RFA MMA live stream živý prenos

RFA MMA Live stream živý prenos sa bude prvýkrát vo svojej histórii odohrávať v susednej Českej republike. Real Fight Arena je slovenská MMA organizácia, ktorá už má za sebou úspešné eventy ako Grand Opening alebo Warm Up v Bratislave. Udalosť RFA 3 sa bude odohrávať 23. júla 2022 v RT Torax Arena Ostrava Poruba. Súboje tých najlepších MMA zápasníkov si môžete vychutnať buď osobne alebo vďaka RFA live stream zadarmo. Priamy prenos bude vysielaný aj na TV Tipsport a Voyo, viac sa už dočítate v článku.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 29. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 30 € stávka bez rizika
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekciu RFA

 • RFA MMA kurzy
 • RFA MMA program
 • Zápas Brichta vs Rajnoch
 • Zápas Avramović vs Hošek
 • Real Fight Arena ďalšie zápasy
 • RFA Prize money pre víťaza
 • Real Fight Arena história
 • Často kladené otázky
 • RFA živý prenos

  RFA živý prenos prvýkrát mieri za hranice Slovenska, takže očakávania sú, samozrejme, vysoké. Tie znásobuje aj fakt, že napríklad taký Oktagon v Ostrave už tri roky neorganizoval žiadnu akciu a zrejme aj preto sa organizátori RFA rozhodli svoju českú premiéru absolvovať práve v tomto meste. RFA živý prenos začína 23. júla o 18:30, čo je sobota večer. Predbežne sa predpokladá, že by mal trvať zhruba do polnoci.

  RFA MMA živý přenos

  RFA vstupenky sa predávajú v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal. Míňajú sa rýchlo, takže ak si chcete túto MMA akciu vychutnať naživo priamo v Ostrave, príliš dlho s nákupom lístkov neotáľajte. Pre tých pohodlnejších, ktorí si chcú fighty vychutnať za obrazovkami, máme hneď niekoľko skvelých možností. Už tradičné riešenie sa ponúka aj tu a RFA pay-per-view možno nájsť priamo na ich oficiálnom webe. Cena je 9,90 eur. RFA program však budete môcť sledovať aj na televíznej stanici Voyo a na stránke Tipsportu cez TV Tipsport. Pozor, na to, aby ste si mohli pozrieť RFA priamy prenos Tipsport zadarmo, je dôležité sa v Tipsporte zaregistrovať. Na našom webe nájdete rýchly a jednoduchý návod na registráciu. Tá je úplne bezplatná a navyše teraz môžete ešte aj získať Tipsport vstupné bonusy alebo Tipsport Akčný kód.  RFA MMA program

  RFA MMA program začína 23. júla o 18:30 a bude poriadne bohatý. Nakoľko už prvé dve udalosti pod záštitou organizácie RFA si vyslúžili pochvalné uznania, podobný úspech sa očakáva aj na RFA 3. Na programe bude až 13 rôznych zápasov, pričom tie sú spravodlivo porozdeľované podľa váhových kategórií MMA a podľa Real Fight. Najsledovanejším a najočakávanejším je bez pochýb hlavný zápas večera medzi niekdajšou tvárou Oktagonu Leom Brichtom, ktorého vyzve Víťezslav Rajnoch. Predbežné predpovede hlásia horúci letný večer (sobota), takže mnohí z vás možno radšej uprednostnia RFA 3 MMA live stream živý prenos z pohodlia domova.

  RFA program

  • Udalosť: RFA 3 MMA
  • Miesto: RT Torax Arena Ostrava Poruba
  • Čas: Sobota, 23. 07. 2022, 18:30
  Zápas RFA 3 (23.07.2022) Plánovaný začiatok
  REJLIC Goran - GARBA Vojtěch okolo 23:55
  BRICHTA Leo - RAJNOCH Vítězslav okolo 23:30
  AVRAMOVIC Nenad - HOŠEK David okolo 23:00
  BENKO Jakub - ŠACH Pavel okolo 22:30
  TVRDÝ Lukáš - RÁCZ Róbert okolo 22:00
  LUTTERBACH Joilton - STRÁNÍK Adam okolo 21:30
  JACEK Czubak - JALOVIAR Jozef okolo 20:50
  DVOŘÁČEK David - DANIŠ Igor okolo 20:20
  MOKRÝ Michal - HOŘEJŠÍ Michal okolo 19:50
  GOGOLADZE Aleksandre - PRÁZDNÝ Martin okolo 19:30
  KVASNICA Marek - HERAJN Adam okolo 19:10
  RAK Roland - GLEZGO Boris okolo 18:50
  REWERA Bartosz - ŠTUMMER Josef okolo 18:30

