Oktagon MMA 36 live stream živý prenos

Organizácia Oktagon zahájila expanziu do zahraničia. Tento rok už úspešne zorganizovala jeden turnaj vo Frankfurte. Teraz prichádza druhý a opäť je to Frankfurt v hale Festhalle. Oktagon 36 živý prenos môžete sledovať 15. októbra 2022 so štartom od 18:00. V článku nájdete informácie, kde sledovať Oktagon 36 live stream. Dozviete sa aký je Oktagon 36 program turnaja a Oktagon kurzy na bojovníkov, pre jeden z najkvalitnejšie obsadených turnajov v histórii organizácie. Pripravili sme pre vás tiež naše tipy na najzaujímavejšie zápasy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekci Oktagonu 36

 • Oktagon 36 kurzy
 • Oktagon 36 program
 • Zápas Eckerlin vs De Oliveira
 • Zápas Krištofič vs Polívka
 • Oktagon 36 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 36 MMA živý prenos

  Majitelia organizácie veria, že Oktagon 36 živý prenos prekoná aj predchádzajúcu návštevu Nemecka. Oktagon 33 sa stal najúspešnejším MMA turnajom v histórii Nemecka, no Oktagon 36 má všetky predpoklady aby ho prekonal. Zápasová karta ponúka mnohé duely, ktoré fanúšik MMA rozhodne chce vidieť. Všetky zápasy na hlavnej karte by na iných turnajoch mohli byť v pozícii hlavného zápasu celého večera. Zaujímavosťou je aj nová tvár v najúspešnejšej česko slovenskej organizácii, ktorou je John Hathaway. Je stále zazmluvneným bojovníkom v UFC, kde má na konte 9 zápasov. Po dlhoročných zdravotných problémoch sa vracia do akcie a práve 15. októbra na Oktagon 36.

  Oktagon 36 MMA živý prenos

  Záujem o vstupenky priamo do Festhalle je obrovský. Sú dostupné prostredníctvom portálu ticketmaster.de a ak sa chystáte do Frankfurtu osobne, nečakajte s ich kúpou. Ak si to chcete radšej pozrieť z pohodlia vlastného domova, môžete sledovať živý prenos. V žiadnej televízii Oktagon 36 živý prenos nenájdete, ale na Oktagon.TV si môžete zakúpiť PPV (pay-per.view) pre celý galavečer. Zápasy sa dajú sledovať aj prostredníctvom Tipsport TV, ktoré ponúka pre registrovaných hráčov live stream zadarmo. Počas pozerania duelov cez live stream máte možnosť urobiť aj live stávky na sledované zápasy. Ďalšou možnosťou ako sledovať živý prenos je Youtube kanál organizácie Oktagon. Už tradične je free prelims zápas vysielaný ako live stream na tejto platforme. Z Oktagon 36 môžete vidieť zadarmo zápas Jakub Bahník vs Jamie Cordero. Živý prenos robí Oktagon aj z oficiálneho váženia alebo pozápasovej tlačovej konferencie.

  • Udalosť: Oktagon 36
  • Miesto: Festhalle Messe Frankfurt, Frankfurt
  • Čas: Sobota, 15. 10. 2022, 18:00  Oktagon 36 kurzy

  Oktagon 36 kurzy zaujímajú všetkých tipujúcich. Nemusíte tipovať len na víťaza zápasu. Viaceré stávkové kancelárie ako Tipsport a Fortuna ponúkajú širšiu ponuku kurzov na každý zápas. Môžete tipovať v ktorom kole príde k ukončeniu zápasu alebo akým spôsobom sa rozhodne o víťazovi stretnutia. Ako sme už vyššie uviedli počas sledovania live streamu zo zápasu môžete využiť aj live stávky. Kurzy na všetky zápasy nájdete priložené priamo pod textom. Pripomíname, že kurzy odzrkadľujú nielen to, koho favorizuje stávková kancelária, ale aj koľko stavili ľudia na jednotlivých bojovníkov. Kurzy tak ovplyvňujú aj samotní tipujúci. Ak sa neviete rozhodnúť na koho staviť, pomôcť vám môžu naše analýzy zápasov ďalej v článku. Turnaj Oktagon 36 sa organizuje vo Frankfurte vo Festhalle. Program štartuje o 18:00 a čas začiatku všetkých zápasov vám prikladáme pod textom. Všetky zápasy sú vypísané na tri kolá po 5 minút a tak je vysoko pravdepodobné, že turnaj skončí ešte pred polnocou.

