Oktagon MMA 40 live stream živý prenos

Oktagon 40 live stream ponúkne divákom netradičný zážitok. Turnaj sa uskutoční 4. marca 2023 od 18:00 v Ostrave, konkrétne v Ostravar aréne. Oktagon 40 program takmer kompletne zaplnili osemfinálové zápasy pyramidového turnaja Tipsport Gamechanger. V článku sa dozviete, kde sledovať Oktagon 40 živý prenos a kto všetko sa ho zúčastní. Oktagon 40 kurzy sa primárne zameriava na jednotlivé zápasy, ale popri tomu už môžete tipovať aj celkového víťaza pyramídy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registráciu
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 40

 • Kde sledovať Oktagon 40 live stream zdarma
 • Oktagon 40 vstupenky
 • Oktagon 40 kurzy
 • Oktagon 40 program
 • Zápas Kozma vs Siwiec
 • Zápas Krištofič vs Lohoré
 • Oktagon 40 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Oktagon

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Fortuna TV
  Fortuna
  100€ stávka bez rizika

  Oktagon 40 MMA živý přenos

  Oktagon 40 živý prenos začína 4.3.2023 o 18:00. Turnaj v Ostrave je vždy zárukou kvality, ale teraz prináša niečo jedinečné. Projekt Tipsport Gamechanger alias Európska Liga majstrov MMA štartuje práve na turnaji Oktagon 40. S výnimkou jedného zápasu sa o celú kartu postarajú bojovníci, ktorí chcú zabojovať o obrovskú výhru. V osemfinále nastúpi 16 bojovníkov z 15 krajín. O turnaj sa zaujímajú diváci i novinári z celej Európy a to len potvrdzuje výnimočnosť tohto projektu. Oktagon 40 živý prenos je obohatený aj o obrovskú tlačovú konferenciu Oktagon Time. Tá sa uskutoční deň v piatok 3.3.2023 o 16:30. Zúčastnia sa jej okrem bojovníkov ostravského turnaja aj všetci aktuálny držitelia titulového opasku v Oktagone.

  Oktagon 40 MMA živý přenos

  Zdroj: FB organizacie Oktagon

  • Na Oktagon 40 štartuje pyramída Tipsport Gamechanger vo welterovej váhe o 1 milión eur.
  • Slovensko v pyramíde reprezentuje Samuel “Pirát” Krištofič a Radovan Úškrt.
  • V prvom kole pyramídy o milión eur sa objaví 16 bojovníkov naprieč celej Európy.

  • Udalosť: Oktagon 40
  • Miesto: Ostravar Aréna, Ostrava
  • Čas: Sobota, 4. 3. 2023, 18:00  Kde sledovať Oktagon 40 live stream zdarma

  Vďaka TV Tipsport majú diváci opäť možnosť kde sledovať Oktagon 40 live stream zdarma. Pre sledovanie zápasov naživo je potrebná registrácia a staviť si aspoň za 1.20€. Vďaka tejto minimálnej stávke, môžu hráči sledovať live streamy zadarmo až 30 dní. Pokiaľ chcete sledovať turnaj s lepšou kvalitou akú ponúka TV Tipsport, môžete si zakúpiť PPV (pay-per-view). Cena za PPV na Oktagon.tv je 10.99€. Ďalšou možnosťou kde sledovať Oktagon 40 live stream zdarma je YouTube kanál organizácie. Tradične bude dostupný živý prenos free prelims zápasu. Okrem toho môžete na YouTube sledovať live aj oficiálne váženie pred turnajom či veľkú tlačovú konferenciu Oktagon Time.

  Kde sledovať Oktagon 40CenaDetaily prenosu
  Oktagon TV10.99€Live stream cez PPV
  Tipsport TVzadarmoLive stream
  YouTubezadarmoLive stream zadarmo free prelims zápasu, časom pridané záznamy všetkých zápasov

  Oktagon 40 vstupenky

  Oktagon 40 vstupenky sú dostupné cez portál ticketportal.cz. Turnaj sa koná v Ostrave v Ostravar arene v sobotu 4. marca 2023 od 18:00. O turnaj je obrovský divácky záujem a všetko smeruje k tomu, že hala bude vypredaná. Ak by ste chceli vidieť podujatie na vlastné oči priamo z hľadiska, tak neváhajte s kúpou. V prípade, že sa vám lístky nepodarí zohnať, stále máte viaceré možnosti kde sledovať Oktagon 40 naživo. Informácie nájdete vyššie v článku.

