RFA MMA 4 live stream živý prenos

Organizácia Real Fight Arena alias RFA prišla s prvým turnajom na scénu v tomto roku a hneď rozvírila hladiny v MMA rybníku na Slovensku a v Čechách. Zatiaľ mohli fanúšikovia bojových športov vidieť tri turnaje, ktoré pripravila táto organizácia. V poradí už štvrtý turnaj sa rýchlo blíži a bude sa konať 8. októbra 2022 v košickej Steel Aréne. Na východe Slovenska sa ukážu viacerí známi bojovníci ako je Tomáš Možný, Sebastián Fapšo David Hošek. Zo zahraničných mien najviac púta Kamil Minda či Nenad Avramovic. Živý prenos z turnaja RFA 4 sa tak určite oplatí sledovať. Live stream nájdete u partnerov organizácie RFA, konkrétne na Tipsporte a Voyo.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 12. Júla
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 30 € stávka bez rizika
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekciu RFA 4

 • RFA 4 kurzy
 • RFA 4 program
 • Zápas Možný vs Minda
 • Zápas Fapšo vs Lutterbach
 • RFA 4 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Real Fight Arena história
 • Často kladené otázky
 • RFA 4 živý prenos

  RFA 4 živý prenos bude atraktívny pre fanúšikov MMA športu. Aj keď je RFA na scéne krátky čas, má pod zmluvou veľmi zaujímavých zápasníkov. Od vzniku organizácie RFA sme počúvali z úst promotéra Borisa Marhanského, že budú lepšie ohodnocovať zápasníkov ako je to bežné na českej a slovenskej scéne. Vďaka tomu do RFA prešlo viacero bojovníkov z konkurenčného Oktagonu, ale aj zo zahraničia. Napríklad Petr “Monster” Kníže, legenda českej scény v tomto roku bojoval o titul vo weltrovej váhe v Oktagone a na RFA 4 sa mal 8. októbra 2022 predstaviť v hlavnom zápase večera.

  RFA 4 živý prenos

  Žiaľ RFA 4 živý prenos sa bude musieť zaobísť bez Monstera, ktorého do zápasu nepustilo zranenie. Pre Petra Knížete je to obrovská smola, keďže zápas s Jozefom Wittnerom bol prezentovaný ako zápas, ktorý určí jedného zápasníka pre boj o titul. Kníže má už 45 rokov, ale pred koncom kariéry by chcel získať svoj prvý opasok.

  • Udalosť: RFA 4
  • Miesto: Steel Arena, Košice
  • Čas: Sobota, 8. 10. 2022, 19:00  Organizátorom sa podarilo hlavný zápas nahradiť, keď v MMA sa postaví proti sebe Kamil Minda a rodený Košičan Tomáš Možný. Ľudia, ktorým nestačí pozerať živý prenos RFA 4, sa môžu dostaviť priamo do Steel arény osobne a naživo vidieť tento turnaj. Lístky sú dostupné k predaji prostredníctvom siete Ticketportal.sk a Predpredaj.sk. Ak túto možnosť nemáte, live stream si môžete pozrieť cez Realsport.tv, Tipsport TV či Voyo.

  RFA 4 kurzy

  RFA 4 kurzy sa menili vzhľadom na neočakávané zmeny v hlavnej karte turnaja. Stávkové kancelárie ale na zmeny v programe reagujú rýchlo a tak nájdete kurzy pre všetky dostupné zápasy na turnaji RFA 4. MMA je špecifický šport v tom, že fanúšikovia si vytvárajú sympatie priamo k bojovníkom a aj keď je ich obľúbený zápasník podľa kurzov outsiderom v zápase neváhajú staviť na jeho výhru prostriedky. Sledovanie zápasu má po tom pre nich iný nádych, keďže sú viac vtiahnutý do zápasu. Navyše ak zápas vyhrá, tak fanúšik má dvojnásobnú radosť. V priloženej tabuľke nájdete RFA kurzy na jednotlivé zápasy. S rozhodovaním na koho staviť vám môže pomôcť aj analýza zápasov, ktorá je nižšie v článku.

