Oktagon MMA 39 live stream živý prenos

Oktagon pokračuje v expanzii do zahraničia a vďaka tomu uvidíme Oktagon 39 live stream. Oktagon 39 sa koná 11. februára 2023 od 18:00 v Audi Dome v Berlíne. je to už tretí turnaj organizácie v Nemecku a je naplánovaný bohatý Oktagon 39 program. V článku sa venujeme kde sledovať Oktagon 39 živý prenos. Rozoberieme najzaujímavejšie zápasy. Nájdete tu aj naše tipy na výsledok najlepších duelov a Oktagon kurzy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 21. Marca
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za re svgistráciu
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 39

 • Kde sledovať Oktagon 39 live stream zdarma
 • Oktagon 39 vstupenky
 • Oktagon 39 kurzy
 • Oktagon 39 program
 • Zápas Jungwirth vs de Oliveira
 • Zápas Poppeck vs Zawada
 • Oktagon 39 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Oktagon

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Oktagon 39 MMA živý prenos

  Organizácia Oktagon pokračuje v roku 2023 s expanziou do zahraničia a Oktagon 39 živý prenos je toho jasným dôkazom. Pre Oktagon je to tretí turnaj v zahraničí a v nemecku zároveň. V Nemecku sú plánované aj ďalšie minimálne dva turnaje v tomto roku a oznámená bola aj expanzia na Britské ostrovy. Pre fanúšikov MMA a Oktagonu sa tak rysujú zaujímavé novinky a zápasy. Dôkazom toho je aj turnaj Oktagon 39, ktorý sa uskutoční 11. februára v Mníchove. Karta je nabitá atraktívnymi súbojmi a objavujú sa aj nový kvalitný zápasníci. Oktagon 39 živý prenos je zložením zápasov cielený najmä pre nemecké publikum, ale sledovať sa ho rozhodne oplatí aj slovenským a českým fanúšikom.

  Oktagon 39 MMA živý prenos

  Zdroj: FB organizácie Oktagon

  • Hlavný zápas večera je duel Jungwirth vs de Oliveira, ktorý bude na tri kolá po päť minút
  • Oktagon 39 je tretí turnaj organizácie v Nemecku
  • Na karte je 11 zápasov a turnaj má čisto mužské obsadenie. Zo Slovákov sa predstaví Langer, Paradeiser a Pukač

  • Udalosť: Oktagon 39
  • Miesto: Audi Dome, Mníchov
  • Čas: Sobota, 11. 2. 2023, 18:00  Kde sledovať Oktagon 39 live stream zdarma

  Kde sledovať Oktagon 39 live stream zdarma alebo cez PPV? Pre fanúšikov MMA a Oktagonu je viacero možností ako sledovať Oktagon 39 live stream. Prvá možnosť je zakúpenie si PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Cena za prenos celého turnaja je 10.99€. Oktagon 39 live stream zadarmo bude vysielať stávková kancelária Tipsport prostredníctvom TV Tipsport. Tá je k dispozícii pre registrovaných hráčov. Podmienkou je staviť aspoň za 1.20€ a live streamy sú na 30 dní k dispozícii. Turnaj je možné sledovať aj na YouTube. Organizácia vysiela live free prelims zápas a časom pridáva záznamy jednotlivých zápasov.

  Kde sledovať Oktagon 39CenaŽivý prenos
  Oktagon TV10.99€Live stream cez PPV
  Tipsport TVzadarmoLive stream
  YouTubezadarmoLive stream zadarmo free prelims zápasu, časom pridané záznamy všetkých zápasov

  Oktagon 39 vstupenky

  Napriek tomu, že sa turnaj koná v Nemecku, mnohí Slováci a Češi sa zaujímajú o Oktagon 39 vstupenky. Podujatie sa koná v sobotu 11. februára od 18:00 v Audi Dome v Berlíne. Aréna má kapacitu maximálne 7200 miest a väčšina vstupeniek je už zakúpená. Lístky sa predávajú cez ticketmaster.de a kto sa ešte rozhodne pre osobnú návštevu, mal by vyberať čo najskôr.

