Oktagon MMA 32 live stream živý prenos

Udalosť Oktagon 32 live stream zadarmo na vašich obrazovkách. Nenechajte si ujsť adrenalínom nabité MMA zápasy na galavečere Oktagon 32, ktorý je na programe 9. apríla 2022 v Ostravar aréne v Ostrave. Môžete sa tešiť na bitku o titul vo welterovej váhe, a preto využite možnosť sledovať túto udalosť online zadarmo bez poplatkov cez TV Tipsport. Stačí, ak sa zaregistrujete do Tipsportu, ktorý vás za vytvorenie hráčskeho konta odmení akčným bonusom 20 € na vaše prvé stávky bez rizika straty peňazí.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Júna

Oktagon 32 MMA živý prenos

Nenechajte si ujsť Oktagon 32 MMA živý prenos a vychutnajte si celú udalosť online zadarmo. Už túto sobotu 9. apríla 2022 vás čaká poriadne atraktívny program v Ostravar aréne v Ostrave. O zábavu a adrenalínom nabité zápasy bude určite postarané a každý fanúšik bojových športov si príde na svoje. Ak si chcete vychutnať celú udalosť Oktagon 32 úplne zadarmo, stačí ak sa zaregistrujete v stávkovej kancelárii Tipsport a vytvoríte si hráčske konto. Následne cez TV Tipsport môžete sledovať živé prenosy 7 dní úplne zadarmo bez poplatkov.

Oktagon 32 MMA živý prenos

Na udalosti Oktagon 32 sa bude bojovať o titul vo welterovej váhe, kde proti sebe nastúpi uradujúci šampión David Kozma proti Petrovi Knížovi. Na tento zápas nebude chýbať ani analýza bojovníkov a tip redakcie. Ďalej sa v článku zameriame na bohatú kurzovú ponuku stávkových kancelárií, priblížime si program a hlavnú kartu večera. Nebude chýbať už spomínaná analýza hlavného súboja a pridáme aj analýzu duelu v strednej váhe medzi Mikulášekom a Bolom. Sledujte živé prenosy bez poplatkov na TV Tipsport a spestrite si víkend akciou nabitou udalosťou Oktagon 32. • Udalosť: Oktagon 32
 • Miesto: Ostravar Aréna, Ostrava
 • Čas: Sobota, 09. 04. 2022, 18:00
Zápas Oktagon 32 (09.04.2022)Plánovaný začiatok
David KOZMA (CZE) vs Petr KNÍŽE (CZE)okolo 23:30
Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Tomáš MELIŠ (CZE)okolo 22:30
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Caroline YARIWAKE DA CRUZ (BRA)okolo 21:30
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Giovanni MELILLO (ITA)okolo 20:30
Jeremy KIMBALL (USA) vs Thomas NARMO (NOR)okolo 19:30
Pavol LANGER (SVK) vs Daniel ŠKVOR (CZE)okolo 19:00
Christian JUNGWIRTH (GER) vs Mateusz STRZELCZYK (POL)okolo 18:30
Filip MACEK (CZE) vs Emilio Ramon MARTINEZ (DMR)okolo 19:30
Kamil MINDA (POL) vs Tadej DAJČMAN (SLO)okolo 19:00
Jakub DOHNAL (CZE) vs Iamik FURTADO (GW)okolo 18:30
Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Alessandra PAJUELO (PER)okolo 18:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 32

 • Oktagon Prime 32 kurzy
 • Oktagon Prime 32 program
 • Zápas Kozma vs Kníže
 • Zápas Mikulášek vs Meliš
 • Oktagon 32 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 32 kurzy

  Zamerajme sa teraz na Oktagon 32 kurzy, ktoré stávkové kancelárie už vypísali. Ako obvykle máte možnosť si staviť na víťazov v 10 súbojoch. Okrem týchto stávok vám Tipsport v 5 zápasoch ponúka tipnúť si aj na to, aký bude počet začatých kôl, či zápas skončí KO/TKO, submisiou alebo technickým rozhodnutím, kto bude víťaz súboja a akým spôsobom bojovník vyhrá. Môžete si vsadiť aj na to, či zápas skončí do 90 sekúnd od začiatku 1. kola. Ako vidíte kurzová ponuka je naozaj široká a je z čoho vyberať.

