RFA MMA 8 live stream živý prenos

Kde sledovať RFA 8 live stream a kto bude bojovať na turnaji? Organizácia RFA začína svoju expanziu do Maďarska v sobotu 4. februára 2023. Živý prenos RFA 8 začína od 19:00 v Budapešti v hale Ludovika Arena. Program RFA 8 opäť ponúka kombináciu MMA a postojárskych zápasov. Informácie o programe ako aj kde sledovať živý prenos RFA 8 nájdete nižšie v článku. Najzaujímavejšie zápasy sme bližšie rozobrali. Nájdete k nim aj tipy redakcie a RFA 8 kurzy.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 29. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € zadarmo
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekciu RFA 8

 • Kde sledovať RFA 8 live stream zdarma
 • RFA 8 kurzy
 • RFA 8 program
 • Zápas Veréb vs Dobiáš
 • Zápas Le vs Bakhit
 • Prize money pre víťaza
 • RFA história
 • Často kladené otázky

 • RFA 8 MMA živý prenos

  RFA 8 MMA živý prenos sľubuje veľkú šou. Všetko začne už o 19:00, kedy sú na programe prvé zápasy. Na tomto podujatí sa zápasníci stretnú aj v tzv. Real fight, čo je vlastne bojové umenie Muay Thai s malými rukavicami. Fight Card obsahuje viaceré známe mená z československej scény a v hlavnom zápase večera bude Slovensko reprezentovať Michal Dobiáš. Ceny vstupeniek začínajú na úrovni 9.900 maďarských forintov, čo je v prepočte 25,38€ a takéto lístky možno dostať na tribúny A1 až A5 a tiež B1 - B5. Ďalšie a lepšie lístky už stoja od 39 tisíc forintov do takmer 85.000 forintov, čo je v eurách rozmedzie zhruba od 99€ do 217€. Aké sú možnosti, kde sledovať RFA 8 live stream, prípadne RFA 8 živý prenos?

  RFA 8 MMA živý prenos

  Zdroj: Rfa.live

  • Udalosť: RFA 8
  • Miesto: Ludovika Arena, Budapešť, Maďarsko
  • Čas: Sobota, 4. 2. 2023, 19:00

  • Ide už v poradí o 8. podujatie RFA a prvé v kalendárnom roku 2023. RFA 7 prebehlo 17. decembra 2022 v Prahe
  • Hlavným zápasom večera je maďarsko-slovenský súboj István Veréb vs Michal Dobiáš
  • V klietke sa predstavia aj ďalší známi borci, okrem iných napríklad Vítek Vokoun, Dominik Bereczki, Csaba Tóth, Csaba Hocz, či Slovák Krisztián Simon
  • K dispozícii bude aj oficiálny RFA 8 livestream. Možností, ako ho sledovať je hneď viac, nájdete ich v odseku nižšie


  Kde sledovať RFA 8 live stream zdarma

  Kde sledovať RFA 8 livestream zdarma? A aké sú možnosti plateného sledovania? Poďme postupne. Organizácia RFA ponúka samozrejme RFA 8 livestream, ktorý je dostupný formou klasickej metódy PPV, teda pay-per-view. RFA 8 priamy prenos sa vysiela na webe Realsport.TV a cena je 11,90€. RFA 8 zadarmo je možné sledovať na stanici TV Tipsport. Jedinou podmienkou na získanie prístupu k livestreamu je, že hráč musí prestávkovať za predchádzajúcich 30 dní čiastku aspoň 1,20€. Ďalšou možnosťou, kde si pozrieť RFA 8 je slovenská platená televízia VOYO. V jej ponuke nájdete 5. februára 2023, teda deň po udalosti, záznam celého turnaja.

