Oktagon MMA 33 live stream živý prenos

Už túto sobotu 4.6.2022 od 18:00 sa po dvojtýždňovej prestávke môžeme tešiť na ďalší Oktagon MMA 33 live stream živý prenos. Tentokrát už znovu uvidíme zápasy v MMA. Oktagon expanduje a po prvýkrát sa predstaví mimo územia Česka alebo Slovenska. Konkrétne to bude v nemeckom Frankfurte v legendárnej Festhalle. V hlavnom zápase večera sa o titul v ľahkej váhe pobijú Ivan “Buki” Buchinger a Losene “Black Panther” Keita. Oktagon kurzy sú už vypísané na Tipsporte kde za registráciu dostanete 20€ zadarmo.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registraciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Oktagonu 33

 • Oktagon 33 kurzy
 • Oktagon 33 program
 • Zápas Buchinger vs. Keita
 • Zápas Vémola vs. Pasternak
 • Oktagon 33 ďalšie zápasy
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 33 živý prenos

  Oktagon 33 živý prenos sa prvýkrát uskutoční mimo Československa. Ako ďalšiu európsku zastávku si promotéri vybrali Nemecko. Vo Frankfurte sa natáčala aj ďalšia séria Oktagon challenge, ktorej vyvrcholenie uvidíme práve na turnaji Oktagon 33 v sobotu 4.6.2022 od 18:00. Okrem toho uvidíme aj ďalšie, či už nové, alebo známe tváre nemeckej MMA scény. V hlavnom predzápase večera si to rozdajú legendy Stephan “T-800” Pütz a Martin “King Kong” Zawada o post nemeckej jednotky v poloťažkej váhe do 93kg. Na turnaji sa predstavia aj ďalší známi nemeckí borci ako Christian Eckerlin alebo veterán UFC a KSW David Zawada.

  Oktagon 33 MMA živý prenos

  Nebudú však chýbať ani známe tváre československej MMA scény. Karlosa Vémolu pri jeho návrate do MMA už dva týždne po jeho víťaznej boxerskej premiére vyzve nebezpečný Poliak Michal Pasternak. Hlavný zápas večera obstarajú legenda domácej scény a dvojnásobný šampión Oktagonu Ivan Buchinger proti nebezpečnému strikerovi a dočasnému šampiónovi ľahkej váhy Losene Keitovi z Belgicka. Uvidíme aj obľúbencov publika Christiana Jungwirtha a Zdeňka Polívku, alebo českého veterána Jaroslava Pokorného.  • Udalosť: Oktagon 33
  • Miesto: Festhalle Messe, Frankfurt
  • Čas: Sobota, 04. 06. 2022, 18:00

  Oktagon 33 program

  Nadupaný Oktagon 33 program určite prinesie množstvo zaujímavých zápasov a rozhodne sa nebudeme nudiť. Začne sa v sobotu 4.6.2022 o 17:15 ako už zvyčajne štúdiom, ktoré bude možné sledovať aj zadarmo na youtube kanáli Oktagon MMA. Tu bude takisto možné sledovať aj live stream prvého zápasu Free Prelims. Program Oktagon 33 bude potom pokračovať celkovo trinástimi zápasmi a určite sa bude na čo pozerať. Ten posledný - titulový sa očakáva okolo polnoci.

  Zápas Oktagon 33 (04.06.2022)Plánovaný začiatok
  Ivan BUCHINGER (SVK) vs Losene KEITA (BEL)okolo 23:30
  Stephan PÜTZ (GER) vs Martin ZAWADA (GER)okolo 23:00
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRA)okolo 22:30
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Michal PASTERNAK (POL)okolo 22:00
  David Zawada (GER) vs Erhan KARTAL (RAK)okolo 21:30
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Ivica TRUSCEK (CRO)okolo 21:00
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Cheick KONE (ICO)okolo 20:30
  Hatef MOEIL (GER) vs KERISSON REZENDE (BRA)okolo 20:00
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Ahmed VILA (BOS)okolo 19:30
  Donald ĆOSIĆ (CRO) vs Adam PAŁASZ (POL)okolo 19:00
  Jamie CORDERO (GER) vs Ibrahim CHOLO (GER)okolo 18:30
  Michael DEIGA SCHECK (BRA) vs Cory TAIT (GB)okolo 18:00
  Oktagon 33 program

  Opäť bude k dispozícii Oktagon live stream či už zadarmo na TV Tipsport, alebo na platených stránkach Oktagon TV. Pár vstupeniek na sobotný večer je ešte voľných aj priamo do frankfurtskej Festhalle v sieti ticketmaster.de. Priamy prenos by mala vysielať aj nemecká televízia Bild TV.

