RFA MMA 5 live stream živý prenos

RFA 5 živý prenos sa blíži. Koniec roka má organizácia RFA našlapaný. Na začiatku októbra organizovala turnaj RFA 4 v Košiciach. Koniec októbra už patrí podujatiu RFA 5 v Brne. Konkrétne môžete sledovať RFA 5 live stream v sobotu 29. októbra so začiatkom od 19:00. Aký je program večera, kto nastúpi v jednotlivých zápasoch či kde sledovať živý prenos zdarma? To všetko sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Pripravili sme pre vás aj prehľad kurzov a analýzy najzaujímavejších duelov. Pri sledovaní live streamu vďaka tomu budete vedieť čo všetko vás čaká a nič dôležité vám neujde.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 19. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 30 € stávka bez rizika
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekciu RFA 5

 • RFA 5 kurzy
 • RFA 5 program
 • Zápas Garba vs Souto
 • Zápas Brichta vs Loureiro
 • RFA 5 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • RFA 5 MMA živý prenos

  RFA 5 živý prenos ponúka pestrú zmes zápasov. Organizácia už pri svojom vzniku prezentovala, že na turnajoch plánuje kombinovať zápasy v MMA a v postojárskych disciplínach. Či už je to K1, muay thai alebo podľa pravidiel real fight, čo je zápas v postoji, ale s malými rukavicami. V Brne má RFA 5 ohlásené tri hlavné zápasy. Každý sa pritom odohrá podľa iných pravidiel. Najskôr to bude zápas Václav Sivák vs Alexis Laugeois v K1 vo váhe do 67 kg. V poloťažkej váhe sa k titulovej šanci v MMA bude chcieť dopracovať Vojtěch Garba. Opäť nastúpi ako outsider proti skúsenejšiemu súperovi, ktorým je Bruce Souto. A ako posledný zápas uvidíme duel Tomáš Hron vs Ivan Bartek. Ten má vypísanú váhu 92 kg a pôjde o súboj v real fight.

  RFA 5 MMA živý prenos

  Všetko vypukne v sobotu 29. októbra od 19:00 v Hale Vodova. Počas RFA 5 živého prenosu sa predstavia aj ďalšie známe mená ako Leo Brichta, ktorý je jednou z hlavných tvárí celej organizácie alebo Tadeáš Růžička, ktorý dokázal na Oktagon Underground v roku 2020 vyhrať pyramídu do 70 kg. Zo zahraničných bojovníkov nastúpia do zápasov až štyria Brazílčania. Brazílčanom sa doteraz na podujatiach RFA darilo, keďže bojovníci z tejto krajiny zatiaľ neprehrali a majú spoločné skóre 5:0. Bruce Souto má skúsenosti z PFL a Carlo Prater bojoval v minulosti v UFC. Pre tých čo nepôjdu sledovať turnaj priamo do Brna existuje niekoľko spôsobov ako sledovať RFA 5 živý prenos. Live stream si môžete kúpiť formou PPV cez Realsport.tv, prípadne využite možnosť sledovať live stream zadarmo cez Tipsport TV. Ak chcete ísť osobne do Brna a vidieť všetko naživo tak lístky sú dostupné k predaji prostredníctvom siete Ticketportal.cz a Predpredaj.sk.

  • Udalosť: RFA 5
  • Miesto: Hala Vodova, Brno
  • Čas: Sobota, 29. 10. 2022, 19:00  RFA 5 kurzy

