Oktagon Prime 4 live stream živý prenos

Sledujte Oktagon Prime 4 live stream živý prenos. Tipsport TV ponúka štedrú dávku pútavých súbojov, a to už v sobotu 06. novembra 2021 od 18:00. Pripravili sme pre vás rozpis jednotlivých zápasov, Oktagon kurzy a analýzy vybraných zápasov. Hlavným lákadlom bude vyvrcholenie večera titulovým zápasom medzi českou jednotkou Filipom Mackom a dánskym žralokom Jonasom Magardom. Aj tentokrát je možné na Oktagon live tipovať. Sledujte ho bez poplatku na Tipsport TV. Využite okrem toho náš akčný kód a získajte 50 € zadarmo na stávky v spoločnosti Tipsport.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Februára

Oktagon MMA živý prenos

Historicky prvý pardubický Oktagon MMA živý prenos sľubuje naozaj dychberúcu atmosféru. Hlavným zápasom večera bude titulová bitka v bantamovej váhe. Filip Macek, miláčik domáceho publika sa postaví proti svetovému dánskemu gladiátorovi menom Jonas Magard. Okrem toho sa môžete tešiť na niekoľko ďalších známych mien z českej, slovenskej, či zahraničnej scény.

Oktagon Prime 4 MMA živý prenos

 • Událost: Oktagon Prime 4
 • Místo: Enteria aréna, Pardubice
 • Čas: Sobota, 06. 11. 2021, 18:00

Po mesiaci aj niečo sa v oktagonovej klietke ukáže znovu nemecký víking Christian Jungwirth. Radosť z víťazstva sa mu bude snažiť prekaziť iba 22-ročný Slovák Denis Farkaš, pre ktorého to bude obrovská výzva. Za Slovensko bude bojovať aj František Fodor, ktorý je už v organizácii Oktagon ako doma, keďže tam pôsobí od roku 2016.Zápas Oktagon Prime 4 (6. novembra 2021)Plánovaný začiatok
Filip MACEK (CZE) vs Jonas MÅGÅRD (DEN)kolem 22:00
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Marta WALICZEK (POL)kolem 21:40
Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Robert BRYCZEK (POL)kolem 21:10
Raphael DE SOUSA XAVIER (BRZ) vs Daniel TOLEDO (ESP)kolem 20:40
Christian JUNGWIRTH (GER) vs Denis FARKAŠ (SVK)kolem 20:20
František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)kolem 20:00
Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Pavol LANGER (SVK)kolem 19:40
Cornelia HOLM (SWE) vs Priscila DE SOUZA (BRZ)kolem 18:50
Jakub BAHNÍK (CZE) vs Ashleigh GRIMSHAW (GBR)kolem 18:30
Václav HOLOTA (CZE) vs Christian VALENCIA (ESP)kolem 18:10

Vyberte si sekciu Oktagonu Prime 4

 • Oktagon Prime 4 kurzy
 • Oktagon Prime 4 program
 • Zápas Macek vs Mågård
 • Zápas Fodor vs Kohout
 • Oktagon Prime 4 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon lístky sú pár dní pred konaním turnaja stále k dizpozícii. Pardubice sú na východe Českej republiky a pre vstup do Enteria Arény je podmienkou iba vstupenka a doklad o bezinfekčnosti. Ak si však chcete pozrieť turnaj z pohodlia domova, máme pre vás optimálne riešenie. Sledujte Oktagon živý prenos zadarmo na TV Tipsport. Stačí, ak v priebehu posledných 30 dní uzatvoríte aspoň jeden tiket za 1,20 €. Ak v Tipsporte ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa už teraz a získajte zadarmo bonus 50 € na tipovanie. Okrem toho je v ponuke aj vstupný bonus až 1 000 € ku prvému vkladu.

  Oktagon Prime 4 kurzy

  Pár týždňov pred začiatkom turnaja sú už Oktagon Prime 4 kurzy pripravené a zostaviť si tiket tak nie je žiaden problém. Zápasy Oktagon live streamu sú vyrovnanejšie, než kedykoľvek predtým a jasného favorita nájdete v máloktorom dueli. Na minulom turnaji dopadla väčšina súbojov podľa očakávaní a sme zvedaví, ako to dopadne už túto sobotu.

