RFA MMA 6 live stream živý prenos

RFA sa vracia na Slovensko, konkrétne do Prievidze. Živý prenos RFA 6 sa uskutoční v Športovej hale Niké aréna. Pre RFA je to druhý turnaj za dva týždne a tretí za niečo vyše mesiaca. RFA 6 live stream uvidíte v sobotu 12. novembra 2022 od 18:30. Na turnaj je predstavená široká karta zápasov o ktorej sa dozviete v tomto článku. Pripravili sme vám prehľadné informácie o programe RFA 6, kurzoch na jednotlivé zápasy a aj naše analýzy na vybrané zápasy. Dozviete sa tiež kde sledovať RFA 6 live stream zadarmo.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Februára
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € zadarmo
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekciu RFA 6

 • RFA 6 kurzy
 • RFA 6 program
 • Zápas Vojčák vs Grigore
 • Zápas Humburger vs Ďatelinka
 • RFA 6 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na RFA

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  RFA 6 MMA živý prenos

  Živý prenos RFA 6 nasleduje v rýchlom slede po turnajoch s číslom 4 a 5. Organizácia si na záver roka pripravila náročný program. Pre divákov to ale znamená, že sa na čoraz populárnejšie MMA môžu tešiť v pravidelných dávkach. Promotér Boris Marhanský už avizoval, že sa im najmä vo welterovej a strednej váhe začínajú črtať titulové zápasy. Jeden z kandidátov boja o titul byť aj víťaz hlavného zápasu RFA 6. V ňom sa predstaví doteraz neporazený Čech Dominik Humburger a Slovák Milan Ďatelinka. Ďatelinka bojoval neúspešne o titul strednej váhy v Oktagone, kde prehral s Vémolom.

  RFA 6 MMA živý prenos

  RFA 6 živý prenos opäť kombinuje MMA zápasy s postojárskymi duelmi v pravidlách real fight s malými rukavicami. V hlavnom real fight zápase sa stretne Vladimír Idrányi a Csaba Tóth. Slovensko maďarský súboj vždy prináša špeciálne napätie. Live stream RFA 6 začína 12. novembra 2022 od 18:30 v Športovej hale v Prievidzi. Live stream zdarma môžete sledovať cez Tipsport TV ale si kúpiť PPV (pay-per-view) cez Realsport.tv. Ak chcete zažiť atmosféru naživo, vymeňte živý prenos za osobnú návštevu turnaja v Prievidzi. Lístky na podujatie kúpite cez sieť Ticketportal.sk a Predpredaj.sk.

  • Udalosť: RFA 6
  • Miesto: Niké aréna, Prievidza
  • Čas: Sobota, 12. 11. 2022, 18:30  RFA 6 kurzy

  RFA 6 kurzy sa zverejnili len nedávno. Dlho totiž neboli známe žiadne zápasy karty okrem hlavného zápasu Humburger vs Ďatelinka. V ňom boli na úvod vyrovnané kurzy, ale tipujúci ich už naklonili na stranu doteraz neporazeného Humburgera, ktorému veria v zápase viac. Veľkým favoritom stávkových kancelárii sú Slováci Vladimír Idrányi, Štefan Vojčák a Jozef Jaloviar. Všetky RFA 6 kurzy na víťazov zápasov vám prikladáme v prehľadnej tabuľke. Zaujal nás zápas v ťažkej váhe Vojčák vs Grigore, ktorý nižšie v článku analyzujeme. Hlavnému zápasu v strednej váhe Humburger vs Ďatelinka sa tiež venujeme v našej analýze. Na oba zápasy nájdete aj tip redakcie.

  Zápas turnaja RFA 6Kurz TipsportKurz Fortuna
  Dominik HUMBURGER vs Milan ĎATELINKA1.70 vs 2.031.70 vs 2.05
  Vladimír IDRANYI vs Csaba TÓTH (Real Fight)1.20 vs 4.041.22 vs 4.00
  Štefan VOJČÁK vs Ion GRIGORE1.12 vs 5.311.15 vs 4.86
  Boris GLEZGO vs Martin MINÁR2.41 vs 1.502.59 vs 1.45
  Tomáš GURTLER vs Matěj NUSKA (Real Fight)5.55 v 1.117.58 vs 1.06
  Jozef JALOVIAR vs Lukáš PUMR1.13 vs 5.101.07 vs 7.11
  Jakub KADÁŠ vs Teo MIKELIĆ (Real Fight)1.85 vs 1.852.13 vs 1.65
  Kamil MINDA vs Radovan KULLA1.10 vs 5.811.05 vs 6.20
  Marián JAKUBÍK vs Ivan KLEVETS1.40 vs 2.731.30 vs 3.27
  Tobiasz LE vs Eldor KURBONBOEV1.60 vs 2.191.45 vs 2.59
  Lukáš Antal vs Dominik SIVEK2.29 vs 1.552.35 vs 1.42
  Martin HORÍNEK vs Alex VOROS1.17 vs 4.421.13 vs 5.25
  Adrian BARTL vs Erik TÓTH (Real Fight)1.50 vs 2.411.50 vs 2.45