  Oktagon 32 kurzy

  Keď sme sa pozreli na portál Tipsport, komu tipéri najviac veria v hlavnom dueli večera, zistili sme, že na víťazstvo Davida Kozmu sú uzavreté stávky vo výške 60 741 €. Na víťazstvo jeho protivníka Petra Knížeho sa uzavreli stávky len v hodnote 5 570 €. Ak ste si ešte nestavili na svojich favoritov, nečakajte a zaregistrujte sa do Tipsportu. Po úspešnom vytvorení hráčskeho konta vás Tipsport odmení akčným bonusom 20 € na prvé stávky bez rizika a okrem toho budete môcť 7 dní sledovať živé prenosy na TV Tipsport zadarmo.

  Zápas turnaja Oktagon 32Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  David KOZMA (CZE) vs Petr KNÍŽE (CZE)1.31 vs 3.151.30 vs 3.27Welterweight
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Tomáš MELIŠ (CZE)1.45 vs 2.551.50 vs 2.45Middleweight
  Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Caroline YARIWAKE DA CRUZ (BRA)1.18 vs 4.281.18 vs 4.39Bantamweight
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Giovanni MELILLO (ITA)1.10 vs 5.811.18 vs 4.39Middleweight
  Jeremy KIMBALL (USA) vs Thomas NARMO (NOR)1.10 vs 5.811.13 vs 5.25Heavyweight
  Pavol LANGER (SVK) vs Daniel ŠKVOR (CZE)3.56 vs 1.252.99 vs 1.35Light heavyweight
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Mateusz STRZELCZYK (POL)1.30 vs 3.211.35 vs 2.99Welterweight
  Filip MACEK (CZE) vs Emilio Ramon MARTINEZ (DMR)1.07 vs 6.831.07 vs 7.11Bantamweight
  Kamil MINDA (POL) vs Tadej DAJČMAN (SLO)1.35 vs 2.941.40 vs 2.77Heavyweight
  Jakub DOHNAL (CZE) vs Iamik FURTADO (GW)1.35 vs 2.941.38 vs 2.85Lightweight
  Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Alessandra PAJUELO (PER)1.08 vs 6.451.08 vs 6.70Strawweight

  Oktagon 32 program

  Oktagon 32 program bude kvalitný ako vždy a dokopy uvidíte 10 MMA zápasov. Môžete sa tešiť na zápasy v ľahkej, strednej, ťažkej alebo welterovej váhe. Program bude pestrý a vy by ste pri sledovaní celej udalosti nemali chýbať. Prvý zápas Oktagon 32 by mal začať už o 18.00 hod. v Ostravar aréne v Ostrave.

  Na sobotnej udalosti uvidíte súboj o titul vo welterovej váhe, v ktorom sa predstaví obhajca titulu Kozma proti vyzývateľovi Knížemu. Druhým zápasom večera bude súboj v strednej váhe medzi Mikulášekom a Bolom. Pozornosť bude určite pútať aj ženský duel v slamovej váhe, kde proti sebe nastúpia Chochlíková a Pajuelo. Nepremeškajte ani jeden zápas nabitej udalosti Oktagon 32, veď cez TV Tipsport máte možnosť sledovať živý prenos zadarmo. Fandite a stavte si na svojich favoritov.

  Zápas Kozma vs Kníže

  V hlavnom súboji večera sa vo welterovej váhe predstavia českí bojovníci Kozma a Kníže. David ,,Pink Panther” Kozma je 29-ročný bojovník, ktorý je aktuálnym držitelom opasku vo welterovej váhe. Tento titul musel obhajovať až 4-krát a vždy dokázal zvíťaziť a udržať si ho. Na svojom konte má 29 víťazstiev, z ktorých svojich súperov ukončil 8-krát KO/TKO a 13-krát submisiou. Kozma preferuje boj v postoji, v ktorom strieda tvrdé spodné kopy s údermi. Samozrejme boj na zemi mu tiež nie je cudzí a vie byť nebezpečný.

  Zápas Kozma vs Kníže

  Petr ,,Monster” Kníže je 44-ročná legenda českého MMA, ktorý je majiteľom Monstergymu a zároveň je v ňom aj trénerom. Vo svojej doterajšej kariére nazbieral 13 víťazstiev. Svojich súperov ukončil 4-krát KO, 4-krát submisiou. Je to bojovník, ktorý dokáže rozdávať tvrdé údery a preferuje tiež boj v stoji. Samozrejme mu nie je cudzí ani boj na zemi.

