RFA MMA 11 live stream živý prenos

Kde sledovať RFA 11 livestream a kto bude bojovať na turnaji? Organizácia RFA sa tentokrát vracia na Slovensko. Živý prenos RFA 11 začína v sobotu 10. júna 2023 o 19.00. Dejiskom podujatia je športová hala Dom športu v Bratislave. Program RFA 11 je zaujímavý a pestrý. Na čo sa v rámci neho môžeme tešiť? V článku vám celú akciu postupne priblížime a na záver predstavíme aj zaujímavé RFA 11 kurzy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 28. Februára
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Fortuna TV
Fortuna
100€ stávka bez rizika

RFA 11 MMA živý prenos

RFA 11 MMA živý prenos sľubuje veľkolepú šou. Pôjde o historicky prvé podujatie organizácie RFA podľa pravidiel MMA, pričom jeho súčasťou bude nie jeden, ale rovno dva titulové zápasy. V prvom si zmerajú svoje sily český bojovník Dominik Humburger a Robert Maciejowski. V druhom sa zas predstavia Joilton Lutterbach a Jakub Benko. Program RFA 11 začína v sobotu 10. júna 2023 o 19:00. Ak by ste si chceli fighterov vychutnať naživo priamo v Dome športu v Bratislave, ceny vstupeniek sa pohybujú od 19,90€ a sú dostupné v sieti Ticketportal. Aké sú možnosti a kde sledovať RFA 11 live stream, prípadne RFA 11 živý prenos, ak si ho chcete vychutnať z pohodlia domova?

RFA 11 MMA živý prenos

Zdroj: Facebook

  • Udalosť: RFA 11
  • Miesto: Dom športu Bratislava
  • Čas: Sobota 10. 6. 2023, 19:00

  • Podujatie RFA 11 sa vracia na Slovensko. Dejiskom akcie je Dom športu v Bratislave a všetko vypukne v sobotu 10. apríla 2023 o 19:00.
  • Ide o historicky prvý titulový turnaj organizácie RFA podľa pravidiel MMA.
  • Kurzy na prvé zápasy už boli vypísané. Ďalšie budú oznámené v deň podujatia.


Kde sledovať RFA 11 live stream zdarma

TV Tipsport je výbornou možnosťou, kde sledovať RFA 11 live stream zdarma. Je potrebné splniť na to len jednu podmienku a síce prestávkovať minimálne 1,20€ za uplynulých 30 dní. Okrem toho je RFA 11 livestream dostupný aj klasickou formou pay-per-view. RFA 11 priamy prenos sa vysiela na webe Realsport.tv a cena je 11,90€. Organizácia Real Fight Arena doteraz spolupracovala aj so streamovaciou službou Voyo, ktorá na druhý deň po udalosti zvykne vysielať záznam celého turnaja a malo by to tak byť aj v tomto prípade.

Kde sledovať RFA 11 Cena za RFA 11 livestream Dátum a čas
Realsport.Tv 11,90€ Livestream formou PPV
TV Tipsport zadarmo Livestream
TV VOYO platená TV Záznam deň po udalosti

RFA 11 vstupenky

RFA 11 vstupenky sú dostupné v sieťach Ticketportal a Predpredaj.sk. RFA 11 lístky sa rýchlo míňajú, takže vám neodporúčame s nákupom otáľať pridlho. Ceny bežných vstupeniek na tribúny sa pohybujú v rozmedzí od 19,90€ do 34,90€. Lístky na Silver sedenie sa pohybujú od 35€ do 90€ a VIP Gold stôl stojí od 117€ do 150€. Len pre istotu pripomíname, že MMA šou začína v sobotu 10. júna 2023 o 19.00. Teraz sa poďme pozrieť, ktoré RFA 11 kurzy boli už vypísané.

RFA 11 kurzy

Prvé RFA 11 kurzy už boli vypísané v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka kurzy zatiaľ len na jeden zápas. Konkrétne ide o zápas Ivan Vladimir vs Milan Ďatelinka, kde je kurz na Vladimira 4.42 a na Ďatelinku 1.17. Ďalšie stávkové príležitosti budú k dispozícii priamo v deň akcie.

