Oktagon 30 MMA live stream živý prenos

Nezmeškajte Oktagon MMA 30 live stream. Vychutnajte si ho zadarmo už vo štvrtok 30. 12. 2021 od 18:00. Posledný Oktagon živý prenos tohto roku mal byť nadupaný viac, než kedykoľvek predtým. Hlavný zápas Pirát vs Kincl však presunuli na februárovú udalosť a Čepo účasť odvolal zo zdravotných dôvodov. Matej Peňáz bude v hlavnom zápase večera čeliť Cheickovi Konému. Sledujte Oktagon 30 živý prenos bez poplatku. Využite náš bonusový akčný kód a získajte 20 EUR za registráciu v Tipsporte.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 6. Júna

Oktagon MMA živý přenos

Akčné momenty a dychberúca atmosféra - prvky, ktoré sľubuje posledný Oktagon MMA live stream 2021. Pre fanúšikov ženského MMA máme dobré správy, uvidíme minimálne dva dámske zápasy. Promotéri si dávajú nesmierne záležať na kompletnej fight karte a aj napriek problémom s aktuálnou pandemickou sitiáciou zostavili perfektný Oktagon program. Ešte však nie je kompletný a ďalších, verme, že skvelých zápasníkov, eštelen predstavia.
Oktagon 30 MMA živý prenos
  Naša redakcia pravidelne sleduje a monitoruje dianie v zákulisí všetkých turnajov a Oktagon Brno nie je výnimkou. Len pre zaujímavosť, Oktagon 31 sa uskutoční 26. 2. 2021 s atraktívnym hlavným zápasom, v ktorom vystúpi Samuel “Pirát” Krištofič a Patrik Kincl. Tento Oktagon live stream budeme mať k tiež k dizpozícii zadarmo. Vráťme sa však naspäť k 30. turnaju MMA. V článku si predstavíme vybraných bojovníkov, ukážeme si kompletný program, môžete porovnať Oktagon kurzy a vybrať si na tiket svojich favoritov. A aby sme nezabudli, pripravili sme pre vás aj analýzy vybraných zápasov.  
 
  • Událost: Oktagon 30
  • Místo: Zoner BobbyHall, Brno
  • Čas: Čtvrtek, 30. 12. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 30 (30. decembra 2021)Plánovaný začiatok
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Cheick KONÉ (FRA)okolo 22:00
Tereza BLEDÁ (CZE) vs Mabelly LIMA (BRA)kolem 21:00
Matúš JURÁČEK (CZE) vs Robert PUKAČ (SVK)okolo 20:30
Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Olga RUBIN (IL)okolo 20:00
Daniel ŠKVOR (CZE) vs Jhonathan AZEVEDO (BRA)okolo 19:30
Jeremy KIMBALL (USA) vs Jose Daniel CANELLAS TOLEDO (ESP)okolo 19:00
Tato PRIMERA (ESP) vs Emmanuel DAWA (FRA)okolo 18:30
Jakub TICHOTA (CZE) vs Dawid KARETA (POL)okolo 18:00
Vyberte si sekci Oktagonu 30

