Oktagon MMA 25 live stream

Sledujte Oktagon 25 live stream. Nasledujúce vydanie tohto prestížneho podujatia sľubuje pestrý Oktagon program a jedinečnú šou. Oktagon živý prenos môžete sledovať už v sobotu 19. júna 2021. Hlavným a zároveň titulovým zápasom večera bude stretnutie dvoch ťažkých váh. Slovák Martin Buday sa postaví proti poľskému King Kongovi Kamilovi Mindovi. Okrem toho uvidíte mnoho zaujímavých zápasníkov z domácej, či zahraničnej scény. Získajte bonus 20 EUR za registráciu v Tipsporte, sledujte Oktagon kurzy a užite si Oktagon 25 live stream bez poplatku naplno.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 6. Júna
Doxxbet bonus logo
Voľná stávka 5 € na tipovanie OKTAGON 25

Oktagon 25 živý prenos

Aký bude Oktagon 25 živý prenos? Jednoznačne veľmi pútavý. To je isté vďaka dvadsiatim účastníkom, ktorí figurujú k dnešnému dňu na fight karte. Ako zvyčajne uvidíme niekoľko slovenských fighterov a nebude chýbať ani zastúpenie z českej, či poľskej bojovej scény. Oktagon 25 live stream bude mať čo ponúknuť každému divákovi. V klietke sa objavia zápasníci z aspoň šiestich váhových kategórií a na pláne sú taktiež tri ženské duely. Musíme však podotknúť, že organizátori doposiaľ neodhalili celý rozpis súbojov.

Oktagon 25 živý prenos

Oktagon 25 live stream bude, ako zvyčajne, vysielaný z brnenskej Zoner BOBYHALL. V minulosti sa podujatia konali v pražskej O2 aréne alebo slovenských mestách ako Košice alebo Bratislava. Kvôli koronavírusovej pandémii sa však od konca minulého roka uskutočnili všetky Oktagon akcie práve v Brne. Vládne patrenia sa už pomaly začinajú uvoľňovať a podľa všetkého uvidíme 19. 6. akciu s divákmi, avšak v obmedzenom počte. Podobne to bolo na 24. vydaní Oktagonu. • Udalosť: Oktagon 25
 • Miesto: Zoner BOBYHALL Brno
 • Čas: Sobota, 19. 6. 2021, 20:00
Zápas Oktagon 25 (19. júna 2021)Plánovaný začiatok
Buday Martin (SVK) vs Minda Kamil (POL)okolo 23:00
Fodor František (SVK) vs Fiala Tomáš (CZE)okolo 20:00
Holota Václav (CZE) vs Hromek Daniel (SVK)okolo 20:00
Krištofič Samuel (SVK) vs Matavao Al (USA)okolo 20:00
Paradeiser Ronald (SVK) vs Adas Arda (TUR)okolo 20:00
Polívka Zdeněk (CZE) vs Driai Rahmane Abdel (DZA)okolo 20:00
Ryšavý Karol (SVK) vs Bartl Marek (CZE)okolo 20:00
Velickovic Bojan (SBR) vs Dawa Emmanuel (FRA)okolo 20:00
Waliczek Marta (POL) vs Zouak Rizlen (FRA)okolo 20:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 25

 • Oktagon 25 kurzy
 • Oktagon 25 program
 • Zápas Buday vs Minda
 • Zápas Krištofič vs Matavao
 • Zápas Ryšavý vs Bartl
 • Oktagon 25 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 25 kurzy

  Oktagon 25 kurzy sú obvykle v stávkových kanceláriach vypísane s veľkým predstihom a inak tomu nie je ani teraz. Pre nadšencov tipovania to je veľké plus, nakoľko sa pri zostavení tiketu môžu riadiť práve podľa kurzov, či svojej intuície. Na každom podujatí zvyčajne nastane jedno alebo viac prekvapení a zopár tipérov si tak vďaka tomu príde na pekný balík. Odporúčame sledovať štatistiky jednotlivých zápasníkov a zoznámiť sa s ich formou, či technikou boja, ktorá vám napovie, ako by mohol daný súboj skončiť.

