Oktagon MMA 27 live stream živý prenos

Oktagon MMA 27 live stream bude opäť raz strhujúci a atraktívny. Na sobotňajší večer 11. Septembra odporúčame nerobiť si žiaden program, pretože Oktagon živý prenos vás skutočne bude baviť. Galavečer sa tentokrát uskutoční v Bratislave pred očami divákov a Oktagon lístky sú, pár dní pred začiatkom, stále k dizpozícii. Neváhajte využiť náš akčný kód, získajte 20 EUR grátis za registráciu v Tipsporte a sledujte Oktagon 27 live stream bez poplatku.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 7. Februára

Oktagon MMA živý prenos

Oktagon MMA live stream, či Oktagon Bratislava sľubuje divákom večer plný pravej zábavy a nervydrásajúcich duelov. Mená ako Gábor Boráros, Robert Pukač, Ronald Paradeiser, či už spomenutí Buchinger a Barborík, sú väčšine fanúšikov Oktagonu nepochybne známe. Práve títo chalani sú zárukou najdrsnejších súbojov v oktagonovej klietke. Po dlhej dobe bude česko-slovenskú MMA akciu znovu hostiť bratislavský štadión Ondreja Nepelu. Slovenskí ctitelia bojových športov sa teda majú na čo tešiť.

Oktagon 27 MMA živý prenos

Lístky na Oktagon Slovensko si môžete zakúpiť online, ale ak to máte do Bratislavy ďaleko, nemusíte smútiť. Máme pre Vás pripravený Oktagon živý prenos zadarmo. Na TV Tipsport totiž uvidíte všetky zápasy naživo a to úplne zadarmo. Stačí, ak máte v Tipsporte účet a v priebehu 30 dní uzatvorené stávky dokopy v hodnote aspoň 1,20 €. Ak účet ešte nemáte, odporúčame registráciu, ku ktorej získate bonus 20 € na tipovanie zadarmo, bez nutnosti vkladu. • Udalosť: Oktagon 27
 • Miesto: štadión O. Nepelu, Bratislava
 • Čas: Sobota, 11. 9. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 27 (11. september 2021)Plánovaný začiatok
Ivan BUCHINGER (SVK) vs Vojto BARBORÍK (SVK)okolo 22:30
Robert PUKAČ (SVK) vs Maté KERTESZ (HUN)okolo 21:00
Gábor BORÁROS (SVK) vs Mickael LEBOUT (FRA)okolo 20:00
BOJAN VELIČKOVIĆ (SRB) vs Carlo PRATER (BRA)okolo 19:30
Vlasto ČEPO (SVK) vs Milos KOSTIC (SRB)okolo 19:00
František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)okolo 18:30
Roman PAULUS (SVK) vs Szymon RAKOWICZ (POL)okolo 18:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 27

 • Oktagon 27 kurzy
 • Oktagon 27 program
 • Zápas Buchinger vs Barborík
 • Zápas Pukač vs Kertész
 • Oktagon 27 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • V ponuke je aj ďalší, platený variant sledovania Oktagon 27 live. Tým je kúpa PPV (Pay-per-view) členstva za 9,99 € na Oktagon.TV. V deň, kedy sa turnaj uskutoční, to bude za 12,99 €. V minulosti sme mali možnosť zápasy MMA sledovať aj prostredníctvom O2 TV Oktagon, no dnes vám to nevieme zaručiť. Pre sledovanie Oktagon online je teda v ponuke TV Tipsport alebo Oktagon TV.

  Oktagon 27 kurzy

  Porovnajme si Oktagon 27 kurzy, vďaka ktorým si môžete zvoliť svojich favoritov. V akcii tentokrát uvidíme až deväť Slovákov. Titulový zápas bude jediným, v ktorom ich uvidíme rovno dvoch. Duel Buchinger vs Barborík má len mierneho favorita, ktorým je prvý menovaný. Spomeňme aj zápas domáceho Roberta Pukača a Maďara menom Máté Kertész. Obaja matadori sú známi najmä zo svojho už trojročného pôsobenia v organizácii Oktagon. Kertész je v tomto zápase favoritom, no vo všetkých ostatných dueloch, kde Slovákov uvidíme, favorizujú bookmakeri práve domácich. Naštudujte si Oktagon kurzy, zvoľte vašich favoritov a spríjemnite si sledovanie udalosti nabitým tiketom.