  Oktagon Prime 4 kurzy

  Pútavým zápasom prelims karty bude stretnutie Christiana Jungwirtha a mladého Slováka Denisa Farkaša. Na prvého menovaného je vyšší kurz, než sme čakali a to 1,30. Nemec si totiž nebude môcť dovoliť prehrať 4. zápas v rade. A čo ďalšie zápasy? Titulová bitka medzi Mackom a Magadrom je kurzovo vyrovnaná. Domáci Filip Macek s kurzom 1,75 je však favoritom. Jonas Magard si drží kurz 1,96. Ostro sledovanou zápasníčkou bude zaručene domáca Lucie Pudilová. S kurzom 1,45 je proti Marte Waliczek z Poľska miernou favoritkou turnaja Oktagon MMA.

  Zápas turnaja Oktagon Prime 4Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Filip MACEK (CZE) vs Jonas MÅGÅRD (DEN)1.75 vs 1.961.70 vs 2.01bantamweight
  Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Marta WALICZEK (POL)1.45 vs 2.551.45 vs 2.52bantamweight
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Robert BRYCZEK (POL)2.55 vs 1.452.68 vs 1.40middleweight
  Raphael DE SOUSA XAVIER (BRZ) vs Daniel TOLEDO (ESP)1.22 vs 3.851.24 vs 3.57light heavyweight
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Miloš Janičić (MTG)2.25 vs 1.572.08 vs 1.65 lightweight
  František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.45 vs 2.551.50 vs 2.38 lightweight
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Denis FARKAŠ (SVK)1.30 vs 3.211.25 vs 3.48 welterweight
  Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Pavol LANGER (SVK)1.40 vs 2.731.40 vs 2.68light heavyweight
  Cornelia HOLM (SWE) vs Priscila DE SOUZA (BRZ)1.45 vs 2.551.45 vs 2.52bantamweight
  Jakub BAHNÍK (CZE) vs Ashleigh GRIMSHAW (GBR)1.68 vs 2.081.53 vs 2.31 lightweight
  Václav HOLOTA (CZE) vs Christian VALENCIA (ESP)1.25 vs 3.561.30 vs 3.15 welterweight

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon Prime 4 program

  Oktagon Prime 4 je viac-menej kompletný a verme, že sa nikto z hlavných aktérov MMA scény nezraní a neodstúpi. Narozdiel od turnajov Oktagon 27 a 28 očakávame na Oktagon Pardubice aj ženské zápolenie. V klietke by sa mala ukázať Češka Lucie Pudilová MMA fanúšikom veľmi známa fighterka. Proti nej sa postaví už spomenutá Marta Waliczek. Ďalšími dámami, ktoré sa na Oktagon Prime 4 stretnú sú Cornelia Holm a Priscila de Souza.

  Oktagon Prime 4 program

  Oktagon Prime 4 živý prenos ponúkne aj tentokrát veľmi atraktívne sledovanie. Čím vyrovnanejšie zápasy MMA sa očakávajú, tým to je pre divákov vzrušujúcejšie. Na turnaji sa ukáže Slovák František Fodor, Zdeněk Polívka, Jakub Bahník, Václav Holota (všetci traja z ČR), či Jorick Montagnac z Francúzska. Uvidíme aj zopár Oktagon nováčikov ako Christian Valencia, Ashleigh Grimshaw, či Daniel Toledo. Tí si vo svojom prvom zápase v česko-slovenskej organizácii budú chcieť urobiť dobré meno ihneď od prvej minúty. Bezpochyby sa máme na čo tešiť.

  Zápas Macek vs Mågård

  Priblížime si najdôležitejší zápas galavečera. Zápas Macek - Magard je hlavným a zároveň titulovým v bantamovej váhe. Dvaja veľmi podobní zápasníci si už v sobotu 6. 11. zmerajú sily v programe Oktagon Prime 4 live. Česko-dánsky súboj budú sledovať desaťtisíce divákov. Obaja 29-roční, približne 175 cm vysokí bojovníci sľubujú boj prevažne na zemi. Domáci Filip Macek je vo wrestlingu ako doma. Hneď 18 z 24 víťazstiev ukončil práve na zemi. Masgard je na tom podobne, 7 z 12 výhier na submisiu.

  Zápas Macek vs Mågård

  Macek momentálne ťahá sériu 4 víťazstiev v rade. Naposledy sa ukázal na turnaji Oktagon 24, kde v nervydrásajúcom dueli s Lucom Iovinem vyhral na submisiu. Na tomto domácom turnaji prehral z 8 zápasov iba jedenkrát. Na Tipsporte bol ešte donedávna favoritom s kurzom 1.50, no dnes je to už 1.75. To svedčí hlavne o kvalitách jeho súpera s prezývkou Shark.