  Oktagon 40 kurzy

  Oktagon 40 kurzy sú dostupné už dlhšiu dobu. Organizácia potvrdila dvojice pre osemfinále projektu Tipsport Gamechanger už na začiatku februára. Následne boli oznámené aj dva rezervné zápasy pre osemfinále i jediný duel turnaja, ktorý sa netýka spomínanej pyramídy. Oktagon kurzy su najvyrovnanejšie za dlhú dobu, čo len potvrdzuje vysokú kvalitu jednotlivých bojovníkov. Najväčší favorit svojho zápasu je domáci Dávid Kozma proti Poliakovi Siwiecovi. Jeho kurz na výhru je 1.15, Siwiec má 4.73. Český zástupca je zároveň jeden z najväčších favoritom na celkový triumf v pyramíde. Slováci sa na turnaji predstavia dvaja, Samuel “Pirát” Krištofič a Radovan Úškrt. Krištofič sa stretne s Francúzom Lohorém a podľa kurzov je outsiderom súboja. Krištofič má kurz 2,29, Lohoré 1.55. Úškrt má proti van Suijdamovi kurz 1.70. Všetky kurzy nájdete v priloženej tabuľke.

  Zápas turnaja Oktagon 40Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  David Kozma (CZE) vs Łukasz Siwiec (POL)1.15 vs 4.731.13 vs 5.25welterweight
  Samuel Krištofič (SVK) vs Alex Lohoré (FRA)2.29 vs 1.552.18 vs 1.62welterweight
  Máté Kertész (HUN) vs John Hathaway (GBR)3.56 vs 1.253.27 vs 1.28welterweight
  Radovan Úškrt (SVK) vs Melvin Van Suijdam (NED)1.70 vs 2.031.70 vs 2.05welterweight
  Leandro Silva (BRZ) vs Andreas Michailidis (GRE)1.60 vs 2.191.68 vs 2.08welterweight
  Bojan Veličković (SRB) vs Ion Surdu (MOL)1.30 vs 3.211.36 vs 2.94welterweight
  Christian Jungwirth (GER) vs José Antonio Martín Reis (ESP)1.50 vs 2.411.55 vs 2.32welterweight
  Louis Glismann (DEN) vs Amiran Gogoladze (GEO)1.50 vs 2.411.55 vs 2.32welterweight

  Oktagon 40 program

  Oktagon 40 program začína free prelims zápasom Palaiologos vs Grabinski o 18:00. Posledným zápasom večera je duel Kozma vs Siwiec s plánovaným začiatkom 23:00. Celkovo počas večera uvidíme 11 zápasov. Desať zápasov je vo welterovej váhe, všetky v rámci osemfinále projektu Tipsport Gamechanger. K ôsmim osemfinálovým zápasom sa totižto pridali aj dva rezervné zápasy vo welterovej váhe. Posledný jedenásty duel je v ľahkej váhe. Už sme spomínali, že Slováci sa predstavia dvaja. Radovan Úškrt sa stretne s van Suijdamom približne o 19:00 v rámci prelims karty. Zápas Lohoré vs Krištofič je hlavný predzápas večera so začiatkom o 22:30. Počas večera sa očakáva jeden kvalitný zápas za druhým a preto netreba zmeškať ani jeden z nich. Plánované časy zápasov sme vám zhrnuli v nasledujúcej tabuľke.

  Zápas Oktagon 40 (4.3.2023)Plánovaný začiatok
  David Kozma (CZE) vs Łukasz Siwiec (POL)po 18:00
  Samuel Krištofič (SVK) vs Alex Lohoré (FRA)po 18:00
  Máté Kertész (HUN) vs John Hathaway (GBR)po 18:00
  Radovan Úškrt (SVK) vs Melvin Van Suijdam (NED)po 18:00
  Leandro Silva (BRZ) vs Andreas Michailidis (GRE)po 18:00
  Bojan Veličković (SRB) vs Ion Surdu (MOL)po 18:00
  Christian Jungwirth (GER) vs José Antonio Martín Reis (ESP)po 18:00
  Louis Glismann (DEN) vs Amiran Gogoladze (GEO)po 18:00

  Zápas Kozma vs Siwiec

  Zápas Kozma vs Siwiec je hlavný zápas večera Oktagon 40. Domáci miláčik Dávid “Ružový panter” Kozma (30:12) je bývalý šampión Oktagonu vo welterovej váhe. Titul dokázal až 5x obhájiť a padol až v poslednom zápase s Britom. Vo svojej váhe držal titul v rokoch 2018 až 2022 a porazil viacerých bojovníkov z pyramídy. To z neho robí jedného z najväčších favoritov. V osemfinále proti nemu nastúpi Poliak Lukasz Siwiec ( 8:1). Tento bojovník je šampión poľskej organizácie Babilon MMA. Jeho prednosťou je boj na zemi, kde by s Kozmom ako bývalým judistom mohli predviesť zaujímavý zápas.

  Zápas Kozma vs Siwiec

  Zdroj: FB organizácie Oktagon

  Tip redakcie:viac ako 2.5 začatých kôl v zápase

  Dávid Kozma je pre nás jasným favoritom v tomto zápase. Je komplexnejší, skúsenejší a bojoval proti oveľa kvalitnejším súperom. Napriek tomu nečakáme žiadne rýchle ukončenie. Kozma ukazuje v klietke, že je inteligentný bojovník. Nerobí mu problém počkať na svoju príležitosť na ukončenie zápasu. Dovtedy sa sústredí na získavanie jednotlivých kôl pre prípadné rozhodnutie rozhodcov. Jeho posledných osem zápasov trvalo viac ako dve kolá a to čakáme aj teraz.