  Kde sledovať RFA 8 Cena za RFA 8 livestream Dátum a čas
  Realsport.Tv 11,90€ 4.2. 2023 o 19:00, priamy prenos
  TV Tipsport zadarmo 4.2. 2023 o 19:00, livestream
  TV VOYO platená TV 5.2. 2023, záznam

  RFA 8 kurzy

  V čase písania článku stále nie sú dostupné RFA 8 kurzy s stávkových kanceláriách. Ak sa situácia zmení, budeme vás o tom informovať. Na predchádzajúcich turnajoch kurzy jasne definovali favorita a outsidera zápasu. Uvidíme, či aj RFA 8 kurzy budú na tom podobne. Je to prvý turnaj RFA mimo Slovensko a Česko a bude preto zaujímavé sledovať ako sa budú prezentovať maďarský bojovníci pred domácou kulisou.

  Zápas turnaja RFA 8 Kurz Tipsport Trieda
  Veréb István - Dobiáš Michal 1.60 vs 2.19 MMA
  Bereczki Dominik - Dziuda Michal 1.60 vs 2.19 Real Fight
  Brichta Leo - Vokoun Vít 1.10 vs 5.81 K-1
  Tóth Csaba - Dvořáček Adam 1.25 vs 3.56 Real Fight
  Tresó Roland - Záděra Patrik 2.94 vs 1.35 Real Fight
  Csibi Gergely - Štummer Josef 2.41 vs 1.50 MMA
  Le Tobiasz - Bakhit Marko 1.15 vs 4.73 MMA
  Simon Krisztián - Kai Lu 2.55 vs 1.45 MMA
  Papp Lajos - Kiss Lászlo 1.12 vs 5.31 MMA

  RFA 8 program

  RFA 8 program štartuje v sobotu 4. februára 2023 o 19:00, kedy sa začnú prvé zápasy. Ako býva pri takýchto podujatiach zvykom, tie najočakávanejšie stretnutia sú naplánované na záver. Ak sa neudeje nič mimoriadne, hlavné zápasy by sa mali začať v rozmedzí 23:00 - 23:30. Celkovo sa môžeme tešiť na 11 súbojov, z toho 9 je zapísaných v main card. Dva asi najočakávanejšie boje sú Veréb vs Dobiáš a tiež zápas Bereczki vs Vokoun. Práve na tieto dva súboje sme sa pozreli trošku detailnejšie. V tabuľke si môžete pozrieť prehľad všetkých zápasov RFA 8.

  RFA 8 program

  Zdroj: Rfa.live

  Zápas RFA 8 (4. 2. 2023 od 19:00) Váhová kategória
  Ištván Veréb (HUN) vs Michal Dobiaš (SVK) MMA (84 kg)
  Dominik Bereczki (HUN) vs Dziuda Michal (POL) Real Fight (75 kg)
  Leo Brichta (CZE) vs Vít Vokoun (CZE) MMA (93 kg)
  Mate Tóth (HUN) vs Adam Dvořáček (CZE) Real Fight (81 kg)
  Roland Tresó (HUN) vs Patrik Záděra (CZE) Real Fight (70 kg)
  Gergély Csibi (HUN) vs Josef Štummer (CZE) MMA (66 kg)
  Tobiasz Le (POL) vs Marko Bakhit (HUN) MMA (61 kg)
  Krisztián Simon (SVK) vs Lu Kai (CHN) MMA (66 kg)
  Tamas Pirik (HUN) vs Pavel Pilný (CZE) Real Fight (82 kg)

  Zápas Veréb vs Dobiáš

  RFA 8 hlavný zápas je stretnutie slovenského a maďarského zápasníka. Domáci István Veréb má síce už 35 rokov, ale v profesionálnom MMA má za sebou zatiaľ len dva zápasy. Zatiaľ v obidvoch prípadoch zvíťazil. Debut v RFA si odkrútil v októbri 2022 v rámci RFA 4 v Košiciach. Pri svojej premiére pákou ukončil svojho súpera, ktorým bol Zarko Golubovič zo Srbska. Podľa niektorých je Veréb favoritom aj v súboji proti Slovákovi Dobiášovi.

