Oktagon MMA 37 live stream živý prenos

Oktagon 37 sa vracia do Ostravy, kde opäť ponúkne veľkolepý turnaj. Dva titulové zápasy a najmä šiesta obhajoba titulu Dávida Kozmu budú vrcholom celého turnaja. Promotér Ondřej Novotný láka aj na veľkú tlačovú konferenciu Oktagon Time, ktorá sa uskutoční pred turnajom Oktagon 37 a prinesie novinky a plány organizácie do budúcnosti. Oktagon 37 živý prenos môžete sledovať 3. decembra 2022 so štartom od 18:00. V článku sa venujeme tomu kde sledovať Oktagon 37 live stream. Aký je program turnaja Oktagon 37, ale aj kurzy na zápasy a pridávame naše tipy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 6. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 50€ za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekci Oktagonu 37

 • Oktagon 37 kurzy
 • Oktagon 37 program
 • Zápas Kozma vs Brito
 • Zápas Sanikidze vs Tichota
 • Oktagon 37 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Oktagon

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Oktagon 37 MMA živý přenos

  Po druhom úspešnom turnaji v Nemecku sa organizácia vracia do Čiech a Oktagon 37 živý prenos ponúkne dokonca dva titulové zápasy. V hlavnom zápase večera bude už šiesty krát obhajovať titul welterovej váhy Dávid “Ružový Panter” Kozma. Proti nemu nastúpi jednotka welterovej váhy, Brazílčan Kaik Brito. V druhom titulovom zápase sa určí nový šampión perovej váhy. Opasok bol odobratý Slovákovi Ivanovi Buchingerovi, ktorý pre zdravotné problémy nemohol obhajovať titul. Novým šampiónom sa stane jeden z dvojice Mate Sanikidze, Jakub Tichota.

  Oktagon 37 MMA živý přenos

  • Udalosť: Oktagon 37
  • Miesto: Ostravar Arena, Ostrava
  • Čas: Sobota, 3. 12. 2022, 18:00

  V Ostrave sa 3. decembra od 18:00 predstavia naživo aj ďalšie známe mená. Celému programu sa venujeme nižšie v článku. Turnaj v Ostrave má tradične skvelú atmosféru. Ak si ju chcete vychutnať naživo na vlastnej koži, tak neváhajte, keďže hala bude čoskoro vypredaná. Lístky do Ostravar arény sa predávajú cez ticketportal.cz. Ak nemáte možnosť ísť osobne, určite odporúčame sledovať Oktagon 37 live stream. Napriek veľkému záujmu o turnaje Oktagonu, organizácia nevysiela podujatia cez komerčné televízie. Live stream si môžete zakúpiť formou PPV (pay-per.view) na Oktagon TV. Dostupný bude aj live stream zadarmo prostredníctvom Tipsport TV. Na karte je tradične aj free prelims zápas, ktorý Oktagon vysiela ako live stream zadarmo cez svoj YouTube kanál. Živý prenos sa bude vysielať na YouTube aj z veľkej tlačovej konferencie Oktagon Time. Tá sa bude konať 1. decembra od 17:00 v aule Gong v Ostrave. Aj na tlačovku si môžete kúpiť vstup cez ticketportal.cz za symbolickú cenu 25Kč. Organizácia sľubuje odhalenie najväčšieho projektu v histórii Oktagonu.  Oktagon 37 kurzy

