Oktagon 29 MMA live stream živý prenos

Nenechajte si ujsť Oktagon 29 MMA live stream živý prenos bez poplatku už 4. 12. 2021. Hlavný zápas Kozma vs Veličkovič ponúkne niečo, čo tu ešte nikdy nebolo. David Kozma, držiteľ pásu vo welterovej váhe bude obhajovať titul proti silnému ruskému zápasníkovi. Poďme si predstaviť kompletný Oktagon program, predzápasové Oktagon kurzy, či analýzy vybraných zápasov. Využite pred sledovaním Oktagon live stream náš akčný kód a získajte bonus 50 € na stávky bez poplatku v spoločnosti Tipsport.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 6. Júna

Oktagon MMA živý prenos

Od leta 2021 môžete Oktagon MMA živý prenos sledovať už aj osobne. Oktagon lístky sú pár dní pred zápasom stále k dizpozícii, no na vstup do haly Zoner BobbyHall je potrebné potvrdenie o bezinfekčnosti. Pre sledovanie turnaja Oktagon 29 z pohodlia domova pre vás máme live prenos zadarmo prostredníctvom TV Tipsport.

Oktagon 29 MMA živý prenos

Zlatý klinec programu v podobe duelu David „Ružový Panter“ Kozma vs Ivan „Buki“ Buchinger sme už spomenuli, prejdime teda k ďalším známym menám. Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, kontroverzná stálica Oktagonu sa v klietke postaví proti Slovákovi Tomášovi Melišovi. Zaujímavý duel očakávame už pri štarte turnaja – Marcin Naruszczka vyzve Jakuba Běleho. Pre prvého menovaného to bude v priebehu niečo viac ako pol roka už 4. súboj v oktagonovej klietke. Posledný zápas prehral pomerne nespravodlivo a v predposlednom, kde nahradil zraneného Karlosa Vémolu, proti nemu v titulovej bitke urval tesné víťazstvo Samuel „Pirát“ Krištofič. Máme sa na čo tešiť. • Událost: Oktagon 29
 • Místo: Zoner BobbyHall, Brno
 • Čas: Sobota, 04. 12. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 29 (4. decembra 2021)Plánovaný začiatok
David KOZMA (CZE) vs Bojan VELIČKOVIĆ (RUS)okolo 22:00
Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Tomáš MELIŠ (SVK)okolo 21:40
Christian ECKERLIN (GER) vs Ioannis PALAIOLOGOS (GRE)okolo 21:20
Karol RYŠAVÝ (SVK) vs Losene KEITA (GUI)okolo 21:00
Daniel DITTRICH (CZE) vs Thomas NARMO (NOR)okolo 20:30
Jan MALACH (CZE) vs Arda ADAS (TUR)okolo 20:10
Roman PAULUS (SVK) vs Peter GABAL (CZE)okolo 19:50
Al MATAVAO (AMS) vs Pavel SALČÁK (CZE)okolo 19:30
Matěj KUZNÍK (CZE) vs Krisztián SIMON (SVK)okolo 19:00
Jan ŠIROKÝ (CZE) vs ?okolo 18:40
Arthur KARAVAEV (RUS) vs Omar SANTANA (ESP)okolo 18:20
Marcin NARUSZCZKA (POL) vs Jakub BĚLE (CZE)okolo 18:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 29

 • Oktagon 29 kurzy
 • Oktagon 29 program
 • Zápas Kozma vs Buchinger
 • Zápas Mikulášek vs Meliš
 • Oktagon 29 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky


 • Oktagon 29 kurzy

  Najbližší česko-slovenský MMA galavečer sľubuje vyrovnané a napínavé súboje, Oktagon 29 kurzy to len potvrdzujú. Sú vyrovnané a s najväčšou pravepodobnosťou uvidíme niekoľko prekvapení. V hlavnom zápase večera je pomerne veľkým favoritom s kurzom 1,35 David Kozma. Ivan Buchinger má však obrovskú túžbu stať sa historicky prvým MMA fighterom s troma titulmi.