  Oktagon 27 kurzy

  Zápas turnaja Oktagon 27Kurz TipsportKurz DoxxbetTrieda
  Ivan BUCHINGER (SVK) vs Vojto BARBORÍK (SVK)1.60 vs 2.191.53 vs 2.34FEATHERWEIGHT
  Robert PUKAČ (SVK) vs Maté KERTESZ (HUN)2.29 vs 1.552.27 vs 1.56WELTERWEIGHT
  Gábor BORÁROS (SVK) vs Mickael LEBOUT (FRA)2.03 vs 1.701.96 vs 1.75CATCHWEIGHT 79 KG
  BOJAN VELIČKOVIĆ (SRB) vs Carlo PRATER (BRA)1.07 vs 6.831.10 vs 5.81WELTERWEIGHT
  Vlasto ČEPO (SVK) vs Milos KOSTIC (SRB)1.07 vs 6.831.07 vs 6.83MIDDLEWEIGHT
  František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.40 vs 2.731.45 vs 2.55LIGHTWEIGHT
  Roman PAULUS (SVK) vs Szymon RAKOWICZ (POL)1.40 vs 2.731.42 vs 2.65FEATHERWEIGHT

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon 27 program

  Oktagon program sa dostáva do svojej finálnej podoby eštelen pár dní pred začiatkom akcie. Organizátori turnaja aktuálne dolaďujú všetko do posledných detailov, nech je akcia, s prezývkou Bratislava Oktagon, dokonalá. Už teraz vieme, že najsledovanejším zápasom bude ten titulový. Trhák v skvelom obsadení Ivanom Buchingerom a Vojtom Barboríkom si môžete pozrieť na TV Tipsport. Táto platforma, ktorú môžete sledovať aj na mobile, ponúkne Oktagon živý prenos zadarmo. To však nie je všetko. Okrem toho bude vysielať všetky ostatné MMA zápasy Oktagonu. Nájdete tam aj tisícky ďalších streamov iných športových podujatí.

  Oktagon 27 program

  Oktagon live stream ponúkne aj iné, známe mená domácej MMA scény. Skvelý majster bojových umení Robert Pukač, tvrdá dáma Monika Chochlíková, Vlasto Čepo, či Rony Paradeiser. Kompletnú fight kartu nájdete v článku vyššie.

  Zápas Buchinger vs Barborík

  Dvaja slovenskí gladiátori začínajúci na písmeno B. Svojou odhodlanosťou a bojovnosťou sú to však A-čkoví bojovníci. V bitke o titul perovej váhy stávkové kancelárie mierne favorizujú Ivana Buchingera (skóre 38-7-0). Niet sa čo diviť, je to skúsenejší fighter so skúsenosťami v súťažiach M-1 Global, kde dvakrát súťažil o titul a Cage Warriors, kde bojoval s Conorom McGregorom. V Oktagone sa stal v minulosti šampiónom ľahkej váhy. Rád bojuje na zemi, kde sa svojich súperov snaží ukončiť submisiou.

  Zápas Buchinger vs Barborík

  Vojto Barborík je o 7 rokov mladší, 28-ročný fighter so skóre 13-0-1. To už samo o sebe hovorí, že pre Buchingera bude viac než dobrým súperom. Dlhé roky sa venuje najmä wrestlingu. Dominuje v súbojoch na zemi, no tvrdé údery dokáže rozdávať aj v postoji. Fanúšikom Oktagonu je jeho meno známe práve tejto prestížnej organizácie, kde v minulosti účinkoval už trikrát. A trikrát zvíťazil.

  Očakávame dlhotrvajúci a opatrný súboj, ktorý bude prebiehať hlavne na zemi. Miernym favoritom je podľa bookmakerov v tomto slovenskom dueli Buchinger, no Vojto Barborík by ho mohol veľmi ľahko zaskočiť. Volíme vyšší kurz a výhru perspektívneho Barboríka, ktorý má pred sebou veľmi nádejnú kariéru.