  Nie každý má však čas a chuť na študovanie formy účastníkov Oktagonu a preto by sme vám mohli napovedať. Zápasy MMA na TV Tipsport, či Oktagon.TV sledujeme pravidelne už dlhšiu dobu, tak sa možno inšpirujete práve našimi informáciami.

  Zápas turnaja Oktagon 25Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Buday Martin (SVK) vs Minda Kamil (POL)1.17 vs 4.451.17 vs 4.42heavyweight
  Fodor František (SVK) vs Fiala Tomáš (CZE)1.75 vs 1.961.85 vs 1.85lightweight
  Holota Václav (CZE) vs Hromek Daniel (SVK)1.35 vs 2.941.30 vs 3.21welterweight
  Krištofič Samuel (SVK) vs Matavao Al (USA)1.27 vs 3.421.35 vs 2.94middleweight
  Paradeiser Ronald (SVK) vs Adas Arda (TUR)1.40 vs 2.731.45 vs 2.55lightweight
  Polívka Zdeněk (CZE) vs Driai Rahmane Abdel (DZA)1.70 vs 2.031.70 vs 2.03middleweight
  Ryšavý Karol (SVK) vs Bartl Marek (CZE)1.60 vs 2.191.50 vs 2.41lightweight
  Velickovic Bojan (SBR) vs Dawa Emmanuel (FRA)1.18 vs 4.321.18 vs 4.28welterweight
  Waliczek Marta (POL) vs Zouak Rizlen (FRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.94bantamweight

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon 25 program

  Oktagon 25 program sa k dnešnému dňu skladá z dvadsiatich zápasov. Určite to však nie jeho finálna podoba a organizátori turnaja svojich fanúšikov prekvapia na poslednú chvíľu. Oktagon 25 live stream ponúkne mnoho lákavých súbojov na medzinárodnej úrovni. Ak sa nič nestane, hlavným trhákom galavečera bude titulový zápas v ťažkej váhe. Martin “Bady” Buday sa zoči-voči postaví Poliakovi menom Kamil “King Kong” Minda. Zo ženského zastúpenia sa nám prestaví Monika Chochlíková zo Slovenska, či Lucie Pudilová od našich západných susedov. Nebudú chýbať ani účastníci zo Srbska, Turecka, Francúzska, či dokonca Alžírska.

  Oktagon 25 program

  Oktagon lístky boli v predaji už na predošlom podujatí a inak by tomu nemalo byť ani teraz. Záujem divákov je enormný, no kapacity obmedzené. Ak si nestihnete kúpiť vstupenky, máme pre vás alternatívu. TV Tipsport ponúka Oktagon online stream zadarmo. Inou možnosťou je Oktagon TV, kde je však potrebná kúpa PPV členstva za 9,99 EUR. V deň akcie je to 12,99. Musíme spomenúť aj O2 TV Oktagon, avšak k dnešnému dňu nie je isté, či to táto televízia bude vysielať.

  Nezabudnite navštíviť Oktagon eshop, kde si môžete zaobstarať merch, či iný doplnok aj z limitovanej edície. K dizpozícii je parfém od Karlosa Vémolu, energetické nápoje s tvárou zápasníkov MMA, tričká, či desiatky ďalších produktov. Oktagon mma shop uchvátil mnohých fanúšikov, ktorý tam nakupujú pravidelne.

  Zápas Buday vs Minda

  Kto získa titul v ťažkej váhe, to sa rozhodne práve v tomto dueli. Zápas dvoch gladiátorov sa mal konať už v 23. vydaní Oktagonu, no Martin Buday na poslednú chvíľu odstúpil kvôli zraneniu. Slovák s výškou 195 centimetrov a prezývkou Bady je však fit a do súboja s Kamilom Mindom naplno pripravený. Bady sa naposledy v klietke ukázal pomerne dávno, na akcii Oktagon 14. Je držiteľom čierneho pásu v brazílskom Jiu Jitsu a zároveň niekoľkých ďalších ocenení v oblasti tohto bojového umenia. So skóre 7-1-0 tak nebude chcieť dopustiť žiadne prekvapenie.