  Oktagon 29 kurzy

  Vďaka štedrému registráčnému bonusu od Tipsportu si môže na svojho favorita tipnúť zadarmo každý nový klient. Napríklad v zápase Malach – Adas favorita nenájdete. Na Marcina Naruszczku je kurz 1,50 a na Slováka Ryšavého proti Keitovi 1,40. Už len pri kombinácii týchto dvoch zápasoch môžete svoj bonus viac než zdvojnásobiť. Možností je niekoľko. Niektorí tipéri volia stávku na všetky duely a Oktagon live stream je tak pre nich napínavejší a vzrušujúcejší. S výberom vhodných zápasov na tiket vám môžu pomôcť aj naše analýzy.

  Zápas turnaja Oktagon 29Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  David KOZMA (CZE) vs Bojan VELIČKOVIĆ (RUS)1.96 vs 1.751.30 vs 3.15welterweight
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Tomáš MELIŠ (SVK)1.60 vs 2.191.65 vs 2.08middleweight
  Christian ECKERLIN (GER) vs Ioannis PALAIOLOGOS (GRE)1.40 vs 2.731.40 vs 2.68catchweight 80 kg
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs Losene KEITA (GUI)1.30 vs 3.211.25 vs 3.48lightweight
  Daniel DITTRICH (CZE) vs Thomas NARMO (NOR)2.03 vs 1.702.01 vs 1.70 heavyweight
  Jan MALACH (CZE) vs Arda ADAS (TUR)1.85 vs 1.851.75 vs 1.94 lightweight
  Roman PAULUS (SVK) vs Peter GABAL (CZE)2.03 vs 1.701.94 vs 1.75featherweight
  Al MATAVAO (AMS) vs Pavel SALČÁK (CZE)1.60 vs 2.191.70 vs 2.01middleweight
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs Krisztián SIMON (SVK)1.45 vs 2.551.55 vs 2.26 lightweight
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs ?-- welterweight
  Arthur KARAVAEV (RUS) vs Omar SANTANA (ESP)1.27 vs 3.421.30 vs 3.15 welterweight
  Marcin NARUSZCZKA (POL) vs Jakub BĚLE (CZE)1.55 vs 2.291.45 vs 2.52 middleweight

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon 29 program

  Diváci v Zoner BobbyHall a TV Tipsport budú môcť sledovať naozaj strhujúci Oktagon 29 program. K dnešnému dňu je naplánovaných 12 atraktívnych zápasov, tak dúfajme, že sa žiaden z účastníkov na poslednú chvíľu z turnaja neodhlási. Ak by sa tak stalo, organizátori majú v rukáve pripravených aj niekoľko náhradníkov. Pre fanúšikov ženského MMA nemáme dobré správy – žiaden dámsky duel v programe zahrnutý nie je.

  Musíme znovu pripomenúť hlavný a najlákavejší zápas udalosti, ktorým je duel Davida Kozmu a držiteľa dvoch pásov Ivana Buchingera. Titulový zápas môže ponúknuť až 5 kôl po 5 minútach, takže môžeme očakávať až 25 minút dychberúceho fightu. Zo slovenskej scény okrem Buchingera uvidíme Karola Ryšavého, Tomáša Meliša, Romana Paulusa, či menej známeho Krisztiána Simona.

  Nakoľko sa Oktagon 29 živý prenos bude vysielať z Brna, promotéri do turnaja dosadili viac mien z českej MMA scény. Okrem Davida Kozmu, či Václava Mikuláška budeme mať možnosť sledovať zápasníkov ako Malach, Gabal, Salčák, Široký, Dittrich alebo Jakub Běle. Nebudú však chýbať ani gladiátori z Turecka, Španielska, či Nórska. Pútavý celovečerný program sledujte už v sobotu 4. 12. 2021 na Oktagon live stream a to úplne zadarmo.

