Premier League – Tottenham – West Ham


Boj o pozície zabezpečujúce pohárové miestenky bude napínavý až do posledného kola Premier League. Súboj Tottenham Hotspur proti West Ham United je priamym súbojom o tieto pozície. Obe mužstvá majú reálnu šancu bojovať o štvrtú priečku, ktorá by znamenala postup do Ligy majstrov pre budúcu sezónu. Zápasy Tottenhamu sú v poslednej dobe vzrušujúce stretnutia, ktoré prinášajú vysoké skóre. Zápas Tottenham Hotspur proti West Ham United sa odohrá 20. 3. 2022 o 17:30 na štadióne Tottenham Hotspur Stadium.

Premier League - Tottenham - West Ham

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Synottip
Výhra Tottenham 1.73 1.75
  • Zápas: Tottenham – West Ham
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 20.3.2022, 17:30

Tottenham Hotspur má čo vracať súperovi

Tottenham Hotspur má čo vracať súperovi. Či už za túto sezónu, keď v 9. kole Premier League prehral na pôde West Hamu United 1:0, alebo za tú minulú keď skončil len tri body za šiestou priečkou, ktorú si udržal West Ham. Vďaka tomu West Ham hrá túto sezónu Európsku ligu a Tottenham hral Európsku konferenčnú ligu. V tej už aj dohral, keď v skupine Európskej konferenčnej lige obsadil na jeseň nepostupovú tretiu priečku.

Tottenham podáva túto sezónu nevyrovnané výkony a tak ako dokáže potrápiť a aj poraziť mužstvá zo špice tabuľky, tak vie aj stratiť body s mužstvami bojujúcimi o záchranu. V poslednej dobe sa hra tímu a výsledky tímu zlepšujú, tak ako sa zlepšuje strelecká forma Harryho Kanea. Harry Kane a jeho dvojička z ofenzívy Son, majú obaja po 11 gólov v tejto sezóne Premier League a práve od nich dvoch sa očakáva, že rozhodnú tento zápas.

Tottenham Hotspur má čo vracať súperovi

Tottenham Hotspur zostava by mala byť pripravená v plnej sile, zranenie nehlási nikto z kľúčových hráčov. Tréner Antonio Conte sa aj vďaka vypadnutiu z európskych pohárov môže naplno zameriavať na zlepšenie umiestnenia v Premier League, k čomu by výhra nad West Ham United výrazne pomohla.

West Ham čaká náročný týždeň

West Ham čaká náročný týždeň. Vo štvrtok je to odvetný osemfinálový zápas Európskej ligy proti mužstvu FC Sevilla. V nedeľu dôležitý zápas v Premier League proti Tottenham Hotspur.

West Ham čaká náročný týždeň

V Európskej lige sa v tejto sezóne West Ham United nestratil a svoju skupinu dokázal na jeseň vyhrať. Do cesty dostal v osemfinále niekoľkonásobného víťaza Európskej ligy, mužstvo FC Sevilla. V prvom zápase prehrali hráči West Hamu 1:0 v Španielsku a v odvete sa tak budú snažiť zmazať jednogólové manko. West Ham hráva zápasy Premier League a Európskej ligy prakticky s totožným kádrom a únava sa začína prejavovať na niektorých hráčoch. Navyše sa zranil im zranil dôležitý krídelník Jarrod Bowen, ktorý vynechá tieto zápasy pre probémy s Achillovou šľachou. Navyše sa tímu prestalo v poslednej dobe dariť na ihriskách súperov, čo môže súvisieť aj s vyššie spomenutou zápasovou vyťaženosťou kostry tímu.

Tip redakcie

Vzhľadom na skutočnosť, že pozornosť Tottenhamu Hotspur je plne zameraná na Premier League, predpokladáme ich víťazstvo nad tímom West Ham United. Tottenham bude odpočinutejší, viac motivovaný a hladnejší v tomto zápase. Navyše hrá na domácom štadióne pred vlastnými fanúšikmi. West Ham United bude mať v nohách náročný zápas Európskej ligy, ktorý sa teoreticky môže rozhodnúť aj v prípadnom predĺžení alebo na penalty. To by navyše zobralo hráčom výrazne aj z psychických síl. V tomto zápase tak očakávame pomerne hladkú výhru Tottenhamu a jeho pozitívne nakopnutie smerom k bojom o štvrtú priečku tabuľky.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Synottip
Výhra Tottenham 1.73 1.75