Oktagon MMA Underground Vémola vs. Marpo live stream

Po viac ako 4 rokoch vyzývania a sporov sa konečne dočkáme zápasu, na ktorý je zvedavá celá československá scéna bojových športov. Udalosť Oktagon MMA Underground VÉMOLA vs. MARPO prinesie najväčší boxerský galavečer v histórii Česka a Slovenska. Vo vypredanej O2 aréne v Prahe sa proti sebe v sobotu 21.mája v klasickom boxe na 6x3minúty postavia historicky najlepší český zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola a český raper Otakar „Marpo“ Petřina.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
Tipsport TV + 50€ bez vkladu

Oktagon MMA Underground Vémola vs. Marpo live stream

Okrem nich sa na turnaji predstavia aj ďalšie veľké mená československej, ale aj zahraničnej bojovej scény ako Miloš „Meloun“ Petrášek, Samuel „Pirát“ Krištofič, Matej Peňáz, slovenská legenda Muay Thai Vlado Moravčík, český talent kickboxu Vašek Sivák, šampión OKTAGONU v bantamovej váhe Jonas Magard a mnoho ďalších. Všetky tieto zápasy nájdete aj v kurzovej ponuke stávkovej kancelárie Tipsport kde po registrácii teraz dostanete bonus zadarmo 50 € na Vaše stávky.

Oktagon MMA Underground Vémola vs. Marpo live stream

Živý prenos tejto boxerskej a spoločenskej udalosti roka budete môcť sledovať v sobotu 21.mája od 17:30 jedine cez platený prenos - PPV Oktagon TV. Cena za PPV v predpredaji je 10,99€, v deň turnaja už 13,99€. Zvykom bývalo, že prenosy Oktagonu boli vysielané aj na TV Tipsport, no tento turnaj, žiaľ takú možnosť neprinesie. Prvý zápas - Free Prelims, a takisto predzápasové štúdio, bude možné sledovať aj zadarmo na Youtube kanáli OKTAGON MMA. • Udalosť: Oktagon MMA Underground
 • Miesto: O2 Arena Praha
 • Čas: Sobota, 21. 05. 2022, 18:00
Zápas Oktagon Underground (21.05.2022)Plánovaný začiatok
Karlos VÉMOLA vs Otakar Petřina MARPOokolo 22:30
Miloš PETRÁŠEK vs Samuel KRIŠTOFIČokolo 22:00
Jonas MÅGÅRD vs Václav SIVÁKokolo 21:30
Matěj PEŇÁZ vs Alex LOHORÉokolo 21:00
Ronald PARADEISER vs Vladimír MORAVČÍKokolo 20:30
Václav MIKULÁŠEK vs Michal KOTALÍKokolo 20:00
Leandro SILVA vs Marek MAZUCHokolo 19:40
Lucie SEDLÁČKOVÁ vs Dorota NOREKokolo 19:20
Vladimír LENGÁL vs Michael KRČMÁŘokolo 19:10
Milan PALEŠ vs Jakub BAHNÍKokolo 18:50

Vyberte si sekciu Oktagonu 32

 • Oktagon Underground kurzy
 • Oktagon Underground program
 • Zápas Vémola vs Marpo
 • Zápas Zápas Petrášek vs. Krištofič
 • Oktagon Underground ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon Underground kurzy

  V turnajoch MMA sa často stáva, že niektoré zápasy a tak aj Oktagon kurzy bývajú zrušené tesne pred začiatkom udalosti z dôvodu zranenia niektorého zo zápasníkov. Príprava na zápasy MMA je dlhá a úplne iná ako na zápasy v postojárskych disciplínach. Boxeri často zvládnu aj viac zápasov v kratšom časovom horizonte. Preto veríme, že sa už nič nečakané nestane a budeme si môcť vychutnať všetky zápasy tohto veľkými menami nabitého turnaja.