  RFA 5 kurzy naznačujú, že prakticky všetky zápasy turnaja majú jasného favorita a outsidera. Napriek tomu si stačí spomenúť na predchádzajúce turnaje RFA, kde došlo k mnohým prekvapeniam. Kurzy pre všetky zápasy sme vám priložili v prehľadnej tabuľke pod textom. Tipsport aj Fortuna majú na zápasy širšiu ponuku kurzov a tipovať tak nemusíte len na víťaza ale aj na priebeh zápasu. Ak budete sledovať RFA 5 živý prenos, môžete sa zaujímať aj o live stávky. Podľa toho ako zápasníci bojujú môžete vyhodnotiť, kto je v ten daný deň lepšie pripravený prípadne je pre súpera nebezpečnejší. Live kurzy sa priebežne menia, ale pokiaľ máte dobré oko na zápasníkov, môžete využiť výhodné kurzy predtým ako ich stávková kancelária upraví. Ak si chcete tipnúť dopredu a zápas nerušene sledovať, môžu vám pomôcť naše analýzy, ktoré nájdete v tomto článku.

  Zápas turnaja RFA 5 Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Tomáš HRON vs Ivan BARTEK 1.45 vs 2.55 1.45 vs 2.59
  Vojtěch GARBA vs Bruce SOUTO 2.73 vs 1.40 2.99 vs 1.35
  Václav SIVÁK vs Alexis LAUGEOIS 1.15 vs 4.73 1.15 vs 4.86
  Leo BRICHTA vs Jackson LOUREIRO 1.35 vs 2.94 1.10 vs 6.02
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Andrea MASCIA 1.35 vs 2.94 1.35 vs 2.99
  Alexander BUTENKO vs Carlo PRATER 1.35 vs 2.94 1.32 vs 3.15
  Jiří JAROŠ vs Dawid ROZAK 1.30 vs 3.21 1.30 vs 3.27
  Ladislav KRIŠTŮFEK vs Patrik ZÁDĚRA 1.40 vs 2.73 1.33 vs 3.09
  Julio BARRETO vs Arbi MEZHIDOV 4.04. vs 1.20 3.91 vs 1.22
  Marek BARTL (CZE) vs Ebrahim HOSSEINPO (IRL) 1.45 vs 2.55 1.46 vs 2.56
  Jan FAJK vs Michael RIRSCH 1.38 vs 2.81 1.38 vs 2.85

  RFA 5 program

  RFA 5 program prišiel o jediný plánovaný ženský zápas na karte. Napriek tomu sa fanúšikovia majú na čo tešiť. 10 zápasov, z toho 5 v MMA, 4 podľa pravidiel real fight a 1 v K1. To všetko ponúkne RFA 5 živý prenos. O hlavný zápas sa postará jediný slovenský bojovník na karte Ivan Bartek. V zápase do 92 kg v real fight sa stretne s Tomášom Hronom. Hron je ikonou českého kickboxu, vlastní viaceré opasky šampióna a pre Barteka je preto jedným z najväčších súperov kariéry. Naopak na prvý zápas turnaja nastúpia Ján Fajk a Michael Rirsch. Tento free prelims zápas môžete sledovať ako live stream zdarma na YouTube.

  RFA 5 program

  RFA zatiaľ nemá ani jedného šampióna, ale postupne sa formujú možný titulový kandidáti. Na tomto turnaji uvidíme Vojtěcha Garbu, Lea Brichtu i Tadeáša Růžičku, ktorý sa prípadnou výhrou priblížia k titulovým zápasom. Všetci traja spomenutý zápasníci majú zahraničných súperov. Brazílčan Bruce Souto vyzve Garbu, ďalší Brazílčan Jackson Loureiro čaká na Brichtu. Růžičku čaká Talian Andrea Mascia. Veľká pozornosť sa upiera na Václava Siváka. 23 ročný český talent bol svetovou jedničkou medzi amatérmi v kickboxe. Potom prestúpil medzi profesionálov a tam je stále neporazený so skóre 18:0. Kompletný RFA 5 program vám prikladáme v tabuľke. Uvádzame aj orientačné časy jednotlivých zápasov, aby ste nezmeškali zápas svojich favoritov.

