RFA MMA 7 live stream živý prenos

RFA sa prvýkrát pozrie do Prahy, kde zakončí svoj prvý rok. Živý prenos RFA 7 sa uskutoční 17. decembra 2022 od 19:00 v Športovej hale Královka v Prahe. Vrcholom večera bude titulový zápas Sivák vs Záděra, v ktorom spoznáme historicky prvého šampióna organizácie RFA. Program RFA 7 prešiel vynútenými zmenami a v našom článku sa dozviete koho napokon uvidíte zápasiť. Prinášame vám RFA kurzy na zápasy a naše tipy na vybrané zápasy. A samozrejme informácie o tom, kde sledovať RFA 7 live stream zadarmo.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 25. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 50 € zadarmo
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekciu RFA 7

 • RFA 7 kurzy
 • RFA 7 program
 • Zápas Sivák vs Záděra
 • Zápas Jindrová vs Melhorn
 • RFA 7 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Často kladené otázky

 • RFA 7 MMA živý prenos

  Organizácia RFA sa na záver roka presunula do Prahy, kde má byť RFA 7 živý prenos zavŕšením jej prvého roku fungovania. Turnaj sa naživo odohrá 17. decembra 2022 od 19:00 v Prahe v Športovej hale Královka. Vrcholom večera mal byť boxerský superfight, v ktorom sa mali stretnúť Ilja Škondrič a Otakar “Marpo” Petřina. Marpo však na poslednú chvíľu odstúpil pre zranenie ruky. Napokon aj vďaka zrušeniu tohto zápasu nakoniec uvidíme prvého šampióna organizácie. Ako náhradu za zrušený hlavný zápas večera totiž promotéri organizácie dohodli prvý titulový zápas. V K1 sa vo váhe do 66 kilogramov stretnú v súboji o opasok šampióna Václav Sivák a Patrik Záděra.

  RFA 7 MMA živý prenos

  • Udalosť: RFA 7
  • Miesto: Športová Hala Královka, Praha
  • Čas: Sobota, 17. 12. 2022, 18:05

  Zápasová karta prešla aj ďalšími zmenami a preto sa celému programu venujeme nižšie v článku. Na sociálnych sieťach informuje organizácia, že sú ešte dostupné lístky na podujatie, ale ich počet sa zmenšuje. Vstupenky kúpite cez sieť Ticketportal.cz a Predpredaj.sk. Samozrejme sú aj ďalšie možnosti kde sledovať RFA 7 live stream. Na stránke Realsport.tv si môžete zakúpiť PPV (pay-per-view) alebo môžete pozerať live stream zadarmo cez Tipsport TV.

  RFA 7 kurzy

  RFA 7 kurzy sa v posledných dňoch výrazne menili z dôvodu zmien v programe. Hlavná karta turnaja je plná zápasov, v ktorých je jeden zápasník výrazný kurzový favorit. Vidíme to aj v titulovom zápase, kde Václav Sivák má v Tipsporte kurz na výhru 1.05, zatiaľčo Patrik Záděra až 7.77. V hlavnom predzápase je v jedinom ženskom zápase turnaja favoritka Martina Jindrová. Kurz 1.15 na jej víťazstvo jasne naznačuje, že sa iný výsledok ako jej výhra by bol prekvapením. Je súperka Deborah Melhorn má kurz na víťazstvo 5.81. Kurzovo najvyrovnanejší zápas na turnaji je hneď ten úvodný. V ťažkej váhe v MMA sa proti sebe postavia Roland Rak a Lajoš Papp. Rak má kurz 2.29 a Papp 1.55. Celú kurzovú ponuku na jednotlivé zápasy nájdete v priloženej tabuľke.

  Zápas turnaja RFA 7 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kategória
  Václav SIVÁK vs Patrik ZÁDĚRA 1.05 vs 7.77 1.04 vs 8.79 (K-1)
  Martina JINDROVÁ vs Deborah MELHORN 1.15 vs 4.73 1.08 vs 6.70 (Real Fight)
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Denis MAKOWSKI 1.10 vs 5.81 1.05 vs 8.14 (Real Fight)
  Rafal KAMINSKI vs Pavel ŠACH 2.94 vs 1.35 3.91 vs 1.22 (Real Fight)
  Lukáš DVOŘÁK vs Alejandro ARCAS 1.25 vs 3.56 1.18 vs 4.39 (MMA)
  Martin PRÁZDNÝ vs Vitalij BOJKO 2.73 vs 1.40 2.99 vs 1.35 (Real Boxing)
  Lukáš TVRDÝ vs David DVOŘÁČEK 5.81 vs 1.10 6.02 vs 1.10 (Real Fight)
  Ivan KLEVETS vs Gergely CSIBI 1.35 vs 2.94 1.12 vs 5.48 (MMA)
  Dominik TOPORCER vs Ondřej VRÁBLÍK 1.27 vs 3.40 1.22 vs 3.99 (MMA)
  Roland RAK vs Lajos PAPP 2.29 vs 1.55 2.50 vs 1.48 (MMA)

