Oktagon MMA 28 live stream živý prenos

Sledujte Oktagon 28 live stream živý prenos. Tipsport a Oktagon TV ponúka štedrú dávku pútavých súbojov, a to už v sobotu 25. septembra 2021. MMA Oktagon vyzýva na sledovanie bojovníkov ako Petr Kníže, Viktor Pešta, Leo Brichta, či Miroslav Brož a ďalších. Oktagon live stream bude tentokrát vysielaný priamo z pražského komplexu O2 Universum. Užite si ho v sobotu 25. 9. od 18:00 grátis. Využite náš akčný kód a získajte navyše bonus 20 EUR zadarmo za registráciu v Tipsporte.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 6. Júna

Oktagon MMA live stream

O2 Universum je miestom, odkiaľ bude Praha Oktagon MMA live stream vysielaný. V hale je dostatočný počet miest pre každého verného fanúšika a Oktagon lístky sú pár dní pred turnajom stále k dizpozícii.

Oktagon 28 live stream

12-zápasový program sa blíži do finále a Oktagon živý prenos nám tentokrát neponúkne žiadne dámske duely. V akcii však uvidíme mnoho českých fighterov a stálice Oktagonu. Hlavným zápasom galavečera bude stretnutie domáceho Viktora Peštu a Stephana Pütza z Nemecka. V článku vám predstavíme kompletný Oktagon program, analýzy najlepších zápasov a ďalšie dôležité informácie. Porovnajte naše Oktagon kurzy, vyberte si vašich favoritov a vychutnajte si sobotňajší večer plný bojovej akcie na maximum. • Událost: Oktagon 28
 • Místo: O2 Universum, Praha
 • Čas: Sobota, 25. 9. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 28 (25. september 2021)Plánovaný začiatok
Viktor PEŠTA (CZE) vs Stephan PÜTZ (GER)okolo 23:00
Kaik BRITO (BRZ) vs Petr KNÍŽE (CZE)okolo 22:30
Leo BRICHTA (CZE) vs Damien LAPILUS (FRA)okolo 22:00
Miroslav BROŽ (CZE) vs Emmanuel DAWA (FRA)okolo 21:30
Christian JUNGWIRTH (GER) vs Andej KALAŠNÍK (CZE)okolo 21:00
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Mateusz STRZELCZYK (POL)okolo 20:30
Matěj KUZNÍK (CZE) vs David MOON (CAN)okolo 20:00
Michal KONRÁD (CZE) vs David MARTINÍK (CZE)okolo 19:30
Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Eric SPICELY (USA)okolo 19:00
Jakub TICHOTA (CZE) vs Risto DIMITROV (MAK)okolo 18:30
Vladimír LENGÁL (CZE) vs Luboš LESÁK (CZE)okolo 18:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 28

 • Oktagon 28 kurzy
 • Oktagon 28 program
 • Zápas Pešta vs Pütz
 • Zápas Brito vs Kníže
 • Oktagon 28 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 28 kurzy

  Oktagon 27 kurzy sú už ako obvykle dávno vypísané a fanúšikovia tipovania si tak môžu staviť na svojich favoritov. K dizpozícii sú samozrejme aj alternatívne stávky ako počet začatých kôl v zápase, spôsob výhry a ďalšie.

  Oktagon 28 kurzy

  Už v sobotu nás čaká séria elitných vystúpení zápasníkov domácej scény, veteránov UFC a niektorých nováčikov Oktagonu. Legendárny Petr “Monster” Kníže vyzve Kaika Brita, ktorý z dvoch zápasov v Oktagone vyhral oba na TKO. Uvidíme fanúšika domáceho publika Lea Brichtu, Andreja Kalašnika, či nemeckú stálicu Christiana Jungwirtha. Pozrite si kurzy na víťazov, uzatvorte tikety a spríjemnite si tým sobotňajší galavečer.

  Zápas turnaja Oktagon 28Kurz TipsportKurz DoxxbetTrieda
  Viktor PEŠTA (CZE) vs Stephan PÜTZ (GER)1.50 vs 2.411.53 vs 2.34LIGHT HEAVYWEIGHT
  Kaik BRITO (BRZ) vs Petr KNÍŽE (CZE)1.99 vs 1.732.05 vs 1.70WELTERWEIGHT
  Leo BRICHTA (CZE) vs Damien LAPILUS (FRA)1.17 vs 4.451.17 vs 4.42LIGHTWEIGHT
  Miroslav BROŽ (CZE) vs Emmanuel DAWA (FRA)1.90 vs 1.801.85 vs 1.85WELTERWEIGHT
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Andej KALAŠNÍK (CZE)1.65 vs 2.111.67 vs 2.07WELTERWEIGHT
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Mateusz STRZELCZYK (POL)1.16 vs 4.591.25 vs 3.56MIDDLEWEIGHT
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs David MOON (CAN)1.40 vs 2.731.38 vs 2.81LIGHTWEIGHT
  Michal KONRÁD (CZE) vs David MARTINÍK (CZE)1.80 vs 1.901.85 vs 1.85FEATHERWEIGHT
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Eric SPICELY (USA)2.19 vs 1.602.41 vs 1.50MIDDLEWEIGHT
  Jakub TICHOTA (CZE) vs Risto DIMITROV (MAK)1.04 vs 8.371.05 vs 8.80FEATHERWEIGHT
  Vladimír LENGÁL (CZE) vs Luboš LESÁK (CZE)4.92 vs 1.145.10 vs 1.13FEATHERWEIGHT