  Zápas RFA 5 (29.10.2022) Plánovaný začiatok
  Tomáš HRON vs Ivan BARTEK okolo 23:00
  Vojtěch GARBA vs Bruce SOUTO okolo 22:20
  Václav SIVÁK vs Alexis LAUGEOIS okolo 21:50
  Leo BRICHTA vs Jackson LOUREIRO okolo 21:20
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Andrea MASCIA okolo 20:50
  Alexander BUTENKO vs Carlo PRATER okolo 20:30
  Jiří JAROŠ vs Dawid ROZAK okolo 20:10
  Ladislav KRIŠTŮFEK vs Patrik ZÁDĚRA okolo 19:40
  Julio BARRETO vs Arbi MEZHIDOV okolo 19:20
  Jan FAJK vs Michael RIRSCH okolo 19:00

  Zápas Garba vs Souto

  Vojtěch Garba vstúpi do hlavného predzápasu ako outsider. Jeho súper v MMA zápase, Brazílčan Bruce Souto je skúsenejší zápasník a kurzy stávkových kancelárií to vyjadrujú jasne. Kto však sleduje RFA turnaje vie, že Garba bol nedávno v podobnej situácii. Na RFA 3 sa stretol dokonca v hlavnom zápase večera s Goranom Reljićom. Reljić ako veterán organizácii UFC, KSW či ACA bol samozrejme veľký favorit. Po zápase sa ale tešil Garba, ktorý vyhral jednomyseľným rozhodnutím rozhodcov. Po vyhratom zápas si pýtal ďalších silných súperov ako Viktor Pešta alebo Karlos Vémola. Promotér RFA Boris Marhanský mu prianie splnil.

  Zápas Garba vs Souto

  Bruce Souto je súper akého si Garba žiadal. Skúsený zápasník, ktorý bojoval v silných organizáciách. Souto naposledy zápasil v PFL, odkiaľ si síce odnáša dve prehry za sebou, ale v zanechal v nich dobrý dojem. Treba upozorniť, že kvalita jeho súperov bola obrovská, posledná prehra je proti Antoniovi Carlosovi Jr., ktorý je šampiónom PFL 2021 v ťažkej váhe. Predtým prehral s Robom Wilkinsonom, ktorý je finalista PFL 2022 v poloťažkej váhe. Kým Garba je čistokrvný postojárm, tak Souto ako správny Brazílčan zvláda veľmi dobre aj boj na zemi. Jedná sa o komplexného bojovníka, ktorý bude ťažkou skúškou pre českého zástupcu.

  Tip na víťaza

  Garba naposledy ukázal tvrdé lakte, ale tiež slabiny v odmietaní takedownov. Práca na zemi tiež nepatrí medzi jeho silné stránky. Oproti tomu Souto je komplexný zápasník, ktorý v postoji nebude pozadu a v prípade potreby prenesie zápas na zem. Tentokrát Garba v zápase s favorizovaným súperom prehrá.

  Zápas Garba vs Souto
  2.73 vs 1.40

  Zápas Brichta vs Loureiro

  Leo Brichta a Jackson Loureiro majú podobné zápasové skóre v MMA. Obaja majú len tri prehry, Brichta má skóre 10:3 a Loureiro 12:3. Podľa kurzov je jasným favoritom český borec. Brichta má v 25-tich rokoch kariéru ešte len pred sebou. Už teraz sa ale ukazuje, že prerastá domáce prostredie. Aktuálne ťahá sériu šiestich výhier v rade. Šnúru začal v Oktagone odkiaľ prestúpil do RFA. Jeho zápasy bývajú rýchle, keďže preferuje agresívny štýl a väčšinu zápasov ukončil v prvom kole. Je komplexný zápasník a ukončuje zápasy v postoji ako i na zemi.

  Zápas Brichta vs Loureiro

  Loureiro ide do zápasu po dvoch prehrách v rade. Predtým ale mal šnúru desať zápasov bez prehry. V zápasoch drží boj najmä v postoji, ale je otázne ako bude reagovať na vyššieho a pravdepodobne aj ťažšieho Brichtu. Zaujímavé sú jeho prehry, keďže všetky tri prišli až po rozhodnutí rozhodcov a môže sa tak pýšiť, že ho nikto v zápase neukončil.

