NHL výsledky


V nasledujúcom článku sme sa zamerali na to, ako a kde si najlepšie môžete pozrieť NHL výsledky, prečítať novinky o mužstvách alebo o hráčoch, a zistiť podrobné štatistiky mužstiev z odohratých zápasov. Nová sezóna zámorskej NHL 2021/22 naplno odštartovala 13. októbra a fanúšikov ľadového hokeja čaká dlhá regulárna sezóna nabitá zápasmi ako po minulé roky.

NHL výsledky titulná

Pozrieme sa na prehľad kurzov, na vystavené stávky a na to, čo tipéri najčastejšie tipujú. Okrem toho sa dočítate, kde sa hrá ,,Winter Classic” alebo ,,All-stars weekend” a dozviete sa aj to, kedy končí základná časť, začína play off a kedy by sme mali poznať víťaza Stanley Cupu.

Vyberte si Typ stávky, ktorú preferujete:

 • NHL kurzy
 • Najlepšie stránky na sledovanie NHL výsledkov
 • Flashscore
 • Sport.akuality
 • NHL.com
 • NHL.sk
 • Sportnet.sme
 • Livevysledky
 • Celkové hodnotenie
 • Často kladené otázky
 • NHL kurzy

  NHL kurzy na krátkodobé stávky patria k veľmi obľúbeným medzi tipérmi. Aj keď veľakrát jednotlivé výsledky zápasov NHL je dosť ťažké správne odhadnúť, s dobrou analýzou mužstiev, pri takom veľkom množstve duelov, to stojí za to skúsiť. Stávkové kancelárie ponúkajú bohatú ponuku kurzov, napr. v Tipsporte máte na výber až 40 rôznych možností. Tipéri často stávkujú na víťaza v normálnom hracom čase, ale aj po predĺžení, na počet gólov alebo na jednotlivých hráčov, ako sa presadia v zápase.

  20 € zadarmo na NHL live stream a kurzy v Tipsporte

  Dlhodobé stávky na víťaza vo viacerých stávkových kanceláriách nie je možné podávať, pretože sezóna je už v plnom prúde. Avšak Synottip a Fortuna vám ešte stále ponúkajú možnosť staviť si na víťazov jednotlivých divízií alebo na to, ktorí hráči získajú prestížne osobné ocenenia. Vo Fortune si môžete staviť aj na víťaza Stanley Cupu. Táto kancelária síce už vynechala veľkých favoritov Colorado Avalanche a Tampu Bay Lightning, ale môžete skúsiť šťastie vsadiť si na ďalších potenciálnych favoritov, napr na Vegas Golden Knights alebo Toronto Maple Leafs.

  NHL kurzy

  Najlepšie stránky na sledovanie NHL výsledkov

  V nasledujúcej sekcii sme sa zamerali na porovnanie webových stránok, kde si priaznivci najsledovanejšej hokejovej súťaže sveta môžu pozrieť výsledky NHL, štatistiky zápasov, prečítať novinky o svojich obľúbených tímoch a hráčoch, pozrieť si videá zostrihov zo zápasov alebo kúpiť aj oficiálny ,,merch” tímov.

  Flashscore

  Na Flashscore môžete nájsť kompletný program zápasov, ďalej NHL výsledky, tabuľky tímov po konferenciách, divíziach, po zápasoch doma a vonku, ale aj celkové umiestnenia v tabuľkách. Nachádza sa tu aj archív zápasov po sezónu 1993/1994. V štatistikách pri jednotlivých odohratých zápasoch sa uvádzajú strely na bránu, úspešnosť streľby, zákrokov, vylúčenia, presilovky, straty pukov, vyhraté vhadzovania a zisky pukov. Tieto štatistiky si môžete pozrieť za celý zápas alebo aj jednotlivo po tretinách. Zo súhrnu sa dozviete zloženie formácií, ale aj to, kto v zápase chýbal pre zranenie.

  Zistíte štatistiky hráčov, góly, asistencie, úspešnosť na vhadzovaniach aj čas strávený na ľade. Ak sa pozriete na zápasy, ktoré sa majú ešte len odohrať, dozviete sa presné informácie o aktuálnych zraneniach hráčov z daných tímov. Nájdete tam aj bodovaciu tabuľku strelcov, v ktorej si môžete vyhľadať hráča podľa tímu, národnosti, pozície a zistiť, koľko daný hráč strelil gólov a pridal asistencii v danej sezóne. Okrem toho, keď si kliknete na jednotlivých hráčov, zistíte celú históriu ich bodovania, prestupov a zranení od príchodu do NHL.