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon 28 program

  Organizátori podujatia pripravujú a dolaďujú program až do poslednej chvíle a finálna podoba zápasov je tak obvykle známa až pár dní pred samotným turnajom. Účastníci Oktagonu sa z času na čas na tréningu zrania, či nastane iná komplikácia, ktorá im zabráni nastúpiť. V tom momente prichádza na rad zrušenie zápasu alebo nastúpi náhradník. Tentokrát však vyzerá byť všetko v poriadku a Oktagon live stream nám ponúkne kompletný program zložený z dvanástich atraktívnych duelov.

  Oktagon 28 program

  Fight karta je zložená z hlavnej karty a prelims zápasov. Šesticu zápasov hlavnej karty odštartuje český zápasník David Hošek, ktorý má podľa jeho sparing partnerov najsilnejšie rany v celej Európe. Akcia vyvrcholí stretnutím Viktora Peštu z Česka a nemeckého tanku Stephana Pütza. Z prelims zápasov budú zaujímavé všetky, no spomeňme duel Mateja Peňáza so Strelczykom, či Zdeněka Polívku a Erica Spicelyho z UFC. Pozrime sa však na všetky Oktagon zápasy MMA.

  Zápas Pešta vs Pütz

  Domáci Viktor Pešta je druhým Čechom, ktorý zavítal do UFC. V najprestížnejšej MMA organizácii sveta sa mu však nedarilo podľa predstáv a teraz bojuje v Oktagone. Proti 31-ročnému domácemu matadorovi sa v klietke postaví skúsený veterán M-1 Stephan Pütz z Nemecka. Oktagon live stream vysielal duely s Viktorom Peštom 4x. Z toho odišiel 3x víťazne - poraziť ho dokázal iba Michal Martínek, ktorý je v Oktagone neporazený. V dueli Pešta - Pütz bookmakeri favorizujú domáceho fightera, no my s tým úplne stotožnení nie sme.

  Zápas Pešta vs Pütz

  Kto je Stephan “T-800” Pütz? Pre niekoho známy, pre niekoho menej. Bojovník svetových kvalít, ktorého poznajú najmä v Nemecku a Rusku. Pôsobil hlavne v organizácii M-1, kde sa stal šampiónom v dvoch váhových kategóriách. Trénuje so svetovými športovcami a zápasníkmi, ktorí pôsobia v niektorých svetových organizáciách. Možno ho poznáte z mierneho konfliktu s Karlosom Vémolom, v ktorom súperili o to, kto vlastne je pravý Terminátor. Pütz verí, že jedného dňa zápas s Vémolom dostane a ukáže sa, na koho strane je pravda. T-800 teda nie je žiaden amatér a Pešta bude mať v klietke extrémne silného súpera.

  Očakávame vyrovnaný duel poloťažkej váhy, ktorý pravdepodobne skončí na body víťazstvom Stephana Pütza. Berieme kurz 2,41. Nemec je mierne komplexnejší zápasník s bohatými skúsenosťami. Viktor Pešta sa skôr sústredí na hru na zemi, no nie sme si istí, či to bude proti 196-centimetrovému “terminátorovi” správny recept.

  Tip na víťaza
  Zápas Pešta vs Pütz
  1.50 vs 2.41

  Zápas Brito vs Kníže

  Kaik Brito - Petr “Monster” Kníže bude jeden z TOP súbojov, ktoré sobotňajší Oktagon živý prenos ponúkne. Diváci sa tohto zápasu priam nevedia dočkať. Monster má už 44 rokov a do klietky ho to stále ťahá. Česká legenda sa síce už viac venuje trénovaniu, no že má fanúšikom čo ponúknuť, ukázal už na Oktagone 23. Teraz ho však čaká omnoho ťažšia výzva v podobe o 20 rokov mladšieho Brazílčana.

  Zápas Brito vs Kníže

  Vek hovorí za všetko a skúseností a viac času na trénovanie nie sú všetko. Rýchlosť a dravosť - to hovorí v prospech mladého zápasníka z Brazílie. Kurzy na víťaza sú vyrovnané, no miernym favoritom je Kníže. Ten sa bude snažiť dostať hru na zem a Brita poraziť na sumbisiu. Podarí sa mu to?