  RFA 6 program

  RFA 6 program sa skladá z trinástich zápasov na karte. Šesť zápasov je na prelims karte, vrátane jedného free prelims zápasu. O ten sa postará dvojica kickboxerov, ktorý si to rozdajú v rámci real fight pravidiel. Živý prenos zo zápasu Adrián Bartl vs Erik Tóth odštartuje celý večer. Live stream free prelims zápasu môžete sledovať aj na Youtube kanály RFA organizácie. Hlavná karta podujatia má päť zápasov a k tomu má RFA 6 ešte dva hlavné zápasy. V MMA je hlavný zápas Humburger vs Ďatelinka a v real fight Idrányi vs Tóth. Celý rozpis RFA 6 programu vám prikladáme v tabuľke. Nájdete tam aj plánovaný začiatok pre jednotlivé zápasy. Program sa samozrejme prispôsobuje dĺžke zápasov. Na karte sú napríklad až tri MMA zápasy v ťažkej váhe, ktoré môžu celý večer urýchliť. Tieto zápasy mávajú často rýchly koniec hneď v prvom kole. Na turnaji sa vhodne striedajú zápasy MMA a real fight, ktorých bude celkovo päť.

  RFA 6 program

  Zápas RFA 6 (12.11.2022)Plánovaný začiatok
  Dominik HUMBURGER vs Milan ĎATELINKAokolo 23:30
  Vladimír IDRANYI vs Greig BELLAICHE (Real Fight)okolo 23:00
  Boris GLEZGO vs Martin MINÁRokolo 22:00
  Tomáš GURTLER vs Matěj NUSKA (Real Fight)okolo 21:30
  Jozef JALOVIAR vs Lukáš PUMRokolo 21:00
  Jakub KADÁŠ vs Teo MIKELIĆ (Real Fight)okolo 20:40
  Marián JAKUBÍK vs Ivan KLEVETSokolo 20:20
  Tobiasz LE vs Eldor KURBONBOEVokolo 20:00
  Martin HORÍNEK vs Alex VOROSokolo 19:20
  Adrian BARTL vs Erik TÓTH (Real Fight)okolo 19:00

  Zápas Humburger vs Ďatelinka

  Ktorý iný zápas sledovať ak nie hlavný zápas večera Humburger vs Ďatelinka. Aj keď to nie je oficiálne potvrdené, predpokladá sa, že víťaz tohto zápasu dostane na ďalšom turnaji možnosť bojovať o titul v strednej váhe. Aktuálne nemá RFA ani jedného držiteľa opasku, ale stredná váha má viacero kandidátov na boj o titul.

  Zápas Humburger vs Ďatelinka

  Napriek tomu, že má Dominik Humburger na svojom konte zatiaľ len štyri MMA zápasy, tak je jedným z kandidátov. Potvrdiť to chce práve v zápase na RFA 6 proti Ďatelinkovi, ktorý už bojoval o titul v Oktagone. Bude to najťažší súper v jeho doterajšej MMA kariére. Humburger má aktuálne skóre 4:0 a všetky zápasy ukončil predčasne na TKO. Milan “Mr. Comeback” Ďatelinka je zápasovo skúsenejší zápasník. Jeho skóre je pozitívne 8:6 avšak má aktuálne za sebou dve prehry v rade. V tomto zápase chce dostáť svojej prezývke a vrátiť sa na víťaznú vlnu. Jeho nevýhodou je jeho zápasové tempo. Humburger od mája 2021 vybojoval všetky štyri svoje zápasy. Za rovnaký čas mal Ďatelinka len jeden duel, prehru s Avramovicom. A to bol zápas, ktorý sa mu absolútne nepodaril.

  Tip: menej ako 1.5 kola v zápase

  Tipujúci na Tipsporte viac veria českému bojovníkovi, avšak treba priznať, že Ďatelinka je najťažší súper akého kedy Humburger mal. Obaja preferujú zápas v postoji v ktorom vedia presne zasahovať súpera a rýchlo ho ukončiť. To ukazuje aj fakt, že Humburger bol v druhom kole len raz a Ďatelinka dvakrát. Viac ako dve kolá nezažil v zápase ani jeden z nich. Tešíme sa preto na prestrelku v postoji, ktorá ale nebude mať dlhé trvanie.

  Zápas Humburger vs Ďatelinka
  1.70 vs 2.03

  Zápas Vojčák vs Grigore

  Na RFA 6 sú na programe tri MMA zápasy v ťažkej váhe. Ten najviac sledovaný bude Vojčák vs Grigore. Slovenský v MMA neporazený bojovník má skóre 4:0 a po prípadnom víťazstve nad rumunským súperom by si mohol hneď pýtať súboj o titul. Zápasy ťažkej váhy majú svoje špecifiká. Nastupujú v nich obrovský chlapi s váhou do 120 kg a veľkou silou. Každý úder môže rozhodnúť zápas a aj preto bývajú obvykle tieto zápasy veľmi krátke. Potvrdzujú to aj Vojčák a Grigore. Vojčák ukončil všetky štyri zápasy v prvom kole. Ion Grigore má skóre 10:3 a deväť zápasov skončilo v prvom kole.