  Oktagon 39 kurzy

  Zápasy na karte sú už dlhšie oznámené a to isté platí aj pre Oktagon 39 kurzy. Najtipovanejšie zápasy sú aktuálne posledné tri duely na karte. A tipujúci majú jasných favoritov na víťazstvo. Najviac je v tejto chvíli stavene na Losena Keitu, ktorý sa stretne so Samuelom Barkom. Kurz na Keitu je v Tipsporte 1.13, Bark má 5.10. V hlavnom predzápase Poppeck vs Zawada sú Oktagon kurzy v prospech mladšieho z dvojice Nemcov. Poppeck má kurz 1.25 a Zawada 3.56. Večer ukončí súboj Jungwirth vs de Oliveira, kde je tiež dôvera tipujúcich na jednej strane. Jungwirth má kurz 1.27 a na jeho výhru je vložených 95% vkladov. Najväčší favorit v zápase je podľa kurzov Hatef Moeil. Jeho kurz 1.10 na víťazstvo nad Carvalhom, hovorí o veľkej dôvere v jeho schopnosti. Naopak kurzovo najvyrovnanejší zápas je Lengál vs Scheck. Vladimír Lengál je miernym favoritom s kurzom 1.55. Ten narástol z pôvodne vypísaného kurzu 1.35 a je možné, že sa ešte zmení. Oktagon 39 kurzy máte priložené v tabuľke ku všetkým zápasom.

  Zápas turnaja Oktagon 39Kurz TipsportKurz DoxxbetTrieda
  Christian Jungwirth (GER) vs Neves Denilson De Oliveira (BRZ)1.27 vs 3.401.27 vs 3.47welterweight
  Alexander Poppeck (GER) vs Martin Zawada (GER)1.25 vs 3.561.30 vs 3.27light heavyweight
  Losene Keita (BEL) vs Samuel Bark (SWE)1.13 vs 5.101.13 vs 5.25featherweight
  Rafael Xavier (BRZ) vs Pavol Langer (SVK)1.13 vs 5.101.14 vs 5.05light heavyweight
  Ronald Paradeiser (SVK) vs Vlado Šikić (CRO)1.15 vs 4.731.15 vs 4.86lightweight
  Hatef Moeil (GER) vs Wallyson Carvalho (BRZ)1.10 vs 5.811.09 vs 6.34heavyweight
  James Lewis (GBR) vs Niklas Stolze (GER)4.73 vs 1.153.91 vs 1.22welterweight
  Vladimír Lengál (CZE) vs Michael Deiga Scheck (GER)1.55 vs 2.291.50 vs 2.45featherweight
  Robert Pukač (SVK) vs Dominc Schober (AUT)1.20 vs 4.041.20 vs 4.13welterweight
  Marek Bartl (CZE) vs Kevin Hangs (GER)1.35 vs 2.941.28 vs 3.40welterweight
  Francesco Bocca (ITA) vs Tayo Odunjo (GBR)2.94 vs 1.353.09 vs 1.33welterweight

  Oktagon 39 program

  Oktagon 39 program mal pôvodne končiť titulovým zápasom v ťažkej váhe. Hatef Moeil mal však nezhody s Oktagonom a došlo k zmene plánu. Hatef Moeil sa nakoniec na turnaji objaví, ale nie v titulovom zápase. Jeho stret s Carvalhom je prvý zápas na hlavnej karte s plánovaným začiatkom o 20:00. Turnaj však začína od 18:00, vo free. Ako prvý sa v prelims zápase predstavia Talian Francesco Bocca a Brit Tayo Odunjo. Zápas bude vysielaný aj ako live stream zadarmo na YouTube. Okrem spomenutého zápasu sú v prelims časti turnaja ďalšie štyri zápasy. V nich sa predstavia aj Česi Bartl a Lengál a Slovák Pukač. Hlavná karta je zložená z veľmi kvalitných zápasníkov. Ako sme spomínali otvára ju Hatef Moeil, ktorý sa víťazstvom posunie k bitke o titul. To isté platí pre Ronyho Paradeisera a Losena Keitu. Zápas Paradeiser vs Šikić je plánovaný na 20:30, súboj Keita vs Bark o hodinu neskôr. Posledný zápas večera Jungwirth vs de Oliveira sa očakáva o 22:30. Celý Oktagon 39 program má 11 zápasov. Celú kartu podujatia vrátane plánovaných časov začiatku zápasov nájdete v priloženej tabuľke.