  Všetky stávkové udalosti pre turnaj Oktagon Underground Vémola vs. Marpo je možné nájsť na stránke Tipsportu ale aj v ponuke niektorých ďalších stávkových kancelárií. Tipéri na Tipsporte v hlavnom zápase viac veria Karlosovi Vémolovi, na ktorého je stavených už 87 278€ zatiaľ čo na Marpa len 56 026€.

  Oktagon 32 kurzy

  Zápas turnaja Oktagon UndergroundOktagon kurzy TipsportOktagon kurzy FortunaVáhový limit
  Karlos VÉMOLA vs Otakar Petřina MARPO1.70 vs 2.011.70 vs 2.0584 kg
  Miloš PETRÁŠEK vs Samuel KRIŠTOFIČ1.35 vs 2.911.36 vs 2.9491 kg
  Jonas MÅGÅRD vs Václav SIVÁK3.15 vs 1.303.27 vs 1.3064 kg
  Matěj PEŇÁZ vs Alex LOHORÉ1.18 vs 4.201.16 vs 4.6988 kg
  Ronald PARADEISER vs Vladimír MORAVČÍK2.53 vs 1.452.59 vs 1.4577 kg
  Václav MIKULÁŠEK vs Michal KOTALÍK2.16 vs 1.602.18 vs 1.6291 kg
  Leandro SILVA vs Marek MAZUCH1.35 vs 2.911.38 vs 2.8585 kg
  Lucie SEDLÁČKOVÁ vs Dorota NOREK1.30 vs 3.151.60 vs 2.2257 kg
  Vladimír LENGÁL vs Michael KRČMÁŘ1.45 vs 2.531.40 vs 2.7771 kg
  Milan PALEŠ vs Jakub BAHNÍK1.60 vs 2.161.55 vs 2.3275 kg
  Luděk GREGUŠ vs Alessio MALATESTA2.03 vs 1.802.05 vs 1.7069 kg
  Melvin MANÉ vs Adam KOŠUT1.90 vs 1.801.95 vs 1.7891 kg

  Oktagon Underground program

  Oktagon Underground program prinesie zmenu. Namiesto MMA uvidíme 2 zápasy v malých rukaviciach pod pravidlami underground a 10 boxerských zápasov. V pražskej O2 aréne sa však predstaví mnoho bojovníkov, ktorých poznáme z MMA a sú výborní v postoji. Určite sa máme na čo tešiť a turnaj prinesie skvelé zápasy.

  Karta naznačuje aj to, že by sme sa mali dočkať aj niekoľkých ukončení pred limitom. Vypichnúť môžeme zápasy Magard vs. Sivák, Peňáz vs. Lohoré, Petrášek vs. Krištofič a samozrejme hlavný zápas Vémola vs. Marpo. Prvý zápas by sa mal začať už okolo 18:00. Určite nezmeškajte túto boxerskú udalosť roka, o ktorej sa bude ešte dlho hovoriť.

  Oktagon Underground program

  Zápas Vémola vs. Marpo

  Turnaj Oktagon Underground Vémola vs. Marpo ako to už z názvu vyplýva, prinesie hlavný zápas dvoch ľudí z odlišných svetov - bojovníka MMA Karlosa Vémolu a rapera Otakara Marpa Petřinu vo váhe do 84 kg. Zápas, ktorý sa musel kvôli Karlosovým zraneniam a pandémii niekoľkokrát odkladať priťahuje obrovskú pozornosť divákov a médií, ale aj celej československej bojovej scény. Vznikol, keď Marpo v rozhovore po výhre nad Rytmusom povedal o Vémolovi, že nie je dobrý v postoji a nevie boxovať. Karlos na nič nečakal a Marpa okamžite vyzval na zápas v klasickom boxe.