Zápas turnaja RFA 11 Kurz Tipsport Trieda
Ivan Vladimir vs Milan Ďatelinka 4.42 vs 1.17 MMA
Lutterbach Joilton vs Benko Jakub 1.17 vs 4.42 Real Fight

RFA 11 program

RFA 11 program je nabitý zaujímavými zápasmi. Štartuje v sobotu 10. júna 2023 o 19:00, kedy začnú prvé zápasy. Ako to už pri podobných podujatiach býva zvykom, tých najočakávanejších a hlavných zápasov sa dočkáme až na záver. Začať by mohli v rozmedzí od 23:00 do 23:30. Celkovo je vypísaných 11 zápasov, pričom 5 z nich je zapísaných v main card. K najočakávanejším zápasom RFA 11 sa rozhodne radí Ivan Vladimir vs Milan Ďatelinka. Mnohí diváci sa taktiež tešili na zápas Nenad Avramovič vs Dominik Humburger, ktorý sa však nakoniec nebude konať. Avramovič ho totižto zrušil. V tabuľke nižšie si môžete prezrieť prehľad všetkých zápasov vypísaných v hlavnej karte.

RFA 11 program

Zdroj: Facebook

Program RFA 11 (10. 6. 2023 od 19:00) Váhová kategória
Robert Maciejowski vs Dominik Humburger MMA (84 kg)
Joilton Lutterbach vs Jakub Benko Real Fight (81 kg)
Ivan Vladimir vs Milan Ďatelinka MMA (84 kg)
Adam Jakubík vs Michal Duba MMA (77 kg)
Štepán Guba vs Marco Novák Real Fight (70 kg)

Další zápasy budou vypísané.

Zápas Maciejowski vs Humburger

Dominik Humburger sa mal v RFA 11 postaviť proti Nenadovi Avramovičovi. Ten však zápas nečakane zrušil. Organizácia mu preto našla náhradníka, ktorým je poľský bojovník Robert Maciejowski. Maciejowski je aktívnym zápasníkom európskej ligy KSW. Na svojom konte má 6 víťazstiev, pričom 5 z nich ukončil na KO. Dominik Humburger má na konte 6 výhier a zatiaľ žiadnu prehru. Uvidíme, či sa mu podarí zdolať poľského bojovníka a odnesie si titul strednej váhy organizácie RFA.

Zápas Maciejowski vs Humburger

Zdroj: Proboxing.cz

Tip na víťaza: vyhrá Humburger

Aj napriek tomu, že Robert Maciejowski je silný oponent, tipujeme, že opasok si odnesie o tri roky mladší Dominik Humburger. Okrem vekového rozdielu v jeho prospech hrá aj aktuálna bilancia, ktorá je 6 výhier a 0 prehier, pričom bilancia Poliaka je aktuálne 6 výhier a 5 prehier.

Zápas Maciejowski vs Humburger
Kurz bude vypísaný

Zápas Vladimir vs Ďatelinka

Zápas Ivan Vladimir vs Milan Ďatelinka je jedným z najočakávanejších. Pre Milana Ďatelinku bude predstavovať šancu opätovne naštartovať svoju kariéru. Slovenský MMA bojovník má za sebou aktuálne tri prehry, ktoré odštartoval zápas s Karlosom Vémolom. Po ňom Ďatelinka prešiel do organizácie RFA, kde však v oboch zápasoch ťahal z kratší koniec. Jeho bilancia je v súčasnosti 8 výhier a 7 prehier. Ivan Vladimir je chorvátsky MMA bojovník, ktorého bilancia je aktuálne 10 výhier a 10 prehier. Počas svojej kariéry zápasil najmä v balkánskych organizáciách. Rovnako ako v prípade Ďatelinku, ani jeho zápas nešiel nikdy do bodového rozhodnutia. Na zápas už vypísala stávková kancelária Tipsport kurz. Na výhru Ďatelinku je kurz 1.17 a na výhru Vladimira 4.42.

Zápas Vladimir vs Ďatelinka

Zdroj: RFA

Tip na víťaza: zvíťazí Ďatelinka

Tentokrát sa prikláňane k názorom stávkových kancelárií a tipujeme, že vyhrá Milan Ďatelinka. V prospech slovenského fightera hovorí najmä to, že pôjde o jeho tretí RFA zápas, ktorého sa zúčastní. Okrem toho má veľa skúseností, čo potvrdzuje aj skutočnosť, že jeho zápasy nikdy nešli až do bodového rozhodnutia.

