MS v hokeji 2022 kurzy


Stávkové kancelárie už vypísali na MS v hokeji 2022 kurzy. Ponuka je naozaj bohatá a na svoje si príde každý tipér. Tento rok sa MS v hokeji 2022 konajú vo Fínsku od 13. mája do 29. mája 2022. V tomto článku sa dočítate o tom, aké kurzy na víťaza vypísali stávkové kancelárie, pozrieme sa aj na iné zaujímavé stávky, ktoré sa oplatí vyskúšať počas šampionátu, a ponúkneme vám aj tipy, ktorými sa môžete inšpirovať.

Hlavný favoriti na víťazaKurz TipsportKurz Fortuna
Fínsko3.503.50
Kanada3.803.50
Švédsko5.004.50
Česko8.008.00
USA9.007.50
Švajčiarsko14.0015.00
Slovensko23.0023.00

Kurzy na víťaza MS v hokeji 2022

Stávkové kancelárie už vypísali dlhodobé kurzy na víťaza MS v hokeji 2022. Ako môžete vidieť v tabuľke nižšie, stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna na víťaza tipujú domácu reprezentáciu Fínska s kurzom 3.50. Fortuna však verí s rovnaký kurzom 3.50 aj minuloročnému víťazovi Kanade, na ktorú Tipsport vypísal kurz 3.80. Ako tretiu krajinu favorizujú Švédsko v Tipsporte s kurzom 5.00 a vo Fortune s kurzom 4.50. Slovenská reprezentácia dosiahla na ZOH 2022 historický úspech, keď získala bronzovú medailu, a stávkové kancelárie na ňu vypísali kurz 23.00.

MS v hokeji 2022 kurzy

Tip redakcie

Myslíme si, že MS v hokeji 2022 vyhrá výber Fínska, ktorý bude mať výhodu domáceho prostredia. Fínska reprezentácia zažíva naozaj výborné obdobie, keďže na minuloročných majstrovstvách sa jej podarilo vybojovať striebornú medailu a tento rok na ZOH zlatú medailu. Tím trénera Jalonena bude vyskladaný hráčmi s fínskej najvyššej súťaže a doplnený o hráčov z KHL a NHL. Bude predvádzať disciplinovaný kombinačný hokej s množstvom striel na bránu. Hráči Suomi majú výborné korčuliarske schopnosti a svojou neustálou aktivitou budú dostávať ostatné tímy pod tlak.

Kurzy na víťaza MS v hokeji 2022

Stavte si na svojich favoritov šampionátu MS v hokeji 2022 cez stávkovú kanceláriu Tipsport. Ak ešte nemáte vytvorené hráčske konto, tak neváhajte, pretože po úspešnej registrácii vás Tipsport odmení akčným bonusom 20 € na prvé stávky bez rizika straty peňazí. Okrem toho si budete môcť vychutnávať online prenosy z pohodlia vášho domova na PC, tablete alebo mobile cez TV Tipsport 7 dní zadarmo.

Kurzy na víťaza MS v hokeji 2022 Fínsko

Aké boli kurzy na minuloročných MS v hokeji

Pozrime sa teraz na to, aké boli kurzy na minuloročných MS v hokeji. Ako môžete vidieť v tabuľke nižšie, stávkové kancelárie favorizovali na celkového víťaza Rusko s kurzom 3.40 resp. 3.60, avšak toto mužstvo bude na tohtoročných Majstrovstvách sveta chýbať. Ako druhého favorita si vybrali Kanadu, ktorej sa podarilo vyhrať celý turnaj. Výber Švédska bol favorizovaný ako tretí, avšak neprebojoval sa ani do štvrťfinále. Štvrtým vybraným mužstvom bolo Fínsko, ktoré s Kanadou prehralo vo finále. Slovenskú reprezentáciu stávkové kancelárie ohodnotili kurzom 90.00 resp. 100.00, avšak naši chlapci skončili už vo štvrťfinále s výberom USA.