  Zápas Vémola vs Marpo

  Karlos Vémola je historicky najúspešnejší český MMA bojovník s bilanciou 31 výhier a len 6 prehier. Jediný, kto ho dokázal z československej scény poraziť, bol v zápase storočia Attila Végh. Karlos sa venuje bojovým športom už 30 rokov no v posledných mesiacoch si prešiel veľmi rušným obdobím ako v športovom, ale aj osobnom živote. Karlos si v príprave na titulový zápas v MMA vo váhe do 84 kg proti Marcinovi Naruszckovi z Poľska odtrhol triceps a hrozilo mu, že bude musieť ukončiť profesionálnu kariéru zápasníka. Ukázal však, že prezývku Terminátor nemá len tak a dokázal sa vrátiť späť po viac ako ročnej pauze. Karlos hovorí, že si ide po svoj prvý knockout kariéry a robí preto všetko čo je v jeho silách. Vémola sa pripravuje v legendárnom boxerskom klube v pražskom Rohovníku pod vedením trénera Michala Soukupa.

  Vémola

  Marpo je predovšetkým známym hudobníkom a raperom. Bol bubeníkom skupiny Chinaski a frontmanom rapovej skupiny Troublegang, s ktorou vypredal O2 arénu. Avšak k bojovým športom má blízko už od útleho veku. Ako 18 ročný začal s thajským boxom, kde sa mu podarilo dokonca získať titul vicemajstra Českej republiky. Celkovo nazbieral 9 zápasov, z ktorých 6 vyhral. Jeho posledný zápas však pridal naposledy v roku 2010. Vtedy sa musel rozhodnúť či bude pokračovať ako bubeník v kapele Chinaski alebo sa bude venovať bojovým športom, pretože rebrá mu prepichli pľúca a skončil v nemocnici.

  Vybral si cestu hudobníka, no po rokoch si znovu našiel cestu k bojovým športom. V boxerskom zápase v roku 2018 porazil suverénne na body slovenského rapera Rytmusa. Sám tvrdí, že so svojim výkonom nebol spokojný a myslel si, že Rytmusa dokáže ukončiť knockoutom. Marpo podobne ako Karlos trénuje s postojárskou elitou a v rohu by mal mať dokonca svetovú boxerskú legendu Shannona Briggsa.

  Obaja sa naplno pustili do prípravy a trénujú s najlepšími trénermi a bojovníkmi. Zo začiatku bol favoritom Marpo keďže je technickejší a má viac skúsenosti s postojovými disciplínami. Momentálne sa však kurzy otočili a favoritom stávkových kancelárií je Karlos Vémola, ktorý tvrdí, že rapera bude tlačiť a neuhne mu ani o centimeter. Uvidíme však či to Karlosovi bude stačiť, keďže Marpo je v boxe určite viac doma. Odhadujeme, že Marpo zúročí svoje skúsenosti a zápas zvládne. Zápas v boxe je niečo úplne iné ako MMA a Karlos nemôže využiť svoju hlavnú devízu - zápasenie.

  Tip na vítěze
  Výhra Marpo Tipsport – 2,01

  Zápas Zápas Petrášek vs. Krištofič

  Na turnaji Oktagon Underground Vémola vs. Marpo sa v hlavnom predzápase večera predstaví vo váhe do 91kg dvojica obľúbencov publika. Za Česko Miloš „Meloun“ Petrášek a za Slovensko Samuel „Pirát“ Krištofič. Zápas, ktorý sa mal pôvodne niesť v priateľskom duchu sa ale nakoniec vyhrotil do poriadnych trashtalkov. Obaja aktéri si cez sociálne siete a rôzne rozhovory posielajú štipľavé odkazy, a tak to vypadá že v ringu uvidíme poriaku bitku.

  Zápas Petrášek vs Pirát

  Petrášek je jedným z najobľúbenejších zápasníkov organizácie Oktagon MMA a jedným z adeptov na titul v poloťažkej váhe. Ešte pred nedávnom však bolo všetko inak a Meloun po troch prehrách v roku 2019 uvažoval o konci zápasníckej kariéry. Prišiel však turnaj na Štvanici a víťazstvo nad chorvátom Neferanovičom a vypadá to tak, že Petrášek je späť. Koncom minulého roka sa mal predstaviť v zápase s Rafaelom Xavierom o šancu bojovať v titulovom zápase, no pre zranenie ho už viackrát presunuli.