  Keď sa pozrieme na Oktagon 37 kurzy zistíme, že väčšina zápasov nemá podľa stávkových kancelárií jasného favorita. Najviac tipujúcich podáva na víťazstvo Dávida Kozmu v hlavnom zápase večera. Na šiestu úspešnú obhajobu je aktuálne kurz 1.40 na Tipsporte. Zaujímavý je aj kurz 1.65 na to, že bude v zápase začatých viac ako 3.5 kola. Doteraz všetky obhajoby Kozmu to splnili. V druhom titulovom zápase je mierne favorizovaný Tichota, na ktorého výhru má Tipsport vypísaný kurz 1.65. Zaujímavé je, že na ten istý zápas má Fortuna na výhru Tichotu kurz 1.86. Sanikidze má v Tipsporte kurz 2.11 a vo Fortune 1.86. Veľa divákov sa teší aj na Vlasta Čepa a jeho drtivé údery, ktorými rýchlo ukončuje väčšinu svojich zápasov v prvom kole. Na jeho výhru je kurz 1.58, avšak dá sa tipovať aj menej ako 1.5 začatých kôl v zápase s kurzom 2.03. Prípadne to skombinovať a tipovať, že vyhrá Čepo a ukončenie bude v prvom kole. Kurz 3.30 na túto možnosť je veľmi lákavý.

  Zápas turnaja Oktagon 37Kurz TipsportKurz DoxxbetTrieda
  David KOZMA (CZE) vs Kaik BRITO (BRZ)1.40 vs 2.731.45 vs 2.59welterweight
  Mate SANIKIDZE (GEO) vs Jakub TICHOTA (CZE)2.11 vs 1.651.86 vs 1.86featherweight
  Vlasto ČEPO (SVK) vs Giovanni MELILLO (ITA)1.58 vs 2.231.60 vs 2.22middleweight
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Konrad DYRSCHKA2.11 vs 1.652.13 vs 1.65catchweight 72 kg
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)2.55 vs 1.452.70 vs 1.42middleweight
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Felipe DA SILVA MAIA (BRZ)1.37 vs 2.851.32 vs 3.15catchweight 73 kg
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Nikola ZLATEV (BUL)1.75 vs 1.961.60 vs 2.22catchweight 86 kg
  Tadej DAJČMAN (SLO) vs Adam PAŁASZ (POL)2.41 vs 1.501.45 vs 2.59heavyweight
  Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Katharina DALISDA (GER)2.85 vs 1.372.77 vs 1.40strawweight
  Rahmane Abdel DRIAI (ALG) vs Robert BRYCZEK (POL)2.29 vs 1.552.32 vs 1.55middleweight
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs Ozan ASLANER (GER)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99lightweight

  Oktagon 37 program

  Oktagon 37 program štartuje o 18:00 free prelims zápasom. V ňom sa predstaví ostravský bojovník Matěj Kuzník a Ozan Aslaner a bude dostupný ako live stream zadarmo na YouTube. Prvý a zároveň jediný ženský zápas večera príde na radu ako tretí v poradí v približnom čase o 18:50. Prvú prehru Monike Chochlíkovej chce pripraviť Nemka Katharina Dalisda. Prelims kartu uzatvára zápas Paradeiser vs Da Silva, ktorý je naplánovaný na 19:50. Hlavná karta má len tri zápasy a uzavrie ju duel Vlasto Čepo vs Giovanni Melillo, ktorý štartuje o 21:20. Po ňom nasledujú dva hlavné zápasy večera. Boj o titul perovej váhy medzi Mate Sanikidzem a Jakubom Tichotou má plánovaný štart 21:50. Obhajoba titulu vo welterovej váhe sa očakáva o 22:30 a v tomto zápase sa stretne Dávid Kozma a Kaik Brito. Turnaj Oktagon 37 v Ostravar aréne v Ostrave má celkovo na karte 11 zápasov. Dva titulové duely, tri duely hlavnej karty a šesť prelims zápasov, vrátane jedného free prelims zápasu. Zápasový program štartuje od 18:00 a prehľad času začiatku zápasov vám prikladáme v tabuľke.