  RFA 4 kurzy

  Zápas turnaja RFA 4 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Trieda
  Kamil MINDA (POL) vs Tomáš MOŽNÝ (SVK) 1.90 vs 1.80 1.86 vs 1.86 Real fight / +92 kg
  Joilton LUTTERBACH (BRZ) vs Sebastián FAPŠO (SVK) 2.41 vs 1.50 2.45 vs 1.50 Real fight / 81 kg
  Antonio PAULO (BRZ) vs Leo BRICHTA (CZE) 5.81 vs 1.10 5.25 vs 1.13 Lightweight
  David HOŠEK (CZE) vs Nenad AVRAMOVIĆ (SRB) 1.30 vs 3.21 1.35 vs 2.99 Middleweight
  Zsolt BALLA (HUN) vs Yevgeny ORLOV (UKR) 3.21 vs 1.30 2.85 vs 1.38 Heavyweight
  Rade NOVAKOVIC (SRB) vs István VERÉB (HUN) 3.21 vs 1.30 2.59 vs 1.45 Welterweight
  Michal ZÁTORSKÝ (SVK) vs Luboš LESÁK (CZE) 3.56 vs 1.25 3.09 vs 1.33 Real fight / 64 kg
  Jakub BATFALSKÝ (CZE) vs Samuel DAŇKO (SVK) 1.85 vs 1.85 1.86 vs 1.86 Lightweight
  Kamila ŠIMKOVÁ (CZE) vs Beata JUHASZ (HUN) 4.73 vs 1.15 4.13 vs 1.20 Flyweight
  Roman SAVENCHUK (UKR) vs Dominik TOPORCER (SVK) 1.35 vs 2.94 1.40 vs 2.77 Bantamweight
  Jakub BARNA (SVK) vs Petr STŘÍŽ (CZE) 5.81 vs 1.10 5.73 vs 1.11 Featherweight

  RFA 4 program

  RFA 4 program pôvodne počítal 12 zápasov. Nakoniec po zmenách pre zranenia, ktoré nie sú ničím neobvyklým pre turnaje v bojových športoch, sa RFA program skrátil o jeden zápas. Jedenásť zápasov za večer RFA už tradične neorganizuje turnaj len v MMA zápasoch, ale prekladá ich postojárskymi duelmi v pravidlách real fight. Hlavný zápas bude v MMA a postaví proti sebe dvoch súperov v ťažkej váhe Kamila Mindu a Tomáša Možného. V hlavnom predzápase sa v postoji stretne Brazílčan Lutterbach a slovenský talent Fapšo. Promotérom RFA sa podarilo nájsť súpera aj pre Jozefa Wittnera. Nebude to teda Petr “Monster” Kníže, ktorý pre zranenie nemôže nastúpiť, ale Angličan Chris Astley.

  Zápas RFA 4 (8.10.2022) Plánovaný začiatok
  Kamil MINDA (POL) vs Tomáš MOŽNÝ (SVK) okolo 23:20
  Joilton LUTTERBACH (BRZ) vs Sebastián FAPŠO (SVK) okolo 22:40
  Antonio PAULO (BRZ) vs Leo BRICHTA (CZE) okolo 22:10
  David HOŠEK (CZE) vs Nenad AVRAMOVIĆ (SRB) okolo 21:40
  Zsolt BALLA (HUN) vs Yevgeny ORLOV (UKR) okolo 21:10
  Rade NOVAKOVIC (SRB) vs István VERÉB (HUN) okolo 20:40
  Michal ZÁTORSKÝ (SVK) vs Luboš LESÁK (CZE) okolo 20:20
  Jakub BATFALSKÝ (CZE) vs Samuel DAŇKO (SVK) okolo 20:00
  Kamila ŠIMKOVÁ (CZE) vs Beata JUHASZ (HUN) okolo 19:40
  Roman SAVENCHUK (UKR) vs Dominik TOPORCER (SVK) okolo 19:20
  Jakub BARNA (SVK) vs Petr STŘÍŽ (CZE) okolo 19:00