  RFA MMA kurzy

  RFA MMA kurzy sú vypísané už takmer vo všetkých stávkových kanceláriách. V prehľadnej tabuľke nižšie si môžete pozrieť kurzy na jednotlivé zápasy napríklad od stávkovej spoločnosti Fortuna alebo tiež Tipsport. Ostrieľanejší stávkujúci už určite majú svojich favoritov vybraných a mnohí už aj natipovaných. Ak si však pri niektorom zápase nie ste istý, pozrite si nižšie naše analýzy a aktuálne informácie k jednotlivým bojovníkom. Skúste šťastie aj vy a okrem sledovania skvelých zápasov na vás môže čakať aj slušný finančný zisk. To, ako sa vašim tipom v klietke darí, si môžete pozrieť bezplatne a naživo cez Tipsport RFA živý prenos zadarmo. Táto jedinečná bezplatná služba je k dispozícii registrovaným užívateľom stávkovej spoločnosti Tipsport, ktorá je generálnym partnerom turnaja.

  Zápas turnaja RFA 3 Kategória Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Vojtěch GARBA (CZE) Goran RELJIĆ (CRO) light heavyweight 4.90 vs 1.14 4.86 vs 1.15
  Leo BRICHTA (CZE) vs Vítězslav RAJNOCH (CZE) real fight 75 kg 1.20 vs 4.04 1.13 vs 5.25
  Nenad AVRAMOVIĆ (SRB) vs David HOŠEK (CZE) middleweight 2.55 vs 1.45 2.59 vs 1.45
  Jakub BENKO (SVK) vs Pavel ŠACH (CZE) real fight 81 kg 2.11 vs 1.65 2.22 vs 1.60
  Róbert RÁCZ (SVK) vs Lukáš TVRDÝ (CZE) real fight 80 kg 1.11 vs 5.55 1.08 vs 6.70
  Jacek CZUBAK (POL) vs Jozef JALOVIAR (SVK) light heavyweight 3.40 vs 1.27 4.39 vs 1.18
  Dávid DVOŘÁČEK (CZE) vs Igor DANIŠ (SVK) real fight 75 kg 2.29 vs 1.55 2.02 vs 1.72
  Adam STRÁNÍK (CZE) vs Joilton LUTTERBACH (BRA) real fight 75 kg 4.73 vs 1.15 Nie je známé
  Michal MOKRÝ (SVK) vs Michal HOŘEJŠÍ (CZE) featherweight 1.45 vs 2.55 1.34 vs 3.05
  Aleksandre GOGOLADZE (GEO) vs Martin PRÁZDNÝ (CZE) real boxing 77 kg 1.45 vs 2.55 1.55 vs 2.32
  Marek KVASNICA (SVK) vs Adam HERAJN (CZE) Lightweight 3.21 vs 1.30 4.13 vs 1.20
  Roland RAK (SVK) vs Boris GLEZGO (CZE) Heavyweight 1.65 vs 2.11 1.50 vs 2.45
  Bartosz REWERA (POL) vs Josef ŠTUMMER (CZE) do 65 kg 2.29 vs 1.55 2.35 vs 1.54
  RFA kurzy

  Zápas Brichta vs Rajnoch

  Zápas Brichta vs Rajnoch je v podstate hlavným zápasom turnaja RFA 3, nakoľko Leo Brichta je pre organizáciu RFA dôležitou mediálnou tvárou, rovnako ako napríklad Karlos Vémola pre Oktagon. Práve k "Terminátorovi" Brichtu často prirovnávajú, jednak kvôli podobnému štýlu a jednak preto, že údajne obaja dostávajú od organizátorov ľahších súperov. Papierovo vyzerá zápas Brichta vs Rajnoch taktiež jednoznačne v prospech Brichtu, nakoľko Víťezslav Rajnoch (aspoň zatiaľ) nie je v MMA kruhoch žiadnym veľkým menom. Ale pozor, podľa známej MMA stránky Sher Dog majú obaja títo fighteri na svojom konte v klietke už desať víťazstiev.