  Naša redakcia na víťaza zápasu tipuje Davida Kozmu, pretože v dlhom zápase bude mať viac energie. Súboj sa bude odohrávať predovšetkým v stoji. Ani jeden zo súperov sa nebude chcieť dostať na zem.

  Tip na vítěze
  Zápas Kozma vs Kníže
  1.31 vs 3.15

  Zápas Mikulášek vs Meliš

  V druhom hlavnom zápase večera v strednej váhe nastúpia do klietky proti sebe český bojovník Mikulášek a slovenský bojovník Bolo. Václav ,,Baba Jaga” Mikulášek je 33-ročný bojovník, ktorý pôsobí v Renegade Prague Gym. Momentálne má bilanciu 7 víťazstiev a 8 prehier. Zaujímavosťou je, že až 12 jeho súbojov skončilo už v druhom kole. Preferuje boj v postoji, o čom svedčí aj jeho 6 KO a len 1 víťazstvo submisiou.

  Zápas Mikulášek vs Meliš

  Tomáš Bolo je 35-ročný bojovník, ktorý trénuje vo Wolf Pride Gym MMA Žilina. Momentálne má bilanciu 8 výhier a 8 prehier. Svojich súperov ukončil 3-krát KO a 4-krát submisiou. Nerobí mu problém bojovať v postoji, ale svojho súpera sa snaží veľakrát stiahnuť na zem a ukončiť ho uškrtením. Medzi obidvomi bojovníkmi to pred udalosťou poriadne vrie a jeden druhému si v klietke určite nič nedarujú.

  Zápas bude veľmi vyrovnaný a je ťažké odhadnúť, kto zvíťazi. Väčšie šance na víťazstvo však dávame slovenskému bojovníkovi Bolovi, ktorý je komplexnejší bojovník a bude chcieť ukončiť svojho súpera na zemi.

  Tip na vítěze
  Zápas Mikulášek vs Meliš
  1.45 vs 2.55

  Oktagon 32 ďalšie zápasy

  Samozrejme, veľkými ťahákmi sú vždy hlavné duely večera, avšak atraktívne budú aj Oktagon 32 MMA ďalšie zápasy. Pútavý zápas bude v ťažkej váhe medzi skúseným americkým bojovníkom Kimballom a nórskym nováčikom Narmom. Takisto uvidíte aj jeden ženský duel medzi slovenskou bojovníčkou Chochlíkovou a peruánskou bojovníčkou Pajuelou. Zaujímavý súboj môže byť v bantamovej váhe medzi Macekom a Martinezom alebo v ľahkej váhe medzi Langerom a Škvorom.

  Oktagon 32 ďalšie zápasy

  Silný by zato měl být Tadej Dajčman. Je to bývalý slovinský karatista s mezinárodními úspěchy. Na poli MMA zaskočil respektovaného Daniela Dittricha. Stalo se na loňském předsilvestrovském Oktagonu 30. Nyní jej ale čeká mnohem těžší výzva. Kamil Minda je blázen, zápasy s touto polskou bestií bolí. V heavyweight ještě zůstaneme. V této kategorii bude k vidění ještě duel Američana s Norem. Již zmíněný Dittrich si připsal také jednu důležitou výhru, a bylo to právě proti Thomasi Narmovi. Norský Viking dostává v Oktagonu druhou šanci. Proti 30letému takticky vyspělému Kimballovi je ale outsiderem.

  Prize money pre víťaza

  Prize money pre víťaza a koľko majú zápasníci na zmluvách, je obvykle žiaľ len tajomstvom, ktoré poznajú organizátori a účastníci turnajov Oktagon MMA . Na povrch unikne zo zákulisia len minimum informácií. K nám sa však dostalo to, že na Oktagon Last Man Standing si víťaz turnaja Milan Paleš odniesol 10 000 €. Známejšie mená však dostávajú bezpochyby väčší obnos peňazí a to nehovoríme o sponzorstvách a rôznych daroch, ktoré sa taktiež pohybujú v tisícových hodnotách.

  Neprepásnite Oktagon 32 live stream, ktorý je dostupný v TV Tipsport spoločne s bonusom 20 € zadarmo pre nových hráčov.

  Tipsport Oktagon 32 akčný kód

  Oktagon 32 live, ako aj ostatné podobné akcie, sú veľmi sledované a majitelia organizície zarábajú najmä na reklamách a PPV členstvách. Prize money, respektíve finančné odmeny však niekedy nie sú hlavným dôvodom, prečo sa väčšina fighterov Oktagonu zúčastní. Bezpochyby ide o prestíž a o to, aby sa dostali do povedomia zámorských MMA agentov. Mnohí z nich veria, že práve Oktagon bude ich predvstupnou bránou do najznámejšej a najlepšej organizácie MMA na svete, ktorou je UFC.