  Zápas Možný vs Minda

  Zápas Možný vs Minda je hlavný zápas večera na turnaji RFA 4. Tento zápas ale nie je dopredu plánovaný, naopak vznikol ako náhradná možnosť sa zrušený zápas. Tomáš Možný sa mal stretnúť s Alexisom Kittim v postoji. Kitti pre zranenie odstúpil a Možný súhlasil so zápasom v MMA proti Kamilovi Mindovi. Toto rozhodnutie sa považuje za prekvapivý krok. Možný má vo svojej kariére na konte jediný neúspešný zápas v MMA a to ešte 11 rokov dozadu. Naproti tomu má Minda v MMA oveľa väčšie skúsenosti a pozitívne skóre 7:3. MMA sa venuje od roku 2017 a v Oktagone bojoval dokonca o titul, ale neúspešne.

  Zápas Možný vs Minda

  Tip na víťaza

  Aj keď by sme dopriali víťazstvo domácemu bojovníkovi, neveríme v to. Tomáš Možný má minimálne zápasové skúsenosti s MMA a celú kariéru sa venoval prakticky boji v postoji. Aj na RFA 4 sa pripravoval na zápas v postoji, keďže mal mať zápas v pravidlách real fight s Alexisom Kittim. Jediná šanca pre Možného je udržať zápas v postoji, očakávame však, že Minda prenesie duel na zem a to rozhodne o víťazovi.

  Zápas Možný vs Minda
  1.80 vs 1.90

  Zápas Fapšo vs Lutterbach

  Zápas Sebastián Fapšo vs Joilton Lutterbach sa odohrá podľa pravidiel real fight, to znamená v postoji s malými rukavicami. Je potrebné to pripomenúť, pretože keby sa jednalo o zápas MMA, tak je favoritom Nemec Lutterbach. Tento rodený Brazílčan má v MMA skvelú bilanciu 36 výhier a 10 porážok. Je to komplexný borec, ktorý je rovnako nebezpečný v postoji ako na zemi o čom svedčí aj jeho pomer ukončení v MMA, kde má 13 KO/TKO a 13 submisií. Naproti tomu Sebastián Fapšo nemá na konte ani jeden zápas v MMA a špecializuje sa na postojárske disciplíny ako K1 a box. Je to typ bojovníka, ktorý ide tvrdo za víťazstvom a nebojí sa inkasovať niekoľko úderov ak mu to pomôže dostať sa k súperovi.

  Zápas Fapšo vs Lutterbach

  Tip na vítěze

  Sebastián Fapšo má drtivý štýl boja a jeho prezývka “tank” je presná. Od úvodu ide s cieľom zasadiť KO a tomu odpovedá aj sila každého jeho úderu či kopu. Napriek tomu akú dáva silu do úderov vie vydržať aj plnú minutáž v obrovskom tempe. Ani skúsenosti Lutterbacha nebudú stačiť na zastavenie tanku.

  Zápas Fapšo vs Lutterbach
  2.41 vs 1.50

  RFA 4 ďalšie zápasy

  Pôvodný hlavný zápas Petr “Monster” Kníže vs Jozef Wittner sa neuskutoční, ale pre Wittnera sa podarilo nájsť náhradu v podobe Angličana Chrisa Astleyho. Ten sa vracia po viac ako dvojročnej prestávke. Pre Wittnera to bude ľahší súper ako Kníže a mal by potešiť domáce publikum. Ďalším zápasom ktorý sa v Košiciach neuskutoční je zápas Brichta vs Paulo. Leo Brichta sa po poslednom zápase ešte nedoliečil a zápas sa tak predbežne posúva na ďalší RFA turnaj. Na čo sa určite môžu diváci tešiť je súboj v strednej váhe Hošek vs Avramović. Stret bojovníkov s rozdielnym štýlom rozhodne to, kto si presadí svoj game plán. Hošek je skôr postojár a Avramović zemiar. Hošek má schopnosti aby odmietol pokusy o takedowny a v postoji zápas ukončil.