  Flashscore

  Sport.akuality

  Stránka Sport.akuality ponúka články o novinkách z odohratých zápasov. Okrem toho tu môžete nájsť NHL výsledky, program, tabuľky, ale aj archív po sezónu 2016/2017. V odohraných zápasoch môžete zistiť strelcov a asistentov na gól. Na zápas, ktorý sa ešte len odohrá je nastavený 24-hodinový časovač, ktorý vás presne zorientuje, kedy začína zápas, nájdete tam aj štatistiky, ako napr. porovnanie foriem mužstiev, priemerný počet gólov, ktoré dosiahnu v zápasoch a pod. V tabuľke stránka uvádza tímy podľa konferencií, divízií, ale aj úspešnosti doma a vonku. Nájdete tu aj informácie o hráčoch a doterajšie štatistiky v NHL, ako góly, asistencie, odohrané zápasy a minúty. V článkoch okrem textu sú aj video zostrihy z jednotlivých zápasov.

  Sport.akuality

  NHL.com

  web stránka NHL.com je oficiálny portál súťaže NHL. Fanúšikovia tú môžu nájsť články o novinkách hráčov z každého tímu. Nemôžu tu chýbať ani NHL výsledky odohratých zápasov, rozpis budúcich zápasov, tabuľky podľa divízií alebo konferencií. Fanúšikovia sa môžu odkliknúť na oficiálnu stránku ktoréhokoľvek tímu a tam sa priamo dozvedieť viac informácií. Hráči tímov sú tak isto rozpracovaní a môžete tam nájsť ich štatstiky bodov, ktoré doposiaľ dosiahli v NHL. Okrem toho tam nájdete aj aktuálne štatistiky najlepších strelcov, hráčov v bodovacej súťaži, najlepších brankárov podľa úspešnosti zákrokov, body obrancov, ale aj body nováčikov roka. Keď sa dostane do sekcie výsledkov, môžete si pozrieť už odohrané zápasy a v ,,game center” zistiť jednotlivé štatistiky, ako napr. vyhrané buly, hity, strely, zákroky, vylúčenia, súpisky hráčov a podobne. Ak si vyberiete zápas, ktorý sa má ešte odohrať, môžete zistiť tímové štatistiky, napr. percentuálnu úspešnosť presiloviek, vyhrané buly, inkasovaný a strelený priemer gólov alebo porovnanie brankárov a hráčov. Tým, že túto stránku spravuje NHL, nájdete tu rôzne podcasty, videá, stiahnuť si aplikáciu NHL do mobilu, zakúpiť si vstupenky alebo navštíviť obchod s oblečením a inými doplnkami s ,,merchom” jednotlivých klubov.

  NHL.com

  NHL.sk

  Portál NHL.sk môžeme považovať za zhrňujúci, kde nájdete články, informácie alebo novinky čisto len z prostredia zámorskej NHL. Článková sekcia je rozdelená na dve časti, v jednej si môžete prečítať informácie len o slovenských hráčoch a v druhej celkovo o všetkých hráčoch. V tabuľkách sú zosumarizované všetky výsledky odohratých zápasov jednotlivo doma a vonku. Môžete si pozrieť aj tabuľky z minulých období až po sezónu 2005/2006. Ďalej tam nájdete NHL výsledky z ukončených stretnutí, môžete si rozkliknúť jednotlivý zápas, pozrieť, kto dal góly a asistencie. Zistíte tam aj program najbližších zápasov, ktoré sa majú odohrať. Portál uvádza aj výsledky NHL dnes a keď si rozkliknete zápas, nájdete tam štatistiky mužstiev, či už strelené góly, odohrané zápasy, body, výhry, prehry a vzájomné zápasy z posledných 10 stretnutí.

  NHL.sk

  Sportnet.sme

  Na stránke Sportnet.sme fanúšikovia môžu nájsť informácie a správy v článkovej podobe. Články sa zameriavajú predovšetkým na slovenských hokejistov a zaujímavosti z odohratých zápasov daného dňa, zachytávajú výsledky NHL včera, v krátkosti sa spomínajú strelci gólov, asistencie, počet zákrokov brankárov, uvádza sa počet divákov, ktorí sledovali duel na štadióne. Ku každému zápasu je priložené video highlitov zo zápasu. Na portáli nájdete aj tabuľky, východnú a západnú konferenciu alebo tabuľku podľa divízií. Rozsiahlejšie štatistiky zo zápasov, o hráčoch, zraneniach, zostavách a programe pre nadchádzajúce zápasy tam nenájdete.