  Jonas “Shark” Magard si vyslúžil už vo svojom 2. dueli v Oktagone titulovú bitku. Promotérov a divákov turnaja zaujal nie len svojimi bojovými schopnosťami a technikou, ale aj pozítivnou energiou a charizmou. Dánsky žralok má MMA bilanciu 13-5-0 a zaujímavosťou je, že zo svojich 5 prehier bol ukončený submisiou až 4x. Práve preto je Filip Macek miernym favoritom.

  Stávkové kancelárie sa len zľahka prikláňajú na stranu domáceho fightera. Nám neostáva nič iné, len súhlasiť. Filip Macek bude k víťazstvu hnaný nie len domácim publikom, ale už jedným neúspešným pokusom v titulovej bitke. Čo viac, kurz 1,75 je na favorita vždy veľmi príjemný.

  Tip na víťaza
  Zápas Macek vs Mågård
  1.75 vs 1.96

  Zápas Fodor vs Kohout

  Zápas František “Fero” Fodor vs Matouš “Mighty Rooster” Kohout. Oktagon live stream naservíruje duel Slovensko vs Česko, ktorý bude zaručene stáť za to. Fodor je pomerne skúsený, tvrdý a nepríjemný súper. Komplexný zápasník so skvelým pohybom je podľa bookmakerov miernym favoritom. Naši redaktori musia súhlasiť. 31-ročný a 175 centimetrov vysoký zápasník je aktuálne na vlne 3 výhier v rade. Všetky ukončil na KO/TKO a nepredpokladáme, že by jeho sériu víťazstiev ukončil práve Kohout.

  Zápas Fodor vs Kohout

  Matouš Kohout z Česka je pre sledovateľov Oktagon online stálicou. Jeho v poradí 8. zápas v oktagonovej klietke však bude mimoriadne náročný. Z nášho pohľadu za Ferom mierne zaostáva kondične, či v rôznych bojových technikách. Jeho výhodou bude 7-centimetrová výšková prevaha a rozpätie rúk. Jeho bilancia je v programoch Oktagon live stream prívetivá, predsalen prehral iba s Leom Brichtom a to rovno dvakrát, no okrem neho pred poriadnou výzvou ešte reálne nestál. Pred očami domácich divákov však bude chcieť prekvapiť a urvať víťazstvo na stoju stranu. Uvidíme, ako tento duel dopadne.

  František Fodor je v klietke o niečo skúsenejší a dravejší. Dominuje najmú v boji na zemi, no ostrieľaný je aj v ostatných zápasníckych štýloch. Stačí však jeden správny úder a zápas môže pokojne skončiť v jeho neprospech. To však neočakávame a v tomto bratovražednom súboji vyberáme na tiket výhru Fera Fodora.

  Tip na víťaza
  Zápas Fodor vs Kohout
  1.45 vs 2.55

  Oktagonu Prime 4 ďalšie zápasy

  Niektoré Oktagon Prime 4 ďalšie zápasy sme už okrajovo spomenuli v článku vyššie, no zameráme sa na ne znovu. Za zmienku stojí bezpochyby “rande” dámskeho pokolenia v zostave Lucie Pudilová - Marta Waliczek. Prvá spomenutá je česká UFC veteránka a možno aj práve preto je miernou favoritkou. Sily si spolu zmerajú už druhýkrát, po úspešnom dueli ukončenom v prospech Pudilovej po troch kolách. Strhne Waliczeková tentokrát výhru na svoju stranu?

  Oktagonu Prime 4 ďalšie zápasy

  Ďalším pútavým súbojom, ktorý Oktagon živý prenos ponúkne, je Zdeňek Polívka vs Robert Bryczek. Prvý menovaný naposledy bojoval naposledy pred mesiacom na turnaji Oktagon 28 s nevýrazným UFC veteránom Ericom Spicelym. Po minúte a pol zvíťazil na TKO, no poriadna výzva ho čaká eštelen v sobotu v Pardubiciach. Poľský tank Bryczek síce má v oktagone 2 prehry a iba 1 výhru, no očakáva sa, že bilanciu vyrovná. Predpokladáme fight v postoji a úspešný koniec pre poľského zápasníka.

  Spomenuli sme už aj duel Jungwirtha a Denisa Farkaša, ktorý bude zaujímavý z pohľadu Jungwirthovho príbehu a ďalšieho zotrvania v Oktagone. Okrem toho Oktagon online stream sľubuje vystúpenie Jaroslava Pokorného, Miloša Janičića, Pavla Langera a ďalších. Celý Oktagon program bude poriadne nabitý.