  Zápas Vojčák vs Grigore

  Napriek menšiemu počtu zápasov je favoritom Slovák Štefan “Mutant” Vojčák. Jedným z faktorov je vek. Vojčák má tesne po tridsiatke, zatiaľ čo Grigore má 44 rokov. Výhodou na strane Vojčáka bude aj mierna výšková prevaha. Rumun bojuje najmä v postoji o čom svedčí jeho 7 KO/TKO ukončení. “Mutant” je výborný wrestler a tiež nebezpečný striker. V tomto zápase tak má určite viac možností ako viesť boj v klietke.

  Tip na víťaza: zvíťazí Vojčák

  Vojčák je aj náš favorit na výhru. Je komplexnejší zápasník ako Grigore. V postoji nebude zaostávať a na zemi bude jasne lepší. Zápas ukončil na zemi submisiou v posledných dvoch zápasoch a túto stratégiu očakávame, že použije znovu. Keďže kurz na výhru Vojčáka je nízky odporúčame aj druhú možnosť a to tip na menej ako 1.5 kola v zápase. Vojčák na nič nečaká, jeho zápasy sa počítajú obvykle na sekundy a nie na minúty.

  Zápas Vojčák vs Grigore
  1.12 vs 5.31

  RFA 6 ďalšie zápasy

  Ako sme už vyššie písali druhý hlavný zápas večera je súboj v real fight Vladimír Idrányi vs Csaba Tóth. Obaja získali viacero titulov v K1 a Muay Thai po celom svete a majú skúsenosti z obrovského množstva zápasov. Je veľká pravdepodobnosť, že tento duel bude zápasom celého večera. V ťažkej váhe sa okrem zápasu Vojčák vs Grigore môžete tešiť aj na duel Kamil Minda vs Radovan Kulla a Martin Minár vs Boris Glezgo. Súboj Minda vs Kulla bude súbojom skúseného poľského zápasníka Mindu a slovenského bojovníka, ktorého čaká premiéra v profesionálnom MMA zápase. Výborný zápas môže byť hneď ten úvodný. Vo free prelims zápase sa predstavia dvaja slovenský kickboxeri pod pravidlami real fight. Ako ukázali už minulé turnaje RFA, tak postojárske zápasy prinášajú radu skvelých súbojov

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj RFA 6?

  Turnaj RFA 6 sa bude konať 12. novembra 2022 od 18:30. Podujatie sa uskutoční v Športovej hale v Prievidzi.

  Kde môžem sledovať RFA 6 live stream zadarmo?

  RFA 6 live stream zadarmo je možné sledovať na Tipsport TV. Živý prenos si môžete zakúpiť aj formou PPV (pay-per-view) na Realsport.tv. RFA 6 má na karte jeden free prelims zápas, ktorý bude vysielať ako live stream na YouTube.

  Kto bude bojovať v hlavnom zápase RFA 6?

  RFA 6 živý prenos okorenia dva hlavné zápasy. Hlavný zápas v MMA bude Dominik Humburger vs Milan Ďatelinka. Hlavný real fight zápas je duel Vladimír Idrányi vs Csaba Tóth.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na turnaj RFA 6?

  Vstupenky na RFA 6 sú dostupné na predaj v sieti Ticketportal.sk a Predpredaj.sk. Turnaj sa koná 12. novembra 2022 od 18:30 v Prievidzi. Ak nemáte možnosť v tomto termíne ísť osobne do Prievidze, môžete sledovať live stream zdarma na Tipsport TV alebo ako PPV na Realsport.tv.

  Kto je šampión organizácie RFA?

  RFA je stále ešte nová organizácia, turnaje organizuje od tohto roku. Momentálne nemá ani jedného šampióna svojej váhy. V strednej a welterovej váhe si ale viaceré mená nahlas pýtajú boj o titul. Dá sa očakávať, že prvého RFA šampióna sa dočkáme na najbližších turnajoch.

  RFA sa vracia na Slovensko, konkrétne do Prievidze. Živý prenos RFA 6 sa uskutoční v Športovej hale Niké aréna. Pre RFA je to druhý turnaj za dva týždne a tretí za niečo vyše mesiaca. RFA 6 live stream uvidíte v sobotu 12. novembra 2022 od 18:30. Na turnaj je predstavená široká karta zápasov o ktorej sa dozviete v tomto článku. Pripravili sme vám prehľadné informácie o programe RFA 6, kurzoch na jednotlivé zápasy a aj naše analýzy na vybrané zápasy. Dozviete sa tiež kde sledovať RFA 6 live stream zadarmo

  Mohlo by vás zaujímať

  RFA MMA 5 live stream živý prenos

  29. 10. 2022

  RFA 5 živý prenos sa blíži. Koniec roka má organizácia RFA našlapaný. Na začiatku októbra organizovala turnaj RFA 4 v Košiciach. Koniec októbra už patrí…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Money management v tipovaní

  Money management v tipovaní je základ každého úspešného tipéra. Ak začínate s tipovaním, mali by ste to brať hlavne ako hobby. Hospodárenie s peniazmi, takzvaný…