Oktagon MMA 35 live stream živý prenos

Oktagon MMA 35 live stream živý prenos začína už v sobotu 17. septembra 2022 o 18:00. Elitní bojovníci slovenskej a českej MMA scény sa stretnú v Brne. Tu sa už niekoľko eventov konalo, ale tentokrát sa Oktagon premiérovo predstaví vo Winning Group Arene, kde hráva domáce zápasy aj slávna Kometa Brno. Hlavným zápasom Oktagonu 35 je súboj o titul v strednej váhe, v ktorom si zmerajú sily Čech Patrik Kincl a Francúz Alex Lohoré. Oktagon 35 live stream bude aj tentokrát dostupný na Oktagon TV alebo na Tipsport TV.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 35

 • Oktagon 35 kurzy
 • Oktagon 35 program
 • Zápas Kincl vs Lohoré
 • Zápas Ryšavý vs Fodor
 • Oktagon 35 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 35 MMA živý prenos

  Oktagon 35 MMA živý prenos nebude prvým, ktorý sa bude vysielať z Brna. V tomto českom meste sa už konalo viacero turnajov Oktagonu, tentokrát sa ale Oktagon premiérovo predstaví v centre mesta. Konkrétne na štadióne Winning Group Arena, kde na bojovníkov čaká úplne iná atmosféra a viac divákov. Tu hráva svoje domáce zápasy aj slávna brnenská Kometa. Tentokrát organizátori Oktagonu nepovolali celebritne najznámejšie mená, ale napriek tomu nechýba elita slovenskej a českej MMA scény.

  Oktagon 35 MMA živý přenos

  Spomínanému hlavnému zápasu medzi Kinclom a Lohorém sa budeme venovať detailnejšie v ďalšej sekcii. Rovnako tak slovenskému derby, v ktorom si zmerajú sily Karol Ryšavý a František Fodor. Mnohých iste zaujímal aj návrat Gábora Borárosa, ale ten sa napokon na Oktagon 35 nepredstaví kvôli zraneniu kolena. Organizácia Oktagon to už potvrdila aj na sociálnych sieťach. Gáborovým súperom mal byť Angličan James Lewis. Ten sa na Oktagone ale ukáže, pretože Gábora nahradil turecký fighter Selim Topuz.

  • Udalosť: Oktagon 35
  • Miesto: Winning Group Arena, Brno
  • Čas: Sobota, 17. 09. 2022, 18:00  Oktagon 35 kurzy

  Oktagon 35 kurzy sú už vypísané v azda všetkých stávkových kanceláriách. Tipovanie na Oktagon a bojové športy všeobecne sa teší veľkej obľube, nakoľko tu ide o klasický boj muža proti mužovi, prípadne ženy proti žene. V prípade hlavného zápasu Kincl vs Lohoré favorizujú stávkové kancelárie českého zápasníka, na ktorého výhru je napríklad na Tipsporte kurz 1,35, zatiaľ čo na výhru Francúza až 2,94.

  Oktagon 35 kurzy

  A práve stávková kancelária Tipsport stojí za zmienku, pretože je jedným z hlavných sponzorov akcie Oktagon 35 a aj vďaka tomu môžeme na TV Tipsport sledovať Oktagon 35 live stream zadarmo. Jedinou podmienkou je byť zaregistrovaný a mať svoje konto v Tipsporte. Preto ak ešte v žiadnej kancelárii nemáte hráčsky účet, momentálne je ten správny čas založiť si ho práve v Tipsporte, aby ste si cez TV Tipsport mohli pozrieť Oktagon 35 naživo zadarmo.

  Zápas turnaja Oktagon 35Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Patrik KINCL (CZE) vs Alex LOHORÉ (FRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Middleweight
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs František FODOR (SVK)1.40 vs 2.731.35 vs 2.99Lightweight
  Andrej KALAŠNIK (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)1.30 vs 3.211.33 vs 3.09Welterweight
  Marek MAZUCH (SVK) vs Ziko MAKENGELE (ZAM)1.50 vs 2.411.50 vs 2.45Middleweight
  David MOON (KAN) vs Jakub DOHNAL (CZE)1.40 vs 2.731.45 vs 2.59Featherweight
  Gábor BORÁROS (SVK) vs James LEWIS (GBR)1.40 vs 2.631.35 vs 2.99Welterweight
  Radek ROUŠAL (CZE) vs Marek BARTL (CZE)1.65 vs 2.111.68 vs 2.08Underground 71 kg
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Iamik FURTADO (GUB)1.20 vs 4.041.20 vs 4.13Lightweight
  ROBERT PUKAČ (SVK) vs Tomáš MELIŠ (SVK)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32Welterweight
  Nathan Christián DZABA (SVK) vs Adam RAITER (CZE)1.50 vs 2.411.55 vs 2.32Middleweight
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)2.11 vs 1.652.17 vs 1.63Middleweight
  Jan GOTTVALD (CZE) vs Edilson FRANCA (BRZ)1.30 vs 3.211.32 vs 3.15Light heavyweight

  Oktagon 35 program

  Oktagon 35 program začína v sobotu 17. septembra 2022 o 18:00. Prvým plánovaným zápasom je česko - brazílsky súboj Jan Gottvald vs Edilson Franca. Zaujímavosťou je, že tento duel bude tzv. free prelims zápasom, teda bude dostupný zadarmo na webe Oktagonu. Takýchto zápasov bude na začiatku Oktagonu 35 viacero, ale tie najočakávanejšie súboje z hlavnej karty už budú môcť diváci sledovať pomocou klasickej funkcie pay-per-view, prípadne zadarmo na TV Tipsport, ako sme už písali vyššie.

