Premier league – Manchester United vs Liverpool


V tomto zápase sa stretnú tímy, ktoré majú rozdielnu formu. Jedného trénera kritizujú a prajú si jeho odchod, druhého naopak velebia a želajú si, aby pokračoval. Reč je o tímoch Manchesteri United a Liverpoolu FC, ktoré sa stretnú túto nedeľu 24.10.2021 o 17:30 na štadióne Old Trafford.

Náš tipKurz TipsportKurz Doxxbet
Obidva tímy dajú v zápase gól1.501.50
  • Zápas: Manchester United vs Liverpool
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 24.10.2021, 17:30
Premier league - Manchester United vs Liverpool

Kto by to bol na začiatku sezóny povedal, že Manchester United sa po ôsmich zápasoch, bude nachádzať mimo top štyroch tímov tabuľky. Posledné tri im priniesli len jeden bod. Fanúšikovia, preto neveria v priamy boj o titul, kritizujú a žiadajú odchod trénera Solskjaera.

Naopak, tréner „The Reds Jurgen Klopp má úplne iné starosti. Možno tomu trochu napomohli menšie očakávania. Predsa len, veľa rozruchu okolo titulu sme v Liverpoole nepočuli. Nemecký kouč dáva dôvod fanúšikom na úsmev a ukazuje, že patrí medzi top manažérov na svete.

Po poslednej prehre, by podľa mnohých, mal skončiť

Na povrch vychádzajú informácie, že Solskjaer, by mal z klubu odísť. Fanúšikovia hovoria o stagnácii a túžia po zmene. Nórsky kormidelník má pritom jeden z najlepších kádrov lige, a možno aj jeden z najlepších kádrov klubu z posledných rokov.

Pohár trpezlivosti, pomaly, ale isté preteká. Po poslednom ligovom zápase s Leicesterom, možno už aj pretiekol. Zápas dopadol najhoršie, ako mohol – prehrou 2:4. Tréner “Červených diablov” povedal, že sa hnevá za štyri zbytočné inkasované góly a že si, kvôli tomu zaslúžili prehru. Záložník Pogba reagoval podobne. Uznal, že jeho tím má problém a že práve teraz je čas, kedy musia ukázať, že sú vyspelý tím.

Po poslednej prehre, by podľa mnohých, mal skončiť

Čaká ich však náročný žreb. Najbližšie sa stretnú s Atalantou, Liverpoolom, Tottenhamom, opäť Atalantou a Manchesterom City. Všetky zápasy sa odohrajú za menej ako mesiac. Po ňom môžeme súdiť a predpokladať, či Solskjaer, naozaj z klubu odíde. Ak chce atmosféru upokojiť, najlepším spôsobom, by mala byť výhra na domácom štadióne, práve proti Liverpoolu.

Klopp so svojich hráčov dokáže vyťažiť maximum

Ukazuje sa, že Jürgen Klopp patrí medzi najlepších manažérov na svete. Aj napriek zlým výsledkom z minulej sezóny, klub v ňom mal naďalej dôveru a teraz sa im za to príjemné odvďačuje.

Najpríjemnejšia vizitka jeho práce, sú celkové výkony tímu, ale hlavne Mohameda Salaha, ktorý v posledných ôsmich zápasoch, zaznamenal sedem gólov a štyri asistencie. Nemecký kouč, 29-ročného Egypťana patričné chváli. Podľa jeho slov, preňho je v tomto momente najlepším hráčom na svete. V dobrej forme sú aj iní hráči – Roberto Firmino či Adrew Robertson.

Klopp so svojich hráčov dokáže vyťažiť maximum

“The Reds” na pôde Manchestru United nečaká nič ľahké. V predchádzajúcich dueloch však ukázali, že budú priamym konkurentom na titul. Do tohto zápasu nastúpia vo väčšej pohode, a preto, by sme ich mohli označiť za miernejšieho favorita na víťazstvo.

Tip redakcie

Na základe analýz obidvoch mužstiev sme si pre vás vybrali nasledovný tip. Podľa nášho názoru, v tomto zápase sa presadia obidve mužstvá. Motivácia je obrovská na obidvoch stranách. Držanie lopty bude skôr vyrovnané. Za domácich, sa ako kandidáti na gól ponúkajú Ronaldo, Rashford či Fernandes. Hostia strelili v posledných zápasov oveľa viac gólov, a preto sa ponúka, aj viac adeptov. Či už vyhrá Manchester alebo Liverpool, čaká nás dobrý zápas, v ktorom uvidíme minimálne jeden gól na oboch stranách.

Náš tipKurz TipsportKurz Doxxbet
Obidva tímy dajú v zápase gól1.501.50