  Podľa jeho slov ho toto zranenie nelimituje v postoji a preto môže nastúpiť v boxerskom zápase. Petrášek sa pripravuje pod vedením legendárneho trénera Michala Soukupa spoločne s Vémolom a českou boxerskou špičkou. Podľa svojich slov, Meloun nedovolí Pirátovi zúčastniť sa ďalšieho zápasu, ktorý si dohodol už o dva týždne a bude ho chcieť knockoutovať už v prvom kole.

  Pirát má nálepku jedného z najkontroverznejších slovenských MMA zápasníkov Oktagonu. Razí filozofiu „čo na srdci to na jazyku“ a nebojí sa často pustiť aj do promotéra organizácie Ondřeja Novotného. Ukázalo sa to na sociálnych sieťach aj pred týmto zápasom kedy Novotný spoločne s Melounom Piráta kritizovali a on im nezostal nič dlžný. Pirát bol ešte prednedávnom držiteľom opasku dočasného šampióna strednej váhy Oktagonu, no prišiel oň práve v zápase s Petráškovým kamarátom Patrikom Kinclom. Krištofič sa pripravuje na zápas v Bratislave pod vedením Borisa Topčiča a takisto vo svojom domácom SFG gyme s tímovými kolegami ako napríklad výborný slovenský boxer Michal Plesník. Pirát si už stihol dohodnúť aj ďalší zápas o 2 týždne na Fight Night Challange, tým pádom bude chcieť takisto čo najskôr Petráška ukončiť KO.

  Obaja bojovníci sú dostatočne skúsení a preferujú boj v postoji aj v MMA. Petrášek sľubuje, že Pirátovi nedovolí zúčastniť sa ďalšieho zápasu v krátkom čase a ukončí ho pred limitom. To sa však ešte nikomu nepodarilo, a preto si myslíme, že tento zápas skončí víťazstvom Petráška na body.

  Tip na vítěze
  Petrášek Tipsport- 1,35

  Oktagon Underground ďalšie zápasy

  Turnaj Oktagon Underground Vémola vs. Marpo otvorí dvojica zápasov. Melvin Mané vs. Adam Kosut a Luděk Greguš vs. Alessio Malatesta. Tieto zápasy budú pod pravidlami Underground v malých rukaviciach na 3 kolá. Sú to zápasy ortodoxných strikerov, kde sa nedá očakávať nič iné ako ukončenie pred časovým limitom.

  Ďalej sa na karte prelims predstavia už v klasickom boxe víťaz pyramídy Oktagon Underground Milan Páleš proti MMA zápasníkovi Jakubovi Bahníkovi. Na programe bude aj odveta medzi výbornými postojármi Vladimírom Lengálom a Michaelom Krčmářom. Prvý a jediný ženský zápas večera obstarajú Lucie Sedláčková proti poľskej súperke Dorote Norek. V hlavnom zápase na prelims sa stretnú bývalý vyzývateľ Davida Kozmu o titul vo welterovej váhe Leandro „Apollo“ Silva a nebezpečný slovenský bojovník Marek Mazuch.
  Oktagon Underground Apollo vs Mazuch

  Na úvod hlavnej karty sa môžeme tešiť na zápas dvoch MMA zápasníkov, ktorí začínali v boxe. Václav „Baba Jaga“ Mikulášek vyzve Michala Kotalíka, ktorý sa vracia do boja po vynútenej pauze strávenej vo väzení. V ďalšom zápase na seba narazia veľký talent slovenského MMA Ronald Paradeiser proti najväčšej slovenskej legende muay thai Vladovi „Draculovi“ Moravčíkovi. Nasledovať budú Matěj „Money“ Peňáz, ktorý sa onedlho predstaví aj v DNCS kde bude bojovať o zmluvu do UFC a budúci titulový vyzývateľ Patrika Kincla Alex „Da Killa Kid“ Lohoré.