Oktagon 30 kurzy

Fanúšikovia športového tipovania, ale aj všetci, ktorí sledujú zápasy MMA vedia, že sa na Oktagon, či UFC dá tipovať. Preto sme pre vás pripravili Oktagon 30 kurzy a spríjemnili vám tak sledovanie predsilvestrovského galavečera.
Oktagon 30 kurzy
  To, že je Oktagon live stream tak populárny potvrdzujú aj doterajšie stávky v Tipsporte. Týždeň pred samotným turnajom boli na zápasníkov uzatvorené stávky v celkovej hodnote 120 000 € a je jasné, že to do 30. 12. 2021 ešte poriadne vystúpa. Diváci a tipéri v hlavnom zápase Peňáz vs Koné favorizujú českého fightera a my nemôžeme nesúhlasiť. Najviac peňazí a to viac, než 30 000 € je doteraz vsadených za Luciu Szabovú. Slovenská bojovníčka má proti Olge Rubin doma evidentne slušnú fanúšikovskú základňu. Pozrime sa na kompletné kurzy.
Zápas turnaja Oktagon 30Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Cheick KONÉ (FRA)1.16 vs 4.571.10 vs 4.70middleweight
Tereza BLEDÁ (CZE) vs Mabelly LIMA (BRA)1.23 vs 3.731.15 vs 3.85flyweight
Matúš JURÁČEK (CZE) vs Robert PUKAČ (SVK)1.40 vs 2.731.40 vs 2.68welterweight
Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Olga RUBIN (IL)1.35 vs 2.941.35 vs 2.89bantamweight
Daniel ŠKVOR (CZE) vs Jhonathan AZEVEDO (BRA)1.20 vs 4.041.10 vs 4.15light heavyweight
Jeremy KIMBALL (USA) vs Jose Daniel CANELLAS TOLEDO (ESP)1.55 vs 2.291.50 vs 2.29light heavyweight
Tato PRIMERA (ESP) vs Emmanuel DAWA (FRA)1.40 vs 2.731.45 vs 2.50welterweight
Jakub TICHOTA (CZE) vs Dawid KARETA (POL)1.25 vs 3.561.20 vs 3.60featherweight

✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.</p

Oktagon 30 program

Oktagon program na štvrtok 30. decembra je takmer pripravený a už teraz vieme, že najsledovanejším duelom bude bitka Čecha Mateja “Money” Peňáza a Cheicka “Animal” Koného z Pobrežia Slonoviny. Matejovým súperom mal byť ambiciózny slovenský fighter Vlasto Čepo, ktorý sa však pár týždňov pred turnajom zranil. Veríme však, že ich dlho očakávaný súboj príde čoskoro na rad v inom turnaji. Ako sme už spomenili, niekoľko zaujímavých mien na kartu programu ešte pribudne, no opomeňme iné pripravené súboje. Okrem Lucie Szabovej uvidíme v klietke aj talentovanú českú bojovníčku Luciu Bledú. Tá bude čeliť výzve v podobe účastníčky Dana White’s Contender Series a šampiónke organizácie LFC - Brazílčanke Mabelly Lime. V inom súboji na Oktagon live stream sa stretnú Matúš Juráček a Slovák Róbert Pukač, ktorý je zároveň jediným mužškým turnajovým účastníkom nášho národa. Zakladatelia česko-slovenskej organizácie Pavol Neruda a Ondřej Novotný robia všetko preto, aby bola prelims, či hlavná karta vytunená a posledný Brno Oktagon to potvrdzuje. Jeremy Kimball - pre niekoho meno známe z UFC vyzve na súboj španielskeho gladiátora Daniela Toleda. K tomuto duelu sa však ešte vrátime s pripravenou analýzou. Oktagon živý prenos zadarmo odvysiela aj pasovania bojovníkov ako Tato Primera, Jakub Tichota, Dawid Kareta, Emanuel Dawa, či Daniel Škvor. Očakávajú sa veľmi atraktívne súboje.

Zápas Kimball vs Toledo

Zápas Jeremy “Grizzly” Kimball - Daniel “Jacare” Toledo bude jeden z TOP súbojov, ktoré štvrtkový Oktagon živý prenos ponúkne. Očakáme duel v postoji, ktorý však možno skončí už v prvom kole. Budú padať tvrdé päste a ten, kto dá tvrdšiu a presnejšiu ranu, pravdepodobne po zápase dvihne ruky nad hlavu. 30-ročný Američan Jeremy Kimball, známy z UFC, no aj z Oktagonu sa na našu scénu vracia po dvoch rokoch. V minulosti mu po dvoch výhrach nad Milošom Petráškom prekazil víťaznú vlnu Nemec Timo Feucht. Následne sa v oktagonových turnajoch na dlhšie odmlčal, no teraz sa vrátil, aby znovu nadobudol víťazný apetít.
Zápas Kimball vs Toledo
  O šesť rokov starší Daniel Toledo zo Španielska bude jednoznačne proti. Po novembrovom debute a zároveň prehre v Oktagone si prekvapivo ihneď vyslúžil ďalšie účinkovanie na turnaji. Minulý mesiac ho na Oktagon Prime 4 uzemnil Rafael Xavier v 2. kole na TKO. Divákom a promotérom sa jeho fighterske schopnosti pravdepodobne zapáčili a preto ho opäť uvidíme. Španielsky toreador to však bude mať proti Grizzlymu veľmi ťažké. Bývalého účastníka UFC favorizujú bookmakeri a rovnako aj my.
Bývalí účastníci UFC sa doteraz v Oktagone v dobrom svetle neukázali. V osemuholníkovej klietke ukončili prehrou kariéru už rovno dvaja, no Kimball ich nasledovať nebude. Skúsenosti a vek v tomto prípade zvíťazí a s kurzom 1,50 volíme na tiket amerického fightera s prezývkou Grizzly. Tip na vítěze
Zápas Kimball vs Toledo 1.55 vs 2.29