  RFA 7 program

  RFA 7 program začína 17. decembra 2022 od 19:00. Na turnaji je plánovaných jedenásť zápasov a ich rozloženie je neštandardné. Prvé tri zápasy sú free prelims zápasy, ktoré bude RFA vysielať aj ako live stream zadarmo na YouTube. Sú to tiež jediné zápasy označené ako prelims. Zvyšné zápasy sú na hlavnej karte, ktorú zakončí titulový zápas Sivák vs Záděra. Celý turnaj otvorí MMA zápas v ťažkej váhe v ktorom sa stretne Roland Rak a Lajoš Papp o 19:00. Hlavná karta začína realboxing zápasom Martin Prázdny vs Vitaliy Bojko s plánovaným začiatkom 20:00. Koniec turnaja sa odhaduje okolo polnoci. Hlavný predzápas Martina Jindrová vs Deborah Melhorn by mal štartovať o 23:00 a titulový zápas Václav Sivák vs Patrik Záděra má očakávaný štart o 23:30. Plánované časy zápasov pridávame v tabuľke. RFA 7 program sa samozrejme prispôsobuje dĺžke jednotlivých zápasov a vo viacerých dueloch je jasný favorit, ktorý by mohol celý program urýchliť.

  RFA 7 program

  Zápas RFA 7 (17.12.2022) Plánovaný začiatok
  Václav SIVÁK vs Patrik ZÁDĚRA okolo 23:30
  Martina JINDROVÁ vs Deborah MELHORN okolo 23:00
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Denis MAKOWSKI okolo 22:00
  Rafal KAMINSKI vs Pavel ŠACH okolo 21:30
  Lukáš DVOŘÁK vs Alejandro ARCAS okolo 21:00
  Ivan KLEVETS vs Gergely CSIBI okolo 20:30
  Martin PRÁZDNÝ vs Vitalij BOJKO okolo 20:00
  Lukáš TVRDÝ vs David DVOŘÁČEKV okolo 18:45
  Dominik TOPORCER vs Ondřej VRÁBLÍK okolo 18:25
  Roland RAK vs Lajos PAPP okolo 18:05

  Zápas Sivák vs Záděra

  Zápas Sivák vs Záděra vznikol na poslednú chvíľu, ale to nič neuberá na atraktivite súboja. Václav “Bad Boy” Sivák” patrí medzi najväčšie tuzemské hviezdy naprieč bojovými športami. Jeho prednosťou sú postojárske disciplíny a v kickboxu je medzi profesionálmi neporazený so skóre 21:0. Na konte má okrem iných úspechov aj titul majstra sveta WAKO PRO z roku 2021, čím potvrdil svetovú úroveň. Mladý talent Patrik Záděra ukazuje, že mu nechýba sebavedomie v čom sa podobá Sivákovi. Má atraktívny bojový štýl. Snaží sa byť agresívny v zápase a vyvíjať tlak na súpera. Pripraví prvú prehru Sivákovi?

  Zápas Sivák vs Záděra

  Tip na víťaza: zvíťazí Sivák

  Napriek nízkemu kurzu na víťazstvo Siváka je tento tip podľa nás tá najlepšia voľba. Sivák je neporazený v kickboxe a jeho zoznam zdolaných súperov je extrémne kvalitný. Jediné čo by ho reálne mohlo ohroziť je podcenenie súpera. V zápasoch však býva veľmi sústredený a preto sa to nedá očakávať.

  Zápas Sivák vs Záděra
  1.05 vs 7.77

  Zápas Jindrová vs Melhorn

  Jindrová v tejto sezóne upriamila na seba pozornosť výbornými výkonmi v PFL. V pyramíde o miliónovú výhru sa dostala až do semifinále a vo finále robila náhradníčku pre prípad zranenia finalistiek. V zápasoch sa prezentuje veľmi dobrým postojom a preto by jej zmena z MMA do postojárskeho zápasu podľa pravidiel real fight nemala robiť problémy. Jej súperka je Deborah Melhorn, ktorá sa objavuje najmä v zápasoch K1, ale skúsenosti má aj s malými rukavicami s ktorými nastúpi proti Jindrovej. Jej skóre je vysoko aktívne a skúsenosťami výrazne nezaostáva za českou bojovníčkou.

  Zápas Jindrová vs Melhorn

  Tip na víťaza: viac ako 2.5 kola v zápase

  Jindrová je obrovský favorit podľa stávkových kancelárií. Netreba však zabudnúť, že zápas vznikol na poslednú chvíľu a nie je preto úplne jasné, v akej fáze prípravy sa obe zápasníčky nachádzali. Obe majú veľa skúseností a môže to byť vyrovnanejšie ako mnohí očakávajú. Aj preto sa prikláňame, že to bude dlhší zápas v ktorom pravdepodobne rozhodnú až bodový rozhodcovia.