  Oktagon 33 kurzy

  Po dvojmesačnej pauze, počas ktorej Oktagon organizoval boxerský turnaj, je späť MMA a s ním aj Oktagon 33 kurzy v ponukách viacerých stávkových kancelárií. Opäť uvidíme zaujímavé zápasy naprieč všetkými váhovými kategóriami. Kurzy na Oktagon 33 sú už vypísané v ponukách Tipsportu a Fortuny. V MMA je viac možností na ukončenie zápasu ako v boxe a tým pádom je aj stávková ponuka rozmanitejšia. Staviť si môžete na to kto zápas vyhrá, ale aj na počet kôl a spôsob ukončenia zápasu.

  Zápas turnaja Oktagon 33Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Ivan BUCHINGER (SVK) vs Losene KEITA (BEL)1.40 vs 2.731.50 vs 2.45Lightweight
  Stephan PÜTZ (GER) vs Martin ZAWADA (GER)1.22 vs 3.831.24 vs 3.72Light heavyweight
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRA)1.25 vs 3.561.26 vs 3.55Welterweight
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Michal PASTERNAK (POL)1.15 vs 4.731.15 vs 4.86Middleweight
  David Zawada (GER) vs Erhan KARTAL (RAK)1.17 vs 4.421.18 vs 4.39Welterweight
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Ivica TRUSCEK (CRO)1.25 vs 3.561.25 vs 3.63Welterweight
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Cheick KONE (ICO)1.96 vs 1.751.98 vs 1.75Middleweight
  Hatef MOEIL (GER) vs KERISSON REZENDE (BRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Heavyweight
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Ahmed VILA (BOS)1.60 vs 2.191.52 vs 2.40Featherweight
  Donald ĆOSIĆ (CRO) vs Adam PAŁASZ (POL)2.55 vs 1.452.70 vs 1.42Heavyweight
  Jamie CORDERO (GER) vs Ibrahim CHOLO (GER)1.50 vs 2.411.60 vs 2.22Welterweight
  Michael DEIGA SCHECK (BRA) vs Cory TAIT (GB)2.11 vs 1.652.05 vs 1.70Bantamweight

  Budeme opäť dúfať, že nebude núdza o rôzne prestrelky v postoji ale aj predčasné ukončenia na submisie pred limitom. Zápasová karta nasvedčuje tomu, že nudiť sa rozhodne nebudeme a fanúšikovia MMA si prídu na svoje.

  Zápas Buchinger vs. Keita

  Vyvrcholením turnaja Oktagon 33 bude zápas Buchinger vs. Keita o titul šampióna ľahkej váhy do 70 kilogramov. Legendu slovenského MMA a držiteľa dvoch opaskov v organizácii Oktagon MMA Ivana “Bukiho” Buchingera vyzve dočasný šampión ľahkej váhy a objav roka Losene “Black Panther” Keita z Belgicka.

  Veľkým favoritom tohto zápasu bude určite slovenský borec, ktorý má na konte v MMA už 46 zápasov, z ktorých až 39 krát vyšiel ako víťaz a 32 súperov dokázal ukončiť pred limitom. Ivan Buchinger prešiel rôznymi svetovými organizáciami kde dokázal zbierať opasky za tituly šampióna ako napríklad ruská M-1, alebo britská Cage Warriors kde sa stretol aj so svetovou legendou tohto športu Connorom McGregorom. Tento zápas mu však nevyšiel podľa predstáv a prehral na tvrdé KO.