Zápas Tichota vs Kareta

Zápas Tichota vs Kareta, čo je jeden z prvých súbojov večera odporúčame sledovať z niekoľkých dôvodov. Duel ponúkne kvantum energie, mladícky entuziazmus a neuveriteľný adrenalín. Jakub Tichota, len 22-ročný supertalent českej MMA scény vyvracia mýty o tom, že bojovníci MMA sa nemôžu popri zápasení venovať aj štúdiu. Český rodák disponuje v Oktagone troma zápasmi a zároveň tromi výhrami ešte pred uplynutím všetkých troch kôl. Proti Karetovi je veľkým favoritom a po sledovaní jeho predošlých vystúpení sa nemôžeme diviť. Naposledy, na turnaji Oktagon 28 rozdal svojmu súperovi 200 úderov v priebehu 3 minút. Jeho rozvážnosť, psychika a technické schopnosti sú na úrovni skúseného matadora.
Zápas Tichota vs Kareta
  Dawid “Kanar” Kareta prekvapil na turnajoch Oktagon live stream už dvakrát. Prvýkrát na Oktagone 22 vyhral nad Tadeášom Růžičkom, ktorý bol označovaný za nástupcu Karlosa Vémolu, po troch kolách. Okrem toho na pražskej Štvanici - turnaji Oktagon 26 porazil rovnako po rozhodnutí rozhodcov Petra Gabala. Najväčšia výzva čaká poľského fightera však až teraz. Nalomí mu jeho priaznivé skóre 4-1-0 Čech Jakub Tichota? My veríme, že áno.
V česko-poľskom dueli v kategórii featherweight volíme víťazstvo energiou nabitého Jakuba Tichotu. Je známe, že deň po vážení naberú zápasníci pád kíl navyše a na Tichotovi to je poriadne poznať. Očakávame, že proti Karetovi bude mať minimálne silovú, a aj psychickú výhodu. Predsalen bojuje na domácej scéne s podporou českých a slovenských divákov. Tip na vítěze
Zápas Tichota vs Kareta 1.25 vs 3.56

Oktagon 30 ďalšie zápasy

Vyššie spomenuté duely nie sú to jediné, čo Oktagon 30 live stream ponúka. Nováčik v Oktagone Cheick Koné sa pokúsi Matejovi Peňázovi prekaziť neuveriteľnú 7-zápasovú víťaznú sériu. Bude to však náročná misia. Matej je takmer 2-metrový technicky takmer dokonalý fighter a miláčik domácej MMA scény.
Oktagon 30 ďalšie zápasy
  Sledujte však aj ďalšie zápasy vysielané prostredníctvom Oktagon online stream. Bratovražedný súboj v podaní Matúša Juráčka a Róberta Pukača bude nie len pútavý, ale pravdepodobne aj napínavý. Bookmakeri síce favorizujú prvého menovaného, no Pukač si po poslednej prehre s Maté Kertézsom potrebuje napraviť chuť. Lákavými bitkami budú bezpochyby aj stretnutia Tata Primeru a Emanuela Dawu, či Daniela Dittricha a Tadeja Dajčmana. Práve Dittricha sme mohli sledovať na poslednom Oktagon turnaji, kde pomerne nečakane zložil k zemi obrovského Vikinga Thomasa Narma. Ťažkotonážne súboje sú veľmi zriedkavé, no o to viac pútavé. Jeho zápasy sa naozaj oplatí zapnúť.  

