, napr. vzájomné zápasy, graf vývoja formy či už doma, vonku, alebo celkovo a aktuálne postavenie tímov v tabuľkách.

  Livevysledky

  Celkové hodnotenie

  V predošlej sekcii sme sa snažili priblížiť vám nami vybrané webové stránky. V tých sa môžete dozvedieť čo najviac informácií o NHL. Niektoré z nich boli zamerané viac na články a novinky. Iné zas boli orientované len na NHL výsledky, štatistiky z odohraných zápasov a podobne. Odporúčame vám vybrať si kombináciu stránok flashscore a oficiálnej stránky nhl.com. Myslíme si, že tým si vytvoríte najlepší obraz o celkovom dianí v NHL. Stránky vám ponúknu články a novinky o hráčoch. Pozriete si program, tabuľky alebo zistíte podrobné štatistiky z odohraných či budúcich zápasov. Následne si viete prezrieť štatistiky hráčov a ich históriu, ale aj absencie a zranenia. Okrem toho si môžete na oficiálnej stránke vypočuť aj podcasty alebo kúpiť merch.

  20 € zadarmo na NHL live stream a kurzy v Tipsporte

  Celkové hodnotenie

  Často kladené otázky

  Ktorá stránka je najlepšia na sledovanie NHL výsledkov a iných štatistík?

  Po našej dôkladnej analýze rôznych webových stránok sme dospeli k jasnému názoru. Na NHL výsledky by ste mali použiť kombináciu oficiálnej stránky nhl.com a flashscore.sk. Stránky sa dopĺňajú a dozviete sa na nich všetko, čo potrebujete vedieť o zámorskej hokejovej súťaži.

  Kde a kedy sa odohrá Winter-Classic?

  Veľmi obľúbený zápas pod holým nebom sa uskutoční 1. januára 2024 v Seattle. V súboji sa predstaví Vegas Golden Knights a Seattle Kraken.

  Kde a kedy sa uskutoční All-Star Weekend?

  All-Star Weekend sa bude konať 2. až 3. februára 2024 v Toronte.

  Kedy začína playoff?

  Začiatok playoff NHL 2024 je zatiaľ naplánovaný na 15. apríla 2024.

  Kedy sa dozvieme meno víťaza NHL pre sezónu 2023/2024

  Meno víťaza Stanleyho pohára pre sezónu 2023/24 by sme sa mali dozvedieť 16. júna 2024.