  Zápas Oktagon 35 (17.09.2022)Plánovaný začiatok
  Patrik KINCL (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)okolo 23:00
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs František FODOR (SVK)okolo 22:10
  Andrej KALAŠNÍK (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)okolo 21:40
  Marek MAZUCH (SVK) vs Ziko MAKENGELE (ZAM)okolo 21:10
  David MOON (KAN) vs Jakub DOHNAL (CZE)okolo 20:40
  Gábor BORÁROS (SVK) vs James LEWIS (GBR)okolo 20:10
  Radek ROUŠAL (CZE) vs Marek BARTL (CZE)okolo 19:50
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Iamik FURTADO (GUB)okolo 19:30
  Robert PUKAČ (SVK) VS Tomáš MELIŠ (SVK)kolem 19:10
  Nathan Christiín DZABA (SVK) vs Adam RAITER (CZE)okolo 18:50
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)okolo 18:30
  Jan GOTTVALD (CZE) vs Edilson FRANCA (BRZ)okolo 18:10

  Zo slovenských bojovníkov sa v úvodných zápasoch programu predstavia napríklad Radovan Úškrt, Tomáš Meliš, Róbert Pukač či Ronald Paradeiser. Neskôr sa divákom predvedie slovenský bojovník Marek Mazúch, ktorý vyzve fightera zo Zambie menom Ziko Magengele, prezývaný Gorila. Krátko po 22. hodine by mal vypuknúť slovenský zápas Ryšavý vs Fodor a hlavný súboj Oktagonu 35 Kincl vs Lohoré by mal začať okolo 23:00.

  Zápas Kincl vs Lohoré

  Zápas Kincl vs Lohoré je hlavným zápasom Oktagonu 35, pretože Kincl vo svojom premiérovom fighte v Oktagone porazil Samuela "Piráta" Krištofiča. Francúz Lohoré sa v našich končinách stal známym po súboji s Karlosom Vémolom. Lohorého ale neradno podceňovať, pretože tento chlapík je 5-násobným šampiónom v štyroch rôznych organizáciách. Obaja fighteri sú rovnako starí - 32 rokov. Kincl má celkovú bilanciu 25 výhier a 10 prehier, v Oktagone zatiaľ jeden zápas a jedna výhra. Alex Lohoré má v Oktagone za sebou už 4 zápasy. Prvé dva prehral (prvý s Vémolom), ale teraz ťahá sériu dvoch výhier. Celkovo má bilanciu 21 víťazstiev a sedem prehier.

  Zápas Kincl vs Lohoré

  Stávkové kancelárie veria v tomto zápase jednoznačne viac Patrikovi Kinclovi, ktorý má prezývku Inšpektor. Napríklad na Tipsporte je kurz na neho 1,35, zatiaľ čo na výhru Francúza je kurz takmer 3. Lohoré má však o 5 centimetrov viac, má už skúsenosť s takýmto zápasom proti inému českému zápasníkovi, takže víťaz sa tu tipuje naozaj len veľmi ťažko.

  Tip na víťaza

  Kincl je jasným favoritom stávkových kancelárií, ale podľa nás ho Lohoré minimálne poriadne potrápi. Preto v tomto prípade skôr odporúčame tipovať, že v zápase Kincl vs Lohoré bude viac ako 3,5 začatých kôl. Na to je kurz napríklad na Fortune alebo Tipsporte zhodne 1.50.

  Zápas Kincl vs Lohoré
  1.35 vs 2.94

  Zápas Ryšavý vs Fodor

  Zápas Ryšavý vs Fodor je čisto slovenským súbojom. Na zápasovej karte je uvádzaný hneď za titulovým zápasom a na programe podujatia je ako predposledný. V druhom najsledovanejšom zápase večera sa Karol Ryšavý predstaví už vo svojom jubilejnom desiatom zápase v Oktagone. 28-ročný zápasník zo Spartakus Fight Gym má v Oktagone zatiaľ bilanciu 6 výhier a 3 prehry. Celkovo má štatistiku 10 výhier a 4 porážky. Z posledných štyroch zápasov ale vyhral Ryšavý hneď trikrát, nad jeho sily bol iba Losene Keita ešte v Oktagone 29.

  Zápas Ryšavý vs Fodor

  32-ročný František Fodor je rovnako ako Ryšavý stálicou Oktagonu. V tejto organizácii má za sebou už sedem zápasov s bilanciou štyroch výhier a troch prehier. Fodor naposledy v klietke prehral a bolo to na podujatí Oktagon Prime 4, kedy bol nad jeho sily Matouš Kohout. František Fodor je reprezentantom Octagon Fighting Academy a celkovo má v klietke bilanciu 9 výhier a 6 porážok.