  Zápas Kozma vs Siwiec
  1.15 vs 4.73

  Zápas Krištofič vs Lohoré

  Zápas Lohoré vs Krištofič bol už v minulosti dohodnutý, ale pre zranenie Slováka sa nekonal. Teraz všetko nasvedčuje tomu, že dvoch elitných postojárov proti sebe uvidíme. Alex Lohoré (22:8) je mierny favorit stávkových kancelárií. V poslednom zápase proti Juráčkovi ukázal dôvod. Jeho prednosťou sú rýchle a presné údery v postoji. Má za sebou skúsenosti z Bellatoru či Cage Warriors a sám seba označuje za najnebezpečnejšieho bojovníka. Samuel “Pirát” Krištofič (16:4) je slovenský bojovník, ktorého sa však neoplatí podceniť. Nikdy nebol ukončený pred limitom a to svedčí o obrovskom odhodlaní. Obaja zápasníci nastupovali okrem welterovej váhy aj v strednej váhe a fyzické parametre by mali byť vyrovnané.

  Zápas Krištofič vs Lohoré

  Zdroj: FB organizácie Oktagon

  Tip redakcie: zvíťazí Krištofič

  Samuel “Pirát” Krištofič je mierny outsider, napriek tomu ho tipujeme za víťaza zápasu. Oproti Lohorému je o trochu komplexnejší bojovník. V prípade, že bude v postoji lepší Lohoré, bude sa Pirát tlačiť na pletivo a zem. Tam by mohol získať prevahu pre prípadné bodové rozhodnutie.

  Zápas Krištofič vs Lohoré
  2.29 vs 1.55

  Oktagon 40 ďalšie zápasy

  Na turnaji Oktagon 40 ďalšie zápasy nebudú zaostávať atraktivitou za vyššie spomenutými duelmi. Vo welterovej váhe sa predstavia elitný bojovníci jednotlivých krajín. Všetci majú vysoko pozitívne zápasnícke skóre. Medzi najväčšie hviezdy patrí John Hathaway, kedysi 14. v rebríčku na svete. Ten sa stretne v napínavom zápase s maďarskou hviezdou Maté Kertészom. Christian Jungwirth zápasil necelý mesiac dozadu v hlavnom zápase večera na podujatí Oktagon 39. Teraz ho čaká Španiel Primera. Zápas Glismann vs Gogoladze je pre mnohých súbojom dvoch čiernych koní pyramídy. Spomenúť by sme mohli naozaj každý zápas, keďže obsadenie turnaja je extrémne kvalitné.

  Oktagon 40 ďalšie zápasy

  Zdroj: FB organizácie Oktagon

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Oktagon 40?

  Turnaj Oktagon 40 sa koná v sobotu 4. marca 2023 od 18:00. Podujatie sa uskutoční v Ostravar aréne v Ostrave.

  Kde môžem sledovať Oktagon 40 live stream živý prenos?

  Oktagon 40 live stream si môžete zakúpiť formou PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Cena je 10.99€. Oktagon 40 živý prenos zadarmo poskytuje stávková kancelária Tipsport. Tipsport TV je pre registrovaných hráčov, ktorí v mesiaci pred turnajom uskutočnili minimálnu stávku aspoň 1.20€.

  Kde sa dajú kúpiť vstupenky na Oktagon 40?

  Vstupenky na Oktagon 40 sa predávajú prostredníctvom portálu ticketportal.cz. Turnaj je možné sledovať naživo aj cez live stream.

  Kto nastúpi v hlavnom zápase na Oktagon 40?

  Ako hlavný zápas večera Oktagon 40 uvidíme súboj Kozma vs Siwiec. Kozma je rodák z Karvinej a v blízkej Ostrave má aj preto obrovskú fanúšikovskú podporu. Hlavný zápas večera je plánovaný na 23:00. Rovnako ako všetky osemfinálové zápasy pyramídy Tipsport Gamechanger bude na 3x5 minút.

  Kedy spoznáme víťaza pyramídy Tipsport Gamechanger?

  Presný termín kedy sa odohrá finále pyramídy Tipsport Gamechanger ešte nebol oznámený. Celý turnaj však má prebehnúť v roku 2023.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon 40 live stream ponúkne divákom netradičný zážitok. Turnaj sa uskutoční 4. marca 2023 od 18:00 v Ostrave, konkrétne v Ostravar aréne. Oktagon 40 program takmer kompletne zaplnili osemfinálové zápasy pyramidového turnaja Tipsport Gamechanger. V článku sa dozviete, kde sledovať Oktagon 40 živý prenos a kto všetko sa ho zúčastní. Oktagon 40 kurzy sa primárne zameriava na jednotlivé zápasy, ale popri tomu už môžete tipovať aj celkového víťaza pyramídy.

  Mohlo by vás zaujímať

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Oktagon 43 kurzy

  Oktagon 43 kurzy sú jedny z najvyrovnanejších v histórii organizácie. K dispozícii je 11 zápasov a každý si môže staviť na svojho favorita. Ak neviete…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…