  V predposlednom zápase na hlavnej karte nastúpia proti sebe držiteľ opasku Oktagonu Jonas Magard a obrovský talent českého, ale aj svetového kickboxu Václav Sivák. Medzi nimi taktiež prebehol pred zápasom zaujímavý trashtalk, a tak bude zaujímavé sledovať ako tento zápas nakoniec dopadne. Turnaj vyvrcholí dvomi už vyššie spomenutými zápasmi – Petrášek vs. Krištofič a Vémola vs. Marpo.

  Často kladené otázky

  Kedy a kde bude prebiehať udalosť Oktagon Underground Vémola vs. Marpo?

  Udalosť Oktagon Underground Vémola vs. Marpo bude prebiehať 21.5.2022 v pražskej O2 aréne. Vstupenky je možné si zakúpiť v sieťach ticketportal a ticketmaster.

  Kde bude vysielaný prenos Oktagon Underground Vémola vs. Marpo?

  Tento zápas bude možné sledovať naživo iba cez PPV OKTAGON TV v cene 10,99€ v predpredaji a v deň turnaja to už bude 13,99€. Minulé turnaje sme boli zvyknutí sledovať zápasy aj úplne zadarmo na TV Tisport, no pre tentokrát to vedenie Oktagon MMA zatiaľ neumožnilo. Predzápasové štúdio a prvý zápas bude možné sledovať na Youtube kanáli Oktagon MMA už od 17:30.

  Kde a aké stávky môžem uzavrieť na zápasy Oktagon Underground Vémola vs. Marpo?

  Stávky na všetky zápasy tohto turnaja je možné uzatvoriť prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport. Môžete si staviť na to kto vyhrá, ale aj na to, či zápas bude ukončený pred limitom na KO jedného zo zápasníkov, alebo bude ukončený až na body.

  Koľko zápasov bude na Oktagon Underground Vémola vs. Mapro a kedy udalosť začne?

  Prvý zápas na turnaji Oktagon Underground by mal začať okolo 18:00. Karta prelims bude obsahovať 6 zápasov a na hlavnej karte uvidíme takisto 6 zápasov.

  Bude na turnaji Oktagon Underground aj zápas o titul?

  Nie. Na turnaji Oktagon Underground sa nebude bojovať o tituly, keďže sa nebude bojovať v MMA. Zápasy budú exhibičné v klasickom boxe.

  Po viac ako 4 rokoch vyzývania a sporov sa konečne dočkáme zápasu, na ktorý je zvedavá celá československá scéna bojových športov. Udalosť Oktagon MMA Underground VÉMOLA vs. MARPO prinesie najväčší boxerský galavečer v histórii Česka a Slovenska. Vo vypredanej O2 aréne v Prahe sa proti sebe v sobotu 21.mája v klasickom boxe na 6x3minúty postavia historicky najlepší český zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola a český raper Otakar „Marpo“ Petřina. Okrem nich sa na turnaji predstavia aj ďalšie veľké mená československej, ale aj zahraničnej bojovej scény ako Miloš „Meloun“ Petrášek, Samuel „Pirát“ Krištofič, Matej Peňáz, slovenská legenda Muay Thai Vlado Moravčík, český talent kickboxu Vašek Sivák, šampión OKTAGONU v bantamovej váhe Jonas Magard a mnoho ďalších. Všetky tieto zápasy nájdete aj v kurzovej ponuke stávkovej kancelárie Tipsport kde po registrácii teraz dostanete bonus zadarmo 50 € na Vaše stávky.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Cashout

  Čo je vlastne cashout? V tomto článku sa dozviete ako cashout správne využívať a prečo je medzi tipérmi taký obľubený. Taktiež si ukážeme ako sa…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Stávkové kurzy vysvetlenie

  Vo svete stávok sa obvykle používa hneď niekoľko druhov kurzov a preto sa oplatí podrobne zamerať na stávkové kurzy vysvetlenie. Platí totiž, že stávkové kurzy…