  Zápas Buchinger vs Keita

  O titul bojoval aj v poľskej KSW, tam sa mu však uspieť nepodarilo a prešiel do Oktagonu. Na domácej scéne sa predstavil najprv v ľahkej váhe s Ronym Paradeiserom, ktorého ukončil v prvom kole technikou Rear-Naked-Choke a získal svoj prvý titul. V druhom zápase o titul Oktagonu v pérovej váhe dokázal v nádhernom zápase na body poraziť Vojta Barboríka a stal sa tak prvým šampiónom v histórii organizácie s dvoma opaskami. Usiloval sa aj o tretí opasok proti Davidovi Kozmovi, no v príprave na tento zápas sa zranil a nemohol tak nastúpiť.

  Na druhej strane klietky bude stáť mladý, len 24 ročný Losene Keita. Belgičan už vo svojich prvých dvoch zápasoch v Oktagone ukázal aký je nebezpečný bojovník. Najskôr dokázal vypnúť trojku divízie Karola Ryšavého expresne rýchlo a následne si poradil aj v ťažkom zápase o dočasný titul na 5 kôl s Ronym Paradeiserom. Keita ešte v MMA nenašiel premožiteľa a jeho bilancia v profi je 6 zápasov - 6 víťazstiev. Jeho najväčšia výhoda je určite rýchlosť a výborný postoj, čo bude chcieť určite využiť aj proti Bukimu.

  Tip redakcie - Buchinger vyhrá na submission

  Síce je Keita veľmi rýchly a nebezpečný, nebude to na slovenského veterána stačiť. Buchinger má takmer 8x viac zápasov a nespočetné množstvo skúseností zo svetových organizácií. Určite sa bude snažiť zobrať Black Panthera na zem a tam mu nasadiť niektorú zo svojich nacvičených submisií.

  Zápas Buchinger vs Keita
  1.40 vs 2.73

  Zápas Vémola vs. Pasternak

  Ďalším ťahákom turnaja Oktagon 33 vo Frankfurte bude zápas Vémola vs. Pasternak. Terminátor sa vracia do klietky po viac ako roku, kedy sa liečil z dlhého a nepríjemného zranenia tricepsu. Víťazný návrat do Oktagonu mu však bude chcieť prekaziť 192cm vysoký poľský obor Michal “Wampir” Pasternak. Zápas sa tentokrát bude konať v poloťažkej váhe do 93 kilogramov, kde si chce Karlos vybojovať titul rovnako ako v 84-ke.

  Karlos Vémola sa vracia do kolotoča MMA po dlhom a nepríjemnom zranení tricepsu, ktoré utrpel pri tréningu na zápas o titul v strednej váhe do 84 kilogramov proti poliakovi Marcinovi Naruszczkovi. O opasok predtým prišiel vďaka tomu, že nesplnil váhový limit vo svojej prvej titulovej obhajobe v strednej váhe. Napriek tomu, že dominantne porazil Milana Ďatelinku mu bol pás odobratý. Terminátor sa k súťaženiu vrátil už pred dvoma týždňami na turnaji Oktagon Underground, kde v boxe porazil rapera Marpa taktiež vo váhe do 84 kilogramov. Zhadzovanie do toho zápasu bolo pre neho veľkým utrpením, a preto sa pri svojom návrate do klietky predstaví v poloťažkej váhe do 93 kg, v ktorej naposledy podľahol Attilovi Véghovi. Šepká sa, že už na ďalšom turnaji na pražskej Štvanici by sa Vémola mohol predstaviť v zápase o titul proti Rafaelovi Xavierovi, určite preto nebude brať v tomto zápase nič iné ako víťazstvo.

  Zápas Vémola vs Pasternak

  Promotéri Oktagonu Karlosovi na návrat rozhodne nepripravili najjednoduchšieho možného súpera. Ako sám Vémola povedal Michal Pasternak je presný opak toho proti komu chcel nastúpiť. Je vysoký, silný a veľmi dobrý na zemi. Takisto má opačný gard a čierny pás v BJJ, takže je dosť pravdepodobné, že uvidíme boj o to kto z týchto dvoch presadí svoju silu na zemi. 38 ročný Poliak “Wampir” má skúsenosti z ruských a poľských organizácií a pozitívne skóre 16 výhier k 7 prehrám. Až 10 zápasov dokázal ukončiť pred časovými limitom.