  Zápas Oktagon 39 (11.2.2023)Plánovaný začiatok
  Christian Jungwirth (GER) vs Neves Denilson De Oliveira (BRZ)okolo 22:30
  Alexander Poppeck (GER) vs Martin Zawada (GER)okolo 22:00
  Losene Keita (BEL) vs Samuel Bark (SWE)okolo 21:30
  Rafael Xavier (BRZ) vs Pavol Langer (SVK)okolo 21:00
  Ronald Paradeiser (SVK) vs Vlado Šikićokolo 20:30
  Hatef Moeil (GER) vs Wallyson Carvalhookolo 20:00
  James Lewis (GBR) vs Niklas Stolze (GER)okolo 19:30
  Vladimír Lengál (CZE) vs Michael Deiga Scheck (GER)okolo 19:05
  Robert Pukač (SVK) vs Dominc Schober (AUT)okolo 18:45
  Marek Bartl (CZE) vs Kevin Hangs (GER)okolo 18:25
  Francesco Bocca (ITA) vs Tayo Odunjo (GBR)okolo 18:05

  Zápas Jungwirth vs de Oliveira

  Zápas Jungwirth vs Oliveira je hlavným zápasom večera na Oktagon 39. Christian Jungwirth má v Oktagone skóre 4:4, ale napriek niektorým prehrám si ho diváci obľúbili. Jeho bojový štýl je veľmi atraktívny. Je silný v postoji a nemá vo zvyku cúvať. Vďaka tomu sú jeho zápasy plné tvrdých výmien úderov. Jeho celkové skóre 12:6 napovedá, že jeho zbesilé tempo väčšina súperov nezvládne. Denilson Neves de Oliveira verí, že dokáže “Kelta” zastaviť. De Oliveira zápasil na oboch nemeckých turnajoch Oktagonu, keď sa stretol dvakrát s Christianom Eckerlinom. Brazílčan zatiaľ v Oktagone nemá ani jednu výhru, ale jeho celkové skóre 17:9 naznačuje, že Jungwirtha nečaká nič jednoduché.

  Zápas Jungwirth vs de Oliveira

  Zdroj: FB organizácie Oktagon

  Tip na víťaza

  Christian “The Kelt” Jungwirth je pred domácim publikom favoritom. Jeho spôsob boja je držať zápas v postoji a tam rozdávať veľké množstvo úderov, ktorými postupne udolá súperov. De Oliveira ešte nebol ukončený na KO/TKO a ukazuje, že má tvrdé nielen údery ale aj bradu. Je tak veľká šanca, že o víťazovi rozhodnú až bodový rozhodcovia. A my očakávame, že rozhodnú v prospech Kelta.

  Zápas Bartl vs Hangs
  1.27 vs 3.40

  Zápas Poppeck vs Zawada

  Zápas Poppeck vs Zawada je prezentovaný ako súboj dvoch generácii. Martin “King Kong” Zawada je legenda nemeckého MMA. Po prehre s Pützom na Oktagone 33 ohlásil koniec kariéry, ale nakoniec si to rozmyslel. Svoju bohatú kariéru chce ukončiť víťazne a tak rýchlo prijal výzvu od takmer o dekádu mladšieho Alexandra Poppecka. Poppeck je prototyp moderného bojovníka, ktorý zápasí strategicky a využíva slabiny súpera. Tie dokáže rýchlo využiť a väčšinu zápasov ukončí predčasne. Zawada je priekopník nemeckého MMA a jeho štýl je oveľa priamejší. Vzhľadom na jeho menšiu výšku je zvyknutý ísť súperom doslova na telo a zasypať ich brutálnymi údermi. To všetko sľubuje skvelý zápas od oboch bojovníkov.

  Zápas Poppeck vs Zawada

  Zdroj: FB Organizácie Oktagon

  Tip redakcie: zápas skončí KO/TKO

  Poppeck a Zawada sú zvyknutý vyhrávať vďaka svojim tvrdým úderom. Ani jeden z nich nechce aby o výsledku rozhodovali rozhodcovia a preto sa snažia súpera ukončiť. Poppeck má z 15 výhier až 10 ukončení na KO/TKO. Zawada takto ukončil až 18 súperov. Náš odhad je, že jeden z nich pridá do svojej štatistiky ďalšie tvrdé ukončenie. A nech už vyhrá ktorýkoľvek z nich, očakávame pre divákov atraktívny zápas.