  Zápas Kozma vs Buchinger (Zrušený)

  Oktagon Brno odvysiela doposiaľ najlepší česko-slovenský zápas MMA scény roku 2021. Lístky na udalosť sú už takmer vypredané, no sledovať ho môžete aj na Oktagon live stream prostredníctvom TV Tipsport. David „Pink Panther“ Kozma, držiteľ titulu vo welterovej váhe vyzve dvojnásobného šampióna perovej a ľahkej váhy (66 a 70 kg), Ivana Buchingera. Stane sa Buki historicky prvým držiteľom troch MMA pásov zároveň? Bookmakeri favorizujú domáceho Kozmu.

  Zápas Kozma vs Buchinger

  Ivan Buchinger je fantastický zápasník s mnohoročnými skúsenosťami v rôznych organizáciách. Dominuje na zemi, či v postoji, má nesmrteľnú kondíciu a je veľmi náročné nájsť jeho slabú stránku. Tentokrát však pôjde do welterovej váhy, čo je o 7 kg naviac oproti kategórii ľahkej váhy. Čaká ho naozaj náročná misia a práve preto je v tomto dueli veľkým favorizom David Kozma. Váženie zápasníkov prebieha stále jeden deň pred samotným duelom a za tých 24 hodín dokážu niektorí z nich nabrať aj 10 kíl naviac. Váhový rozdiel medzi týmito duelantmi môže byť relatívne markantný.

  David Kozma, už pravidelný účastník Oktagon turnajov a neporazený šampión welterweight. Vo svojej poslednej obhajobe titulu proti Leandrovi „Apollo“ Silvovi bol takmer ukočený na TKO. V poslednej chvíli sa mu však podarilo úderom súpera vyhnúť a nakloniť zápas po 5 kolách na svoju stranu. V dueli proti Buchingerovi očakávame, že to bude mať o niečo jednoduchšie. Osem centimetrov výškový rozdiel, pár kilogramov navyše a väčšie rozpätie rúk - to všetko bude hrať v jeho prospech. Ako sme v minulých zápasoch na Oktagon live stream videli, kondíciu má taktiež neuveriteľnú vpred ho bude hnať aj domáce publikum.

  Motivácia Ivana Buchingera bude v tomto dueli naozaj obrovská. Obaja zápasníci sú skúsení a takmer bez slabiny. V prospech Kozmu však hrá viacero faktorov. Obhajoba titulu, váhová, či výšková prevaha. Výhodou Buchingera by mohlo byť lepšie psychické nastavenie, predsalen, už dva tituly vlastní a v tomto zápase ich nemôže stratiť. Aj napriek tomu pasujeme za favorita Davida Kozmu. Pás vo welterovej váhe tentokrát zostane na domácej, českej pôde.

  Tip na víťaza
  Zápas Kozma vs Buchinger
  1.35 vs 2.94

  Zápas Mikulášek vs Meliš

  Oktagon živý prenos nadelí divákom aj ďalší česko-slovenský duel. Zápas Mikulášek vs Meliš je takmer bez favorita. Kurzy 1,60 vs 2,19 v prospech Mikuláška sú pomerne vyrovnané. Oboch fighterov sme na turnajoch už mohli niekoľkokrát sledovať a ich bilancia v Oktagone nie je práve najpriaznivejšia. Poďme si obidvoch zápasníkov predstaviť viac do podrobna.

  Zápas Mikulášek vs Meliš

  Václav „Baba Jaga“ Mikulášek je dobre známy najmä českej fanúšikovskej základni MMA Oktagon. Má 33 rokov a výškovú prevahu oproti Bolovi až 8 centimetrov. S celkovou bilanciou 7-8-0 a dvoma prehrami v rade je na tom podobne, ako jeho súper. V poslednom zápase utrpel porážku proti Robertsenovi na TKO, avšak ten je považovaný za lepšieho bojovníka, ako Tomáš Bolo.

  Slovenský „Sicario“ Tomáš Bolo má dobrý hlavne wrestling. Predpokladáme, že sa bude snažiť dostať hru na zem a Babu Jagu ukončiť na submisiu. Čech sa však vie proti takedownom dobre brániť a všeobecne má oproti Bolovi lepšiu hru hlavne v postoji. „Sicario“ má 34 rokov, skóre 9-8-2 a toto bude jeho piate vystúpenie, ktoré Oktagon živý prenos ponúkne.