  RFA 4 ďalšie zápasy

  Na turnaji uvidíme aj ženský súboj. Skúsená Beáta Juhász sa stretne s Kamilou Šimkovou, ktorá debutuje medzi profesionálmi v MMA. Maďarská zápasnička je veľkou favoritkou zápasu. Okrem Fapša s Lutterbachom sa odohrá ešte jeden zápas pod pravidlami real fight. Bude to duel dvoch Slovákov, predstavia sa Peter Štanga a Jacob Mikula. Mikula už zápasil v RFA Grand Opening, kde však na body neuspel. Teraz ho čaká druhá šanca na víťazstvo pod hlavičkou RFA. V predchádzajúcich turnajoch RFA sme videli viaceré prekvapenia na úkor favorizovaných zápasníkov a ostáva len čakať ako sa vyvinie turnaj RFA 4.

  Často kladené otázky

  Kde sa dá pozerať RFA live stream živý prenos?

  Pokiaľ máte možnosť navštíviť turnaj osobne, je to tá najlepšia varianta. Turnaj RFA 4 sa koná 8. októbra v košickej Steel aréne. Ak chcete pozerať živý prenos tak ten ponúka Tipsport TV ako sponzor RFA, prípadne ho viete pozerať na Voyo. RFA ponúka aj pay-per-view live stream prostredníctvom Realsport.tv. Prístup si môžete kúpiť priamo na turnaj RFA 4 alebo aj na všetky eventy do konca roka 2022 v jednom balíčku.

  Aký je hlavný zápas turnaja RFA 4?

  Potom čo Petr “Monster” Kníže odstúpil pre zranenie, tak pôvodný hlavný zápas Kníže vs Wittner sa nekoná a nahradil ho súboj Kamil Minda vs Tomáš Možný. Je to zápas MMA v ťažkej váhe. Ako hlavný predzápas uvidíme duel Joilton Lutterbach vs Sebastián Fapšo. Tento zápas je čisto postojoví a zápasiť sa bude v dohodnutej váhe do 81 kilogramov.

  Koľko turnajov bude mať RFA do konca roka 2022?

  Okrem turnaja RFA 4 má organizácia RFA ohlásené ešte ďalšie tri turnaje na rok 2022. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť ešte na mnohé súboje a čoskoro aj prvé titulové zápasy. Už teraz organizácia ponúka možnosť kúpiť si prístup na RFA live stream pre všetky turnaje do konca roka 2022.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na turnaj RFA 4?

  Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal.sk a Predpredaj.sk. Turnaj je možné sledovať aj ako RFA živý prenos na Tipsport TV alebo Voyo.

  Koľko zápasov bude na turnaji RFA 4?

  Pôvodne bolo plánovaných 12 zápasov. Aj keď sa objavili viaceré zranenia bojovníkov, tak aktuálna karta má 11 zápasov. Z toho je 9 zápasov v MMA a 2 zápasy v kategórii real fight. Ženy majú na karte 1 zápas, ďalších 10 zápasov obstarajú muži.

  Organizácia Real Fight Arena alias RFA prišla s prvým turnajom na scénu v tomto roku a hneď rozvírila hladiny v MMA rybníku na Slovensku a v Čechách. Zatiaľ mohli fanúšikovia bojových športov vidieť tri turnaje, ktoré pripravila táto organizácia. V poradí už štvrtý turnaj sa rýchlo blíži a bude sa konať 8. októbra 2022 v košickej Steel Aréne. Na východe Slovenska sa ukážu viacerí známi bojovníci ako je Tomáš Možný, Sebastián Fapšo David Hošek. Zo zahraničných mien najviac púta Kamil Minda či Nenad Avramovic. Živý prenos z turnaja RFA 4 sa tak určite oplatí sledovať. Live stream nájdete u partnerov organizácie RFA, konkrétne na Tipsporte a Voyo.