  Oktagon 36 kurzy

  Zápas turnaje Oktagon 36Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRZ)1.27 vs 3.401.20 vs 4.13Catchweight
  Jeremy KIMBALL (USA) vs Hatef MOEIL (GER)2.19 vs 1.602.59 vs 1.45Heavyweight
  Stephan PÜTZ (GER) vs Miloš PETRÁŠEK (CZE)1.40 vs 2.731.38 vs 2.85Light heavyweight
  Bojan Veličković (SRB) vs Leandro SILVA (BRZ)1.85 vs 1.851.74 vs 2.00Welterweight
  Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Zdeněk POLÍVKA (CZE)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Middleweight
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Christian JUNGWIRTH (GER)1.40 vs 2.731.45 vs 2.59Welterweight
  John HATHAWAY (GBR) vs ANDRÉ DEDÉ (BRZ)1.45 vs 2.551.45 vs 2.59Welterweight
  Alexander POPPECK (GER) vs Nermin HAJDARPAŠIĆ (SWE)1.40 vs 2.731.40 vs 2.77Catchweight 99 kg
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Hoja KHAJEVAND (GER)1.96 vs 1.751.92 vs 1.80Middleweight
  Marek BARTL (CZE) vs Ebrahim HOSSEINPO (IRL)1.45 vs 2.551.46 vs 2.56Lightweight
  Katharina DALISDA (GER) vs Mallory MARTIN (USA)3.56 vs 1.253.27 vs 1.30Strawweight
  Jakub BAHNÍK (CZE) vs Jaime CORDERO (GER)1.12 vs 5.311.13 vs 5.25Welterweight

  Oktagon 36 program

  Oktagon 36 program patrí medzi najlepšie v histórii turnajov Oktagonu. Predpísaných je 12 zápasov, ktoré sú rovnomerne rozdelené medzi hlavnú kartu a prelims. Turnaj začne zápasom Jakub Bahník vs Jamie Cordero, ktorý bude ako free prelims k dispozícii na Youtube formou live streamu zadarmo. Hlavným zápasom prelims karty je zápas John Hathaway vs André Dedé. John Hathaway sa po zdravotných problémoch vracia po ôsmich rokoch do klietky. Hathaway je stále pod zmluvou v UFC, ktoré mu umožnilo najskôr skúsiť zápasy v inej organizácii. Hlavným zápasom večera je súboj Christian Eckerlin vs Denilson Neves de Oliveira. Tento zápas je odvetou zápasu z Oktagonu 33 vo Frankfurte, ktorý bol po zápase nemeckou komisiou zmenený na No Contest (bez výsledku). Hlavný predzápas obstarajú ťažké váhy. Jeremy Kimball a Hatef Moeil by víťazstvom v tomto zápase mohli získať šancu na boj o uvoľnený opasok ťažkej váhy.

  Zápas Oktagon 36 (15.10.2022)Plánovaný začiatok
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRZ)okolo 23:00
  Jeremy KIMBALL (USA) vs Hatef MOEIL (GER)okolo 22:10
  Stephan PÜTZ (GER) vs Miloš PETRÁŠEK (CZE)okolo 21:40
  Bojan Veličković (SRB) vs Leandro SILVA (BRZ)okolo 21:10
  Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Zdeněk POLÍVKA (CZE)okolo 20:40
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Christian JUNGWIRTH (GER)okolo 20:10
  John HATHAWAY (GBR) vs ANDRÉ DEDÉ (BRZ)okolo 19:50
  Alexander POPPECK (GER) vs Nermin HAJDARPAŠIĆ (SWE)okolo 19:30
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Hoja KHAJEVAND (GER)okolo 19:10
  Marek BARTL (CZE) vs Ebrahim HOSSEINPO (IRL)okolo 18:50
  Katharina DALISDA (GER) vs Mallory MARTIN (USA)okolo 18:30
  Jakub BAHNÍK (CZE) vs Jaime CORDERO (GER)okolo 18:10