  Pozrime sa do štatistík a vidíme, že väčšina zápasov Václava Mikuláška končí za submisiu. Dá sa preto predpokladať, že bude chcieť svoju hru držať v postoji, kde narozdiel od Tomáša Bola dominuje. Ak Baba Jaga neurobí žiadnu jednoduchú chybu, nepustí hru na zem, zápas v tom prípade dotiahne do víťazného konca.

  Tip na víťaza
  Zápas Mikulášek vs Meliš
  1,60 vs 2,19

  Oktagon 29 ďalšie zápasy

  Oktagon 29 ďalšie zápasy nebudú oproti dvom už spomenutým zaostávať ani o chlp. Musíme spomenúť poľského terminátora Marcina Naruszczku, ktorého sme na Oktagon live videli už neraz. A vždy ponúkol dychberúce predstavenie. Tentokrát sa v zápase stredne ťažkej váhy stretne s Čechom Jakubom Bělem a očakávame Poliakovo víťazstvo. Podľa nás je komplexnejší a skúsenejší fighter, než jeho súper.

  Oktagon 29 ďalšie zápasy

  Zaujímavým stretnutím, ktoré zadarmo odvysiela Oktagon živý prenos bude duel Karola Ryšavého a nováčika menom Losene Keita. Druhý spomenutý – Belgičan má skóre 4-0-0, čo znamená, že je v profi MMA ešte neporazený. Karol je veľkým favoritom vďaka väčším skúsenostiam, avšak očakávame veľmi vyrovnaný a pre oko diváka pútavý zápas.

  Nenechajte si ujsť aj česko-turecký súboj bez favorita! Jan Malach vs Arda Adas. Na oboch je rovnaký kurz 1,85 a bitka môže byť pokojne rozhodnutá až po všetkých troch kolách. Sledovatelia turnaja Oktagon 29 live stream budú dopredu hnať domáceho Malacha, avšak Adas, s lepším skóre a možno aj technikou sa bude bezpochyby snažiť o veľkú výhru.

  Prize money pre víťaza

  Prize money pre víťaza jednotlivých vystúpeniach Oktagon live stream sa pohybujú rádovo v tisíckach EUR. Záleží to na promotéroch, organizátoroch turnaja a ich dohode s jednotlivými fightermi. Na verejnosť uniknú detaily a podmienky stanovené v zmluvách len málokedy. Vie sa však, že na turnaji Oktagon Last Man Standing si víťaz odniesol 10 000 €. Slovák Milan Paleš sa vtedy radoval z nemalej peňažnej odmeny.

  Platí samozrejme, že zvučnejšie mená berú viac. Ale peniaze nie sú jediným lákadlom. Ide aj o prestíž a teoretickú šancu vybojovať si vstupenku do svetovej MMA ogranizácie UFC. Len nedávno sa to podarilo napríklad slovenskému zápasníkovi Martinovi Budayovi. Úspešne prešiel bránami v Dana White’s Contender Series a čoskoro sa budeme môcť tešiť na jeho oficiálne prvý UFC zápas.

  Neprepásnite Oktagon 29 live stream, ktorý je dostupný v TV Tipsport spoločne s bonusom 50 € zadarmo pre nových hráčov.

  Tipsport Oktagon Prime 4 akčný kód

  Oktagon história

  Pomerne skromná Oktagon história sa začala písať eštelen v roku 2016. Práve vtedy sa uskutočnil prvý česko-slovenský turnaj a odvtedy začala organizácia naberať na popularite raketovou rýchlosťou. Vzorom pre zakladateľov Oktagonu Pavla Nerudu a Ondřeja Novotného bola vtedy najprestížnejšia MMA organizácia UFC. Dá sa povedať, že vychytali dieru na česko-slovenskom trhu a za tých pár rokov si získali stovky tisíc fanúšikov.