  Zápas Oktagon 37 (3.12.2022)Plánovaný začiatok
  David KOZMA (CZE) vs Kaik BRITO (BRZ)okolo 22:30
  Mate SANIKIDZE (GEO) vs Jakub TICHOTA (CZE)okolo 21:50
  Vlasto ČEPO (SVK) vs Giovanni MELILLO (ITA)okolo 21:20
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Konrad DYRSCHKA (GER)okolo 20:50
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)okolo 20:20
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Felipe DA SILVA MAIA (BRZ)okolo 19:50
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Nikola ZLATEV (BUL)okolo 19:30
  Tadej DAJČMAN (SLO) vs Adam PAŁASZ (POL)okolo 19:10
  Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Katharina DALISDA (GER)okolo 18:50
  Rahmane Abdel DRIAI (ALG) vs Robert BRYCZEK (POL)okolo 18:30
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs Ozan ASLANER (GER)okolo 18:10

  Zápas Kozma vs Brito

  Zápas Kozma vs Brito vznikol na popud šampióna welterovej váhy. Dávid “Ružový Panter” Kozma postupne porazil pri obhajobách kompletnú špičku welterovej váhy v Oktagone. Brito je podľa jeho slov posledný, kto mu tam ešte ostáva. Pre Kozmu je to už šiesta obhajoba titulu a jeho celkové skóre je 30:11. Ešte pôsobivejšie je jeho skóre za posledných sedem rokov a to 20:2. V Oktagone má za sebou 11 zápasov a zo všetkých odchádzal ako víťaz. Kaik Brito je brazílsky bojovník, ktorý predvádza atraktívny štýl boja. Je presný v postoji a dokáže rýchlo ukončovať svojich súperov. O tom môže svedčiť Gábor Boráros či Andrej Kalašnik. Už vo veku 25 rokov má výborné skóre 15:4.

  Zápas Kozma vs Brito

  Tip na víťaza: zvíťazí Kozma

  Prevládajú názory, že pokiaľ Brito neukončí Kozmu v prvých dvoch kolách tak zápas prehrá. A s týmto názorom súhlasíme. Kozma ukazuje pravidelne, že mu päťkolové zápasy vyhovujú. Dokáže si veľmi dobre rozložiť sily a dokonca stupňovať svoje tempo. Oproti tomu Brito prehral všetky zápasy v ktorých sa išlo do tretieho kola. “Ružový Panter” je navyše komplexnejší zápasník. Je skvelý v boji na zemi, ale čoraz viac ukazuje aj svoje prednosti v postoji.

  Zápas Kozma vs Brito
  1.40 vs 2.73

  Zápas Sanikidze vs Tichota

  Zápas Sanikidze vs Tichota je súboj o uvoľnený titul v perovej váhe. Doterajší šampión Ivan Buchinger prišiel o pás, keďže pre dlhotrvajúce zdravotné problémy nie je schopný obhajovať titul. Novým šampiónom sa tak stane jeden z dvojice talentovaných mladíkov. Sanikidze má 24 rokov a Tichota dokonca len 22 rokov. Obaja však vo svojich zápasoch pôsobia veľmi skúsene a chladnokrvne si idú za víťazstvom. Sanikidze má skóre 8:2 a sériu piatich víťazných duelov v rade. Aj Tichota má sériu päť víťazstiev za sebou, keďže zatiaľ nebol porazený a skóre má 5:0.

  Zápas Sanikidze vs Tichota

  Tip na víťaza: viac ako 4.5 začatých kôl v zápase

  Nečakáme rýchly koniec. Obaja bojovníci sa v posledných dvoch zápasoch prepracovali k víťazstvu po bodových rozhodnutiach a ukázali, že fyzicky sú pripravený na dlhý zápas. V mnohých ohľadoch sú si podobný. Obaja sú komplexný zápasníci a vedia zápas viesť v postoji aj na zemi. Všetko nasvedčuje, že uvidíme dlhý zápas v ktorom budú rozhodovať maličkosti.