  Zápas Eckerlin vs De Oliveira

  Hlavný zápas večera Christian Eckerlin vs Denilson Neves de Oliveira je odvetou zápasu z Oktagon 33, ktorý bol neskôr anulovaný. Prvý vzájomný zápas vyhral v klietke v druhom kole Eckerlin. V prvom kole tomu ale predchádzal moment, ktorý ovplyvnil celý zápas. Oliveira zasadil čistý úder kolenom na telo Eckerlina, rozhodca však duel prerušil pre údajný úder do rozkroku. Na obhajobu rozhodcu, Eckerlin situáciu prifilmoval. Keďže tento moment mal zásadný vplyv na zápas, nemecká komisia GEMMAF zmenila verdikt na No Contest. Obaja zápasníci si žiadali odvetu, Eckerlin chcel dokázať, že vyhral zaslúžene a Oliveira, že Eckerlina dokáže poraziť. Už sa nedozvieme ako mohol skončiť prvý zápas, ak by nebol v prvom kole prerušený, je tu ale pre oboch druhá šanca ukázať to. Zápas so špeciálnym príbehom zakončí celý večer.

  Zápas Eckerlin vs De Oliveira

  Tip na víťaza

  Prvý zápas ukázal, že Oliveria je v postoji pre Eckerlina nebezpečný. Eckerlin to už v tom zápase pochopil a zmenil taktiku, keď preniesol súboj na zem. Tam mal viditeľne prevahu. Takýto scenár čakáme aj teraz. Eckerlin nebude váhať a pri prvej príležitosti vezme Oliveiru pod seba na zem a tam ho ukončí. Zápas skončí predčasne a viac ako dve kolá neuvidíme.

  Zápas Eckerlin vs De Oliveira
  1.27 vs 3.40

  Zápas Krištofič vs Polívka

  Zápas Samuel “Pirát” Krištofič vs Zdeněk “Gameover” Polívka je duel medzi trojkou a štvorkou rebríčka strednej váhy. Je to preto aj súboj o možného vyzývateľa v bitke o titul. Krištofič už opasok v strednej váhe držal, aj keď vtedy to bol pás pre dočasného šampióna. Vo svojej prvej následnej obhajobe proti Patrikovi Kinclovi však prehral, čo je momentálne jeho posledný MMA zápas. Zdeněk Polívka bol už raz blízko titulovej šanci, zápas proti Lohorému však vôbec nezvládol. Zhodou okolností to bol rovnaký turnaj na ktorom zápasil Pirát proti Kinclovi. Polívka si medzičasom stihol pripísať jednu výhru, keď na prvom turnaji vo Frankfurte porazil Cheicka Kone.

  Zápas Krištofič vs Polívka

  Tip na víťaza

  Krištofič ešte nikdy nebol v zápase ukončený a jeho jediné prehry prišli po bodovom rozhodnutí od rozhodcov. Je skúsenejší ako Polívka a zároveň aj komplexnejší zápasník. Polívka je mladý, talentovaný zápasník ale skúsenosti proti náročnejším súperom mu chýbajú. To sa prejaví aj v tomto zápase. V boji s Krištofičom, ktorý je ochotný pre víťazstvo urobiť čokoľvek, bude ťahať za kratší koniec.

  Zápas Krištofič vs Polívka
  1.35 vs 2.94

  Oktagon 36 ďalšie zápasy

  Oktagon 36 má na karte až päť bojovníkov so skúsenosťami z najprestížnejšej MMA organizácie, ktorou je UFC. V hlavnom predzápase sa predstaví jeden z nich. ???Jeremy “The Grizzly” Kimball sa v ťažkej váhe a proti nemu bude stáť v domácom prostredí Hatef Moeil. Zápasy v ťažkej váhe bývajú často veľmi krátke a aj toto môže byť ten prípad, keďže obaja majú silný KO úder. V poloťažkej váhe sa predstaví Stephan Pütz proti Milošovi Petráškovi. Nemecký terminátor by v prípade výhry mohol vyzvať českého terminátora Karlosa Vémolu o titul v poloťažkej váhe. Promotér Ondrej Novotný sa takémuto zápasu určite nebude brániť.