  Kaika Brita z Brazílie sme už mohli na Oktagon live stream vidieť dvakrát. A v oboch prípadoch víťazne. V oktagonovej klietke nebol dokopy ani 2 a pol minúty a to je dôvodom, prečo si vyslúžil svoj tretí zápas práve s legendárnym Monsterom. Kaikovými súpermi boli Gábor Boráros a Robert Bryczek. Oboch “odstránil” na TKO. Petr Kníže je však protivník z iného súdka a tak jednoduché to mať Brito nebude.

  Pre domáceho Petra Kníže to bude jedna z najväčších výziev jeho kariéry. Pred domácim publikom sa však nebude chcieť “zahanbiť” a do tréningov dáva bezpochyby všetko. Očakávame vyrovnaný zápas s víťazným koncom pre “Monstera” Kníže na sumbisiu.

  Tip na víťaza
  Zápas Brito vs Kníže
  2.05 vs 1.70

  Oktagon 28 ďalšie zápasy

  Vyššie uvedené zápasy nie sú všetko, čo galavečer ponúka, prejdime na Oktagon ďalšie zápasy. Späť je po štyroch mesiacoch mladý Herkules Leo Brichta. Eštelen 23-ročný domáci fighter vystúpil na Oktagon.tv už 9x. Tentokrát ho čaká výzva z podobe Oktagon nováčika Damiena Lapilusa z Francúzska. Brichta je veľkým favoritom, no my predikujeme dlhý a napínavý duel.

  V hlavnej karte na Oktagon live stream nechýba ani Miroslav Brož, ktorý si to v sobotu rozdá s ďalším Francúzom Emmanuelom Dawom. Dawa sa nám predstavil v Oktagone 25, kde podľahol Velickovicovi na TKO po 5. minútach, čo však nie je žiadna hanba. Brož je zárukou tvrdého súboja, pri ktorom diváci vstávajú zo svojich stoličiek. To nám dokázal na vystúpení Oktagon 24 proti Christianovi Jungwirthovi. Jeden z najlepších zápasov, čo sme kedy videli.

  Andrej Kalašnik vs Christian Jungwirth - ďalší zo série okulahodiacich a očakávaných súbojov Oktagon 28 live. Česko-nemecký duel oboch, na domáceh scéne známych bojovníkov sľubuje dlhú bitku. Jungwirth v Oktagone ešte nikdy nebol ukončený. Podarí sa “AK47” zničiť nemeckého Kelta ešte pred časovým limitom? To uvidíme, miernym favoritom je však Nemec.

  Prize money pre víťaza

  Prize money pre víťaza sa pohybujú v rozličných hodnotách. Oktagon live streamy sú veľmi sledované a organizátori zarábajú hlavne na PPV členstvách, sponzoroch, či reklamách. Účastníkom a zápasníkom turnaja tak můžu ponúknuť odmeny stále vo vyšších a vyšších hodnotách. Prize money ale nie sú hlavným dôvodom, prečo sa väčšina fighterov Oktagonu zúčastní. Ide aj o prestíž, ale mnohí z nich veria, že práve Oktagon bude ich predvstupnou bránou do najznámejšej a najlepšej organizácie MMA na svete, ktorou je UFC.

  Ak vás zaujímajú konkrétne sumy a koľko majú zápasníci na zmluvách, to vám neprezradíme. Na povrch unikne zo zákulisia len minimum informácií. K nám sa dostalo to, že na Oktagon Last Man Standing si víťaz turnaja Milan Paleš odniesol 10 000 €. Známejšie mená však dostávajú bezpochyby väčší obnos peňazí. A to nehovoríme o sponzorstvách a rôznych daroch, ktoré sa taktiež pohybujú v tisícových hodnotách.

  Neprepásnite Oktagon 28 live stream, ktorý je dostupný v TV Tipsport spoločne s bonusom 20 € zadarmo pre nových hráčov.

  Tipsport Oktagon 28 akčný kód

  Oktagon história

  História najpopulárnejšej česko-slovenskej MMA organizácie Oktagon siaha do roku 2016. Ondřej Novotný a Pavol Neruda vtedy začali organizovať podujatia na Slovensku a v Česku. Za posledných 5 rokov sa turnaje konali v rôznych mestách po Slovensku, či Česku. Začínali Prahou a Bratislavou, no turnaje mohli diváci vidieť už aj v Šamoríne, Košiciach, Ostrave, či Brne.

  V dnešnej dobe má MMA a aj Oktagon kvantum fanúšikov v celej Európe. Pre každého, kto by si rád zakúpil merch, vytvorili Oktagon MMA shop, respektíve Oktagon eshop. K dizpozícii sú rôzne druhy oblečenia, suveníry, doplnky výživy, energy drinky a ďalšie veci z limitovanej edície ako napríklad alkohol, či perfém značky Karlos Terminátor Vémola (KTV).