  Zápas Poppeck vs Zawada
  1.25 vs 3.56

  Oktagon 39 ďalšie zápasy

  Vyššie sme sa podrobnejšie venovali dvom hlavným zápasom turnaja, ale Oktagon 39 ďalšie zápasy sa rovnako oplatí sledovať. Promotér a spolumajiteľ Oktagonu Ondřej Novotný vo svojom podcaste potvrdil, že viacerí bojovníci bojujú na Oktagon 39 o svoju šancu na titulový zápas. Hatef Moeil zápas o titul mohol mať už na Oktagon 39, ale nezhody s Oktagonom ho dostali do pozície, že si svoju šancu musí obhájiť. Súboj Moeil vs Carvalho je jediný zápas v ťažkej váhe v daný večer. Rony Paradeiser bojoval o titul už dvakrát a sú to jeho jediné dve prehry z posledných ôsmich zápasov. Tretiu šancu bojovať o pás ľahkej váhy dostane ak porazí Šikića. Tretí v poradí je Losene Keita, ktorý je aktuálny šampión Oktagonu v ľahkej váhe. Neporazený bojovník chce získať aj druhý opasok v perovej váhe. V ceste za titulovým zápasom mu stojí Švéd Bark, ktorého bilancia 8:1 v MMA je veľmi pôsobivá.

  Oktagon 39 ďalšie zápasy

  Zdroj: FB Organizácie Oktagon

  Prize money pre víťaza

  Prize money pre víťaza a koľko majú zápasníci na zmluvách, je obvykle žiaľ len tajomstvom, ktoré poznajú organizátori a účastníci turnajov Oktagon MMA . Na povrch unikne zo zákulisia len minimum informácií. K nám sa však dostalo to, že na Oktagon Last Man Standing si víťaz turnaja Milan Paleš odniesol 10 000 €. Známejšie mená však dostávajú bezpochyby väčší obnos peňazí a to nehovoríme o sponzorstvách a rôznych daroch, ktoré sa taktiež pohybujú v tisícových hodnotách.

  Neprepásnite Oktagon 39 live stream, ktorý je dostupný v TV Tipsport spoločne s bonusom 20 € zadarmo pre nových hráčov.

  Tipsport Oktagon 39 akčný kód

  Oktagon 39 live, ako aj ostatné podobné akcie, sú veľmi sledované a majitelia organizície zarábajú najmä na reklamách a PPV členstvách. Prize money, respektíve finančné odmeny však niekedy nie sú hlavným dôvodom, prečo sa väčšina fighterov Oktagonu zúčastní. Bezpochyby ide o prestíž a o to, aby sa dostali do povedomia zámorských MMA agentov. Mnohí z nich veria, že práve Oktagon bude ich predvstupnou bránou do najznámejšej a najlepšej organizácie MMA na svete, ktorou je UFC.

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Oktagon 39?

  Oktagon 39 sa koná 11. februára 2023 so začiatkom od 18:00. Podujatie sa uskutoční v Nemecku, konkrétne v Audi Dome v Berlíne.

  Kde môžem sledovať Oktagon 39 live stream živý prenos?

  Oktagon 39 live stream sa bude vysielať formou PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Cena za prenos je 10.99€. OKtagon 39 živý prenos zadarmo bude k dispozícii na Tipsport TV pre registrovaných hráčov.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na Oktagon 39?

  Vstupenky na Oktagon 39 zakúpite cez portál ticketmaster.de. Ak neplánujete osobnú návštevu turnaja, môžete ho sledovať online.

  Kto nastúpi v hlavnom zápase na Oktagon 39?

  Hlavný zápas na Oktagon 39 je duel Jungwirth vs de Oliveira. Zápas nebude na päť kôl, ale klasicky na tri kolá po päť minút. Je to z dôvodu, že Jungwirth je súčasťou projektu Tipsport Gamechanger, ktorý štartuje 4. marca 2023 na Oktagon 40 v Ostrave.

  Kedy začína Tipsport Gamechanger?

  Tipsport Gamechanger, pyramída o milión eur, začína na turnaji Oktagon 40 v Ostrave dňa 4. marca 2023.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon pokračuje v expanzii do zahraničia a vďaka tomu uvidíme Oktagon 39 live stream. Oktagon 39 sa koná 11. februára 2023 od 18:00 v Audi Dome v Berlíne. je to už tretí turnaj organizácie v Nemecku a je naplánovaný bohatý Oktagon 39 program. V článku sa venujeme kde sledovať Oktagon 39 živý prenos. Rozoberieme najzaujímavejšie zápasy. Nájdete tu aj naše tipy na výsledok najlepších duelov a Oktagon kurzy.

  Mohlo by vás zaujímať

  Oktagon 40 kurzy

  Tak ako priťahuje najbližší turnaj Oktagonu divácky záujem, tak Oktagon 40 kurzy priťahujú záujem tipérov. Turnaj Oktagon MMA 40 sa uskutoční v sobotu 4. marca…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…