  Tip redakcie - víťazstvo Vémolu na body alebo technickým rozhodnutím

  Terminátor sa v klietke neukázal už viac ako rok, no vypadá to tak, že na svojej sile nič nestratil a mal by dominovať na zemi aj v tomto zápase. Ak sa mu aj Poliaka nepodarí ukončiť pred limitom, mal by zápas ovládnuť na body.

  Zápas Vémola vs Pasternak
  1.96 vs 1.75

  Oktagon 33 ďalšie zápasy

  Na turnaji Oktagon 33 ďalšie zápasy obstará veľké množstvo kvalitných borcov. Najväčšie zastúpenie bojovníkov bude mať práve Nemecko kde sa turnaj koná. Jeden z hlavných zápasov večera, takzvaná bitka o Nemecko, sa uskutoční medzi dvoma legendami nemeckého MMA Stephanom Pütztom a Martinom Zawadom o post nemeckej jednotky v poloťažkej váhe.

  Oktagon 33 dalšie zápasy

  Ďalšia nemecká superstar Christian Eckerlin sa predstaví proti Oliveirovi z Brazílie. Veterán UFC a KSW David Zawada bude čeliť rakúskej jednotke Erhanovi Kartalovi. Obľúbenec československého publika a veľký srdciar Christian Jungwirth sa bude chcieť po dvoch rýchlych výhrach ukázať aj pred domácim publikom proti chorvátovi Ivicovi Turščekovi, ktorý má v MMA už viac ako 70 zápasov. Zaujímavý zápas to bude určite aj pre Zdeňka Polívku, ktorý už siahal na titulový zápas, no prehral. Preverí ho Cheick Kone, ktorý výrazne zavaril v poslednom zápase Matejovi Peňázovi. Môžeme sa tešiť aj na dva zápasy v ťažkej váhe, ktoré vždy prinesú zaujímavé momenty.

  Oktagon 33 show

  Oktagon 33 live stream prinesie aj vyvrcholenie projektu Oktagon Challenge Deutschland, kde vo finále spoznáme víťaza celej nemeckej série.

  Často kladené otázky

  Kde nájdem Oktagon 33 live stream zadarmo?

  Oktagon 33 live stream je zadarmo pre všetkých registrovaných užívateľov na TV Tipsport. Ak sa teraz zaregistrujete v stávkovej kancelárii Tipsport, dostanete bonus 20€ zadarmo.

  Bude Oktagon 33 live stream dostupný aj inde ako na TV Tipsport?

  Áno, Oktagon 33 live stream bude dostupný aj na platenej platforme Oktagon TV. V deň turnaja je cena PPV 13,99€, predtým len 10,99€. Štúdio a prvý zápas turnaja je možné sledovať od 17:15 na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Je možné Oktagon 33 live stream sledovať aj v TV?

  Nie Oktagon 33 live stream je možné sledovať len cez TV Tipsport alebo PPV Oktagon TV.

  Prečo sa Oktagon 33 koná v Nemecku?

  Snaha promotérov organizácie Oktagon MMA je vytvoriť najväčšiu MMA organizáciu v Európe, preto sa snažia so svojim tímom preniknúť na čo najväčšie trhy a získať čo najviac kvalitných svetových bojovníkov.

  Je možné sledovať Oktagon 33 aj v mobile?

  TV Tipsport aj PPV Oktagon TV ponúkajú možnosť sledovať turnaj aj v mobilných aplikáciách.

  Bude sa na Oktagon 33 bojovať o tituly?

  Áno, súboj o titul prebehne tentokrát v ľahkej váhe do 70 kilogramov medzi Ivanom “Bukim” Buchingerom a Losene “Black Pantherom” Keitom.

  Už túto sobotu 4.6.2022 od 18:00 sa po dvojtýždňovej prestávke môžeme tešiť na ďalší Oktagon MMA 33 live stream živý prenos. Tentokrát už znovu uvidíme zápasy v MMA. Oktagon expanduje a po prvýkrát sa predstaví mimo územia Česka alebo Slovenska. Konkrétne to bude v nemeckom Frankfurte v legendárnej Festhalle. V hlavnom zápase večera sa o titul v ľahkej váhe pobijú Ivan “Buki” Buchinger a Losene “Black Panther” Keita. Oktagon kurzy sú už vypísané na Tipsporte kde za registráciu dostanete 20€ zadarmo.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…