  Tip na víťaza
  Zápas Buchinger vs Barborík
  1.60 vs 2.19

  Zápas Pukač vs Kertész

  Organizátori obvykle nedávajú domácim zápasníkom silnejšieho súpera, no tentokrát je tomu inak. Máté Kertész z Maďarska je komplexný MMA bojovník, v Oktagone už známy a ostrieľaný. Vo svojom deviatom zápase je s kurzom 1,55 favoritom. V predošlých si dokázal poradiť práve so súpermi, s ktorými to Pukač nedokázal. Oktagon zápasy priniesli Kertészovi iba tri prehry a to dvakrát s Davidom Kozmom, aktuálnym šampiónom welterweight.

  Zápas Pukač vs Kertész

  Robert “Diamantový Čávo” Pukač, o rok starší, 28-ročný Bratislavčan zbožňuje hru na zemi. Je dobre stavaný a práve na dikové zápasy dobre pripravený. Dokáže prijať desiatky tvrdých rán, no žiadnu bolesť na sebe nedáva poznať. V oktagonovej klietke dokázal z piatich zápasov vyhrať tri. Jeho skóre 15-7-1 najlichotivejšie nie je, no bezpochyby sa ho pokúsi napraviť.

  Oktagon online stream nám ponúkne mnoho zaujímavých duelov a práve od tohto sa mnoho očakáva. Ak technickejší a skúsenejší Kertész s prezývkou “The Cold Blooded” nespraví žiadnu školácku chybu, mal by zápas dotiahnuť do víťazného konca.

  Tip na vítěze
  Pukač vs Kertész
  2.29 vs 1.55

  Oktagon 27 ďalšie zápasy

  Ďalším Slovákom a zároveň stálicou Oktagonu, ktorí sa nám v sobotu 11. 9. Ukáže, je Gábor Boráros. Silovo dokonale stavaný bojovník s telom Herkulesa vyzve “Ragnara” menom Mickael Lebout z Francúzska. Kurzy sú veľmi vyrovnané, no Gábor dá do svojho 13-teho zápasu všetko. Strieda výhry s prehrami a po posledných dvoch neúspešných zápasoch si bude chcieť napraviť chuť. Proti bude mať ale veľmi ťažkého súpera.

  Jediným Čechom, ktorého na Oktagone 27 uvidíme, je Matouš Kohout. Ten si zmerá sily s kvalitným MMA zápasníkom zo Slovenska Františkom Fodorom. V jedinom ženskom dueli uvidíme Moniku Chochlíkovú a proti Ronymu Paradeiserovi sa postaví ďalší Francúz Abou Tounkara s bilanciou 7-1-0. Spomeňme aj ďalšie osobnosti známe z Oktagonu. Roman Paulus, Vlastislav Čepo, či Bojan Velickovic nám budu druhý septembrový víkend taktiež spríjemňovať.

  Prize money pre víťaza

  Konkrétnu čiastku prize money pre víťaza nepoznáme, no vieme, že sa z turnaja na turnaj, líši. Pre účastníkov turnaja Oktagon však peniaze nie sú hlavnou motiváciou. Tí, ktorí to so svojou kariérou v MMA myslia vážne, ide hlavne o zviditeľnenie a prestíž. Mnohí veria, že práve vďaka Oktagonu si časom vybojujú vstupenku do najlepšej MMA organizácie sveta UFC. Môžeme však prepdokladať, že sa odmeny pre bojovníkov pohybujú v tisíckach EUR. Každý turnaj sleduje desaťtisíce divákov a jeho usporiadatelia tak zarobia dostatok peňazí na PPV členstvách. Nie každému je známe, že môže sledovať Oktagon live stream zdarma. A niektorí týmto spôsobom vedome podporujú Oktagon organizáciu.

  Sú však aj sumy, ktoré boli zverejnené. Na udalosti Oktagon Last Man Standing dostávali účastníci turnaja už od 1 000 €. Koľko si teda odniesol celkový víťaz? Rovných 10 000 €. Do toho však nepočítame sponzorské dary, či zárobky z rôznych reklám. Výška prize money je vždy len o dohode organizátorov a jednotlivých zápasníkov.

  Oktagon história

  História Oktagonu nesiaha vôbec ďaleko. V porovnaní s organizáciou UFC, ktorá vznikla v roku 1993, je Oktagon eštelen dieťa. Ondřej Novotný spolu s Palom Nerudom založili česko-slovenskú organizáciu Oktagon, po vzore UFC, v roku 2016. Povedzme si pravdu, žnú jeden úspech za druhým. Najskôr organizovali turnaje MMA len v Prahe, či Bratislave. Po veľkom záujme divákov, či fanúšikov však usporiadali turnaje už aj v iných mestách ako Košice, Šamorín, Brno, či Ostrava.