Často kladené otázky

 

Je možné sledovať Oktagon live stream zadarmo?

Samozrejme, ponúkame vám sledovanie udalosti Oktagon online zadarmo na TV Tipsport. Stačí, ak v priebehu 30 dní uzatvoríte tiket v hodnote celkovo 1.20 € a okrem turnaja Oktagon môžete sledovať aj tisícky ďalších športových streamov.

Kde môžem sledovať Oktagon živý prenos zadarmo?

TV Tipsport je platformou bez poplatku, ktorú by sme volili my. Ak si však chcete priplatiť, PPV členstvo na Oktagon.TV na jeden turnaj stojí 10 €. V deň konania akcie je to 13 €.

Je možné sledovať Oktagon 30 na mobile?

Oktagon 30 môžete na mobile bez problémov sledovať prostredníctvom TV Tipsport, či TV Oktagon. Stačí mať prístup k internetu a typ telefónu, ktorý to povoľuje.

Na čo sa dá pri zápasoch Oktagonu tipovať?

Tipovať sa dnes dá na víťaza zápasu, či rôzne alternatívne stávky. Na tiket môžete zvoliť napríklad, v ktorom kole sa skončí zápas alebo akým spôsobom víťaz ukončí svojho súpera. Odporúčame sa pozrieť na kurzovú ponuku stávkovej kancelárie Tipsport a vybrať si svoj tip.

Je dostupný TV prenos na Oktagon?

V minulosti sme mali možnosť sledovať Oktagon živý prenos aj v televízii, či na kanáli O2 TV Oktagon, no dnes ho pravdepodobne nevysiela žiadna stanica. Odporúčame online platformy ako bezplatnú TV Tipsport alebo platenú službu Oktagon TV.

Sú k dizpozícii záznamy zápasov Oktagonu zadarmo?

Po skončení turnaja organizátori pridajú všetky, respektíve väčšinu zápasov na YouTube kanál Oktagonu. Iným variantom, kde nájdete všetky zápasy, je aplikácia Oktagon, ktorú si zadarmo stiahnete na App Store alebo Google Play Store.

Ako sledovať Oktagon turnaje v roku 2021?

Na sledovanie turnajov Oktagon live v roku 2021, či 2022 máme dve možnosti. TV Tipsport je variantom bez poplatku a druhým je kúpa PPV členstva na TV Oktagon za 10 €. Žiadna iná stanica ani televízia podľa našich informácií Oktagon live stream nevysiela.

Nezmeškajte Oktagon MMA 30 live stream. Vychutnajte si ho zadarmo už vo štvrtok 30. 12. 2021 od 18:00. Opäť raz bude vysielaný z brnenskej Zoner BOBYHALL a Oktagon lístky sú stále k dizpozícii. Posledný Oktagon živý prenos tohto roku mal byť nadupaný viac, než kedykoľvek predtým. Hlavný zápas Pirát vs Kincl však presunuli na februárovú udalosť a Čepo účasť odvolal zo zdravotných dôvodov. Aj napriek tomu nás však čaká štedrá nádielka pútavých zápasov. Matej Peňáz bude v hlavnom zápase večera čeliť Cheickovi Konému a uvidíme aj mená ako Pukač, Kimball, Juráček, Dittich a mnoho ďalších. Sledujte Oktagon 30 živý prenos zadarmo. Využite náš bonusový akčný kód a získajte 20 EUR na tipovanie grátis za registráciu v Tipsporte.

Mohlo by vás zaujímať

TV Tipsport

TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

Tipovacie stratégie

Tipovacie stratégie sú nevyhnutné pre každého úspešného tipéra z dlhodobého hľadiska. Najlepšie je tipovať na šport, o ktorý sa zaujímate. Dokonca keď si podáte tiket…

Druhy stávok

Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

Handicap stávkovanie

Ak hľadáte handicap stávkovanie vysvetlenie ste na správnom mieste. Ázijský handicap je v tipérskej komunite veľmi často používaný pojem. Iba málokto avšak vie, čo ázijský…