  Tip na víťaza

  Stávkové kancelárie a aj naša redakcia favorizujú jednoznačne Ryšavého, na ktorého je kurz okolo 1.40, zatiaľ čo na Fodora okolo 2.70. Čisto slovenský fighterský súboj bude určite zaujímavý a dramatický, ale nakoniec podľa nás vyhrá o štyri roky mladší a o šesť centimetrov vyšší Karol Ryšavý.

  Zápas Ryšavý vs Fodor
  1.40 vs 2.73

  Oktagon 35 ďalšie zápasy

  Oktagon 35 ďalšie zápasy sľubujú rovnako napínavé dianie ako titulový duel, či slovenské derby. Jedným z hlavných ťahákov mal byť ešte napríklad spomínaný Gábor Boráros, ktorý ale kvôl zraneniu nenastúpi. Zaujímavý je pre slovenské MMA publikum napríklad Marek Mazúch, ktorý sa postaví proti Zikovi Magengelemu. Mazúch, inak bývalý profesionálny vojak, má v MMA na svojom konte už päť výhier a zatiaľ ho nikto neporazil. Jeho súper, prezývaný aj "The Gorilla", je rovnako zatiaľ neporazený a má bilanciu 4 zápasy a 4 výhry. Uvidíme, kto z nich bude musieť prekusnúť prvú porážku kariéry.

  Oktagon 35 ďalšie zápasy

  Borárosa nahradí turecký bojovník Selim Topuz, ktorý sa stretne s Angličanom Lewisom. Čech Andrej Kalašnik sa postaví proti "Tigrovi", ako znie prezývka 29-ročného Brazílčana Joela Dos Santosa. Trošku bulvárnou pikoškou je návrat do klietky Oktagonu v podaní Radeka Roušala. Ten vzbudil obrovskú pozornosť, keď sa dávnejšie pred jeho zápasom v Oktagone ukázalo, že mal na svojom tele tetovanie Adolfa Hitlera. Táto kérka je však už minulosťou a polepšený Roušal si zmeria sily s krajanom Marekom Bartlom.

  Často kladené otázky

  Ako si pozrieť Oktagon 35 live stream zadarmo?

  Ak si chcete pozrieť Oktagon 35 live stream zadarmo, využite jedinečnú príležitosť a sledujte svojich obľúbených zápasníkov pomocou TV Tipsport. Táto stávková spoločnosť totiž svojim klientom umožňuje prístup ku svojej stanici TV Tipsport. Pozor, pre sledovanie Oktagon 35 zadarmo je dôležité byť na Tipsporte registrovaný. Tu sa sluší dodať, že registrácia je bezplatná a k ničomu sa ňou nazaväzujete. TV Tipsport okrem Oktagonu pravidelne ponúka streamy a živé prenosy napríklad aj z futbalových a hokejových zápasov.

  Dá sa pozerať Oktagon 35 livestream zadarmo aj inde ako na Tipsporte?

  Nie. Výhodou TV Tipsport je, že vám stačí registrácia a môžete sledovať Oktagon bezplatne. Organizátori podujatia ale, pochopiteľne, odporúčajú na sledovanie použiť oficiálny stream Oktagon TV. Tam je cena zhruba 10 eur.

  Kto Oktagon založil?

  Hlavami tejto organizácie sú Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Prvý menovaný má podľa všetkého na starosti hlavne ekonomický chod firmy, zatiaľ čo Ondřej Novotný je hlavnou tvárou súťaže. Dohaduje zápasy, komunikuje s médiami, fightermi a je aj moderátorom všetkých podujatí Oktagon.

  Môžem sledovať Oktagon 35 na mobile?

  Áno, Oktagon TV a TV Tipsport ponúkajú možnosť sledovania Oktagon 35 live stream aj na mobile, tablete, či iPade.

  Oktagon MMA 35 live stream živý prenos začína už v sobotu 17. septembra 2022 o 18:00. Elitní bojovníci slovenskej a českej MMA scény sa stretnú v Brne. Tu sa už niekoľko eventov konalo, ale tentokrát sa Oktagon premiérovo predstaví vo Winning Group Arene, kde hráva domáce zápasy aj slávna Kometa Brno. Hlavným zápasom Oktagonu 35 je súboj o titul v strednej váhe, v ktorom si zmerajú sily Čech Patrik Kincl a Francúz Alex Lohoré. O tom, ako vyzerajú ich šance, si povieme viac v článku, kde sa zameriame aj na ďalšie zaujímavé súboje. Oktagon 35 live stream bude aj tentokrát dostupný na Oktagon TV alebo na Tipsport TV. Čo všetko nás počas tejto MMA akcie v Brne čaká?

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

  Oktagon MMA 34 live stream živý prenos

  23. 07. 2022

  Oktagon MMA 34 live stream živý prenos prichádza opäť na pražský ostrov Štvanica s už tradične netradičným turnajom. Elitní MMA zápasníci si zmerajú sily pod…