  Okrem zárobkovej činnosti organizátorov a zápasníkov sa z Oktagonu stala značka, ktorá je známa fanúšikom MMA v celej Európe. Ďalšou prednosťou organizácie je aj Oktagon eshop, respektíve Oktagon MMA shop, kde sa dá zakúpiť mnoho skvelých kúskov. Počnúc rôznymi druhmi oblečenia a suvenírmi, cez doplnky výživy, energetické nápoje, až po predmety z limitovanej edície, či dokonca parfém značky Karlos Terminátor Vémola. Podporovatelia a tí, ktorí pravidelne sledujú Oktagon live stream, si bezpochyby prídu na svoje.

  Často kladené otázky

  Môžem sledovať Oktagon live stream zdarma?

  Tak, ako Oktagon Štvanice, či Oktagon Brno, môžete sledovať Oktagon, ktorý sa uskutoční v Bratislave, úplne zadarmo. Stačí, ak máte účet v stávkovej komunite Tipsport a za posledných 30 dní uzavreté tikety na čokoľvek v celkovej hodnote dokopy 1,20 €.

  Kde sledovať Oktagon živý prenos zdarma?

  Oktagon živý prenos zadarmo sledujte na TV Tipsport. Ak v tejto stávkovej spoločnosti ešte nemáte účet, zaregistrujte sa teraz a získajte 20 € zadarmo na tipovanie. Alternatívou je Oktagon TV, avšak za poplatok 10 €.

  Je dostupný TV prenos na Oktagon?

  V tejto chvíli nemáme informácie o tom, že by sa mal Oktagon prenos vysielať aj v televízii. Istým variantom je Tipsport TV, ktorý môžete sledovať odkiaľkoľvek.

  Ako sledovať turnaje Oktagon v roku 2021?

  Pandemická situácia sa v posledných mesiacoch veľmi zlepšila a turnaje Oktagon sú k dizpozícii divákom aj naživo. Kapacita bratislavského štadióna Ondreja Nepelu má kapacitu 10 000 divákov a lístky sú tak možno ešte stále v predaji. Istotou je však sledovanie Oktagon prostredníctvom live streamu. TV Tipsport ponúka Oktagon živý prenos zadarmo a druhým variantom je PPV členstvo na Oktagon TV za 10 €. V deň začiatku turnaja dokonca 13 €.

  Je možné sledovať zápasy turnajov Oktagon na mobile?

  Samozrejme, všetky zápasy turnajov Oktagon môžete na TV Tipsport sledovať aj na mobile. Potrebujete k tomu však pripojenie na internet a hráčsky účet v stávkovej kancelárii Tipsport. Ak ho ešte nemáte, vytvoríte si ho nesmierne jednoducho.

  Sú k dispozícii záznamy zápasov Oktagonu zadarmo?

  Áno, s odstupom času môžete na YouTube kanáli Oktagon MMA sledovať všetky zápasy Oktagonu. Druhou možnosťou, kde zápasy nájdete, je Oktagon aplikácia, ktorú si stiahnete z App Store alebo Google Play Store zadarmo.

  Oktagon MMA 27 live stream bude opäť raz strhujúci a atraktívny. Na sobotňajší večer 11. Septembra odporúčame nerobiť si žiaden program, pretože Oktagon živý prenos vás skutočne bude baviť. Galavečer sa tentokrát uskutoční v Bratislave pred očami divákov a Oktagon lístky sú, pár dní pred začiatkom, stále k dizpozícii. Okrem skutočnej šou a niekoľkých kvalitných súbojov, uvidíte aj titulový zápas perovej váhy, v ktorom si zmerajú sily Ivan Buchinger a Vojto Barborík. Neváhajte využiť náš akčný kód, získajte 20 EUR grátis za registráciu v Tipsporte a sledujte Oktagon 27 live stream bez poplatku.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Handicap stávkovanie

  Ak hľadáte handicap stávkovanie vysvetlenie ste na správnom mieste. Ázijský handicap je v tipérskej komunite veľmi často používaný pojem. Iba málokto avšak vie, čo ázijský…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…