  Zápas Veréb vs Dobiáš

  Zdroj: Facebook.com

  Michal Dobiáš má v rámci našich MMA kruhov prezývku “Šaman” a jeho profesionálna bilancia je podľa známeho webu Sherdog 21 zápasov, 10 výhier a 11 porážok. Michal má 31 rokov a štartoval už na viacerých podujatiach, za všetky môžeme spomenúť známy Oktagon. 31-ročný Dobiáš reprezentuje gym Octagon Fighting Academy. V posledných dvoch zápasoch prehral, naposledy v júli 2022 v 1. kole po TKO so Srbom Jovanom Zdelarom. Vráti sa späť na víťaznú vlnu?

  Tip na víťaza: zvíťazí Dobiáš

  Niektorí veria viac Verébovi, ktorý ťahá sériu dvoch výhier. Michal “Šaman” Dobiáš je však o 9 centimetrov vyšší ako Veréb. Ten meria 181 cm, Dobiáš má 190 cm. My veríme, že slovenský zápasník využije svoje fyzické proporcie vo svoj prospech a v Budapešti znovu pocíti chuť výhry. Tipujeme, že vyhrá Slovák Michal Dobiáš.

  Zápas Sivák vs Záděra

  Zápas Le vs Bakhit

  Aj zápas Le vs Bakhit je duel v MMA. Tobiasz Le má skóre 2:0 a prechod od amatérov mu zatiaľ vychádza na výbornú. Už teraz sa o ňom hovorí v súvislosti s titulovým zápasom v RFA. K tomu potrebuje potvrdiť svoju pozíciu v zápase na RFA 8. Zaujímavosťou je, že Tobiasz Le je mladší brat Tomáša Le Sy, ktorého diváci poznajú zo zápasov v Oktagone alebo v súčasnosti ako promotéra Clash of the Stars.

  Zápas Le vs Bakhit

  Zdroj: Facebook.com

  Na talentovaného mladíka čaká v Budapešti domáci Marko Bakhit. Ďalší talentovaný mladý bojovník Bakhit má zatiaľ skóre 1:0 a čaká ho prvá vážna skúška v klietke. Zápas sa odohrá v kategórii do 61 kg a očakáva sa, že to bude zápas, ktorý bude patriť medzi najdlhšie zápasy z celého večera. Ktorý z nich si pripíše prvú prehru do svojich štatistík?

  Tip na víťaza: zvíťazí Le

  Tobiasz Le je poškuľuje po titule v RFA a preto si potrebuje odniesť z tohto súboja ďalšiu výhru. Le bude držať v zápas v postoji a postupne si naboduje víťazstvo na svoju stranu.

  Zápas Le vs Bakhit

  Často kladené otázky

  Kde sa dá sledovať RFA 8 livestream zadarmo?

  Odporúčame TV Tipsport, kde nájdete live stream zdarma. Ak máte doma TV stanicu VOYO, v jej archíve si viete na druhý deň pozrieť záznam turnaja. RFA ponúka aj oficiálny live stream, ktorý stojí 11,90€.

  Kedy prebieha RFA 8?

  Turnaj RFA 8 sa bude konať 4. februára 2023 v maďarskom hlavnom meste Budapešť. Program začína od 19:00. Celý turnaj sa odohrá v hale Ludovika Arena.

  Kto nastúpi v hlavnom zápase RFA 8

  Hlavný zápas RFA 8 bude v MMA vo váhe do 84 kg. Predstaví sa v ňom maďarský zápasník István Veréb a Slovák Michal Dobiáš.

  Kedy je RFA 8 začiatok?

  Podujatie začína v sobotu 4. februára 2023 o 19:00.

  Zdroje: Facebook.com, RFA.live

  Kde sledovať RFA 8 live stream a kto bude bojovať na turnaji? Organizácia RFA začína svoju expanziu do Maďarska v sobotu 4. februára 2023. Živý prenos RFA 8 začína od 19:00 v Budapešti v hale Ludovika Arena. Program RFA 8 opäť ponúka kombináciu MMA a postojárskych zápasov. Informácie o programe ako aj kde sledovať živý prenos RFA 8 nájdete nižšie v článku. Najzaujímavejšie zápasy sme bližšie rozobrali. Nájdete k nim aj tipy redakcie a RFA 8 kurzy.