  Zápas Brichta vs Rajnoch

  Stávkové kancelárie veria jednoznačne viac Brichtovi, na ktorého je kurz okolo 1,20, zatiaľ čo na výhru Rajnocha je kurz cez 4. Dôvodom je podľa mnohých hlavne to, že Víťezslav Rajnoch má síce výbornú výdrž a kondičku, ale technicky sú jeho súperi lepší. Podľa mnohých fanúšikov je tento zápas naplánovaný presne tak, aby hlavná hviezda RFA Leo Brichta ovládol túto českú premiéru akcie ako víťaz a korunovaný šampión.

  Tip na víťaza

  Z vyššie uvedených dôvodov doporučujeme staviť si na výhru hlavnej fighterskej tváre RFA. Vyhrá Leo Brichta.

  Zápas Brichta vs Rajnoch
  1.20 vs 4.04

  Zápas Avramović vs Hošek

  Zápas Avramović vs Hošek sľubuje veľmi zaujímavý a napínavý boj. Srbský bojovník Nenad Avramović dal o sebe výrazne vedieť na nedávnom májovom podujatí RFA. Vtedy si ako prakticky neznámy fighter zmeral sily so známym Slovákom a reprezentantom žilinskej bojovej scény - Milanom Ďatelinkom. Ten bol proti Srbovi favoritom, ale zrejme ho aj trošku podcenil a po nečakanom zvrate Avramović uškrtil Ďatelinku už v prvom kole. Všetci sú teraz zvedaví na to, čo tento skúsený 36-ročný veterán predvedie tentokrát.

  Zápas Avramović vs Hošek

  Paradoxne, práve so spomínaným Slovákom Ďatelinkom svojho času prehral Avramovićov súper na RFA 3 - Dávid Hošek. 28-ročný Čech je však aj napriek tomuto favoritom ich vzájomného zápasu, pretože v poslednom období sa jeho forma výrazne zlepšila a momentálne dokonca ťahá sériu troch výhier v rade.

  Tip na víťaza

  Avramović sa postaral o najväčšie prekvapenie májového turnaja RFA, kedy zdolal Slováka Ďatelinku. Veľkú úlohu v tom však hralo aj možné podcenenie zo strany slovenského fightera a tiež to, že Srb bol dovtedy v podstate veľkou neznámou. Veríme, že Hošek má aktuálne výrazne lepšiu formu a poučí sa z Ďatelinkových chýb proti Srbovi. Vyhrá český zápasník Dávid Hošek.

  Zápas Avramović vs Hošek
  2.55 vs 1.45

  Real Fight Arena dalšie zápasy

  Real Fight Arena ďalšie zápasy neprinesú len klasický MMA boj, ale tiež Real Fight - teda čisto postojársky súboj. Medzi najzaujímavejšie duely z pohľadu slovenského fanúšika bude patriť fight medzi Slovákom Jozefom Jaloviarom a Poliakom Jackom Czubakom. Pre zástupcu poľskej bojovej scény to bude dokonca premiérový zápas medzi profesionálmi. Vzhľadom na jeho výsledky v doterajších amatérskych súťažiach je ale favoritom tohto boja jednoznačne slovenský fighter.

  Real Fight Arena další zápasy tiket

  Okrem Poliakov posiela na turnaj svojho reprezentanta aj chorvátska fighterská škola. Goran Relji sa v klietke postaví proti Čechovi Vojtěchovi Garbovi. Zaujímavosťou je, že Garba je v civilnom povolaní vojakom. Ale ani jeho ušlachtilé zamestnanie nič nemení na tom, že favoritom zápasu je Chorvát Relji. Určite odporúčame pozrieť si aj česko-slovenský súboj, v ktorom si zmerajú sily Jakub Benko (SK) a Pavel Šach (CZ).

  RFA MMA Live stream živý prenos sa bude prvýkrát vo svojej histórii odohrávať v susednej Českej republike. Real Fight Arena je slovenská MMA organizácia, ktorá už má za sebou úspešné eventy ako Grand Opening alebo Warm Up v Bratislave. Udalosť RFA 3 sa bude odohrávať 23. júla 2022 v RT Torax Arena Ostrava Poruba. Súboje tých najlepších MMA zápasníkov si môžete vychutnať buď osobne alebo vďaka RFA live stream zadarmo. Priamy prenos bude vysielaný aj na TV Tipsport a Voyo, viac sa už dočítate v článku.