  Proti však nebude stáť žiaden ľahký súper a to potvrdzujú aj štatistiky. Minda svoju bilanciu vylepšil v Oktagone 23, kedy po troch kolách zdolal zápasníka Kerissona Rezendeho. Bol to naozaj skvelý zápas a podobný očakávame aj tentokrát. Poľský King Kong je postojár a bude sa snažiť zápas ukončiť knock-outom. Bady však urobí všetko pre to, aby dostal svojho poľského súpera tam, kde mu to vyhovuje najviac - na zem.

  Žiadne prekvapenie by v tomto súboji nastať nemalo a predpokladáme, že titul ostane v rukách Martina Budaya.

  Tip na víťaza
  Zápas Buday vs Minda
  1.17 vs 4.45

  Zápas Krištofič vs Matavao

  S veľkou radosťou sa znovu po zranení do klietky postaví Samuel “Pirát” Krištofič. Jeho oponentom bude slovenským divákom menej známy Al Matavao z Aljašky. Obľúbenec slovenských a českých fanúšikov je už ostrieľaným zápasníkom Oktagonu, ktorý počas svojho zranenia často pôsobil ako spolukomentátor. Oktagon live stream nám ponúkne jeho vystúpenie už dvanástykrát. S doterajšou bilanciou osem víťazstiev a tri prehry je tak miernym favoritom.

  Zápas Krištofič vs Matavao

  Al “Sweetness” Matavao má naopak skúsenosti z na Slovensku menej známych eventov ako LFA, či menších organizácií na Aljaške. Vo svojich 27 rokoch sa pýši bilanciou 8-4-0, čoho sa Pirát určite nezľakne. Kompletný Oktagon MMA živý prenos môžete sledovať na TV Tipsport.

  Pirát sa po polroku vracia znovu na scénu a po zápase s Matavaom s ďalším triumfom.

  Tip na víťaza
  Zápas Krištofič vs Matavao
  1.27 vs 3.42

  Zápas Ryšavý vs Bartl

  Československý stretnutie dvoch mien, ktoré majú veľa spoločného sľubuje veľmi zaujímavý súboj. Obaja 27-roční fighteri sú na tomto podujatí známymi stálicami. Karol “Bomby” Ryšavý vo svojom poslednom vystúpení na Oktagone 23 premohol Mateja Kuzníka na sumbisiu, čo mnoho fanúšikov nečakalo. Nepochybne mu to po dvoch prehrách dvihlo sebavedomie a do svojho zápasu tak pôjde s víťaznou chuťou.

  Zápas Ryšavý vs Bartl

  Marek Bartl z Česka sa taktiež s Kuzníkom stretol nedávno, na Oktagone 19, kedy mu podľahol na body po troch kolách. Práve to je dôvodom, prečo je v zápase s Pirátom miernym outsiderom. Okrem tohto výsledku si zo svojich ostatných zápasov Oktagonu odniesol tri výhry a jednu prehru.

  V bratovražednom súboji očakávame divácky atraktívny súboj a zároveň víťazstvo Ryšavého, avšak až po troch kolách.

  Tip na víťaza
  Zápas Ryšavý vs Bartl
  1.60 vs 2.19

  Oktagon 25 ďalšie zápasy

  Stále iba 23-ročný bojovník Ronald Paradeiser bude na Oktagon live stream čeliť výzve menom Arda “Warrior” Adas. Rony pôsobí v organizácii už od samého začiatku a verných fanúšikov si našiel po celom Slovensku, či Česku. Je to všestranný zápasník, ktorý dokáže svojho súpera ukončiť na sumbisiu, ale aj KO. Lucie Pudilová je zárukou skvelých duelov v ženskom podaní. Meno jej súperky stále nie je známe, no je len málo žien, ktoré v minulosti nedokázala zdolať. Okrem iného sa môžete tešiť na nemenej atraktívne duely Václava Holotu a Daniela Hromeka, či Františka Fodora a Tomáša Fialu.