  Sportnet.sme

  Livevysledky

  Ako poslednú stránku sme vybrali Livevysledky, ktorá nám v určitom spôsobe pripomína aj flashscore.sk, ale predsa sa nájdu odlišnosti. Na tomto portáli nenájdete články o hráčoch alebo iné blog novinky, skôr sa jedná o prehľadnú stránku štatistík. Môžete tu nájsť tabuľky podľa celkového poradia, výkonov doma, vonku, konferencií, ale aj divízií. Stránka ponúka NHL výsledky a zápasy dnes alebo live, po rozkliknutí stretnutia sa môžete dozvedieť štatistiky, ako sú strely, vylúčenia, kto dal góly a kto pridal asistencie, celkový priebeh zápasu. Ak sa zameriate na nadchádzajúce zápasy môžete si pozrieť detaily tímov, napr. vzájomné zápasy, graf vývoja formy či už doma, vonku, alebo celkovo a aktuálne postavenie tímov v tabuľkách.

  Livevysledky

  Celkové hodnotenie

  V predošlej sekcie sme sa snažili priblížiť vám nami vybrané webové stránky, v ktorých sa môžete dozvedieť čo najviac informácií o NHL. Niektoré z nich boli zamerané viac na články a novinky, iné zase viac čisto len na NHL výsledky, štatistiky z odohraných zápasov alebo štatistiky hráčov a podobne.

  20 € zadarmo na NHL live stream a kurzy v Tipsporte

  Odporúčame vám vybrať si kombináciu stránok flashscore a oficiálnej stránky nhl.com. Myslíme si, že tým si vytvoríte najlepší obraz o celkovom dianí v NHL. Stránky vám ponúknu články a novinky o hráčoch, pozriete si program, tabuľky, zistíte podrobné štatistiky z odohraných zápasov alebo budúcich zápasov, štatistiky hráčov a ich históriu, ale aj absencie a zranenia. Okrem toho si môžete na oficiálnej stránke vypočuť aj podcasty alebo kúpiť ,,merch”.

  Celkové hodnotenie

  Často kladené otázky

  Ktorá stránka je najlepšia na sledovanie NHL výsledkov a iných štatistík?

  Po našej dôkladnej analýze rôznych webových stránok sme dospeli k názoru, že fanúšikovia NHL by mohli použiť kombináciu oficiálnej stránky nhl.com a flashscore.sk, pretože stránky sa dopĺňajú a dozviete sa na nich všetko, čo potrebujete vedieť o zámorskej hokejovej súťaži v sezóne 2021/22.

  Kto má najväčšie šance získať Stanley Cup podľa stávkových kancelárií?

  Väčšina stávkových kancelárií sa zhodlo na tom, že víťazom sa stane Colorado Avalanche. Pri druhom potenciálnom kandidátovi boli odlišné názory, buď favorizovali Tampu Bay Lightning alebo Vegas Golden Knights. Kartami môže zamiešať aj Toronto. Avšak tým, že sezóna začala 13. októbra 2021, stávkové kancelárie už uzavreli dlhodobé stávky a nie je možné vsadiť si na celkového víťaza.

  Kde a kedy sa odohrá Winter-Classic?

  Veľmi obľúbený zápas pod holým nebom sa uskutoční 1. januára 2022 v Minneapolise. V súboji sa predstaví St. Louis Blues a Minnesota Wild.

  Kde a kedy sa uskutoční All-Star weekend?

  Presný dátum ešte komisár Bettman nešpecifikoval, avšak odhaduje konanie akcie v marci 2022. Miesto je už rozhodnuté, po prvýkrát sa zápas hviezd a víkend uskutoční v Las Vegas, v aréne domácich The Vegas Golden Knights.

  Kedy sa končí základná časť a začína playoff?

  Základná časť by sa mala skončiť 29. apríla 2022 a playoff by malo začať 2. mája 2022.

  Kedy sa dozvieme meno víťaza NHL pre sezónu 2021/2022

  Meno víťaza Stanleyho pohára pre sezónu 2021/22 by sme sa mali dozvedieť 30. júna 2022.