  Tip na víťaza

  Loureiro zvykne zápasiť aj v nižších váhových kategóriách. Je preto pravdepodobné, že Brichta bude ťažší a aj silnejší ako Brazílčan. Brichta je agresívny v zápase a najmä v úvode stretnutia bude mať výrazne fyzicky navrch. Čakáme rýchly koniec a prvú prehru ukončením pre Loureira.

  Zápas Brichta vs Loureiro
  1.35 vs 2.94

  RFA 5 ďalšie zápasy

  Aj ďalšie zápasy RFA 5 podujatia si nájdu svojich fanúšikov. V analýze zápasov sme vynechali neporazeného Václava Siváka aj Tadeáša Růžičku. V oboch zápasoch sú český fighteri veľkými favoritmi a napriek ich mladému veku sú oveľa kvalitnejší zápasníci ako ich súperi. V hlavnom zápase sa česká kickboxerská legenda stretne s jediným Slovákom na karte. Tomáš Hron aj Ivan Bartek bežne zápasia v ťažkej váhe a tak ich čaká chudnutie do predpísaných 92 kg. Viac to zasiahne Slováka Barteka, ktorého bežná váha sa pohybuje okolo 120 kg. Veľmi zaujímavé bude sledovať aj zápas Alexander Butenko vs Carlo Prater. Obaja borci majú spolu odbojovaných 130 zápasov v MMA. Ukrajinec aj Brazílčan sú skvelý v práci na zemi a dá sa očakávať, že väčšinu zápasu sa bude súboj odohrávať tam.

  RFA 5 ďalšie zápasy

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj RFA 5?

  Turnaj RFA 5 sa bude konať 29. októbra 2022 od 19:00. Podujatie hostí Brno a konkrétne sa odohrá v Hale Vodova.

  Koľko turnajov bude organizovať RFA do konca roka 2022?

  Po turnaji RFA 5 sa do konca roka 2022 má organizácia naplánované ďalšie dva turnaje. RFA 6 zavíta už 12. novembra do Prievidze. Grand finale pre túto sezónu je naplánované na 17. decembra v Prahe. Na stránkach RFA je informácia aj o plánovanom turnaji v Budapešti, ale zatiaľ nie je potvrdený konkrétny termín.

  Kto bude bojovať v hlavnom zápase RFA 5?

  RFA 5 živý prenos bude vrcholiť zápasom Tomáš Hron vs Ivan Bartek. Hlavný zápas večera sa bude odohrávať podľa pravidiel real fight v dohodnutej váhe 92 kg.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na RFA 5?

  RFA 5 sa organizuje 29. októbra 2022 v Brne. Lístky na podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. cz a Predpredaj.sk. Turnaj môžete sledovať aj ako live stream cez PPV na stránke realsport.tv alebo živý prenos zdarma na Tipsport TV.

  Kto je šampión organizácie RFA?

  RFA je nová organizácia a zatiaľ nemá ani jedného šampióna svojej váhy. Ani na turnaji RFA 5 sa nebude bojovať o opasok. Promotér Boris Marhanský už ale naznačil, že prvých šampiónov uvidíme ešte v tomto roku.

  RFA 5 živý prenos sa blíži. Koniec roka má organizácia RFA našlapaný. Na začiatku októbra organizovala turnaj RFA 4 v Košiciach. Koniec októbra už patrí podujatiu RFA 5 v Brne. Konkrétne môžete sledovať RFA 5 live stream v sobotu 29. októbra so začiatkom od 19:00. Aký je program večera, kto nastúpi v jednotlivých zápasoch či kde sledovať živý prenos zdarma? To všetko sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Pripravili sme pre vás aj prehľad kurzov a analýzy najzaujímavejších duelov. Pri sledovaní live streamu vďaka tomu budete vedieť čo všetko vás čaká a nič dôležité vám neujde.