  Prize money pre víťaza

  Oktagon živý prenos zdarma je pre fighterov istotou prestíže a slávy pred tisíckami divákov a prize money častokrát nie sú ich hlavnou motiváciou. Výška odmien je stále na dohode medzi organizátormi a účastníkmi a málokedy preniknú tieto informácie na vonok. Oktagon Brno ale disponuje s veľkým rozpočtom. Organizácia sa stáva čím ďalej tým známejšou a každý zápasník nepochybne verí, že si tu časom vybojujú vstupenku do UFC.

  Oktagon história

  Záruka kvality a dobrej zábavy je dôvodom, prečo je Oktagon stále viac a viac populárny. Zakladatelia organizácie Pavol Neruda a Ondřej Novotný “vychytali” dieru na trhu a v roku 2016 spustili jedno z česko-slovenských najprestížnejsích podujatí. Prvý Oktagon live samozrejme tak známy nebol, no akcie po českých aj slovenských mestách si odvtedy obľúbili kvantá divákov. Pokračovať v organizovaní podobných podnikov mienia aj naďalej, čoho je dôkazom aj po Oktagone 25 ten nasledujúci, ktorý sa uskutoční na pražskom ostrove Štvanice.

  Často kladené otázky

  Môžem sledovať Oktagon 25 live?

  Áno, túto možnosť ponúka TV Tipsport. Je však potrebné uzatvoriť tiket v celkovej hodnote aspoň 1,20 EUR a v priebehu nasledujúcich 30 dní máte k dizpozícii tisíce živých prenosov zadarmo.

  Kde sa dá sledovať Oktagon živý prenos zdarma?

  Oktagon 25 live stream zdarma môžete sledovať na TV Tipsport alebo Oktagon TV. Stačí, ak máte v Tipsporte aktívny hráčsky účet. Pre sledovanie Oktagon TV je potrebná kúpa PPV členstva za 9,99 EUR.

  Je dostupný TV prenos pre Oktagon?

  V minulosti boli prenosy Oktagon online vysielané aj v televízii. Dnes však organizátori vsádzajú na Oktagon TV, prípadne na partnera, ktorým podujatie vysiela na svojom Tipsport TV.

  Ako sledovať turnaje Oktagon v roku 2021?

  Pandemické opatrenia sa postupne zmierňujú a teoreticky je možné sledovať turnaj Oktagonu 25 naživo. Počet lístkov je však veľmi obmedzený. Odporúčame platený stream Oktagon TV alebo Tipsport TV, kde uvidíte kompletný Oktagon program zdarma.

  Je možnosť sledovať Oktagon 25 živý prenos na mobile?

  Áno, Tipsport TV, aj Oktagon TV možnosť live streamu zadarmo na mobile ponúkajú.

  Sú k dizpozícii záznamy zápasov Oktagonu zdarma?

  Všetky záznamy zápasov si s odstupom po skončení turnaja môžete pozrieť na YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

  Sledujte Oktagon 25 live stream. Nasledujúce vydanie tohto prestížneho podujatia sľubuje pestrý Oktagon program a jedinečnú šou. Oktagon živý prenos môžete sledovať už v sobotu 19. júna 2021. Hlavným a zároveň titulovým zápasom večera bude stretnutie dvoch ťažkých váh. Slovák Martin Buday sa postaví proti poľskému King Kongovi Kamilovi Mindovi. Okrem toho uvidíte mnoho zaujímavých zápasníkov z domácej, či zahraničnej scény. Získajte bonus 20 EUR za registráciu v Tipsporte, sledujte Oktagon kurzy a užite si Oktagon 25 live stream bez poplatku naplno.