Rytmus vs Moloch – Fight Night Challenge


Prichádza najväčší boxerský zážitok tohto roka. Veľké podujatie Fight Night Challenge pozýva všetkých fanúšikov bojových športov do priestorov NTC Arény, kde sa stretnú nielen profesionálny boxeri, ale aj hviezdy slovenskej prevažne rapovej scény. Už tento piatok 3.júna. Výzvu prijali aj Patrik “Rytmus” Vrbovský a Moloch so skutočným menom Denis Domaracký, ktorí si zmerajú sily. Komu budete fandiť vy?

Rytmus vs Moloch Fight Night Challenge

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Vyhrá Rytmus1.071.15
  • Zápas: Rytmus vs Moloch
  • Súťaž: Fight Night Challenge 2
  • Čas zápasu: 03.06.2022 18:00

Rytmus prehral na body

Rytmus prehral na body v boxe proti Otakarovi “Marpovi” Petřinovi. Výsledok sa opakoval aj v prvom večeri Fight Night Challenge minulý rok, kedy si zmeral sily s Gáborom Borárosom. Rovnaký výsledok čakal aj na Molocha, ktorý sa bil s Lakym Royalom. Obaja sú hudobníci, obaja už box skúsili, obaja prehrali. Tieto prehry ich spájajú a vyrovnávajú. Preto aj zápas môže skončiť remízou, aj keď sa v boxe takáto jedinečná situácia stane málokedy. V tom prípade by si šťastlivci, ktorí by stavili na takýto výsledok poriadne naplnili vrecká.

Rytmus prehral na body

Z pohľadu atraktivity zápasu je favoritom v tomto súboji Fight Night Challenge 2 práve Rytmus. Moloch stojí v jeho tieni a je pravdou, že z kvalitného boxu moc neukázal ani v poslednom zápase, ktorý sa konal v decembri. Naopak Rytmus už proti Borárosovi mal pohyby profesionalneho zápasníka. Rytmusa navyše určite obohatia mesiace tréningov, ktoré práve kvôli tomuto zápasu absolvoval.

Moloch vyzval Rytmusa

Moloch vyzval Rytmusa prostredníctvom videa na sociálnych sieťach. Moloch so slovami do boja: „Paťo Rytmus nalešti si rukavice a poď do boja so mnou! Potrebuješ už vyhrať. Potrebuješ dať KO a aj ho dáš, ale nie mne.” Rytmus prijal túto výzvu po tom čo spravil na sociálnej sieti hlasovanie, z ktorého vzišlo, že všetci fanúšici by si radi tento zápas pozreli.

Moloch vyzval Rytmusa

Patrik Vrbovský je tvrdší a odolnejší

Patrik Rytmus Vrbovský je tvrdší a odolnejší najmä vďaka svojej prvej skúsenosti už vie, do čoho ide. Rytmus je sebavedomý, s nezlomnou povahou a horúcou krvou nepripúšťa žiadne prehry. Svoje veľké ciele už dokázal veľa krát naplniť, aj keď sa to veľakrát zdalo byť na prvý pohľad nemožné poriadne trénuje a pripravuje ja na Fight Night Challenge 2. Prispôsobil tomu celú svoju životosprávu, jedálniček, spánok, aktivity. Môžu to byť faktory, ktoré výrazne ovplyvnia kvalitu jeho výkonu a stane sa šampiónom?

Rytmus si verí

Rytmus si verí, že nasledujúci zápas s Molochom mu prinesie výhru: “Teraz určite áno, pretože tie zápasy, ktoré som mal, tam sa odo mňa očakávalo, že zbijem športovcov, ktorí to robia celý život. To som samozrejme vedel, bolo to skôr také, že som trénoval, aby som dokázal udržať ich tempo a bol stále v hre. Aby som tam mal nejaké svetlé momenty.”

Bookmakeri v tom majú jasno. Podľa nich vyhrá Rytmus. Unikátny zápas môžete sledovať už o pár dní. Na stránke Tipsport.sk nájdete celú kurzovú ponuku pre všetky zápasy Fight Night Challenge.

Tip redakcie

Rytmus sa postaví do boxerského ringu už po niekoľký krát. Tu sú kurzy skoro jednoznačné, avšak výsledok zápasu môže byť úplne iný. Na Patrika “Rytmusa” Vrbovského je stávkový kurz 1,07. Moloch s kurzom 6,71 sa môže zdať byť outsiderom. Level atraktivity zápasu je poriadne vysoký a preto by si ani jeden fanúšik bojového umenia nemal nechať ujsť tento jedinečný zápas.

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Vyhrá Rytmus1.071.15