  Zápas Sanikidze vs Tichota
  2.11 vs 1.65

  Oktagon 37 ďalšie zápasy

  Okrem titulových zápasov ponúka Oktagon 37 ďalšie zápasy, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Na karte je jediný ženský zápas Chochlíková vs Dalisda. Dalisda na Oktagon 36 veteránku UFC Mallory Martin a teraz sa predstaví proti slovenskej hviezde. Chochlíková zbiera úspechy po celom svete v Muay Thai a K1 a postupne sa presadzuje aj v MMA. Dalisda je favorit vďaka väčším skúsenostiam, ale nie sme si istý, že jej to bude stačiť. Na turnaji uvidíme aj zápas v ťažkej váhe. V ňom nastúpi Tadej Dajčman ako dvojka váhy a proti nemu Adam Palasz, piaty v rebríčku. Z tohto zápasu môže byť víťaz blízko k titulovej šanci. V Ostrave sa predstavia aj domáci zápasníci ako “Baba Jaga” Mikulášek, Matěj Kuzník či Jan Široký. Proti Širokému nastúpi Nemec Konrad Dyrschka, ktorý má skóre 14:2 a potenciál zamiešať kartami v ľahkej váhe. Na hlavnej karte sa okrem súboja Široký vs Dyrschka predstaví aj Úškrt v súboji s Matavaom a Čepo proti Melillovi. Úškrt vs Matavao je súboj dvoch KO mašín a dá sa čakať, že zápas skončí tvrdým ukončením. To isté sa dá čakať aj od Vlasta Čepa, ktorý všetky svoje výhry získal ukončením v prvom kole.

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Oktagon 37?

  Oktagon 37 sa bude konať 3. decembra 2022 od 18:00 v Ostravar aréne v Ostrave. Dva dni pred turnajom, to znamená 1. decembra od 17:00, organizuje Oktagon aj veľkú tlačovú konferenciu Oktagon Time. Tá bude prebiehať v aule Gong v Ostrave.

  Kto nastúpi v hlavnom zápase na Oktagon 37?

  Na Oktagon 37 sú dva hlavné zápasy. Oba zápasy sú o titul. Najskôr sa stretne Mate Sanikidze a Jakub Tichota o to, kto bude nový šampión perovej váhy. Posledný zápas večer je duel Dávid Kozma vs Kaik Brito. Pre Kozmu je to už šiesta obhajoba titulu welterovej váhy.

  Kde môžem sledovať Oktagon 37 live stream živý prenos a Oktagon Time live stream?

  Oktagon 37 live stream môžete sledovať cez Oktagon.TV, kde si ho zakúpite formou PPV. Oktagon 37 živý prenos zdarma ponúka pre registrovaných hráčov Tipsport TV. Oktagon Time live stream zadarmo pobeží na YouTube.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na Oktagon 37?

  Vstupenky na turnaj Oktagon 37 je možné zakúpiť cez portál Ticketportal.cz. Ak sa vám nepodarí kúpiť lístky respektíve nemáte možnosť ísť do Ostravy naživo môžete sledovať živý prenos cez Oktagon.tv alebo Tipsport TV.

  Kedy bude zápas Kincl vs Vémola?

  Zápas Kincl vs Vémola 2 sa odohrá na turnaji Oktagon 38, ktorý sa bude konať 30. decembra v O2 aréne v Prahe.

  Oktagon 37 sa vracia do Ostravy, kde opäť ponúkne veľkolepý turnaj. Dva titulové zápasy a najmä šiesta obhajoba titulu Dávida Kozmu budú vrcholom celého turnaja. Promotér Ondřej Novotný láka aj na veľkú tlačovú konferenciu Oktagon Time, ktorá sa uskutoční pred turnajom Oktagon 37 a prinesie novinky a plány organizácie do budúcnosti. Oktagon 37 živý prenos môžete sledovať 3. decembra 2022 so štartom od 18:00. V článku sa venujeme tomu kde sledovať Oktagon 37 live stream. Aký je program turnaja Oktagon 37, ale aj kurzy na zápasy a pridávame naše tipy.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Oktagon MMA 36 live stream živý prenos

  15. 10. 2022

  Organizácia Oktagon zahájila expanziu do zahraničia. Tento rok už úspešne zorganizovala jeden turnaj vo Frankfurte. Teraz prichádza druhý a opäť je to Frankfurt v hale…