  Oktagon 36 ďalšie zápasy

  Nabitý turnaj podčiarknu zápasy vo welterovej váhe. Zápas UFC bojovníka Johna Hathawaya sme už spomínali. Jeho návrat do klietky po ôsmich rokoch bude veľmi zaujímavý. Z pohľadu rebíčka váhy budú ale dôležitejšie zápasy Bojan Veličkovič vs Leandro Silva a Máté Kertész vs Christian Jungwirth. Predstaví sa jednička (Veličkovič), trojka (Kertész), štvorka (Silva) a sedmička (jungwirth) rebríčka welterovej váhy. O jediný ženský zápas sa postará Američanka Mallory Martin, ktorá naposledy zápasila v UFC a Nemka Katharina Dalisda, ktorá je v tomto zápase jasný outsider.

  Často kladené otázky

  Je možné sledovať Oktagon 36 live stream živý prenos?

  Pre sledovanie Oktagon 36 live stream si môžete kúpiť PPV cez Oktagon.TV. Živý prenos z Oktagon 36 si tu zakúpite za 10.99 eur. Live stream z Oktagon turnajov tradične ponúka pre registrovaných hráčov Tipsport TV.

  Budú na Oktagon 36 aj bojovníci zo Slovenska a Česka?

  Áno budú. Dokonca uvidíme aj jeden československý zápas v ktorom sa stretne Samuel “Pirát” Krištofič a Zdeněk Polívka. Na turnaji sa objavia aj Česi Miloš Petrášek, Václav Mikulášek, Marek Bartl a Jakub Bahník. Kompletný zápasový rozpis nájdete vyššie v článku.

  Plánuje Oktagon ďalšie turnaje v zahraničí?

  Aj keď zatiaľ nie sú potvrdené žiadne ďalšie turnaje v zahraničí, expanzia Oktagonu by mala pokračovať. Hovorí sa o ďalších turnajoch v Nemecku, do ktorého zavítal Oktagon ako do prvej zahraničnej krajiny. Ďalej sa v kuluároch spomína Anglicko a Írsko. Bližšie informácie o plánoch organizácie môžu zaznieť na pozápasovej tlačovej konferencii po skončení Oktagon 36. Live stream z tlačovej konferencie Oktagon vysiela pravidelne cez Youtube.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na Oktagon 36?

  Oktagon 36 sa organizuje 15. októbra 2022 vo Frankfurte v Nemecku. Ak chcete osobne vidieť toto podujatie priamo vo Festhalle, môžete si zakúpiť lístky online cez portál Ticketmaster.de. Oktagon 36 živý prenos môžete sledovať cez Oktagon.TV alebo Tipsport TV.

  Koľko turnajov bude organizovať Oktagon do konca roka 2022?

  Po turnaji Oktagon 36 sa do konca roka 2022 môžu fanúšikovia tešiť ešte na dva turnaje. Oktagon 37 hostí 3. decembra Ostrava a Oktagon 38 sa bude konať 30. decembra v Prahe. Na oboch turnajoch sú naplánované aj titulové zápasy. Pod krídlami Oktagonu má v pláne turnaj aj organizácia East PRO Fight a Fabriq MMA.

  Organizácia Oktagon zahájila expanziu do zahraničia. Tento rok už úspešne zorganizovala jeden turnaj vo Frankfurte. Teraz prichádza druhý a opäť je to Frankfurt v hale Festhalle. Oktagon 36 živý prenos môžete sledovať 15. októbra 2022 so štartom od 18:00. V článku nájdete informácie, kde sledovať Oktagon 36 live stream. Dozviete sa aký je Oktagon 36 program turnaja a Oktagon kurzy na bojovníkov, pre jeden z najkvalitnejšie obsadených turnajov v histórii organizácie. Pripravili sme pre vás tiež naše tipy na najzaujímavejšie zápasy.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Money management v tipovaní

  Money management v tipovaní je základ každého úspešného tipéra. Ak začínate s tipovaním, mali by ste to brať hlavne ako hobby. Hospodárenie s peniazmi, takzvaný…