  Dnes to však nie je len turnaj ako taký, kde si jedenkrát mesačne pozriete Oktagon online stream a čakáte ďalších cca 30 dní. Organizátori sa snažia vytvoriť tzv. Oktagon komunitu, o čom svedčí aj spustenie Oktagon TV. Nedávno spustili aj Oktagon eshop, resp. Oktagon MMA shop, kde si fanúšikovia z celého sveta môžu zakúpiť rôzne druhy merchu. Presvedčte sa sami.

  Často kladené otázky

  Dá sa sledovať Oktagon live stream zadarmo?

  Podobne, ako Oktagon Praha, či Oktagon Bratislava, tak aj tento Oktagon live stream môžete sledovať zadarmo. Na TV Tipsport ho môžu sledovať všetko registrovaní klienti. Ak ešte nemáte na Tipsporte účet, vytvorte si ho už teraz grátis so štedrým bonusom. Tipsport TV ponúka okrem Oktagon živého prenosu aj tisícky ďalších online streamov zdarma.

  Kde sledovať Oktagon live stream zadarmo?

  Oktagon live stream je možné sledovať zadarmo na TV Tipsport. Stačí byť aktívnym členom stávkovej komunity Tipsport. Druhou variantou je vysielanie na Oktagon.TV. Predplatné ale stojí 9,99 €. V minulosti sa dali stretnutia Oktagonu sledovať aj na O2 TV Oktagon, avšak nie sme si istý, či to je stále možné aj dnes.

  Je dostupný TV prenos pre Oktagon?

  Momentálne nevieme o žiadnej dostupnej televíznej stanici, ktorá by Oktagon vysielala. Odporúčame preto online stream zadarmo na TV Tipsport, prípadne TV Oktagon.

  Ako sledovať turnaje Oktagon v roku 2021?

  Skalní fanúšikovia už môžu navštíviť turnaj Oktagon osobne. Oktagon lístky sú na brna turnaj pár dní pred ním stále k dizpozícii. Fight karta je nabitá silnými menami ako Kozma, Buchinger, Ryšavý, Naruszczka, Bolo, či Mikulášek. Ak to máte do Brna ďaleko alebo nestihnete kúpiť lístky, využite Oktagon 29 live stream zadarmo na TV Tipsport.

  Je možné sledovať zápasy turnaja Oktagon na mobile?

  Na TV Tipsport, a aj Oktagon TV môžete sledovať zápasy turnaja Oktagon zadarmo aj na mobile, tablete, notebooku, či počítači. Potrebujete k tomu len pripojenie k internetu.

  Sú zadarmo k dispozícii záznamy zápasov Oktagonu?

  S odstupom času sú záznamy zápasov zverejňované na oficiálnom YouTube kanáli Oktagon MMA. Na mobile si môžete pozrieť všetky zápasy Oktagonu prostredníctvom mobilnej aplikácie Oktagon. Bez problémov a zadarmo si ju dnes môžete stiahnuť cez AppStore alebo Google Play Store.

  Nenechajte si ujsť Oktagon 29 MMA live stream živý prenos bez poplatku už 4. 12. 2021. Hlavný zápas Kozma vs Buchinger ponúkne niečo, čo tu ešte nikdy nebolo. David Kozma, držiteľ pásu vo welterovej váhe bude obhajovať titul proti vlastníkovi dvoch pásov v iných váhových kategóriách turnaja Oktagon MMA. Ivan Buchinger sa môže ako prvý v histórii MMA stáť zápasníkom s titulom v troch rôznych váhach. Poďme si predstaviť kompletný Oktagon program, predzápasové Oktagon kurzy, či analýzy vybraných zápasov. Využite pred sledovaním Oktagon live stream náš akčný kód a získajte bonus 50 € na stávky bez poplatku v spoločnosti Tipsport.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Tipsport MIX tiket

  Skvelá novinka, na ktorú čakali všetci tipéri je tu – Tipsport MIX tiket. V čom spočíva? Ide o možnosť kombinovania predzápasových a zároveň LIVE stávok…

  Cashout

  Čo je vlastne cashout? V tomto článku sa dozviete ako cashout správne využívať a prečo je medzi tipérmi taký obľubený. Taktiež si ukážeme ako sa…