  Oktagon história

  Oktagon história siaha do roku 2016. Niekto by povedal, že to vzniklo eštelen prednedávnom, no v priebehu 5 rokov naberá organizácia na popularite neuveriteľným tempom. Zakladatelia Oktagonu Pavol Neruda a Ondřej Movotný pretavili svoje ambície do niečoho, čo pravdepodobne sami nečakali. Turnaje v bojových športoch MMA sa začali organizovať vo veľkých arénach Česka a Slovenska, a to niekoľkokrát do roka. Presne podľa vzoru najprestížnejšej organizácie UFC. Na domácej scéne Oktagon nemá konkurenciu.

  Neruda a Novotný otvorili aj Oktagon MMA shop, respektíve Oktagon eshop, kde fanúšikovia nájdu kvalitné oblečenie, doplnky a tiež výživu a taktiež prípravky na posilnenie imunity. Stránky Oktagonu sú teda hojne navštevované nielen fanúšikmi, ktorí hľadajú Oktagon živý prenos, no všeobecne všetkými, čo aktívne vykonávajú bojové športy alebo majú záujem o vycibrenosť svojho organizmu.

  Často kladené otázky

  Môžem sledovať Oktagon Prime 4 live stream zadarmo?

  Oktagon live stream zadarmo môžete sledovať na TV Tipsport. Stačí v priebehu posledných 30 dní uzatvoriť tiket v celkovej hodnote 1,20 € a k dizpozícii máte okrem Oktagonu aj tisícky iných športových streamov zadarmo.

  Kde môžem sledovať Oktagon živý prenos zadarmo?

  Správnou variantou na sledovanie Oktagonu zadarmo je Tipsport TV. Ak by ste mali záujem o spoplatený stream, zapnite si Oktagon TV a PPV členstvo na jeden turnaj stojí 9,99 €. V deň konania akcie je to 12,99 €.

  Na čo sa dá pri Oktagon zápasoch tipovať?

  Tipovať sa dnes dá nie len na víťaza zápasu, ale aj na ďalšie alternatívne stávky. Ide o stávky ako počet kôl v zápase alebo akým spôsobom bude zápas ukončený.

  Je možné sledovať Oktagon 28 na mobile?

  Áno, na Tipsport TV aj na Oktagon TV je možné sledovať Oktagon živý prenos zadarmo aj na mobilnom telefóne.

  Je dostupný TV prenos na Oktagon?

  V minulosti sme mali možnosť sledovať Oktagon živý prenos aj v televízii na O2 TV Oktagon, no dnes ho pravdepodobne nevysiela žiadna stanica. Odporúčame bezplatný online stream na TV Tipsport.

  Sú k dizpozícii záznamy zápasov Oktagonu zadarmo?

  S odstupom sú záznamy zápasov zverejňované na youtube kanáli Oktagon MMA. Všetky zápasy MMA oktagonu nájdete aj v aplikácii Oktagon. Tú si je možné stiahnuť zadarmo na Google Play Store alebo AppStore.

  Ako sledovať Oktagon turnaje v roku 2021?

  Všetky turnaje je možné sledovať na Tipsport TV. Iným variantom je vysielanie na Oktagon.tv. PPV, respektíve platba za sledovanie stojí 10 €, ak si službu objednáte s predstihom.

  Sledujte Oktagon Prime 4 live stream živý prenos. Tipsport TV ponúka štedrú dávku pútavých súbojov, a to už v sobotu 06. novembra 2021. Pripravili sme pre vás rozpis jednotlivých zápasov, Oktagon kurzy a analýzy vybraných zápasov. Hlavným lákadlom bude vyvrcholenie večera titulovým zápasom medzi českou jednotkou Filipom Mackom a dánskym žralokom Jonasom Magardom. Aj tentokrát je možné na Oktagon live tipovať. Sledujte ho zadarmo na Tipsport TV. Využite okrem toho náš akčný kód a získajte 50 € zadarmo na stávky v spoločnosti Tipsport.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Money management v tipovaní

  Money management v tipovaní je základ každého úspešného tipéra. Ak začínate s tipovaním, mali by ste to brať hlavne ako hobby. Hospodárenie s peniazmi, takzvaný…

  Tipovacie stratégie

  Tipovacie stratégie sú nevyhnutné pre každého úspešného tipéra z dlhodobého hľadiska. Najlepšie je tipovať na šport, o ktorý sa zaujímate. Dokonca keď si podáte tiket…