Zápas Vladimir vs Ďatelinka
4.42 vs 1.17

RFA 11 ďalšie zápasy

RFA 11 ďalšie zápasy budú taktiež veľmi zaujímavé. Na hlavnej karte môžeme vidieť napríklad zápasy Joilton Lutterbach vs Jakub Benko, Adam Jakubík vs Michal Duba alebo Štepán Guba vs Marco Novák. Okrem známych a zvučných mien sa predstavia aj nováčikovia, ku ktorým sa radia Martin Horínek, Jozef Jaloviar či David Tiep. Fanúšikovia bojových športov sa tak majú skutočne na čo tešiť.

RFA 11 ďalšie zápasy

Zdroj: Facebook

Prize money pre víťaza

Prize money pre zápasníkov je neverejná informácia u všetkých tuzemských organizácií. Už od založenia organizácie sa RFA prezentuje, že zápasníci sú platení lepšie ako v konkurenčnom Oktagone. Konkrétne prize money však neboli nikdy zverejnené. Verejné boli len v prípade RFA 9, ktorá niesla oficiálny podtitul Eurogold Pyramída. Víťaz tohto turnaja získal hlavnú cenu 30 000€.

Nezmeškajte RFA. Sledujte akciu na Tipsport TV a stavte si. Pre novo registrovaných hráčov je dostupný bonus 20 € zadarmo.

Tipsport RFA bonus

RFA história

Real Fight Arena vstúpila na profesionálnu scénu MMA minulý rok a jej hlavným cieľom je priniesť umenie bojových športov širokému publiku divákov v najvyššej kvalite. Organizácia sa zameriava hlavne na rivalitu slovenských a českých bojovníkov, avšak už teraz spolupracuje so zahraničnými menami z Poľska, Srbska, ale aj so špičkovými hviezdami z UFC. Okrem populárnych MMA zápasov sa diváci môžu tešiť aj na zápasy v postoji. RFA víziou je podporiť slovenské a české základne bojovníkov, ktorým pomôžu stať sa profesionálmi a hviezdami MMA.

Často kladené otázky

Kde sa dá sledovať RFA 11 livestream zadarmo?

RFA 11 livestream zadarmo je možné sledovať na TV Tipsport, stačí na to iba prestávkovať aspoň 1,20€ za predošlých 30 dní. Platený livestream je vysielaný na Realsport.tv.

Kedy je RFA 11 začiatok?

RFA 11 začína v sobotu 10. júna 2023 o 19:00. Akcia sa koná v Dome športu v Bratislave.

Kto sa predstaví v RFA 11 hlavný zápas?

V hlavnom zápase celého večera sa predstaví Čech Dominik Humburger, ktorý mal bojovať proti Nenadovi Avramovičovi. Ten však pár dní pred konaním turnaja zápas zrušil. Organizácia preto našla Humburgerovi náhradníka, ktorým je Robert Maciejowski.

Koľko stojí RFA 11 lístok?

RFA 11 lístok priamo do Bratislavy stojí od 19,90€ a viac. Cena za online priamy prenos na Realsport.tv je 11,90€.

Kde sledovať RFA 11 livestream a kto bude bojovať na turnaji? Organizácia RFA sa tentokrát vracia na Slovensko. Živý prenos RFA 11 začína v sobotu 10. júna 2023 o 19.00. Dejiskom podujatia je športová hala Dom športu v Bratislave. Program RFA 11 je zaujímavý a pestrý. Na čo sa v rámci neho môžeme tešiť? V článku vám celú akciu postupne priblížime a na záver predstavíme aj zaujímavé RFA 11 kurzy.

Mohlo by vás zaujímať

RFA MMA 8 live stream živý prenos

04. 02. 2023

Kde sledovať RFA 8 live stream a kto bude bojovať na turnaji? Organizácia RFA začína svoju expanziu do Maďarska v sobotu 4. februára 2023. Živý…

Druhy stávok

Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Stávkové kancelárie ponúkajú v súčasnosti viac možností stávkovania ako kedykoľvek predtým. V tejto časti…

TV Tipsport

TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Aké všetky zápasy si tu môžete pozrieť a aká je cena TV Tipsport?…

Live stávky

Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…