  Zápas Jindrová vs Melhorn
  1.15 vs 4.73

  RFA 7 ďalšie zápasy

  RFA 7 ďalšie zápasy prinášajú zmes MMA a zápasov real fight a real boxing. Medzi najatraktívnejšie mená patrí talentovaný Tadeáš Ružička či Miroslav Brož. Ružička sa stretne v postoji s Denisom Makowskim a ďalším víťazstvom by sa mohol priblížiť súboju o titul. K nemu má blízko aj Miroslav Brož v MMA vo welterovej váhe. Pre tento turnaj má smolu na súperov, keď prišiel už o druhého protivníka a v čase písania tohto článku ešte nemal nájdenú vhodnú náhradu. Tradične zaujímavý by mal byť zápas ťažkých váh. Vo free prelims karte ako vôbec prvý zápas turnaja sa v MMA stretnú Roland Rak a Lajoš Papp. Tento zápas sľubuje rýchly zápas s tvrdým ukončením. Okrem MMA a zápasov podľa pravidiel real fight uvidíme aj boxerský zápas. V ňom sa stretnú Martin Prázdný a Vitaliy Bojko. Vzhľadom na veľké zmeny pre zranenie viacerých zaujímavých bojovníkov treba priznať, že promotéri dokázali poskladať zaujímavý mix zápasov.

  Prize money pre víťaza

  Real Fight Arena nezverejnila doteraz žiadne prize money pre víťazov, avšak možno sa ich dozvieme na tlačovej konferencii pred galavečerom v Košiciach resp. po turnaji. Organizácia za pomoci partnerov vytvorila určitý rozpočet a bojovníci si prídu na zaujímavé finančné odmeny. Hlavný organizátor a zakladateľ RFA Marhanský uviedol, že bojovníci budú odmeňovaní podľa toho, koľko bodov nazbierajú a čím viac ich bude tým lepšie. Samozrejme podotkol, že zápasníci, ktorí sa dostanú do hlavných zápasov večera, získajú odmeny.

  Nezmeškajte RFA. Sledujte akciu na Tipsport TV a stavte si. Pre novo registrovaných hráčov je dostupný bonus 50 € zadarmo.

  Tipsport RFA bonus

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj RFA 7?

  Turnaj RFA 7 sa bude konať 17. decembra 2022 od 19:00. Podujatie sa uskutoční v Športovej hale Královka v Prahe.

  Kde môžem sledovať RFA 7 live stream zadarmo?

  RFA 7 live stream zadarmo bude dostupný na Tipsport TV. Živý prenos môžete sledovať aj ako PPV (pay-per-view) na Realsport.tv. Prvé tri zápasy na RFA 7 sú označené ako free prelims a budú sa vysielať ako live stream zdarma na YouTube.

  Kto bude bojovať v hlavnom zápase RFA 7?

  Na turnaji RFA 7 došlo k zmene na pozícii hlavného zápasu. Pôvodne plánovaný boxerský zápas Škondrič vs Marpo, bol pre zranenie druhého menovaného zrušený. Ako nový hlavný zápas bol len desať dní pred turnajom postavený titulový zápas Sivák vs Záděra v K1 do 66 kilogramov.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na turnaj RFA 7?

  Vstupenky na RFA 7 kúpite cez sú Ticketportal.cz a Predpredaj.sk. Turnaj sa koná 17. decembra 2022 od 19:00 v Prahe. Ak nejdete na turnaj do Prahy, môžete si kúpiť PPV na Realsport.tv alebo sledovať live stream zdarma na Tipsport TV.

  Kto je šampión organizácie RFA?

  RFA v prvých šiestich turnajoch nemala titulový zápas a preto nemá zatiaľ ani jedného šampióna. To sa zmení práve na turnaji RFA 7, kde sa o post prvého šampióna organizácie stretnú Václav Sivák a Patrik Záděra. Titulový zápas je v K1 do 66 kilogramov.

  RFA sa prvýkrát pozrie do Prahy, kde zakončí svoj prvý rok. Živý prenos RFA 7 sa uskutoční 17. decembra 2022 od 19:00 v Športovej hale Královka v Prahe. Vrcholom večera bude titulový zápas Sivák vs Záděra, v ktorom spoznáme historicky prvého šampióna organizácie RFA. Program RFA 7 prešiel vynútenými zmenami a v našom článku sa dozviete koho napokon uvidíte zápasiť. Prinášame vám aj informácie o kurzoch na zápasy a naše tipy na vybrané zápasy. A samozrejme informácie o tom, kde sledovať RFA 7 live stream zadarmo.