  Oktagon história

  História organizácie Oktagon siaha do roku 2016. Jej zakladatelia Ondřej Novotný a Pavol Neruda prišli s dokonalou myšlienkou, ktorou zašili dieru na česko-slovenskom trhu. Začali organizovať pravidelné MMA turnaje, ktoré môžu diváci z celého sveta sledovať online prostredníctvom PPV na Oktagon TV, ale aj osobne. Štartovali v Bratislave a Prahe, no neskôr sa akcie presunuli aj do ďalších miest, ako Ostrava, Šamorín, Košice, či Brno.

  Pre každého fanúšika, ktorý by si chcel zaobstarať Oktagon merch, je k dizpozícii Oktagon MMA shop, respektíve Oktagon eshop. Zakúpiť sa tam dajú rôzne druhy oblečenia, doplnky stravy, suveníry, prípravky na imunitu, ktoré sa dnes zídu viac, než kedykoľvek predtým, či napríklad parfém značky Karlos Terminátor Vémola. K dizpozícii sú aj rôzne limitované edície produkované ako promo ku konkrétnym turnajom. K turnaju Oktagon 32 si môžete zaobstarať napríklad energy drinky s tvárou jednotlivých fighterov.

  Často kladené otázky

  Kde a kedy prebehne udalosť Oktagon 32 MMA?

  Udalosť Oktagon 32 MMA je na programe 9. apríla 2022 v Ostravar Aréne v Ostrave. Na stránke ticketportal stále beží predaj vstupeniek.

  Ako sledovať Oktagon 32 MMA živý prenos zadarmo?

  Oktagon 32 MMA živý prenos je možné sledovať zadarmo na TV Tipsport priamo na vašom mobile alebo PC z pohodlia domova. Neváhajte, zaregistrujte sa do Tipsportu a vychutnávajte si sledovanie živých prenosov 7 dní úplne zadarmo. Nezabúdajte, že vás Tipsport odmení aj bonusom 20 € na prvé stávky bez rizika straty vašich prvých peňazí.

  Ako inak pozerať Oktagon 32 live stream?

  Oktagon 32 live stream je možné sledovať na Oktagon TV cez ich platenú službu PPV. Aktuálne je cena predplatného streamu 10.99 €.

  Aké rôzne stávky je možné uzavrieť na jednotlivých zápasoch Oktagonu 32 MMA?

  Pri jednotlivých zápasoch Oktagonu 32 MMA je možné tipovať na víťaza zápasu, na to, či zápas skončí remízou, KO alebo submisiou, aký bude počet začatých kôl v zápase, ale aj na to, v ktorom kole bude zápas predčasne ukončený. Na hlavný duel večera Kozma vs Kníže Tipsport vypísal až 10 rôznych možností.

  Aká bude hlavná karta a kedy je začiatok programu Oktagon 32?

  Začiatok udalosti Oktagon 32 je na programe o 19.00 hod. a hlavná karta obsahuje 8 zápasov.

  Bude sa bojovať o tituly na udalosti Oktagon 32?

  Áno, na udalosti Oktagon 32 sa bude bojovať o titul vo welterovej váhe, čo bude aj zápas večera. V tejto váhovej kategórii sa do ringu proti sebe postavia obhajca titulu David Kozma a Petr Kníže.

  Udalosť Oktagon 32 live stream zadarmo na vašich obrazovkách. Nenechajte si ujsť adrenalínom nabité MMA zápasy na galavečere Oktagon 32, ktorý je na programe 9. apríla 2022 v Ostravar aréne v Ostrave. Môžete sa tešiť na bitku o titul vo welterovej váhe, a preto využite možnosť sledovať túto udalosť online zadarmo bez poplatkov cez TV Tipsport. Stačí, ak sa zaregistrujete do Tipsportu, ktorý vás za vytvorenie hráčskeho konta odmení akčným bonusom 20 € na vaše prvé stávky bez rizika straty peňazí.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Tipovacie stratégie

  Tipovacie stratégie sú nevyhnutné pre každého úspešného tipéra z dlhodobého hľadiska. Najlepšie je tipovať na šport, o ktorý sa zaujímate. Dokonca keď si podáte tiket…