Hlavný favoriti na víťaza a Slovenská reprezentáciaKurz TipsportKurz Fortuna
Rusko3.403.60
Kanada3.503.60
Švédsko4.204.50
Fínsko7.508.00
Slovensko90.00100.00

Kurzy na víťazov skupín MS v hokeji 2022

Momentálne stávkové kancelárie nevypísali kurzy na víťazov skupín MS v hokeji 2022. Avšak očakávame, že tak urobia tesne pred začiatkom šampionátu, resp. v priebehu turnaja. Okrem stávok na víťazov si budete môcť pravdepodobne staviť na to, kto získa cenu pre najužitočnejšieho hráča turnaja MVP, kto bude najlepší brankár, obranca alebo útočník, alebo na to, ktorí hráči sa dostanú do výberu Allstars tímu. Samozrejme, nemali by chýbať stávky v jednotlivých zápasoch na počet gólov, handicapy, stávky na výsledky zápasových tretín a podobne.

Kurzy na víťazov skupín MS v hokeji 2022

Tip redakcie

Myslíme si, že skupinu A ovládne minuloročný víťaz Kanada, ktorá prejde skupinou bez straty bodu. V skupine B to bude viac vyrovnané, avšak myslíme si, že Fínska reprezentácia postúpi z prvého miesta.

Kurzy na víťazov skupín MS v hokeji 2022 Slovensko

Neváhajte a stavte si na prvé zápasy turnaja. Môžete sa inšpirovať tiketom od našej redakcie. Nemyslíme si, že úvodné zápasy prinesú výrazné prekvapenia a favoriti zápasov uspejú vo svojich prvých zápasoch proti outsiderom. Slovenská reprezentácia odohrá prvý duel proti Francúzsku, čo by malo byť jasné víťazstvo a prvé tri body pre našich chlapcov do tabuľky. Zaregistrujte sa do Tipsportu, ktorý vás odmení akčným bonusom 20 € na prvé stávky bez rizika a okrem toho si budete môcť 7 dní vychutnávať live stream prenosy zadarmo.

Kurzy na víťazov skupín MS v hokeji 2022 Slovensko tiket

Často kladené otázky

Kde môžeme nájsť kurzy na MS v hokeji 2022?

Kurzy na MS v hokeji 2022 sú už vypísané v každej slovenskej licencovanej stávkovej kancelárii. Kurzovú ponuku môžete nájsť na ich webových portáloch, vždy v sekcii hokej, pod názvom MS 2022 Fínsko.

Ktorá stávková kancelária má najlepšie kurzy na MS v hokeji?

Bohatú kurzovú ponuku môžete nájsť vo Fortune, Doxxbete, ale aj v Synottipe, kde si môžete staviť na výsledok zápasu, počet gólov, rôzne handicapy alebo presný výsledok. Avšak netreba zabúdať, že dôležitou výhodou je aj sledovanie online prenosov, a túto možnosť vám ponúka Tipsport. Cez TV Tipsport si môžete vychutnávať bezplatne bohatú ponuku športových live streamov.

Menia sa kurzy v priebehu MS v hokeji a oplatí sa čakať na lepší kurz pred zápasom?

Kurzy na celkového víťaza v priebehu MS v hokeji sa priebežne menia podľa toho, aké majú jednotlivé mužstvá formu, a podľa toho, ako skončia v základných skupinách. Tým, že stávkové kancelárie ponúkajú možnosť aj live stávok, môžete si na vašu stávku počkať až do začiatku zápasu alebo si staviť v priebehu stretnutia.

Koho stávkové kancelárie favorizujú na víťaza MS v hokeji 2022?

Stávkové kancelárie na víťaza MS v hokeji 2022 favorizujú domáci výber Fínska v Tipsporte s kurzom 3.40 a vo Fortune s kurzom 3.50. Ako druhé mužstvo favorizujú výber Kanady a ako tretie mužstvo vybrali reprezentáciu troch koruniek Švédsko.

Bude na šampionáte MS 2022 štartovať aj výber Ruska a Bieloruska?

Na šampionáte MS 2022 nebudú štartovať reprezentácie Ruska a Bieloruska, a preto ich stávkové kancelárie nezaradili do svojich kurzových ponúk.