  Oktagon 28 história

  Kľúčom k úspechu bolo aj spustenie Oktagon TV. Práve tam môžu všetci fanúšikovia sledovať Oktagon live stream. Práve prostredníctvom PPV (Pay-Per-View) môžu Oktagon živý prenos sledovať diváci odkiaľkoľvek vo svete. Jeden vstup stojí 9,99 € a v deň konania akcie dokonca 12,99 €. Niekedy bola k dizpozícii aj televízia O2 TV Oktagon, no dnes už to aktuálne podľa našich informácii nie je. My pre vás však máme alternatívu v podobe sledovania Oktagon online stream zadarmo. Na TV Tipsport si pozriete naživo všetky zápasy Oktagonu 28, no aj tisícky ďalších podujatí. Ak ešte v Tipsporte nemáte účet, zaregistrujte sa už teraz prostredníctvom nášho akčného kódu a získajte k tomu 20 € na tipovanie zadarmo.

  Často kladené otázky

  Je možné sledovať Oktagon live stream zadarmo?

  Áno, Oktagon live stream zadarmo je možné sledovať na Tipsport TV. Stačí v priebehu 30 dní uzatvoriť tiket v celkovej hodnote 1,20 € a k dizpozícii máte okrem Oktagonu aj tisíce ďalších športových streamov zadarmo.

  Kde môžem sledovať Oktagon živý prenos zadarmo?

  Vhodnou alternatívou na sledovanie Oktagonu zadarmo je Tipsport TV. Ak by ste mali záujem o spoplatený variant, tým je Oktagon TV a PPV členstvo na jeden turnaj stojí 10 €. V deň konania akcie je to 13 €.

  Je možné sledovať Oktagon 28 na mobile?

  Áno, Oktagon 28 môžete sledovať prostredníctvom TV Tipsport, či TV Oktagon aj na mobile. Stačí mať prístup k internetu a typ telefónu, ktorý to dovoľuje.

  Na čo sa dá pri zápasoch Oktagonu tipovať?

  Tipovať sa dnes dá nie len na víťaza zápasu, ale aj na ďalšie alternatívne stávky. Ide o stávky ako počet kôl v zápase alebo akým spôsobom bude zápas ukončený.

  Je dostupný TV prenos na Oktagon?

  V minulosti sme mali možnosť sledovať Oktagon živý prenos aj v televízii, no dnes ho pravdepodobne nevysiela žiadna stanica. Odporúčame online platformy ako bezplatný TV Tipsport alebo Oktagon TV.

  Sú k dizpozícii záznamy zápasov Oktagonu zadarmo?

  Po skončení turnaja organizátori pridajú všetky, respektíve väčšinu zápasov na YouTube kanál Oktagonu. Iným variantom, kde nájdete všetky zápasy, je aplikácia Oktagon, ktorú si zadarmo stiahnete na App Store alebo Google Play Store.

  Ako sledovať Oktagon turnaje v roku 2021?

  Všetky zápasy turnajov Oktagon v roku 2021 sledujte na TV Tipsport naživo a to bez poplatku. Druhou možnosťou je kúpa PPV členstva na TV Oktagon za 10 €. Žiadna iná stanica ani televízia podľa našich informácií Oktagon live stream nevysiela.

  Sledujte Oktagon 28 live stream živý prenos. Tipsport TV ponúka štedrú dávku pútavých súbojov, a to už v sobotu 25. septembra 2021. MMA Oktagon vyzýva na sledovanie bojovníkov ako Petr Kníže, Viktor Pešta, Leo Brichta, či Miroslav Brož a ďalších. Oktagon live stream bude tentokrát vysielaný priamo z pražského komplexu O2 Universum. Užite si ho v sobotu 25. 9. od 18:00 grátis. Využite náš akčný kód a získajte navyše bonus 20 EUR zadarmo za registráciu v Tipsporte.

  Mohlo by vás zaujímať

  Handicap stávkovanie

  Ak hľadáte handicap stávkovanie vysvetlenie ste na správnom mieste. Ázijský handicap je v tipérskej komunite veľmi často používaný pojem. Iba málokto avšak vie, čo ázijský…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Money management v tipovaní

  Money management v tipovaní je základ každého úspešného tipéra. Ak začínate s tipovaním, mali by ste to brať hlavne ako hobby. Hospodárenie s peniazmi, takzvaný…

  Stávkové kurzy vysvetlenie

  Vo svete stávok sa obvykle používa hneď niekoľko druhov kurzov a preto sa oplatí podrobne zamerať na stávkové kurzy vysvetlenie. Platí totiž, že stávkové kurzy…